forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/09/2012 : 01:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Na ovoga sam navikao, pomirio sam se da ce me ovaj cijeli život dok god sam ovdje sprdati
Ali jednom cu ga ipak zakopati, pa makar nasred plaže pijeskom i to ce mi biti dovoljna utjeha




Pa ocito se nisi pomirio s nicim

Cekaj malo, sad i meni izravno prijetiš ili šta??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/09/2012 : 01:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24
Na ovoga sam navikao, pomirio sam se da ce me ovaj cijeli život dok god sam ovdje sprdati
Ali jednom cu ga ipak zakopati, pa makar nasred plaže pijeskom i to ce mi biti dovoljna utjeha




Pa ocito se nisi pomirio s nicim

Cekaj malo, sad i meni izravno prijetiš ili šta??



Ma daj pa sada smiri ti malo živce brate. Sprdam se ovo je new Tonka 24 T2400
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/09/2012 : 01:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ja da smirim živce?
Covjece, meni živci puknu jedino ako mi konobar dofura toplu pivu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/09/2012 : 01:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ja da smirim živce?
Covjece, meni živci puknu jedino ako mi konobar dofura toplu pivu


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2012 : 01:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
paro kad si nazad?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/09/2012 : 08:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

paro kad si nazad?



Za nekoliko dana....taman negdje kad se Tonka nakon slijedeceg izbacivanja vrati kao Rakosi...ili možda Fishleg

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/09/2012 : 11:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

paro kad si nazad?



Za nekoliko dana....taman negdje kad se Tonka nakon slijedeceg izbacivanja vrati kao Rakosi...ili možda Fishleg


Prije Hellingen
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/09/2012 : 12:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Jel to neko ovdje mijesa virtualu i stvarnost , ili mi se samo cini

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 01/09/2012 : 13:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ljudovi, pozdrav iz Tunisa! Vidim da ste se lijepo zabavljali dok sam bio u putu. Malo mi je ovamo slaba konekcija, imat cu problema s postanjem vjerojatno, ali sa zanimanjem cu pratiti sve rasprave na forumu, pogotovo ovu trenutno najzanimljiviju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/09/2012 : 13:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ljudovi, pozdrav iz Tunisa! Vidim da ste se lijepo zabavljali dok sam bio u putu. Malo mi je ovamo slaba konekcija, imat cu problema s postanjem vjerojatno, ali sa zanimanjem cu pratiti sve rasprave na forumu, pogotovo ovu trenutno najzanimljiviju.


Sretno u Tunisu. Zabavi se
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2012 : 19:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ljudovi, pozdrav iz Tunisa! Vidim da ste se lijepo zabavljali dok sam bio u putu. Malo mi je ovamo slaba konekcija, imat cu problema s postanjem vjerojatno, ali sa zanimanjem cu pratiti sve rasprave na forumu, pogotovo ovu trenutno najzanimljiviju.



nadam se da ces si pronac bolju polovicu..jednog visokog markantnog Tunizanina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 01/09/2012 : 19:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja sam uvijek bolja polovica.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2012 : 19:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja sam uvijek bolja polovica.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/09/2012 : 20:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Jel to neko ovdje mijesa virtualu i stvarnost , ili mi se samo cini



De mi reci sta znaci to mesanje virtuale i stvarnosti? Zar ne treba da budes ono sto jesi? Ili ja gresim? Ovde ti mogu psovati familiju a na ulici reci sve super i ti zadovoljan, kao ovo je net, sta?
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 02/09/2012 : 13:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Ne znam zašto mi se, citajuci ovaj topik, javlja delic romana Srdana Valjarevica "Dnevnik druge zime".

“...Opa, evo ga Nele, u 15:40, sklonim se u jedan ulaz zgrade, u ulici Džordža Vašingtona, da me ne vidi, i sacekam ga da prode, i on prode, nije me video, kakav agresivan tip taj Nele; jednom, davno, dobio sam batine od nekih tipova zbog njega, samo zbog toga što su me videli s njim, zbog toga što su znali da ga poznajem, branio sam se koliko sam mogao i prebili su me. A taj Nele zna da napadne svakoga bez ikakvog razloga...
...moram da se klonim takvih tipova. Nek jedu pirinac i bareno povrce, nek se time malo bave, nek citaju knjige i nek slušaju muziku, nek crtaju nešto, ili nek idu u kurac.”

Piši propalo!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 02/09/2012 : 13:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Ne znam zašto mi se, citajuci ovaj topik, javlja delic romana Srdana Valjarevica "Dnevnik druge zime".

“...Opa, evo ga Nele, u 15:40, sklonim se u jedan ulaz zgrade, u ulici Džordža Vašingtona, da me ne vidi, i sacekam ga da prode, i on prode, nije me video, kakav agresivan tip taj Nele; jednom, davno, dobio sam batine od nekih tipova zbog njega, samo zbog toga što su me videli s njim, zbog toga što su znali da ga poznajem, branio sam se koliko sam mogao i prebili su me. A taj Nele zna da napadne svakoga bez ikakvog razloga...
...moram da se klonim takvih tipova. Nek jedu pirinac i bareno povrce, nek se time malo bave, nek citaju knjige i nek slušaju muziku, nek crtaju nešto, ili nek idu u kurac.”



Hehehehe...Pogodak "u sridu!"

Wtf?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/09/2012 : 15:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

...moram da se klonim takvih tipova. Nek jedu pirinac i bareno povrce, nek se time malo bave, nek citaju knjige i nek slušaju muziku, nek crtaju nešto, ili nek idu u kurac.”



