forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Država "Darkwood" - UPDATE-Bonelliland
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 22/09/2012 : 16:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Ajmo napasti ameriku i oteti im podrucje velikih jezera i proglasiti republiku!

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2012 : 16:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Pa ajmo onda osvojit, otet neki teritorij i proglasit republiku.



Ne može ni to
Okupirani dio odredene suverene države medunarodnopravno NIJE suverena država nego se tretira kao što je gore receno - okupirani dio. Odredena vlada ne smatra se suverenom i legitimnom vladom nego predstavnicima pobunjenih/okupatorskih snaga. Oni NEMAJU medunarodnopravni legitimitet osim u stvarima vezanim za sam sukob (prekid vatre, razmjena zarobljenika...) Stanovništvo tog teritorija NIJE stanovništvo te nove države nego je to stanovništvo države ciji je teritorij okupiran. Do stvaranja nove države na okupiranom teritoriju može doci SAMO UGOVOROM izmedu zaracenih strana kojim se reguliraju i sve ostale stvari - ratna reparacija, razmjena zarobljenika isl...


Znaci, ne može ni tako

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/09/2012 : 16:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Nema veze, korak po korak. Prvo okupiramo pa onda lobiramo po svijetu. Priznace nas kad tad!
Vrijeme radi za nas.

Have mercy
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/09/2012 : 16:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo




1Euro, evo ti jedan pravni savjet - ne možeš "kupiti" teritorij, odnosno ne u onom smislu u kojem bi ti htio. Stvaranje novog suverenog teritorija na kojem se nalazi i stvara nova država koja ima najveci stupanj prisile i unutarnje uredenje nije moguce jer,


Moze, moze, sve moze samo treba na neki nacin pridobiti simpatije u Washingtonu (kao recimo objaviti rat Rusiji, Kini ili Srbiji) i onda je sve moguce, bilo koja drzava, bilo gdje. Sa Amerima iz ledja sve moze.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/09/2012 : 17:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo



Znaci, ne može ni tako



Ti si Mlado novi pravni savetnik buduceg kralja republike Darkvud.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2012 : 17:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
samo treba urediti valutu
Vec vidim kako mi je placa 1000 darkvudskih dinara

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2012 : 17:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo




1Euro, evo ti jedan pravni savjet - ne možeš "kupiti" teritorij, odnosno ne u onom smislu u kojem bi ti htio. Stvaranje novog suverenog teritorija na kojem se nalazi i stvara nova država koja ima najveci stupanj prisile i unutarnje uredenje nije moguce jer,


Moze, moze, sve moze samo treba na neki nacin pridobiti simpatije u Washingtonu (kao recimo objaviti rat Rusiji, Kini ili Srbiji) i onda je sve moguce, bilo koja drzava, bilo gdje. Sa Amerima iz ledja sve moze.




da, napravio sam grešku kaj sam podcijenio Eurov lobi u svijetskoj politici

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/09/2012 : 17:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

samo treba urediti valutu
Vec vidim kako mi je placa 1000 darkvudskih dinara



Ustanovili smo valutu - Darkvudski dinar! Idemo dalje...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/09/2012 : 17:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
hocemo li imati problema sa darkwood prodavaonicom radi imena? il cemo odmah poslati agenta manhuntera da on to tamo "diskretno rijesi".

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3489 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 22/09/2012 : 19:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
Zar nije zabranjeno o politici?

Nego, ima šuma na granici Ohaja, Pensilvanije i Zapadne Virdžinije... Ima cak i mesto po imenu Pleasant Point Point Pleasant. Dovoljno za istorijske pretenzije.

Ili napraviti jednu od onih mikronacija na platformi? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1d/Sealand.jpg
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2012 : 19:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

hocemo li imati problema sa darkwood prodavaonicom radi imena? il cemo odmah poslati agenta manhuntera da on to tamo "diskretno rijesi".




