forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 01:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ne da mi se uopce citat sve 3 strane...
Al od onoga od prije, što se može zakljucit...Tonka ne budi više glup ko qrac i ne otvaraj duple nikove...to ti nije dobro, jer ispadaš urnebesno glup...posjeti psihijatra...znam da su skupi, al ko ga hebe, možda ti na kraju krajeva psihoanaliza pomogne..
I daj više prestani dizat hramove jebenom Zdravku Mamicu...zato ispadaš još gluplji..
Pozdrav...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 01:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ne da mi se uopce citat sve 3 strane...
Al od onoga od prije, što se može zakljucit...Tonka ne budi više glup ko qrac i ne otvaraj duple nikove...to ti nije dobro, jer ispadaš urnebesno glup...posjeti psihijatra...znam da su skupi, al ko ga hebe, možda ti na kraju krajeva psihoanaliza pomogne..
I daj više prestani dizat hramove jebenom Zdravku Mamicu...zato ispadaš još gluplji..
Pozdrav...


Procitaj nemaš puno ajde
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 01:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

No moras shvatiti. Veliki sam ljubitelj rukometa, a svaki ljubitelj rukometa u srbiji je izuzetno napacen, jer nam je rukomet sranje. I jednom smo postigli nesto, i videti takvo perfidno omalovazavanje, a pritom bejah prisutan na inkriminisanom mecu...na kraju je ipak svet nastavio da se okrece, srbija i dalje pusi u rukometu i sve ce biti OK.


Ne možeš zamisliti koliko te shvacam. Samo spomeni magicnu recenicu

FRANCUSKA

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/08/2012 : 01:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ma gde me shvatas, hrvatska bila i svetski i olimpijski prvak, mi dalje od bronze ne oprdesmo od raspada zemlje :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 01:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by paro

Ne da mi se uopce citat sve 3 strane...
Al od onoga od prije, što se može zakljucit...Tonka ne budi više glup ko qrac i ne otvaraj duple nikove...to ti nije dobro, jer ispadaš urnebesno glup...posjeti psihijatra...znam da su skupi, al ko ga hebe, možda ti na kraju krajeva psihoanaliza pomogne..
I daj više prestani dizat hramove jebenom Zdravku Mamicu...zato ispadaš još gluplji..
Pozdrav...


Procitaj nemaš puno ajde



Znaci...psihijatre si odjebo skroz??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 01:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by paro

Ne da mi se uopce citat sve 3 strane...
Al od onoga od prije, što se može zakljucit...Tonka ne budi više glup ko qrac i ne otvaraj duple nikove...to ti nije dobro, jer ispadaš urnebesno glup...posjeti psihijatra...znam da su skupi, al ko ga hebe, možda ti na kraju krajeva psihoanaliza pomogne..
I daj više prestani dizat hramove jebenom Zdravku Mamicu...zato ispadaš još gluplji..
Pozdrav...


Procitaj nemaš puno ajde



Znaci...psihijatre si odjebo skroz??


Jedino ako imaš ti kojeg dobrog
Možda bi mogao Mamica kontaktirati što ti kažeš?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 01:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ma gde me shvatas, hrvatska bila i svetski i olimpijski prvak, mi dalje od bronze ne oprdesmo od raspada zemlje :D


Ma možemo mi biti što hocemo... ali izgubiti onoliko utakmica od Francuza pa muka me hvata.
Što se vaše repke tice, stvarno ne znam što vam je bilo u Londonu.
Možda griješim, ali neki igraci vam igraju vrhunski u klubovima dok su u repki slabi. Prvi Ilic?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 01:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Jedino ako imaš ti kojeg dobrog



Imam ti super lika...za 3 godine si ko novi..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 01:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24
Jedino ako imaš ti kojeg dobrog



Imam ti super lika...za 3 godine si ko novi..


