forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PEZ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 14:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.


Kakav topic!!!
Brni se razotkrija ka delija, a Mairosu ka torcidaš.
Nevjerovatno!!!



ko zna šta ce se sve otkrit do kraja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 14:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.


Kakav topic!!!
Brni se razotkrija ka delija, a Mairosu ka torcidaš.
Nevjerovatno!!!



ko zna šta ce se sve otkrit do kraja


Globinjo BBB?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 06/09/2012 : 15:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.


Pa onda i vi zivite u proslosti.
Pusti ti sta je bilo prije godinu ili pet godina, vazna je aktuelna sezona, sve drugo je proslost.


Ovo se odnosilo na davniju prošlost.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 06/09/2012 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.






Dobro, genrelano, ovo je realnost svih Zvezdaša .

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Molim Dinamovce i Hajdukovce da prestanu sa svadom i da se slože da je Partizan najbolji .



ma koji Partizan..Zvezda je najbolja..prvak Europe i sveta..


Jel svi Zvezdaši šive u prošlosti? To je bilo pre 20 godina (tada je Partizan osvojio Euroligu ) Vaša realnost je pet godina bez fudbalske i 12 godina bez košarkaške titule.






Dobro, genrelano, ovo je realnost svih Zvezdaša .



ma mozes ti tu meni nabrajati sve titule iz vaterpola i kosarke, odbojke i sta ti ja znam..govorimo o balunu..a povijesno Zvezda je veci i uspjesniji klub od Partizana..to je cinjenica..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 06/09/2012 : 15:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..naravno govorim o klubovima bivse drzave..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 15:26:50
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 15:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



NI MRTAV!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/09/2012 15:27:18
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



NI MRTAV!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



naravno da sam Drazenov fan..to je moj Sibencanin..to sta je igra za Cibonu nema veze..je da mi se gadu ali Drazen je Drazen..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 06/09/2012 : 15:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..

tesko da ces u miru. bolje ti je nadji manje kriterije.npr. hajduk 3 puta zaredom prvak.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..

tesko da ces u miru. bolje ti je nadji manje kriterije.npr. hajduk 3 puta zaredom prvak.



da zalim i za tim ponajvise sta to nismo napravili za vrime Juge..pogotovo sta su nam ukrali ono prvenstvo "76 di bi povezali 3 zaredom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 15:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

Da, samo što SD Partizan ima više titula od SD Sledeca sezona.



ma pusti ti te price o sportskom drustvu..iskreno meni je Hajduk jedini bitan..odma bi minja sve titule prvaka Europe Jadrana i Jugoplastike za jednu Hajduka..Zvezdina titula je jos vrijednija zbog cinjenice da je danas u nogometu ponavljanje takvog uspjeha znanstvena fantastika..



Ni mrtav!!!!!
Doduše, ako se dobro sican ti si HC Dražen fan.
Tako da ne bogohuli sa Jugoplastikon



kad bi Hajduk posta prvak Europe ja bih moga ic na miru umrit..jebe me se za ostale sportove..


Ja ne.
Ima puno važnijih stvari u životu od Hajduka.
Osin toga mene ne jebe puno simbolika, tradicija i ostale fore.
Mene interesira iskljucivo sport.
Volin Hajduka vjerovatno isto ka i ti al ne triba mi Hajduk da bi se identificira ka Splicanin i Dalmatinac.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
i kad se pratila ta kosarka..kad su rasturali sve..ko danas to gleda..oni sta treniraju i njihovi roditellji..Hajduk nikad gori a u Rijeku na gostovanje doslo 2000 torcidasa..i sad ti to usporeduj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 15:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..



tako je. da igra i u 4. ligi opet ce ljudi dolazit na Poljud i ic na gostovanja.
Hajduk je Hajduk ,bia,jest i bice.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..



tako je. da igra i u 4. ligi opet ce ljudi dolazit na Poljud i ic na gostovanja.
Hajduk je Hajduk ,bia,jest i bice.



ko to ne shvaca za mene nije pravi hajdukovac..ja kad se probudim prvo na sta pomislim je Hajduk..kad idem leci zadnja misao je Hajduk..i tako cili zivot..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 15:48:37
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 15:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..