Prodavaonica Darkwood može biti ambasada države Darkwood u bratskoj i prijateljskoj Srbiji
Štoviše, zbog njenog novog statusa u medunarodnim vodama, a u skladu sa nacelom eksteritorijalnosti, bilo kakav oblik poreza (a narocito na dodanu vrijednost) bio bi iskljucen što bi onda rezultiralo znatno jeftinijim izdanjima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 22/09/2012 : 20:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ahyakyakkkkk tek sad ugledah ovaj biser od topic-a pa zaskricah od žalosti što se ranije ne javih ... Ojro,moram priznati da si ovaj put nadmašio sam sebe..

Wtf?

Edited by - bagi on 22/09/2012 20:54:26
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/09/2012 : 00:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Jel mogu ja biti ministrica unutarnjih poslova?
Ja se vidim tako, i nikako drugacije






a, e.
Opizdila juzina.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 23/09/2012 00:19:11
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/09/2012 : 09:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, lijepo vam je Mladjo objasnio.
Ja sam naravno znao sve te stvari od prije. Naravno da se ne može imati tek tako svoju državu bez vlastite Policije, Vojske, Doma Zdravlja, Parlamenta, Gasilaca, i drugih stvari koje su nužne za održavanje neke samostalnosti i ne biti ovisan od susjednih država. To se valjda zna. I sve to se ne može imati na nekom ostrvu gdje jedva stanu dva automobila. Naravno da sam se šalio!
Isto tako nitko nije spomenuo drugi problem, a to su Bonellijeva prava na Zagorov logotip "znaka na prsima". Ne može se to tek tako uzeti i koristiti u komercialne namjere a pri tom ne placati Boneliju tantieme npr.
Osim toga, kako su neki vec upozorili, bez veze bi bilo favorizirati samo Zagora npr i Darkwood itd....i time bi se odrekli fanova koji preferiraju drugog junaka (Tex, Dylan,..)....
Isto tako znam da otok ili neko zemljište ne košta 1000 kuna, pa mi ne bi nikada sakupili, ni za 0,000001 posto nekog otoka. Ajde ljudi, ne budite tako naivni!
Ne vjerujte svemu što vam 1Euro kaže i imajte malo mašte. Nije uvijek sve crno-bijelo.

Ali pošto, sam privukao vašu pažnju i pošto ja ne odustajem tek tako ( ja gonim dobru ideju kao Tex zlikovca, do kraja samog pakla ako treba!) ja sam ipak pronašao rješenje!

OVAJ PUT OZBILJNO!

Svida mi se zastava (boje crvena, žuta i crna- to su ferari boje!) ali pošto mi NE MOŽEMO (ne smijemo) koristiti baš takvu zastavu, jer nam Bonelli ne bi dozvolio, mi moramo napraviti SVOJU zastavu. E to je posao za vas!
Znaci uzecemo crvenu zastavu, unutra cemo staviti žuti krug (bez onih 4 trikutnika sa strane) a u tom žutom krugu trebamo staviti nešto naše, nešto novo,....znaci necemo staviti orla, nego nešto drugo. Ali baš to nešto ce biti kljucnoga pomena. Zato lijepo razmislite i okacite par slika sa vašim radom i odabrati cemo najljepšu zastavu. Onda cemo dati tiskati ovakve zastavice, zastave, majice, šalice,kape,.....sve sa tim logotipom. Napravit cemu neki muzej, galeriju itd,.....kasnije ce doci marke, koje naravno nece biti PRAVE poštanske marke nego "pepeljuge" (znaju filatelisti šta to znaci).
I to nije nikakav problem jer takvih pepeljuga imaju i druge države (Herm island, Lundy,.....). Ovakva marka se može koristiti SAMO kada se stavi prava marka države. Ali ima dosta ljudi koji sakupljaju takve marke i naravno pisma poslata sa našom markom n apismu ce biti dodatno interesantna, pogotovo jer ce naše marke imati dosta nisku naladu pa ce to biti rijetkost.
Znaci ne trebamo imati svoju državu, ne trebamo imati svoj otok,....moždemo uzeti u najam neko zemljište, možda cak nam država izade u susret i da n aneko zemljište u najam za 1 euro, i mi cemo iz te vukojebine napraviti privlacnu tocku za turiste.

