forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Kosarkaske price
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/09/2012 : 15:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by elfak nish

I kapa dole za Rakocevica ,uvek sam smatrao da nije timski igrac i da ga nikad ne bih zeleo u timu. Cak se i zezamo kako je najvece pojacanje Partizana to sto se Rakocevic vratio.


Inace ovo...evo jos jedne anekdote.

U sezoni posle ove goreopisane, igrali smo mec protiv cini mi se Borca iz Cacka. Za Borac tada igra Branko Milisavljevic, siluje boga ne moli, puca trojke kako predje pola otprilike, ali sto je najgore ubada. A zvezda muku muci, muci, ceo mec nesto gubi gubi, pa se vrati, i tako u krug. Negde na pocetku meca, Rakocevic po dobrom obicaju isiluje nesto, i ja spontano krenem da pevam "NOSI LOPTU KUCI IGORE...", misleci da ce mi se prikljuci bar jos neko. Kurac, ne prikljuci mi se niko, i ja budem "that guy" iz prvih redova sto se dere nesto solisticki, i sto je najbolje spazi me Rakocevic i baci mi onaj "sta se deres, misu jedan" pogled. Otpevam ja svoje, mec ide dalje, nekako se dogegamo na 2 razlike pred kraj, nasa lopta, uradi se akcija, Igor sam u cosku bap trojka, pobeda, ura, ludilo, odlaze igraci sa terena, a Igor hoda i gleda u mene i daje mi onaj "sta je sad, a a a a ????" pogled o majko, reko...

Salu na stranu, Igor je bio teror u mladjim danima, ali otkako je otisao u Minnesotu i debelo zagrizao borovinu 'ladnu, te shvatio da on nije beli Jordan za kojeg se tripovao, postao je mozda i najbolji nas bek suter od Danilovica naovamo. Odigrao je posle toga fantasticnu sezonu u Zvezdi (kad smo tukli Maccabi u Tel Avivu), a onda krenuo u jako uspesnu spansku odiseju, i stvarno sada se radi o coveku koji je ipak malo sazreo, i kao igrac i kao covek.



Ukratko,pljunuto istu anegdotu mi je ispricao jedan prijatelj rodom iz Aleksinca,koji je ,nakon ujedinjavanja sa FMP-om prestao da prati voljeni mu klub.

Znaci neces verovati,sve isto-gnjavaza lopte,zvizduci(mada je njih bilo petorica,a ti si bio sam),trojka Rakocevica sa 6.25,i kurcevit pogled.

E sad,ako si i ti rodom iz Aleksinca,ovo postaje sumnjivo


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/09/2012 : 15:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Cuo sam za Aleksinac prvi put kad je bila ona rudarska tragedija, otad mislim da ne cuh nista o tom mestu, kamoli bio tamo :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/09/2012 : 19:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
????? ???????, ???? ?? ???? ????



??? ???????, ???????? ??????, ????? ?????? ???????? ???? ?? ?????? ?? ??? ??? ?????, ???? ?????? ????????? ?? ?????????? „?????????? ? ????? ???????“. ?????, ?? ?????? ????? ??? ?? ??? ?????? ???? ?????. ?????? ????????? ?? ????? ???????? ????????????? ?? ???????? ????????? ???? ?? ??????? ?????? ??????? ? ?????????, ? ????????? ???????? ???????? ??????? ? ???????? ??? ?????? ??????? ????? ??????? ?????? ?? ???? ?? ?? ????????????? ????? ??????? ? ???? ?????.

??????? ?? ???? ??? ???? ?????? ?? ?? ??? ??? ?? ????? ???? ???????? ?? ?????????? ????? ?????? ???? ???? ???????? ???????, ??????? ?? ????? ??????????? ?????????????? ??????? ??????????? ????? ???? ???? ?? ??. ?????, ?????? ????????? ?? ???????? ? ?????, ???????? ?????????? ????. ?????????? ????????, ??????? ? ?????????? ??????? ????? ?? ?? ???? ?????? ????????? ????? ??????????? ?????????? ????? ???????, ????????, ???????????,… ???? ?????? ?? ????????. ? ???? ???????? ???????????? ?? ??????? ????????? ?? ? ?????? ?????????, ??????, ??????, ????????, ????? ? ???????????, ???????, ???????,… ???? ???????? ??????? ?? ????? ?????????, ?????? ? ???????.

??? ????? ?? ?? ?????

??? ???? ?? ????? ????????, ??????? ??? ?????????? ????? ? ?????? ?? ?????????????? ????????. ???? ?? ?????????? ? ????????? ??????. ?? ??????? ???? ?? ?? ??????? ??? ????? ? ????? ????? ?????, ??? ?? ??? ??????? ???? ? ???? ??????????? ? ???????? ???? ??????, ?????? ????????. ? ????? ????, ???? ?? ? ???? ??????? ???? ????, ???? ?? ???? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ????? ???????? ?????, ???? ?? ???? ?????? ?? ???????????, ?? ??????????, ?? ???????? ?? ????, ?? ?????? ??????, ?? ????????? ??????,…, ??? ?? ?? ??????? ????????? ?? ??????????????? ??????.

??????? ?? ????? ?? ???????????? ??????? ???????????????? ??????? ????? ????? ??????? ?? ????? ???? ???? ????????? ????????. ??????????? ?? ?? ???????? ?? ????? ????? ????????????????, ??????? ?? ???????? ?? ?????? ?????? ????? ?? ???? ????? ?????????? ????????????. ??????? ?? ??????? ????? ? ???? ?? ?? ???? ????? ?? ????????, ??? ???? ???? ?????? ????? ?? ?? ???? ????????.

