forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkina dinastija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Još nešto Zlotvore vidim da se odlicno putiš u našu valdu Cacica i slicne njemu... pa kada si ti mene lijepo usporedio sa njime ( što je za mene ravno uvredi) ( jer svi znamo tko je on i što je )
Ja tebi predlažem da se javiš Slavku Linicu on ti okolo dijeli 500 kuna za svaku drukažu.
Pazi jedno drukanje 500 kuna pa sad ti otkucaj misecno 1o-15 ljudi... racunaj lipi moj. A nije da nemaš talenta za drukanje kako smo svi vidjeli. Tj više obraza nego talenta, jer sigurno je 30% foruma znalo tko je Andrew Cain.



jeba me pas ako sam ovo ikad vidia u hrvatskom pravopisu..ovo je matematika..dvi uglate se mnoze..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 18/09/2012 19:52:13
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Još nešto Zlotvore vidim da se odlicno putiš u našu valdu Cacica i slicne njemu... pa kada si ti mene lijepo usporedio sa njime ( što je za mene ravno uvredi) ( jer svi znamo tko je on i što je )
Ja tebi predlažem da se javiš Slavku Linicu on ti okolo dijeli 500 kuna za svaku drukažu.
Pazi jedno drukanje 500 kuna pa sad ti otkucaj misecno 1o-15 ljudi... racunaj lipi moj. A nije da nemaš talenta za drukanje kako smo svi vidjeli. Tj više obraza nego talenta, jer sigurno je 30% foruma znalo tko je Andrew Cain.


E jBg na mene se treba covjek naviknuti pogledaj malo nema pola slova u rijecima a ti se cudiš ovome

jeba me pas ako sam ovo ikad vidia u hrvatskom pravopisu..ovo je matematika..dvi uglate se mnoze..

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Otvorene uvrede umotane u celofanu - kako otvorena uvreda može biti i skrivena? Dobro, valjda ti znaš.

Druker? Vec san skužia da totalno krivo poimaš neke stvari. Ocito su za tebe svjedoci na sudu isto drukeri jer suraduju sa Zakonom. Jbg, cudno gledaš na to s obzirom da želiš biti pravnik.
Šaptanje i izdavanje nema veze s onim što san ja napravia. Ni najmanje.

Još mi prišivaš i da san provokator. A di to, molin te? Aj navedi primjer. Naravno, ne možeš. I to iz jednostavnog razloga što ne citaš moj post do kraja, a uredno odgovaraš samo zato jer ti je brži jezik od glave, a da malo razmisliš o procitanom - drugacije bi odgovara.

Ja nisan kompetentan za 50% rasprava? Dobro, to je cisto tvoj dojam. Ja to nisan tako doživia, ali eto - maybe I'm wrong.

I ne pratin sport selektivno i površno, na temelju samih rezultata ili zato što mi je neki tim simpatican. Ne... Ja cu prvi uprit prstom "u svoje" kad vidin situaciju na tudu štetu. Pa pogledaj ponovo topik bar zadnja dva kola da li kukan zbog sudaca. A da, to san ipak ja, tipicni navijac Hajduka. Kud nisi objektivan, još si pun predrasuda.

I kažeš rješili smo stvari... Da, a i dalje mi trljaš nos. I dolaziš u Hajdukov topik i kadiš gore od gorespomenutog HB-a. I to nakon silnih objava o povlacenju. A meni si naša pricat o tome ko drži rijec. Za razliku od tebe, ja priznajen grešku kad je vidin ili kad mi neko ukaže na nju. Vidiš li ti, Tonka, svoje greške? A kad ih vidiš, koliko ti triba da ih priznaš (ako ih priznaš)?

Rješili smo stvari...
A siti se, kako si pocea tu "raspravu"? A opet, ja ti nisan uzvratia istim oružjem...
Sad se pitan zašto san tako postupia.

I ne znan ni zašto pokušavan razjasnit neke stvari s tobom kad od toga (vjerojatno) nema ništa. Bice da je neki trenutak slabosti...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 19:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Još nešto Zlotvore vidim da se odlicno putiš u našu valdu Cacica i slicne njemu... pa kada si ti mene lijepo usporedio sa njime ( što je za mene ravno uvredi) ( jer svi znamo tko je on i što je )
Ja tebi predlažem da se javiš Slavku Linicu on ti okolo dijeli 500 kuna za svaku drukažu.
Pazi jedno drukanje 500 kuna pa sad ti otkucaj misecno 1o-15 ljudi... racunaj lipi moj. A nije da nemaš talenta za drukanje kako smo svi vidjeli. Tj više obraza nego talenta, jer sigurno je 30% foruma znalo tko je Andrew Cain.