Zna sam uhvatija me u svoju mašinu, sad dok me dobro ne samelje svojim sprdanjem... nema mi mira
Idem po dva- tri Norbamela i tri-cetri apaurina.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 31/08/2012 : 11:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
jezuš marija. kakav topic. https://www.youtube.com/watch?v=RA06Z5e1ZFc
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 12:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

jezuš marija. kakav topic. https://www.youtube.com/watch?v=RA06Z5e1ZFc


Taj klip može poslužiti i za tebe koliko si ljude maltretirao da su " Tonkica " i " Tonkica 24 ". Potpuno nepotrebno
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 31/08/2012 : 12:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
kog sam maltretirao? nevedi jednu osobu? jedan post? zbog cega lažeš?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 31/08/2012 : 12:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ej Tonka, nisam znao da si ti bio pod onim drugim nikom, ni na kraj pameti mi nije palo!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/08/2012 : 12:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Tonka, vidi ovako.. Nemam ja nista protiv tebe.. Mene mozes da iznerviras i ja cu da zaboravim to prvom prilikom kad pokazes da si OK.. Pojeo si veliko govno sa onim pljuvanjem Srba i ja sam tu stekao misljenje o tebi nakon izrecenih reci... Zato si otisao na ignore.. Ni u jednoj prilici kasnije nisi rekao: "Ej, ljudi, izvinite zbog onoga, jebiga, afekat, nervoza, kurci palci.." I nema veze.. Pa i ja sam usrao sto puta pa je ljudski ispraviti... Ako smatram da treba sa nekim ispraviti nesto... TO ti je glavni problem bio..

Dalje, za ovaj tvoj drugi nick, nisam imao pojma da si ti, ali nije ni bitno.. Da je i Markosov drugi nick isto bih reagovao.. Iritira me strasn otvaranje hiljadu bespotrebnih topica itd.. Sto i sam mozes videti po mojim cestim ustancima protiv nereda... Koliko ces ti imati postova me boli dupe, mada se svi nasale na taj racun.. Mozes napisati 1000 dnevno, super ako to tebe cini srecnim, samo nemoj ometati ostale u trazenjima informacija..

Dalje, nemas ti sta kome porucivati da mi prenese, samo posalji PM i resimo problem ako ga ima...

Sve u svemu, prihvatam izvinjenje, nema razloga da se svadjamo i sl.

Trenutno od svih stripadzija imam na zubu samo 4. Jednog koji me je zajeb'o za 350 eura, ispisace ih kad tad. Drugog koji me zajeb'o za 1000 dinara koga cu iskriviti jer mi je jos pretio sto trazim svoje... Njega cu iskriviti od batina.. Ne za 1000 dinara, to mi ne treba vec zbog ostalog... Tumen, jer mu necu zaboraviti nikad one gnusne uvrede.. Ali sa njim se i moze kada pocne normalno da prica... On me vec i prosao.. I na kraju slag, Jasko , mala je Srbija, dolijace jednom...



Edit: Ostavljanje imena i prezimena, kao i licnih podataka drugih forumaša je zabranjeno.

Edited by - manhunter on 31/08/2012 13:06:15
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 31/08/2012 : 12:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
I dok kokice budu gotove gotova zabava ?

eeeh


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 12:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
mala je Srbija, dolijace jednom...



Gde ce da dolija?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 12:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

kog sam maltretirao? nevedi jednu osobu? jedan post? zbog cega lažeš?


Stari moj onom HercegBosni si 500 puta rekao da je Tonkec, Tonkica i Tonka. I onda ja lažem jeli?
Aj budimo ok. Dali trazim puno od tebe?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 12:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ej Tonka, nisam znao da si ti bio pod onim drugim nikom, ni na kraj pameti mi nije palo!



Moglo se vrlo lako procitati
Možda te iznenadilo kako Tonka može biti ok lik
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 12:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

I još nešto u vezi globinja zaboravio sam.
Da se i to riješi.
Ono kada sam mu prijetio.




, jbte pa ti stvarno nisi normalan, šta prijetiš covjeku...bojim da da ceš jednog dana stvarno završit u buksi..to i stvarno ne treba covjece..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24

I još nešto u vezi globinja zaboravio sam.
Da se i to riješi.
Ono kada sam mu prijetio.




, jbte pa ti stvarno nisi normalan, šta prijetiš covjeku...bojim da da ceš jednog dana stvarno završit u buksi..to i stvarno ne treba covjece..


