forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PRIMERA DIVISION
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29279 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/09/2012 : 12:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Sada je na redu trakavica: "Zašto je Ronaldo tužan?". E, moj covjece...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2012 : 12:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kojim to godinama? Pa nema 50..

Taj ko ga dovede je resio pola Lige sampiona..



Ima vec 27 i po i s obzirom na poziciju koju pokriva može se ocekivati da odigra još 2-3, možda 4 godine na slicnom nivou. Zato ne vrijedi tih para.


quote:
Originally posted by supermark

http://www.index.hr/sport/clanak/pravi-razlog-tuge-ronaldo-tek-deseti-najplaceniji-nogometas-svijeta/635129.aspx



Ko je ovaj Dario Conca?
Covjek ima vecu platu od Mesija i Ronalda.
Ovi Kinezi baš imaju para za bacanje

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 04/09/2012 12:33:09
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/09/2012 : 12:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Real mu nece dati nikakvu novu placu,da su htjeli dali bi mu je.
Time bi klub zakucali na dno a gazda Perez je sve samo ne glup covjek,njemu je biznis u malom prstu.

Još trebamo dobiti potvrdu da je stvar do place ali on nece nikud iz Reala jer nitko nema dovoljno love da plati odštetu....a cisto sumnjam da mu je želja igrati u nekoj kineskoj ili ruskoj zabiti.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/09/2012 : 12:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Nakon utakmice s Granadom, Cristiano Ronaldo javno je obznanio kako više nije sretan u Real Madridu. Španjolski mediji nisu bili previše iznenadeni ovom konstatacijom najvece zvijezde „kraljevskog kluba“. Vec posljednja dva-tri mjeseca nagada se kako Ronaldo vodi tajne pregovore s predsjednikom Reala Florentinom Perezom oko povecanja svoje ionako goleme place koja trenutacno iznosi oko 9,5 milijuna eura godišnje. Opširno je o tome pisao i GOL.hr.

Ronaldo u ovom trenutku nije najbolje placeni nogometaš na svijetu. Primjerice, više zaraduju Zlatan Ibrahimovic, Samuel Eto'o i Didier Drogba. Cini se da ta cinjenica tišti Portugalca pa navodno traži povišicu od 5,5 milijuna eura, što znaci da bi imao placu oko 15 milijuna eura neto godišnje, cime bi postao najplaceniji nogometaš na svijetu. Bez obzira što je Ronaldo najveca zvijezda kluba i marketinški najisplativiji igrac Reala, Perez ostavlja dojam tvrdog pregovaraca. Cini se da zasad nije pristao na Ronaldove zahtjeve. Ili možda ne smije pristati iz prve? U jeku velike gospodarske krize u Španjolskoj, Real i Perez su pod velikim pritiskom. Real je više od nogometnog kluba, pa javnost prati svaki korak njegovih celnika koji su svjesni da moraju ostaviti dojam koliko-toliko racionalnih upravljaca dok su milijuni Španjolaca bez posla.

U osjetljivom politickom trenutku Perez se jednostavno ne smije ponašati kao „pijani milijunaš“, što je nerijetko bio slucaj u njegova dva mandata na celu „kraljevska kluba“. U tom svjetlu se može tumaciti i otezanje pregovora s Tottenhamom oko Luke Modrica, pa sada i s Ronaldom. Na stolu je previše novca da bi se do dogovora došlo tako lako.

„Backhamov zakon“ prema kojem su klubovi imali poreske olakšice prilikom angažiranja inozemnih nogometaša više ne vrijedi. Umjesto dosadašnjih 24 posto poreza na godišnje place iznad 600.000 eura, klubovi u Primeri sada moraju placati 43 posto, a cini se da ce uskoro porezi skociti i na 50 posto. To znaci da bi novi Ronaldov ugovor u bruto iznosu stajao Real dvostruko više nego do sada, odnosno povecao bi se s 12 na 24 milijuna eura godišnje.

Mnogi smatraju kako je Ronaldova izjava nakon utakmice s Granadom samo dio taktickog rata njegova menadžerskog tima s celnicima Reala. Portugalac, prema informacijama španjolskih medija, "maše" Perezu pred ocima s ponudom PSG-a koji je spreman otkupiti njegov ugovor od Reala. Ronaldo tvrdi kako Realovi celnici znaju što je razlog njegova nezadovoljstva, ali ne želi precizirati o cemu se tocno radi. Nedavno je izjavio da želi završiti karijeru u Realu, ali da to ne ovisi samo o njemu. U Španjolskoj su mnogi uvjereni kako je rijec iskljucivo o novcu, dok u Portugalu neki smatraju da financije nisu u prvom planu. Portugalska legenda Paulo Futre u dobrim je odnosima s Ronaldom i njegovim menadžerom Joregeom Mendesom kojeg poznaje još iz dana dok je u dresu Porta osvojio Kup prvaka.