Šta i kako cu objasniti dalje.

Najprije imate zadatak, da okacite vaše radove zastave i odaberemo najbolju!


znaci crvena zastava, žuti krug (isto ko japanska zastava, samo što japanci imaju bijelu sa crvenim krugom), anaša ce biti crvena sa žutim krugom i u tom žutom krugu treba biti neki CRNI motiv (neki simbol), ali NE SMIJE BITI VEC POSTOJECI LOGOTIP! (npr zagor, coca cola, nike,.....)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/09/2012 : 09:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/prodaje-se-otok-koji-je-nekoc-pripadao-johnu-lennonu/636520.aspx
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/09/2012 : 09:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

http://www.index.hr/black/clanak/prodaje-se-otok-koji-je-nekoc-pripadao-johnu-lennonu/636520.aspx




pa kada bi bila cijena iz 1967 godine ne bi bilo problema.....ali sigurno ima još takvih otoka koji su jeftiniji......

Ali kako sam vec napisao, ono je bila zajebancija, nama uopšte ne treba otok, ni svoj adržava ni ništa.
Nama treba neko zemljište, može i za unajam gdje cemo postaviti prodavaonicu, galeriju,muzej i restoran. Napravit cemo i web stranicu i prodavati artikle naše IZMIŠLJENE države, cije ime cemo odabrati zajedno, isto ko i zastavu, himnu,....pošto ima dosta glupih ljudi, a ima i kolekcionara itd,....a i naš proizvod ce biti privlacan,...nadamo se dobroj prodaji i zaradi naravno.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/09/2012 : 12:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
inace ima otoka vec od 25.000 eura nadalje, što i nije toliki novac da se kupi otok!!!!!

http://www.privateislandsonline.com/islands?development=&type=&forsale_start=1&forsale_end=2&set=true&Currency=true&search-currency=USD
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/09/2012 : 13:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta
prvo nam brodovi trebaju,il cemo plivati do r.darkwooda?



Pohvatacemo robove koji ce napraviti galije i veslace za nas!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 23/09/2012 : 13:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Tutta
prvo nam brodovi trebaju,il cemo plivati do r.darkwooda?



Pohvatacemo robove koji ce napraviti galije i veslace za nas!

e to su vec pametna razmisljanja!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/09/2012 : 13:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by 1Euro

inace ima otoka vec od 25.000 eura nadalje, što i nije toliki novac da se kupi otok!!!!!

http://www.privateislandsonline.com/islands?development=&type=&forsale_start=1&forsale_end=2&set=true&Currency=true&search-currency=USD

prvo nam brodovi trebaju,il cemo plivati do r.darkwooda?



sagradit cemo kanue.....
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/09/2012 : 14:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/09/2012 : 00:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

inace ima otoka vec od 25.000 eura nadalje, što i nije toliki novac da se kupi otok!!!!!


To je tocno 25 000 eura više nego što mi imamo!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2012 : 12:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Pogledajte ovo ludilo!!!!
I taj otok je u SLOVENIJI!!!!!!!!!! Nisam bio nikad tamo ali to svakako treba posjetiti svih bubnjeva Darkwooda!






Ali nama treba 100 puta manji otok, tek toliko da gore može stat muzej, galerija, wc, prodavaonica, restoran, i kiosk i poštanski ured....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/09/2012 : 12:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Kako bi onda mi živjeli tu?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/09/2012 : 12:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
I odakle bih ja bio ministar manjine ? Iz kafane ? Pa nismo u Srbiji.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000