????? ??????? ?? ??????? ?????????????? ?? ????? ?????????? ?????????????? ???????. ????? ?? ?? ??????? ???? ????? ???? ????????? ???????, ??? ?? ????? ????? ???????????????? ??????? ????????????, ? ???? ???? ???? ????????? ???? ????????? ???????? ????????. ????? ?????????? ??????????????? ? ?????, ???? ?? ????????? ? ?????? ???? ???? ???????? ????? ?????? ??????? ?????? ?? ?? ??????? ?????? ?????????. ?? ???????? ?????? ?? ???????? ?? ?? ?????? ???? ? ?????????, ???? ? ? ??????????? ?????? ?????? ????? ??????????.

??? ????????

????????? ?? ?? ?? ???????? ???????? ??? ????? ??? ??????? ??? ?????. ???????? ?? ??? ????????? ?? ??????? ??????, ???? ??? ????????? ????????? ??? ????? ??????? ? ?????????. ?? ?? ?? ?? ?? ????????, ?????? ?????????????? ???? ??? ????? ?????? ????? ?????????. ???? ???????? ?? ??? ????????? ?? ???????, ??? ?? ????????? ?? ?? ???? ???? ???? ?? ??????? ?????? ?????????, ????????? ???? ????? ????????? (???? ??? ?? ????? ???????) ?????? ?? ??????? ? ???? ?? ?????? ????? ?? ????????? ?????? ???????????????. ??? ????????? ????? ????????? ?????, ??? ?? ??????????? (???? ?? ????? ?? ????????) ???? ?????????, ? ????? ??????? ????? ???? ???? ? ???? ?? ?? ????????.

?? ????? ?????? ????????? ?? ? ?????? ??????? ??????? ??????? ? ?????????? ??????. ?? ?? ?? ?????? ???? ????? ??????? ???? ?????? ?????? ???????? ??????? (?????? ??????, ???????? ? ???????? ??????????) ???? ?? ????? ????????? ??????. ? ???? ???? ?????? ???? ????????? ? ???? ?? ?? ???? ? ????? ??????? ???????. ????? ???? ?????? ???????? ?????? ???? ? ???????? ???? ???? ????????? ???? ????? ?????? ? ???? ?????????? ???????? ???????? ???? ?????? ?? ??????????.

?? ????, ????? ?? ??????? ?? ??????????? ???????? ?????????. ????????? (??)????????? ??? ???? ????????? ????? ?? ??????. ???????, ??????? ???? ????????? ? ???? ?????? ?? ???????? ?????, ??????? ????? ? ???????? ????????? ???? ???? ?????. ??????? ????????? ?????????? „??????“ ???? ?? ?? ???? ????????? ???? ? ????????? ?????????? ? ???????? ??????, ?? ?? ????? ??????????? ?????, ??? ??????? ??? ???? ???? ????????, ???? ??? ?????????? ???? ???? ????? ?????????. ???? ?? ???? ????????? ? ???????? ??????? ??????????? ????? ?? ?? ???? ? ????? ?? ????????, ??????????, ????????, ?????? ? ???????????? ? ???????, ??? ?? ?????? ????? ???? ?????? ??????????, ?????? ?????????, ???????, ?????? ? ???????.

? ?????? ???????, ?????? ???????? ???? ? ??? ???? ??????????? ?????????? ?????????? ??? ??????? ?? ?? ???? ???????? ???????????? ??? ??? ?????. ?? ???? ?? ???? ?????? ???? ??????? ?????????:

????? ???????, ???? ?? ???? ????!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 27/09/2012 19:59:24
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/04/2013 : 20:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Dok cekam(o) na novi Mairosov "u picku materinu dug post" evo jedne informacije (teaser), koja može na rešeto znalcima - citam intervju maljkovica, evo nešto iz tog intervjua o treneru koji:

V Splitu je preživel štiri leta, z zlato generacijo košarkarjev Jugoplastike je trikrat osvojil naslov jugoslovanskega prvaka, pa tudi naslov pokalnega zmagovalca, temu je dvakrat dodal še ugledni naslov klubskega prvaka Evrope, leta 1989 v Münchnu in leta 1990 v Zaragozi. Potem je tega leta legendarni trener Božo Maljkovic zapustil Split, odšel je v Španijo, nato v Francijo za trenerja Limogesa in pozneje prevzel atenski Panathinaikos. Oba kluba sta postala prvaka Evrope, Maljkovic pa trener z najvec naslovi v zgodovini evropske klubske košarke.

Iz intervjua o utakmici u Rimu na McDonald's turniru poraz Jugoplastike od Denver Nuggetsa 135:129. Aca Nikolic pre utakmice sa Doug Moejem i Maljkovicem pije kafu i odmah pecne: Baš pricam sa Dougom dal ce biti +30 ili +40 za Denver (tada najjaci napad u NBA). Maljkovic kaže: Evo Profesore, ako bude 30 plus odmah posle utakmice pojedem loptu usred igrališta. Mada je znao, da Denver puca 120 po utakmici, više je verovao svojim igracima posle 4 godine treniranja.
I naravno utakmica je bila vrlo izjednacena, ali doneo je Denveru pobedu sekretar FIBE g. Bora Stankovic, koji daje inštrukcije sucu Jungebrandtu kako svirati. Sviran je cak prestup kod suckog meta?!? Lafayette "Fat" Lever puca 12 koševa u poslednjoj cetvrtini. Lever i Walter Davis svaki po 6 u poslednje tri minute i to posle 121:120 za Jugoplastiku.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29192 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/05/2013 : 08:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
http://www.hrsport.net/kolumne/461083/juris/nikos-galis-najveca-auerbachova-pogreska-koja-je-zauvijek-promijenila-grcku-i-europsku-kosarku/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000