E jBg na mene se treba covjek naviknuti pogledaj malo nema pola slova u rijecima a ti se cudiš ovome

jeba me pas ako sam ovo ikad vidia u hrvatskom pravopisu..ovo je matematika..dvi uglate se mnoze..





pa kad pises recenicu onda baci malo pogled da to na nesto lici a ne odma zalipit na topic..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/09/2012 : 19:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Eto vidiš kako sve površno citaš. Jer tvoj mozak je to procesuira ka uvredu, a ja san ti slikovito tia pokazat tvoju nesposobnost da nešto potkrijepiš.
Moga san te i s Jovanovicem usporedit, ni taj ne radi svoj posal. Ili bilo kim drugim iz Vlade. A ti i dalje lipiš etikete. Divota...

Velin ti, ukljuci "ignore" kad san toliko smece. Ne znan koji q uopce razgovaraš s "drukerom".

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..






a sta da ti kazem..ovaj Tonka u meni budi poetu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..






a sta da ti kazem..ovaj Tonka u meni budi poetu..


Nocas je tvoj show
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..






a sta da ti kazem..ovaj Tonka u meni budi poetu..


Nocas je tvoj show




jos da mi Porto pobijedi Dinama i da stavim "soma" kuna u dzep i idem lec sa osmjehom na licu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/09/2012 : 20:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..






a sta da ti kazem..ovaj Tonka u meni budi poetu..


Nocas je tvoj show




jos da mi Porto pobijedi Dinama i da stavim "soma" kuna u dzep i idem lec sa osmjehom na licu..

ponasaj se! il cu te reci tetku!



je, njemu ces me reci..vidis da mu je samo tetka u glavi..uostalom tebi je pritia smrcu ako mu dirnes tetku..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/09/2012 : 23:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Molio bih bez uvreda.
Isto tako ne bi bilo loše kada bi sportske rasprave i ostale u toj sobi
A i nemojmo o politici, ok?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/09/2012 : 02:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Otvorene uvrede umotane u celofanu - kako otvorena uvreda može biti i skrivena? Dobro, valjda ti znaš.

Druker? Vec san skužia da totalno krivo poimaš neke stvari. Ocito su za tebe svjedoci na sudu isto drukeri jer suraduju sa Zakonom. Jbg, cudno gledaš na to s obzirom da želiš biti pravnik.
Šaptanje i izdavanje nema veze s onim što san ja napravia. Ni najmanje.

Još mi prišivaš i da san provokator. A di to, molin te? Aj navedi primjer. Naravno, ne možeš. I to iz jednostavnog razloga što ne citaš moj post do kraja, a uredno odgovaraš samo zato jer ti je brži jezik od glave, a da malo razmisliš o procitanom - drugacije bi odgovara.

Ja nisan kompetentan za 50% rasprava? Dobro, to je cisto tvoj dojam. Ja to nisan tako doživia, ali eto - maybe I'm wrong.

I ne pratin sport selektivno i površno, na temelju samih rezultata ili zato što mi je neki tim simpatican. Ne... Ja cu prvi uprit prstom "u svoje" kad vidin situaciju na tudu štetu. Pa pogledaj ponovo topik bar zadnja dva kola da li kukan zbog sudaca. A da, to san ipak ja, tipicni navijac Hajduka. Kud nisi objektivan, još si pun predrasuda.

I kažeš rješili smo stvari... Da, a i dalje mi trljaš nos. I dolaziš u Hajdukov topik i kadiš gore od gorespomenutog HB-a. I to nakon silnih objava o povlacenju. A meni si naša pricat o tome ko drži rijec. Za razliku od tebe, ja priznajen grešku kad je vidin ili kad mi neko ukaže na nju. Vidiš li ti, Tonka, svoje greške? A kad ih vidiš, koliko ti triba da ih priznaš (ako ih priznaš)?

Rješili smo stvari...
A siti se, kako si pocea tu "raspravu"? A opet, ja ti nisan uzvratia istim oružjem...
Sad se pitan zašto san tako postupia.

I ne znan ni zašto pokušavan razjasnit neke stvari s tobom kad od toga (vjerojatno) nema ništa. Bice da je neki trenutak slabosti...


