forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PEZ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

i kad se pratila ta kosarka..kad su rasturali sve..ko danas to gleda..oni sta treniraju i njihovi roditellji..Hajduk nikad gori a u Rijeku na gostovanje doslo 2000 torcidasa..i sad ti to usporeduj..


Ja gledan, a nisan ni roditelj košarkaša niti treniran.
A iznenadija bi se kad bi vidija koliko svita je prošle sezone dolazilo na Gripe.
Na nekakav Zabok i Svjetlost je bilo 1000-1500 ljudi.
Za Cibonu i Cedevitu se nisu mogle nac karte.
Nisu rasturali ništa i nikoga, al je od 12 igraca u zapisniku 11 bilo rodenih u Splitu + Toni Dijan iz Zadra, igrali su prakticno mukte i ljudi su to pripoznali i cijenili.
Debilana je usporedivat Hajduka sa bilo kojin splitskin sportskin klubon jer ni jedan mu se klub nikad nece približit, al ne triba omalovažavat.




ne omalovazavam..cijenim uspjehe Jugoplastike i sam sam trenira kosarku i volim gledat NBA..ali stojim pri tome da bi minja za Hajdukovu titulu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 16:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
@NESVRSTANI


sta govoru..oce li dovest Sarica?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/09/2012 : 16:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tex2

Sumnjam da i jedan purger glumi austrijsku kulturu?


sjetim se kad sam bio u vojsci u šibeniku...omjer dalmoša i purgera 1 naprema 4 u korist purgera...naravno,pred spavanje,u sobi se obavezno raspravljalo o dinamu i hajduku...tip iz samobora nas je gadio svim mogucim epitetima dok mu netko nije uzviknuo da su oni becki konjušari...tad su sjevnule i šake...za kaznu,cijela soba je dva sata radila tjelovježbu,u dva sata iza ponoci...ja sam bio pošteden,jer sam bio službujuci



Je li vas kojim slucajem u red uvodio ntp. Lokas?


ne...jedini-a lokas je bila cura koja je radila u kantini...zapovjednik satnije je bio rajcic...voda je bio paic...



Fuad Paic?

Je li vam bio narednik Kursan?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 16:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

@NESVRSTANI


sta govoru..oce li dovest Sarica?



Ništa konkretno.
Imaju neki problem sa blokiranin racunon pa nesmiju nikoga potpisivat.
Procita san cilu pricu al da ti iskreno kažen nisan baš razumija sve šta san procita.
Ima šanse, ali prije svega to mora odlucit Šaric. Ako dode ovde, može zaboravit novce. S druge strane, mislin da ce napredovat puno više nego negdi drugdi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 16:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni



ne omalovazavam..cijenim uspjehe Jugoplastike i sam sam trenira kosarku i volim gledat NBA..ali stojim pri tome da bi minja za Hajdukovu titulu..


Ma vjerovatno i ja.
Ali ove Jugoplastikine titule su nešto šta se stvarno dogodilo i cega san bija svjedok.Još uvik cuvan sve karte iz one prve Euroligaške sezone. Hajduk nikad nije bija ni blizu(Možda onda kad su izgubili od HSV-a), niti ce kako stvari stoje ikad bit pa nemogu taj scenario niti zamislit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2012 : 16:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ako dovedemo Šarica to ce biti potez i pol

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2012 : 17:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja bi dao sve titule sto je srbija u osvojila u onim polusportovima tipa vaterpolo + celu odbojku za jedno cestito EP u fudbalu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 17:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja bi dao sve titule sto je srbija u osvojila u onim polusportovima tipa vaterpolo + celu odbojku za jedno cestito EP u fudbalu.


A košarkaške titule?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2012 : 17:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mairosu

Ja bi dao sve titule sto je srbija u osvojila u onim polusportovima tipa vaterpolo + celu odbojku za jedno cestito EP u fudbalu.


A košarkaške titule?


