forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
uskoro ocekujem prijetnje sawitcha da ce ned_lynxa "iskrivit" od batina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 15:14:42
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39991 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2012 : 15:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ma kakvi.. Jedno je sa nekim se sporeckati a drugo kad ti se neko sa uvredama nakaci na vrat..
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/09/2012 : 19:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
Jedino globinju za aukciju pitanje pa mi je reka ako ne ispunin obaveze da ce mi BBB-e poslat na vrata (kad mi je adresu sazna)


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 19:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Zlotvor
Jedino globinju za aukciju pitanje pa mi je reka ako ne ispunin obaveze da ce mi BBB-e poslat na vrata (kad mi je adresu sazna)






bice mislia na Tonku..taj jedva ceka da nekoga iskasapi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/09/2012 : 20:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Zlotvor
Jedino globinju za aukciju pitanje pa mi je reka ako ne ispunin obaveze da ce mi BBB-e poslat na vrata (kad mi je adresu sazna)






bice mislia na Tonku..taj jedva ceka da nekoga iskasapi..


Da mu na vrata dode s tomahawkom...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 20:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
možda ga i skalpira

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

možda ga i skalpira

A možda ce raditi nešto drugo.
















Mada sam ovo vec stavio 555 puta, ali da se ne zaboravi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

A možda ce raditi nešto drugo.





vidim da neki ovo jos cuvaju..za svaki sucaj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/09/2012 : 00:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=3mRCv2LCY28



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 18:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Glede ovoga vec sam postavio neka pitanja jednom modu. Naravno bez odgovora. Ovdje je postalo praksa da pojedini clanovi ovog foruma imaju debelu " zaledinu " zbog " zajednickih interesa " iliti " traženja " otpada " po forumu" pa kao protusluge. Ne želim imenovati ali znam masu likova ovdje koji su teško prekršili pravila mnogo puta i nikome ništa. A znam i one kojima se svaka recenica stavlja na vagu.

Insinuiraš nešto?
Kad san ja posla iti jednom modu pm u vezi prijava i slicno? Nikad.
Evo, Ultras i KW su skinuti pa ni jednom od njih ništa posla nisan. Jedino globinju za aukciju pitanje pa mi je reka ako ne ispunin obaveze da ce mi BBB-e poslat na vrata (kad mi je adresu sazna)

Zašto kleveceš?

I ovo:
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Izgleda da me modovi imaju na ignoru
Iden otvorit u svaštari topik o Karamarku, Mireli Holy, Budiši ili o suši, projektu Plomin...



letis tad sigurno


Nemoj staviti ruku u vatru

Ovo ti je ironicno napisano, samo da znaš. Misliš da ne bi popušia ban da san otvoria slican topik? E pa varaš se...
Jednom san nekog izvrida na forumu, a to je bia HercegBosna kad mi je diga tlak u Hajdukovom topiku i to što je konstantno pljuva i sra koliko je stiga. Doduše, ja san bia u žešcem falusu taj dan i posla mu par socnih, ali kad san se oladia - vidia san grešku. Cak san napisa da san i zaslužia ban i da se necu bunit. Ista stvar vridi i vamo, neka mi ga daju pa nece svit stati majko mila! Reka san što mislin (otvoreno), a da nisan uplea politicke fogure tad bi post ostavia nedorecenim.

Nisan tia makiju spamat topik trollajuci jer san tako obeca (a obecanja se držin).


Cek jeli moj problem što se ti osjecaš prozvanim?!
Oprosti gdje ti vidiš da sam ja spomenuo ikakvog zlotvora??
Kad smo kod obecanja ja se ne držim baš obecanja, evo priznajem.
A ti ovdje otvoreno kažeš da se držiš obecanja...a što je sa GNK dinamo topic? Alo nemojmo tako. Sad opet reci to je bio samo jedan puta
I još nešto problem je u tome što ovdje pojedini smiju reci kako ti kažeš " otvorene stvari " a neki ne smiju reci niti poluotvorene stvari.
I za kraj stani na balun nitko te ne proziva. I nemoj govoriti da ja klevecem na pamet, lupajuci jer nije istina
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 18:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by lwood

možda ga i skalpira

A možda ce raditi nešto drugo.


Jeli ti na ovo bacaš drkicu ili što??
















Mada sam ovo vec stavio 555 puta, ali da se ne zaboravi.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 18:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

možda ga i skalpira


Da zlotvorov skalp je taman onako kako da se izrazim spešl
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Što ti nije jasno u vezi topika Gradanskog? Ja tamo ne spaman, a i zadnja rasprava je imala svrhu kad san ja pisa. To što ti nisi upucen i samo selektivno pratiš nogomet u RH pa nisi kompetentan za raspravu ja ti tu ne mogu pomoc. A još si i stariji od mene, valjda duže pratiš sport nego ja. Mada, kad vidin tvoje postove ispada ka da se svadan sa adolescentom kojeg je šibaju hormoni, a takvih ima kolko oš na indexu, net.hr-u i ostalim stranicama. Pošten i konstruktivan post ne možeš procitat.

I ovaj post gori san transferira s topika GNK-a, cisto da nema nikakve digresije. Eno, na Tuttin post di san se zajebava (a on prihvatia istu) ti mi odgovaraš s nekim gadarijama.