„Cijeli dan slušam španjolske radio i televizijske postaje, citam dnevnu štampu i portale... Svi su uvjereni kako Ronaldo želi više novca. Ja ne mislim tako. Problem je u tome što Ronaldo osjeca kako nema potporu kluba“, zagonetno ce bivša zvijezda Atletico Madrida.

Futre nije otkrio na što je tocno mislio. Posljednja recenica može se protumaciti na stotinu nacina. Javio se i Mendes. Kaže kako, gle cuda, od ranije zna za Ronaldovo nezadovoljstvo. "Mi imamo vrlo kvalitetan odnos i on zna da na mene može racunati u svemu. Zato mi je i ispricao o cemu je rijec", istice možda i najutjecajniji nogometni menadžer koji pod svojim skutima drži pravu vojsku profesionalnih nogometaša i trenera, medu njima i Josea Mourinha. I naravno od svih uzima lijep postotak, ali nitko se ne buni. Kako i bi kad covjek zna isposlovati bajoslovne ugovore. Dok traje ples milijuna, cini se da se svi igraju skrivaca i gledaju kako da ugrabe što veci komad kolaca.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 04/09/2012 : 12:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Jadan

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 04/09/2012 : 12:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
Zanimljivo je kako se sprdate sa tim da je Ronaldo tuzan u realu, a ponajvise se vodite premisom da pošto je ultra giga bogat ne može da bude tužan. To je naravno potpuno pogrešno , dakle ili ste izraziti materijalisti ili jednostavno ignorantni.

Licno za mene bi bila katastrofa da ronaldo ode jer real redovno pratim. Pogotovo sad kad su doveli modrica koji je jedan od najružnijih igraca koje sam ikada video, samo još treba da puste da im ode najlepši igrac

quote:
Originally posted by Beren

Meni nijedan igrac ne vrijedi ni blizu ovih para što se nude. Ali kad ima neko lud ko ce platiti toliko za jednog fudbalera ma kako se on zvao, istog momenta bih ga prodao. Vrijeme ide, a igrac u ovim godinama teško može da bude bolji nego što je sad.



Vredi itekao, zivimo u vremenu marketinga, opsesivnih pracenja selebritija i rijaliti programa.
Pljunuti toliku lovu za nekoga poput ronalda je dobar poslovni potez i te pare ce se pre ili kasnije vratiti kroz prodaju dresova, prava za tv prenose kinezima itd. Pa moja sestra koja ne podnosi fudbal ponekad baci pogled na real jer je za ronalda cula sa svih strana.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 04/09/2012 12:58:21
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/09/2012 : 13:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Born To Run

Zanimljivo je kako se sprdate sa tim da je Ronaldo tuzan u realu, a ponajvise se vodite premisom da pošto je ultra giga bogat ne može da bude tužan. To je naravno potpuno pogrešno , dakle ili ste izraziti materijalisti ili jednostavno ignorantni.

Meni on ne izgleda kao neki dubokoumni tip koji bi srecu tražio u poeziji, slikarstvu, ili bilo kakvoj drugoj umjetnosti ili hobiju osim najpovršnijih stvari, tako da - da, vjerujem da je tužan jer nije najplaceniji.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2012 : 13:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by Born To Run
quote:
Originally posted by Beren

Meni nijedan igrac ne vrijedi ni blizu ovih para što se nude. Ali kad ima neko lud ko ce platiti toliko za jednog fudbalera ma kako se on zvao, istog momenta bih ga prodao. Vrijeme ide, a igrac u ovim godinama teško može da bude bolji nego što je sad.



Vredi itekao, zivimo u vremenu marketinga, opsesivnih pracenja selebritija i rijaliti programa.
Pljunuti toliku lovu za nekoga poput ronalda je dobar poslovni potez i te pare ce se pre ili kasnije vratiti kroz prodaju dresova, prava za tv prenose kinezima itd. Pa moja sestra koja ne podnosi fudbal ponekad baci pogled na real jer je za ronalda cula sa svih strana.