Ne žesti se bezveze.
Ja san reka da MENE interesira prvenstveno sport i nikome ništa ne prodajen.A znan brdo ljudi koje razmišlja slicno.
Jer nažalost u 30 godina koliko pratin Hajduka nagleda san se marcapije za 4 života u tome istome Hajduku. Nakon nekoga vrimena ka šta je tebi Hajduk prva asocijacija za Dalmaciju, meni je Hajduk posta prva asocijacija za sve šta u sportu nevalja. Koliko god ti glorificira Hajduka ka nekakav simbol(ne kažen da nije), to je prije svega sportki/nogometni klub.
Nakon dugo dugo vrimena su krenili u pravome smjeru, i ako nastave ovako dogodine nakon 11 godina ponovno uziman pretplatu, bez obzira na rezultat.
Uostalon, ako želin kenjat po Dinamu necu bit licemjer pa glorificirat nešto šta je nestalo prije 40 godina.Taj Hajduk o kojen ti pricaš ne postoji, a oce li se ikad više pojavit vidit cemo za koju godinu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 15:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..

otidji u zadar,pitaj njih sta misle o tome.



pa 80% Zadra je u nogometu za Hajduk..da si reka Sibenik pa ajde..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 16:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Sibenik je podjeljen..najvise ima funcuta i rekao bih nesto vise hajdukovaca nego dinamovaca..Dubrovnik je nekad davno slovia za grad di ima vise dinamovaca..mislim da je sad 80:20 u korist Torcide..a i Mokosica je tu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 16:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

kad reces Dalmacija sta je prva asocijacija..samo HAJDUK..zato mi ne prodavaj te price o sportu..to je vise od sporta i samog baluna..


Ne žesti se bezveze.
Ja san reka da MENE interesira prvenstveno sport i nikome ništa ne prodajen.A znan brdo ljudi koje razmišlja slicno.
Jer nažalost u 30 godina koliko pratin Hajduka nagleda san se marcapije za 4 života u tome istome Hajduku. Nakon nekoga vrimena ka šta je tebi Hajduk prva asocijacija za Dalmaciju, meni je Hajduk posta prva asocijacija za sve šta u sportu nevalja. Koliko god ti glorificira Hajduka ka nekakav simbol(ne kažen da nije), to je prije svega sportki/nogometni klub.
Nakon dugo dugo vrimena su krenili u pravome smjeru, i ako nastave ovako dogodine nakon 11 godina ponovno uziman pretplatu, bez obzira na rezultat.
Uostalon, ako želin kenjat po Dinamu necu bit licemjer pa glorificirat nešto šta je nestalo prije 40 godina.Taj Hajduk o kojen ti pricaš ne postoji, a oce li se ikad više pojavit vidit cemo za koju godinu.



ko se zesti..sve pet..svak ima svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/09/2012 16:04:08
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2012 : 16:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to za gradove se zna. ne znan jedino kako stoje ovi po zad/šib zaledu?
gori prema Lici.
otoci su ultra za Hajduk

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 16:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

i kad se pratila ta kosarka..kad su rasturali sve..ko danas to gleda..oni sta treniraju i njihovi roditellji..Hajduk nikad gori a u Rijeku na gostovanje doslo 2000 torcidasa..i sad ti to usporeduj..


Ja gledan, a nisan ni roditelj košarkaša niti treniran.
A iznenadija bi se kad bi vidija koliko svita je prošle sezone dolazilo na Gripe.
Na nekakav Zabok i Svjetlost je bilo 1000-1500 ljudi.
Za Cibonu i Cedevitu se nisu mogle nac karte.
Nisu rasturali ništa i nikoga, al je od 12 igraca u zapisniku 11 bilo rodenih u Splitu + Toni Dijan iz Zadra, igrali su prakticno mukte i ljudi su to pripoznali i cijenili.
Debilana je usporedivat Hajduka sa bilo kojin splitskin sportskin klubon jer ni jedan mu se klub nikad nece približit, al ne triba omalovažavat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/09/2012 : 16:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

to za gradove se zna. ne znan jedino kako stoje ovi po zad/šib zaledu?
gori prema Lici.
otoci su ultra za Hajduk



sibensko i zadarsko zalede manje vise sva mista za Hajduk..zato i Zadar je Hajdukov grad..jer se 60% zadarskih vlaja "spustilo" u grad..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000