Najbolje ovo poslednje
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/09/2012 : 16:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Tonka di su nove epizode..sta je ovo..fanovi cekaju nestrpljivo pred malim ekranima a ti nista..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/09/2012 : 18:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Zašto sam ja tek sad vidio ovaj topic?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/09/2012 : 18:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by mr murdoc

Jel to neko ovdje mijesa virtualu i stvarnost , ili mi se samo cini



De mi reci sta znaci to mesanje virtuale i stvarnosti? Zar ne treba da budes ono sto jesi? Ili ja gresim? Ovde ti mogu psovati familiju a na ulici reci sve super i ti zadovoljan, kao ovo je net, sta?

Kao i uvijek "promasio si cijeli fudbal"
Ako ne znas razliku..onda ti ni ja vise ne mogu pomoci

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/09/2012 : 08:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Bla bla bla
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/09/2012 : 15:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Tonka di su nove epizode..sta je ovo..fanovi cekaju nestrpljivo pred malim ekranima a ti nista..


Nažalost ratne sjekire su pokopane.
Ali kako vidiš u gnk Dinamo se zahuktavaju novi ratovi.
Strah me novih, jacih, boljih... epizoda
Sve dok glumci ne odu na tridesetodnevni odmor
Tocnije GLUMAC
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 05/09/2012 : 23:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Bla bla bla



Recit je sawitchev komentar, i znacajan vrlo, koji je objavio u ovoj temi.

Koliko taj komentar zapravo govori i o ucesnicima diskusije, toliko još i više o doticnom diskutantu.

Zašto to kažem? Jer, kao i sve i svašta, što ova tema i zapravo jeste, može se posmatrati iz nekolikih vizura.

Pre svega, uzmimo ugao gledišta "samo vi kenjajte, mene se to ne dotice."

- Ako je tako, zašto se onda javljaš?

Drugi ugao svakako drugacije stoji, a njegov bi smisao otprilike bio: "kad vec lajete, e mogu i ja."

- Naravno da možeš, može svako, zašto se onda javljaš?

Iz trecega kuta, da se zakljuciti da je komentar namenjen svim diskutantima.

Opet, lavež, i karavan koji prolazi.

- Cemu?

Uostalom, šta god da je napisano, kakve god da su istine ili laži u pitanju ili odgovoru, nije li suštinski napravljen iskorak napred? Ili nazad?

Stojiš tu gde si, i to je to.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/09/2012 : 14:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Glede ovoga vec sam postavio neka pitanja jednom modu. Naravno bez odgovora. Ovdje je postalo praksa da pojedini clanovi ovog foruma imaju debelu " zaledinu " zbog " zajednickih interesa " iliti " traženja " otpada " po forumu" pa kao protusluge. Ne želim imenovati ali znam masu likova ovdje koji su teško prekršili pravila mnogo puta i nikome ništa. A znam i one kojima se svaka recenica stavlja na vagu.

Insinuiraš nešto?
Kad san ja posla iti jednom modu pm u vezi prijava i slicno? Nikad.
Evo, Ultras i KW su skinuti pa ni jednom od njih ništa posla nisan. Jedino globinju za aukciju pitanje pa mi je reka ako ne ispunin obaveze da ce mi BBB-e poslat na vrata (kad mi je adresu sazna)

Zašto kleveceš?

I ovo:
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Izgleda da me modovi imaju na ignoru
Iden otvorit u svaštari topik o Karamarku, Mireli Holy, Budiši ili o suši, projektu Plomin...



letis tad sigurno


Nemoj staviti ruku u vatru

Ovo ti je ironicno napisano, samo da znaš. Misliš da ne bi popušia ban da san otvoria slican topik? E pa varaš se...
Jednom san nekog izvrida na forumu, a to je bia HercegBosna kad mi je diga tlak u Hajdukovom topiku i to što je konstantno pljuva i sra koliko je stiga. Doduše, ja san bia u žešcem falusu taj dan i posla mu par socnih, ali kad san se oladia - vidia san grešku. Cak san napisa da san i zaslužia ban i da se necu bunit. Ista stvar vridi i vamo, neka mi ga daju pa nece svit stati majko mila! Reka san što mislin (otvoreno), a da nisan uplea politicke fogure tad bi post ostavia nedorecenim.

Nisan tia makiju spamat topik trollajuci jer san tako obeca (a obecanja se držin).

Trljam ruke.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2012 : 14:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by sawitch

Bla bla bla



Recit je sawitchev komentar, i znacajan vrlo, koji je objavio u ovoj temi.

Koliko taj komentar zapravo govori i o ucesnicima diskusije, toliko još i više o doticnom diskutantu.

Zašto to kažem? Jer, kao i sve i svašta, što ova tema i zapravo jeste, može se posmatrati iz nekolikih vizura.

Pre svega, uzmimo ugao gledišta "samo vi kenjajte, mene se to ne dotice."

- Ako je tako, zašto se onda javljaš?

Drugi ugao svakako drugacije stoji, a njegov bi smisao otprilike bio: "kad vec lajete, e mogu i ja."

- Naravno da možeš, može svako, zašto se onda javljaš?

Iz trecega kuta, da se zakljuciti da je komentar namenjen svim diskutantima.

Opet, lavež, i karavan koji prolazi.

- Cemu?

Uostalom, šta god da je napisano, kakve god da su istine ili laži u pitanju ili odgovoru, nije li suštinski napravljen iskorak napred? Ili nazad?

Stojiš tu gde si, i to je to.



Bio sam nesto napisao pa obrisao.. Moj post "bla bla bla" nije bio upucen svima vec jednom forumasu koji je isto to rasteglio u dve recenice.. Ako nesto ne razumes, ne petljaj se. Uostalom, zbog cega me prozivas?
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000