Tko ti kaže da nisam doduše kratko jesam

Ma volim ja globinja kao brata samo nekad mi digne živac dinamom, jednom kunom, rastom od nekoliko centimetara kada dinamo gubi i slicnim stvarima
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/08/2012 : 13:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Trenutno od svih stripadzija imam na zubu samo 4. Jednog koji me je zajeb'o za 350 eura, ispisace ih kad tad. Drugog koji me zajeb'o za 1000 dinara koga cu iskriviti jer mi je jos pretio sto trazim svoje... Njega cu iskriviti od batina.. Ne za 1000 dinara, to mi ne treba vec zbog ostalog... Tumen, jer mu necu zaboraviti nikad one gnusne uvrede.. Ali sa njim se i moze kada pocne normalno da prica... On me vec i prosao.. I na kraju slag, Jasko , mala je Srbija, dolijace jednom...



e to bi volia viditi..udri jedanput i za mene..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/08/2012 13:10:11
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 13:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message


Tonka zove na mir i ljubav, a Savic brusi noževe...ali mi nije jasno šta ti je Jasen skrivio, osim što te prca u grobarskom topiku, nije ti pare krao, nije ti prijetio...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Tonka, vidi ovako.. Nemam ja nista protiv tebe.. Mene mozes da iznerviras i ja cu da zaboravim to prvom prilikom kad pokazes da si OK.. Pojeo si veliko govno sa onim pljuvanjem Srba i ja sam tu stekao misljenje o tebi nakon izrecenih reci... Zato si otisao na ignore.. Ni u jednoj prilici kasnije nisi rekao: "Ej, ljudi, izvinite zbog onoga, jebiga, afekat, nervoza, kurci palci.." I nema veze.. Pa i ja sam usrao sto puta pa je ljudski ispraviti... Ako smatram da treba sa nekim ispraviti nesto... TO ti je glavni problem bio..

Dalje, za ovaj tvoj drugi nick, nisam imao pojma da si ti, ali nije ni bitno.. Da je i Markosov drugi nick isto bih reagovao.. Iritira me strasn otvaranje hiljadu bespotrebnih topica itd.. Sto i sam mozes videti po mojim cestim ustancima protiv nereda... Koliko ces ti imati postova me boli dupe, mada se svi nasale na taj racun.. Mozes napisati 1000 dnevno, super ako to tebe cini srecnim, samo nemoj ometati ostale u trazenjima informacija..

Dalje, nemas ti sta kome porucivati da mi prenese, samo posalji PM i resimo problem ako ga ima...

Sve u svemu, prihvatam izvinjenje, nema razloga da se svadjamo i sl.

Trenutno od svih stripadzija imam na zubu samo 4. Jednog koji me je zajeb'o za 350 eura, ispisace ih kad tad. Drugog koji me zajeb'o za 1000 dinara koga cu iskriviti jer mi je jos pretio sto trazim svoje... Njega cu iskriviti od batina.. Ne za 1000 dinara, to mi ne treba vec zbog ostalog... Tumen, jer mu necu zaboraviti nikad one gnusne uvrede.. Ali sa njim se i moze kada pocne normalno da prica... On me vec i prosao.. I na kraju slag, Jasko , mala je Srbija, dolijace jednom...



Edit: Ostavljanje imena i prezimena, kao i licnih podataka drugih forumaša je zabranjeno.




Evo nakon Mairosu i ti. Stvarno se nisam nadao ni u najludim snovima. Onda je sve riješeno. Shvatio sam sve, jasno mi je sve. Bitno je da si pokazao dobru volju.
Zaboravljamo sve ružno idemo dalje.

PS: ponavljam jer je nekome izletjelo ime i prezime neman pojma kako
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2012 : 13:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by sawitch
mala je Srbija, dolijace jednom...



Gde ce da dolija?




Vas dvojica odmah da ste prestali. Imate PM, pa se dogovorite gde hocete da se obracunate.

Sawitchu, Jasko je promenio potpis, sad je na tebe red.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 13:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Vas dvojica odmah da ste prestali. Imate PM, pa se dogovorite gde hocete da se obracunate.



Ja ga pitam, jer on hoce, izgleda.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000