To ne dam ni lud.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/09/2012 : 17:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..


potpisa bi smrt trenutacnu...sve bi da...sve...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/09/2012 : 17:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..

otidji u zadar,pitaj njih sta misle o tome.


zadra uvik bija hajdukov...tutta,ne širi dezinformacije

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/09/2012 : 17:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tex2

Sumnjam da i jedan purger glumi austrijsku kulturu?


sjetim se kad sam bio u vojsci u šibeniku...omjer dalmoša i purgera 1 naprema 4 u korist purgera...naravno,pred spavanje,u sobi se obavezno raspravljalo o dinamu i hajduku...tip iz samobora nas je gadio svim mogucim epitetima dok mu netko nije uzviknuo da su oni becki konjušari...tad su sjevnule i šake...za kaznu,cijela soba je dva sata radila tjelovježbu,u dva sata iza ponoci...ja sam bio pošteden,jer sam bio službujuci



Je li vas kojim slucajem u red uvodio ntp. Lokas?


ne...jedini-a lokas je bila cura koja je radila u kantini...zapovjednik satnije je bio rajcic...voda je bio paic...



Fuad Paic?

Je li vam bio narednik Kursan?


ne,ante paic-onda je bio narednik...1997.kursan?meni ne...a i ne sjecam se tog prezimena...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/09/2012 : 18:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..


potpisa bi smrt trenutacnu...sve bi da...sve...


naravno,to ce se teško dogodit...ali neki kontinuitet u hnl...ali i to je sf,zna se zašto...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 18:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..

otidji u zadar,pitaj njih sta misle o tome.


zadra uvik bija hajdukov...tutta,ne širi dezinformacije

poznajem dosta zadrana,oni su za zadar. al kad je dinamo vs. hajduk,onda su za hajduk. to su malo zbunjene duse,al sta ces,zivi i pusti zivit.



zašto su zbunjeni? logicno da ce navijat za Hajduk

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 18:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
ja sam zivia u Zadru tri godine i evo kako ljudi tamo razmisljaju..oni zagrizeni navijaci Zadra Tornado ne jebu nikoga..spika je samo Zadar i to je to..samo sta ih malo prati balun..manje vise se svodi na kosarku..dok ostali koji navijaju za Zadar u kosarci u nogometu navijaju za Hajduk..recimo sta se tice kosarke meni je svejedno ko ce od dalmatinskih klubova osvoijt neki trofej..glavno da je dalmatinski klub..Zadar, Sibenka, Split..isto tako mi je i u vaterpolu..Jadran, Jug, Posk, Sibenik..znam da je kontrdiktorno navijat za Posk i Jadran jer su oni u biti rivali ali tako ja to gledam..u balunu je samo Hajduk a svi ostali su neprijatelji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 18:17:18
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 18:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 18:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..
ali ok Torcida i Tornado su u dobrim odnosima pa nema smisla dizat tenzije nepotrebno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 19:01:12
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 19:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..


nemoj da shvacaš sve doslovno... poanta je da ne možeš doci na utakmicu u svom gradu i navijat za drugu ekipu... bar ja tako gledam na stvari.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 19:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..


nemoj da shvacaš sve doslovno... poanta je da ne možeš doci na utakmicu u svom gradu i navijat za drugu ekipu... bar ja tako gledam na stvari.



da tu si u pravu..zivis u jednom gradu a navijas za drugi klub..pogotovo sta Zadar bas i nije tako mali grad pa bi nogometni klub mora imati bolju podrsku..i mene to ljuti..zna sam par puta gledat na istoku utakmicu..i lik do mene navija kad je Hajduk u napadu i onda navija za Zadar kad ovi napadaju..takvo nesto mozes doziviti samo u Zadru..

P.S.
Kad su Hajduk i Torcida u pitanju sve shvacam doslovno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 19:40:46
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 19:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..


nemoj da shvacaš sve doslovno... poanta je da ne možeš doci na utakmicu u svom gradu i navijat za drugu ekipu... bar ja tako gledam na stvari.


Meni je kad neko spomene Tornado prva asocijacija KK Zadar, Jazine, i stvarno paklena atmosfera. Nisan ih nikad doživljava ka nogometne navijace.
Ako se dobro sican, za vrime Juge je NK Zadar uglavnon igra trecu ligu pa je možda bija manje interesantan i ljudi su u balunu navijali za Hajduk.
Šibenik je igra drugu ligu, i koliko se sican u toj drugoj su uvik bili solidni i imali dosta navijaca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 20:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..


nemoj da shvacaš sve doslovno... poanta je da ne možeš doci na utakmicu u svom gradu i navijat za drugu ekipu... bar ja tako gledam na stvari.