Gledaj nisam svetac. Ne pravdam se. Dobro znaš da nisam od onih koji ce blatiti druge a sebe uzdizati i opravdavati.
Uglavnom nema veze ako se sada sprdaju na racun ovoga što cu napisati, ali nemaš pojma koliko me boli što moran na ovakav nacin sa bilo kime komunicirati, vrijedati, podbadati, zadavati udarce, svadati se.
Pa kada sam duže vrijeme bio u svadi sa Sawitchem i Mairosuom ja sam prvi zatražio pomirenje. Velika vecina ovdje misli svašta o meni, nema veze pokazao sam se u dosta situacija u lošem svijetlu, jer mi jezik brže radi od mozga.
Ali evo zaista brate ne želim se svadati nisam te prozivao niti ništa sam si došao i zapoceo.
Bole me takve stvari kada moram tako reagirati jer me se napada bez razloga.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/09/2012 : 02:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by brni

Vidim da je Tonka ozbiljno shvatia ovu moju da pregleda recenice prije nego ih stavi na forum..dajmo mu jos sat, dva..






a sta da ti kazem..ovaj Tonka u meni budi poetu..


Nocas je tvoj show



Na moj rcun...ali ok kada dodem u Vodice biti ce na njegov sigurno
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/09/2012 : 02:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja cu vam reci sad nesto, dovoljno sam sveta prosao, dovoljno ljudi upoznao i sa dovoljno radio da mogu, onako, na par recenica da ovlas procenim coveka - i da retko pogresim.

Da se neko sa foruma davi i da je ceo forum prisutan, prvi bi u vodu skocio Tonka. Pa Sawitch. Mozda bi Sawitch skocio pre tonke ako bi taj koji se davi nosio partizanov dres jedino. :D

A to ko sta sere po forumu, jebes taj pos'o. Ajd ziveli.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7100 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2012 : 06:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja cu vam reci sad nesto, dovoljno sam sveta prosao, dovoljno ljudi upoznao i sa dovoljno radio da mogu, onako, na par recenica da ovlas procenim coveka - i da retko pogresim.

Da se neko sa foruma davi i da je ceo forum prisutan, prvi bi u vodu skocio Tonka. Pa Sawitch. Mozda bi Sawitch skocio pre tonke ako bi taj koji se davi nosio partizanov dres jedino. :D

A to ko sta sere po forumu, jebes taj pos'o. Ajd ziveli.



Odlicna procjena karaktera Mairosu! Mislim da bi i King Warrior bio tu negdje da skoci s njima!
(Ja sigurno ne bih, osim u mojim rijetkim pre agresivnim, "mudatim" danima kao npr. danas kad sam igrajuci basket naletio na suigracev lakat i opsovao ga pred svima sto kao ne pazi gdje ih stavlja, a frajer-sirovina je imao sigurno 30 kg visa od mene.)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39991 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2012 : 08:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja cu vam reci sad nesto, dovoljno sam sveta prosao, dovoljno ljudi upoznao i sa dovoljno radio da mogu, onako, na par recenica da ovlas procenim coveka - i da retko pogresim.

Da se neko sa foruma davi i da je ceo forum prisutan, prvi bi u vodu skocio Tonka. Pa Sawitch. Mozda bi Sawitch skocio pre tonke ako bi taj koji se davi nosio partizanov dres jedino. :D

A to ko sta sere po forumu, jebes taj pos'o. Ajd ziveli.



Za Grobara bih se i udavio..
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/09/2012 : 09:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

A tip ni kriv ni dužan...



nemojmo ic tako daleko..

Dobro, tia san reci da je popia ban za nešto što nije skrivia. A što se tice mišljenja... A znaš onu komaraciju s anusima



ne znam..to pitaj selannea..

Ne laži, znate obojica.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/09/2012 : 23:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

[quote]Ja cu vam reci sad nesto, dovoljno sam sveta prosao, dovoljno ljudi upoznao i sa dovoljno radio da mogu, onako, na par recenica da ovlas procenim coveka - i da retko pogresim.

Da se neko sa foruma davi i da je ceo forum prisutan, prvi bi u vodu skocio Tonka.


Opet me forumaši iznenauju
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 20/09/2012 : 12:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Tonka je kralj
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/09/2012 : 13:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Još da nauci quotati, gdje bi mu bio kraj!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/09/2012 : 13:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Da se neko sa foruma davi i da je ceo forum prisutan, prvi bi u vodu skocio Tonka.


i onda shvatio da ne zna plivati
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/09/2012 : 00:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
@ Cagliostro - prijatelju javim ti se kada dodem dole, necu još za bar mjesec ipo

@ DeeCay - Ah trudim se pokušavam, ali slabo mi ide. Bitno je da je bar malo urednije nego prije

@Supermark - Pa s obzirom da sam dosta kasno naucio plivati
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/09/2012 : 22:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Tonka je kralj



Iznad svega dobar momak, slažem se
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/09/2012 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma dobar je Bog koji me drži i trpi
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000