Najbolje me stavi na block. Ozbiljno. Ti meni ne smetaš ni najmanje, ali mi ide na nerve kad me preispitivaš i vadiš rici iz konteksta, a imaš argumente za odgovorit ka Radimir Cacic projekte za gospodarski rast i razvoj.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
meni samo nije jasno di je nesta onaj clan HercegBosna..misterij zesci

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Bice ban podimia. Pogledaj na "members".

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Bice ban podimia. Pogledaj na "members".



ma nije..Markos mu je zakljuca nick misleci da je to Tonka..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A tip ni kriv ni dužan...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A tip ni kriv ni dužan...



nemojmo ic tako daleko..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Što ti nije jasno u vezi topika Gradanskog? Ja tamo ne spaman, a i zadnja rasprava je imala svrhu kad san ja pisa. To što ti nisi upucen i samo selektivno pratiš nogomet u RH pa nisi kompetentan za raspravu ja ti tu ne mogu pomoc. A još si i stariji od mene, valjda duže pratiš sport nego ja. Mada, kad vidin tvoje postove ispada ka da se svadan sa adolescentom kojeg je šibaju hormoni, a takvih ima kolko oš na indexu, net.hr-u i ostalim stranicama. Pošten i konstruktivan post ne možeš procitat.

I ovaj post gori san transferira s topika GNK-a, cisto da nema nikakve digresije. Eno, na Tuttin post di san se zajebava (a on prihvatia istu) ti mi odgovaraš s nekim gadarijama.

Najbolje me stavi na block. Ozbiljno. Ti meni ne smetaš ni najmanje, ali mi ide na nerve kad me preispitivaš i vadiš rici iz konteksta, a imaš argumente za odgovorit ka Radimir Cacic projekte za gospodarski rast i razvoj.


Obecao si da neceš ici na taj topic a sada naglašavaš kako se ti držiš obecanja? Pa tko je tu budala i lud?
Cek tko si ti da ti meni govoriš da ja selektivno prtaim nogomet, ustvari ne tko si ti nego tkud si ti tako siguran u to?! Ma nemoj da samo pratim selektivno nogomet u RH, pratim i 2HNL i 3 HNl. Ali kome se ja uopce opravdavam.
A znaš što cu ja tebi reci, ti ceš biti kompetentan za raspravu tek kada prestaneš kukati kako je Hajduk pokraden, kako Lokomotiva treba u 2 ili 3 ligu, kako je amic lopov, kako je Dinamo lopovski klub...
I ti meni govoriš jesam li ja za ovu raspravu ili onu, covjece ti nisi za 50% rasprava na bilo kojem forumu.Samo što to ljudi ne vidi kako sve maskiraš smajlicima kao Paro.
Gle jednom sam sa tobom raspravio van ovog foruma neke stvari ne želim više ulaziti u raspravu sa tobom i bilo kakav oblik svade, osim normalne komunikacije.
A sigurno necu stajati mirno na neke uvrede koje šalješ meni u celofanu ( da ne izletiš vani ) a dokazan si kao druker i koješta na ovom forumu.
Ti ocito nemaš mira nego želiš da ti se kaže što te ide. Sory brate nisi samo u mojim ocima druker i provokator.
Ja nikog nikada stavio na ignore nisa pa tako necu ni tebe... niti ja tebe preispitivam, vrijedam i prozivam kao ti mene...samo ti kažem otvorene tvoje uvrede zamotane u celofanu necu podnositi. To ti prodaj nekom drugome meni neceš.
Žao mi je da se opet kacimo, i da se naše pocetno prijateljstvo pretvara u što se pretvara, ali ne trpim nicija go**a.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

A tip ni kriv ni dužan...



nemojmo ic tako daleko..

Dobro, tia san reci da je popia ban za nešto što nije skrivia. A što se tice mišljenja... A znaš onu komaraciju s anusima

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

Bice ban podimia. Pogledaj na "members".



ma nije..Markos mu je zakljuca nick misleci da je to Tonka..


I vidiš nece ga otkljuca jer je On uvjeren da je to Tonkin pedeseti nick. I sada tu ima pravde i poštenja.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Posla sam Marku poruku..valjda ce reagirat..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

A tip ni kriv ni dužan...



nemojmo ic tako daleko..

Dobro, tia san reci da je popia ban za nešto što nije skrivia. A što se tice mišljenja... A znaš onu komaraciju s anusima



ne znam..to pitaj selannea..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Još nešto Zlotvore vidim da se odlicno putiš u našu valdu Cacica i slicne njemu... pa kada si ti mene lijepo usporedio sa njime ( što je za mene ravno uvredi) ( jer svi znamo tko je on i što je )
Ja tebi predlažem da se javiš Slavku Linicu on ti okolo dijeli 500 kuna za svaku drukažu.
Pazi jedno drukanje 500 kuna pa sad ti otkucaj misecno 1o-15 ljudi... racunaj lipi moj. A nije da nemaš talenta za drukanje kako smo svi vidjeli. Tj više obraza nego talenta, jer sigurno je 30% foruma znalo tko je Andrew Cain.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Eto Zlotvore..lipo otvoris biznis..izdrukas cili forum..Linic dili po 500kn za jedno drukanje..8000 x 500= 4 500 000kn..pa ti pjevaj..odnosno drukaj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000