forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by sawitch
mala je Srbija, dolijace jednom...



Gde ce da dolija?




Vas dvojica odmah da ste prestali. Imate PM, pa se dogovorite gde hocete da se obracunate.

Sawitchu, Jasko je promenio potpis, sad je na tebe red.


Bili mi odgovorio na postavljena pitanja? Ne znam dali si vidio.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/08/2012 : 13:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Sawitchu, Jasko je promenio potpis, sad je na tebe red.



Jel' ja njega vredjam u mom potpisu? Ako mislis da su to uvrede, ja cu promeniti.. I to mogu uciniti samo zbog tebe...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39995 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/08/2012 : 13:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by manhunter
Vas dvojica odmah da ste prestali. Imate PM, pa se dogovorite gde hocete da se obracunate.



Ja ga pitam, jer on hoce, izgleda.



'aj' posalji na PM kad i gde.. Ili na koji strip skup dolazis... Svejedno..
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 31/08/2012 : 13:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by djule

kog sam maltretirao? nevedi jednu osobu? jedan post? zbog cega lažeš?


Stari moj onom HercegBosni si 500 puta rekao da je Tonkec, Tonkica i Tonka. I onda ja lažem jeli?
Aj budimo ok. Dali trazim puno od tebe?



ne, rekao sam da je hercegbosna tonka. i nisam jedini. s obzirom kakav si, pretpostavljao sam da si otvorio i treci nick.

tonkice? maltretirao?


saberi se i ne laži.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 13:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
'aj' posalji na PM kad i gde.. Ili na koji strip skup dolazis... Svejedno..



Ti stvarno nisi normalan.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by djule

kog sam maltretirao? nevedi jednu osobu? jedan post? zbog cega lažeš?


Stari moj onom HercegBosni si 500 puta rekao da je Tonkec, Tonkica i Tonka. I onda ja lažem jeli?
Aj budimo ok. Dali trazim puno od tebe?



ne, rekao sam da je hercegbosna tonka. i nisam jedini. s obzirom kakav si, pretpostavljao sam da si otvorio i treci nick.

tonkice? maltretirao?


saberi se i ne laži.


Pa da sam i otvorio pedeset nickova, ponudio sam objašnjenje svima, tako i tebi. Procitao si ne paše ti ok, ali nemoj lajati na mjesec. Pretpostavljao si ti puno toga pa je ispalo totalno krivo kao i ovo za mene.
Saberi se ti i ne navaljuj toliko. Postaješ užasno zamoran. To kakav sam ja zadrži za sebe. Od tebe me ne zanima kakav sam to ja, jer ja vidim kakav si ti.
Rekao sam ti ako možemo skupa ok ako ne necemo i gotovo. Nemoj biti zamoran budi norrmalan ako možeš biti.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/08/2012 : 13:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..


Mah to tako u vecini slucajeva ide
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 13:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ja i dalje odbijam povjerovat da su ta dvojica tolko zakrvljeni samo zbog nogometa...pa to je suludo..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 13:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ja i dalje odbijam povjerovat da su ta dvojica tolko zakrvljeni samo zbog nogometa...pa to je suludo..



Ja nemam problem sa njim, on ima sa mnom.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 13:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by paro

Ja i dalje odbijam povjerovat da su ta dvojica tolko zakrvljeni samo zbog nogometa...pa to je suludo..



Ja nemam problem sa njim, on ima sa mnom.


Oprosti što se miješam, ne znam što je bilo medu vama. Ne branim nikoga ali samo znam da je za svadu potrebno dvoje ne možeš se posvadati sam sa sobom
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 13:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Oprosti što se miješam, ne znam što je bilo medu vama. Ne branim nikoga ali samo znam da je za svadu potrebno dvoje ne možeš se posvadati sam sa sobom



"Ja nemam problem sa njim", u smislu, zabole me lakat za njega.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/08/2012 : 13:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/08/2012 : 14:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.



kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu..
salim se, nisam neki grmalj ali sam trenira sve i svasta pa ti ne bi bilo lako..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 14:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by brni


kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu, ali zato sto bi te bilo sramota sta si sve napisao.



Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 14:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.


Ne nego bi te vezao izolir trakom i negdje zakopao
A jak si i gotovo moram priznati. Ja nisam toliki grmalj.
Ma ne treba se bojati nikoga da ima 2 metra i 110 kila
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.



kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu..
salim se, nisam neki grmalj ali sam trenira sve i svasta pa ti ne bi bilo lako..


Uff Brni onda mi mec izmedu tebe i mene bio poslastica za ultimate fightere?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/08/2012 : 14:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by brni


kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu, ali zato sto bi te bilo sramota sta si sve napisao.







i ja sam izvadia iz konteksta tu tvoju recenicu..ali u saljivom tonu naravno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/08/2012 : 14:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.



kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu..
salim se, nisam neki grmalj ali sam trenira sve i svasta pa ti ne bi bilo lako..


Uff Brni onda mi mec izmedu tebe i mene bio poslastica za ultimate fightere?



a ne znam bas..slomia sam kljucnu kost na tri mista prije 3 miseca i totalno sam van forme..mislim da bi me mnogo slabiji od tebe sad istukli..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 31/08/2012 : 14:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.




It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2012 : 14:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

Jasko i sawitch

kad se vidite otic cete na pice..kakva tuca..



Ja sam zakljucio da si mi ti jedina nada da nekom opalim jednu za uho.
Idem se nac s onim lwoodom, a kad ono dolazi neki div od 2 metra, idem do globinja, kad ono opet neki grmalj, nisam mogao spavat tu vecer. Onaj Nesvrstani isto neki zajeban lik. Svi tovari neki zajebani grmalji. Covjek bi reko ljudi citaju stripove, sigurno nose cvike i fudbalerke... Onda sam zakljucio da mi jedino brni preostaje, ali kako je krenulo i brni je neki neki oversized Dalmoš

A ovog Tonku bolje da ne sretnem, kakve sam srece, taj bi me valjda izbo grlom od boce.



kad bi me vidio istog momenta bi se sakrio u misju rupu..
salim se, nisam neki grmalj ali sam trenira sve i svasta pa ti ne bi bilo lako..


Uff Brni onda mi mec izmedu tebe i mene bio poslastica za ultimate fightere?



a ne znam bas..slomia sam kljucnu kost na tri mista prije 3 miseca i totalno sam van forme..mislim da bi me mnogo slabiji od tebe sad istukli..


Uuuu gadna ozljeda kako si to uspio?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/08/2012 : 14:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ni meni nije jasno za Jaska? meni se cini totalno ok covjek.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 15:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ni meni nije jasno za Jaska? meni se cini totalno ok covjek.



Sta ti nije jasno?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/08/2012 : 15:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pa zasto te toliko ne voli?

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 31/08/2012 15:11:50
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/08/2012 : 15:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

pa zasto te toliko ne voli?



I ne treba da me voli

Verovatno zato sto mu se ne svidja moje ime
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000