Meni je kad neko spomene Tornado prva asocijacija KK Zadar, Jazine, i stvarno paklena atmosfera. Nisan ih nikad doživljava ka nogometne navijace.
Ako se dobro sican, za vrime Juge je NK Zadar uglavnon igra trecu ligu pa je možda bija manje interesantan i ljudi su u balunu navijali za Hajduk.
Šibenik je igra drugu ligu, i koliko se sican u toj drugoj su uvik bili solidni i imali dosta navijaca.

Ma jebe ti se mene i za navijacke skupine i za šalove i za grbove i što sve ide s tim. Govorim iz perspektive obicnog covjeka koji voli pogledati nogomet. Sad bi ja trebao odvesti sina na utakmicu i objašnjavti mu zašto zadrani navijaju protiv zadra... ne da mi se... gadi mi se malo sve to, kužiš ? Ono, navijaj za Hajduk ako hoceš, ali kad igra sa Zadrom imaj toliko pristojnosti pa ostani doma i slušaj Edu Pezzija, a nemoj meni pod prozorom pivati hajdukove pisme na dan kad igra s klubom iz grada u kojem si roden i u kojem živiš... Meni je to debilizam, no u ovom gradu ništa cudno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 20:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Tonto uvjerava sina da ne navija za Hajduk ka i ostatak grada..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 20:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:

Meni je kad neko spomene Tornado prva asocijacija KK Zadar, Jazine, i stvarno paklena atmosfera. Nisan ih nikad doživljava ka nogometne navijace.
Ako se dobro sican, za vrime Juge je NK Zadar uglavnon igra trecu ligu pa je možda bija manje interesantan i ljudi su u balunu navijali za Hajduk.
Šibenik je igra drugu ligu, i koliko se sican u toj drugoj su uvik bili solidni i imali dosta navijaca.

Ma jebe ti se mene i za navijacke skupine i za šalove i za grbove i što sve ide s tim. Govorim iz perspektive obicnog covjeka koji voli pogledati nogomet. Sad bi ja trebao odvesti sina na utakmicu i objašnjavti mu zašto zadrani navijaju protiv zadra... ne da mi se... gadi mi se malo sve to, kužiš ? Ono, navijaj za Hajduk ako hoceš, ali kad igra sa Zadrom imaj toliko pristojnosti pa ostani doma i slušaj Edu Pezzija, a nemoj meni pod prozorom pivati hajdukove pisme na dan kad igra s klubom iz grada u kojem si roden i u kojem živiš... Meni je to debilizam, no u ovom gradu ništa cudno.


Ma sve OK, samo san iznija svoje mišljenje zašto ljudi u Zadru kad igra Hajduk ako ništa imaju podijeljene emocije.
Nisan recimo nikad vidija da na košarkaškoj utakmici ljudi pivaju "krive" pisme.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/09/2012 : 20:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonto

Evo, ja sam ti iz Zadra i mogu ti potvrditi da bar 70 % zadrana, a vro vjerovatno i više na utakmici Zadar - Hajduk navija za Hajduk. Meni se osobno od toga pravo sere i to je mene kao dijete toliko šokiralo da danas ne bi navijao za hajduk lipo da im se avion ruši.
A zadrane koji izadu s te utakmice s hajdukovim šalom bi triskao jednog po jednog... ljuti me to bola.



ma koga bi ti triska..znas sta bi Torcida napravila Tornadu da neko dira hajdukovce u Zadru..pa ugasili bi im grupu..tako su funcuti triskali u Sibeniku mlade hajdukovce pa je dosa poziv vodi funcuta iz vrha Torcide..nakon toga su se smirili..znali su sta ih ceka ako nastave..ali slazem se da atmosfera na utakmici Zadar-Hajduk zna biti gadljiva..ima onih sta navijaju i za jednu i za drugu ekipu..


nemoj da shvacaš sve doslovno... poanta je da ne možeš doci na utakmicu u svom gradu i navijat za drugu ekipu... bar ja tako gledam na stvari.


ako su bili na domacinskoj tribini, u pravu si, ali ako su bili zajedno s Torcidom onda nisi u pravu, naravno da mogu navijati za koga hoce

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2012 : 20:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
@ NESVRSTANI

Ma jasno, i u pravu si... no mene to i dalje nervira.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000