Pravo pitanje je vrijedi li on Realu toliko da ga ne prodaju za te novce? I fudbalski i finansijski. Real je institucija i najveci dio zarade od marketinga ide zbog imena kluba, pa tek onda zbog igraca. A pitanje je oce li Real zaraditi samo na Ronaldovom imenu 120 miliona u narednih nekoliko godina, plus što daju 15ak milona godišnje sa porezima za platu, što je otprilike 180 milona e za period od 4 godine. To su i za Real velike pare. Što se fudbalske strane tice, Real bi nesumnjivo izgubio mnogo, ali s druge strane, Ronaldo ce na trenutnom nivou igrati još možda 2-3-4 sezone, ukljucujuci ovu, pa mislim da je skroz opravdano i isplativo prodati ga.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 04/09/2012 13:31:31
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/09/2012 : 13:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ne vjerujem da je City poslao ikakvu ponudu,to je izmišljotina.
Oni su poceli paziti s trošenjem inace bi ljetos doveli nekakvog teškaša,tipa Hazard ili Hulk.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 04/09/2012 : 14:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
quote:
Originally posted by Beren
Što se fudbalske strane tice, Real bi nesumnjivo izgubio mnogo, ali s druge strane, Ronaldo ce na trenutnom nivou igrati još možda 2-3-4 sezone, ukljucujuci ovu, pa mislim da je skroz opravdano i isplativo prodati ga.



Mislim da nisi u pravu. Kod Reala svakako nije stvar samo u parama, to je najveci klub koji zeli titule na svim frontovima. A to se dobija samo preko vrhunskih igraca kojih mora biti u dovoljnom broju da se prave rotacije kad se zahukta sezona.
evo pogledaj Arsenal i vengera koji ima filozofiju da ne daje previse para na igrace. dokle ih je to dovelo ?!
Pitanje je sta bi Real mogao da kupi za tih 120 mil koliko bi zaradio. Boljeg od Ronalda ne mogu naci na trzistu.

quote:
Originally posted by selanne
Meni on ne izgleda kao neki dubokoumni tip koji bi srecu tražio u poeziji, slikarstvu, ili bilo kakvoj drugoj umjetnosti ili hobiju osim najpovršnijih stvari, tako da - da, vjerujem da je tužan jer nije najplaceniji.



Opet gresis. prvo ronaldova godisnja zarada je veca od svih fudbalera sa liste. Od sponzora on uzme vise nego mesi i ibra. Plata od kluba mu dodje ko neki džepac.
Tu ce pre biti da se radi o egu koji je tesko zadovoljiti. Izmakla mu je, nepravedno, titula najboljeg fudbalera, zatiom godisnjica smrti caleta itd.
svasta se nakupilo i psihicki je pukao , ali tako nesto bi se desilo svakome od nas da smo u njegovoj poziciji.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/09/2012 : 14:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Portugalska Bola je juce "insajderski" prijavila da se PSG vec dopisuje sa Perezom oko CR7. Naravno, to je samo puko nagadjanje (za sada).

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/09/2012 : 14:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
@ Born To Run

Vidio sam ovaj clanak, piše da zaraduje ukupno više od ostalih. Možda si u pravu za ego, možda je nezadovoljan jer nije i "službeno" prvi na listi?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 04/09/2012 : 14:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
ne vidim po cemu mu je nepravedno izostala ta titula, no dobro, nije trebao biti ni nominiran po meni ukljucujuci i messija

iniesta je zasluzeno osvojio

pa ako ode u city ili psg, pokazat ce kolko 0 karaktera ima i da mu je novac sve na svijetu :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2012 : 14:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Beren
Što se fudbalske strane tice, Real bi nesumnjivo izgubio mnogo, ali s druge strane, Ronaldo ce na trenutnom nivou igrati još možda 2-3-4 sezone, ukljucujuci ovu, pa mislim da je skroz opravdano i isplativo prodati ga.



Mislim da nisi u pravu. Kod Reala svakako nije stvar samo u parama, to je najveci klub koji zeli titule na svim frontovima. A to se dobija samo preko vrhunskih igraca kojih mora biti u dovoljnom broju da se prave rotacije kad se zahukta sezona.
evo pogledaj Arsenal i vengera koji ima filozofiju da ne daje previse para na igrace. dokle ih je to dovelo ?!
Pitanje je sta bi Real mogao da kupi za tih 120 mil koliko bi zaradio. Boljeg od Ronalda ne mogu naci na trzistu.



Ne mogu, ali ekipu ne cini jedan igrac. Sve je do Reala i njihove procjene, ja navijam za prodaju.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 04/09/2012 : 14:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Beren
Što se fudbalske strane tice, Real bi nesumnjivo izgubio mnogo, ali s druge strane, Ronaldo ce na trenutnom nivou igrati još možda 2-3-4 sezone, ukljucujuci ovu, pa mislim da je skroz opravdano i isplativo prodati ga.



Mislim da nisi u pravu. Kod Reala svakako nije stvar samo u parama, to je najveci klub koji zeli titule na svim frontovima. A to se dobija samo preko vrhunskih igraca kojih mora biti u dovoljnom broju da se prave rotacije kad se zahukta sezona.
evo pogledaj Arsenal i vengera koji ima filozofiju da ne daje previse para na igrace. dokle ih je to dovelo ?!
Pitanje je sta bi Real mogao da kupi za tih 120 mil koliko bi zaradio. Boljeg od Ronalda ne mogu naci na trzistu.




