forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PEZ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2823 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/09/2012 : 21:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
Ja sam rodjen i odrastao u Zagrebu, ali navijam za Hajduk u nogometu i Zadar u kosarci. Otac je vatreni navijac oba kluba i vodio me je na utakmice od moje pete godine (u to doba se moglo ici na utakmice s malom djecom).
Uvijek je cudna situacija navijati protiv kluba za kojeg navijaju skoro svi tvoji prijatelji i koji je uostalom simbol grada kojeg volis.
Iako jako volim kosarku i ne bih mjenjao Zadrovu titulu iz 86-te ni za jednu Hajdukovu, Hajduk i nogomet su ipak jaca odrednica. Tako je Dinamo ljuti suparnik za kojeg tesko navijam i u medjunarodnim utakmicama, a Ciboni zelim da opet osvoji europske titule (kad vec ne ide Zadru).
Sto se tice navijanja, zadarski dio familije navija za Hajduk i Zadar, a biogradski za Hajduk i Split. Zajednicko im je da ne mogu smisliti Cibonu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 22:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

daj sta je sad ovo,na kraju ce ispasti,zadrani veci hajdukovci od splicana,cak i vec splicani.



tutta sta je ovim PEZ slijama..jesi nasa jos koju osim Cice..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000