Takoder smatram, naravno ako ima istine u ovome da netko nudi preko 100 mil eura da ce ga Real prodati. Sa sportke strane Real ce izgubiti ali poslovno ce itekako profitirati. Što su imali zaraditi od prodaje dresova i ostalih marketinških stvari s Ronaldom su vec zaradili dovoljno, a s novcem koji bi dobili s njegovom prodajom vjerojatno bi 1/2 otišla u novu buducu zvijezdu Neymara, a tu je onda opet zarada od dresova i ostalih oblika marketinga.
Pogledajte samo ovu racunicu. Original dres košta oko 50 eura. Neka 1/5 ide klubu to je 10 eura zarade po prodanom dresu. Sad racunajte da bi recimo 2 mil ljudi kupilo dres s imenom neke nove zvijezde dolazimo do brojke od 20 mil eura, a to je samo pocetak. To je osim pranja novca sigurno i jedan od glavnih razloga zašto netko daje tako velike novce za transfere najvecih zvijezda.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/09/2012 : 13:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=09&dd=05&nav_id=640441

Posle pljujte Ronalda!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 05/09/2012 : 15:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=09&dd=05&nav_id=640441

Posle pljujte Ronalda!



Ovo nije tacno...
7. godisnjica? Pa svedocili smo gde ljudi u raznim sportovima igraju na dan smrti majki/oceva, pa ih posle najure iz kluba kao staru krpu. Uostalom, Ronaldo licno je izjavio da su razlozi PROFESIONALNI (i to ima na youtube klipu). Nije tesko naci afirmativni tekst na ovu temu (http://menmedia.co.uk/manchestereveningnews/sport/football/manchester_united/s/1008/1008723_rons_hidden_strength.html?rss=yes), ali ovaj vid novinarskog senzacionalizma je malo neukusan.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/09/2012 : 15:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
perez odgovorio Ronaldu: „Zašto si to rekao tek sad kada je prijelazni rok završen i ne možemo više reagirati“
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 05/09/2012 : 15:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

perez odgovorio Ronaldu: „Zašto si to rekao tek sad kada je prijelazni rok završen i ne možemo više reagirati“




Zanimljiva je to diskusija

CR7: "It was the 3rd of September, that day I'll always remember, cause that was the day that my daddy died..."

Perez: „Zašto si to rekao tek sad kada je prelazni rok završen?“


Ni Pajtonovci se toga ne bi postideli

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 05/09/2012 : 16:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Novinari sad imaju materijala za izmišljanje.....on je sam rekao da su razlozi profesionalnog karaktera,a jucer je rekao da nije lova u pitanju,što je i logicno jer od sponzora zaradi puno više.

Sve se više namece zakljucak da se ne slaže s nekim celnicima kluba,možda cak i Perezom,ne pamtim kad je gazda izricito naglasio da je Cristiano najbolji na svijetu kao što to cini Rossel s Messijem.
Što god da je u pitanju Nike mu nece dopustit da napusti Real Madrid cak i da on želi otici.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 05/09/2012 : 16:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Zar Nikeu ne bi više odgovaralo da igra kompletno u njihovoj opremi?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 05/09/2012 : 18:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Zar Nikeu ne bi više odgovaralo da igra kompletno u njihovoj opremi?


Ali nigdje svjetla nisu blještavija od madridskih....koliko god netko bio dobar ipak si najveca zvijezda ako igraš za slavne klubove.
Evo uzmimo Ibru,dobar je PSG ali ga mediji nece pratiti kao u Milanu.
Jedno je zabijati za PSG koji je napuhan naftom i Milan koji je napuhan slavnom poviješcu.

Tako i za Ronalda,kakav City,on voli slavu a ona je najveca u samo tri kluba.To su Real,United i Milan.
U prva dva je bio ili još jest,dok Milan bojim se nema novaca iako ce mi onaj zagonetni razgovor s Berlusconijem ostat u pmacenju.
Možda ga i dovede jedan dan.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/09/2012 : 18:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Tako i za Ronalda,kakav City,on voli slavu a ona je najveca u samo tri kluba.To su Real,United i Milan.



akhm
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 05/09/2012 : 20:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Leonid

Tako i za Ronalda,kakav City,on voli slavu a ona je najveca u samo tri kluba.To su Real,United i Milan.


akhm

http://www.youtube.com/watch?v=hedzeQam15k

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/09/2012 : 10:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Leonid

Tako i za Ronalda,kakav City,on voli slavu a ona je najveca u samo tri kluba.To su Real,United i Milan.



akhm



Toliko lud još nisam.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000