forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gradanski Neposluh
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/09/2012 : 10:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by dsormaz1
Meni je dovoljno i da nema više Jugoslavije, nitko sretniji od mene.



Europska unija je što?


Nije isto što i Juga. U EU se dobrovoljno ulazi, nema prisile. Narode bivše Juge nitko nije pitao žele li se ujediniti, silom su tamo strpani.



Cista muljaža.Ko je primjenio tu "silu" na narode i narodnosti? Juga II je nastala u jeku drugog svjetskog rata dok još koliko toliko nije bio jasan ishod istog...Tito tada još nije raspolagao dovoljnom kolicinom "sile" za taj cin a bogami ni povjerenje saveznika koji su mogli natuknuti takvo rješenje koje ni njima nije išlo na ruku...

post ti je djelomicno tocan. sto nije imao tad kad ti navodis,imao je preko mjere,iza rata.



Jeste,svaka mu cast.Valjalo je toliko šljama i kriminala držati na uzdima i po golim otocima...Njemu nije bilo lako a nama je bilo lijepo...Sad kad se šljam docepao te sile ishod je poznat,krv do koljena...


Misliš, on kao najveci kriminalac i ubojica nije trpio konkurenciju?
A što se tice krvi do koljena ta mrcina ju je prolila i preko glave.



Kamo srece da je potamanio sva govna što poslije njegove smrti isplivaše na površinu balkanskog mulja...

Wtf?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 10:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by dsormaz1
Meni je dovoljno i da nema više Jugoslavije, nitko sretniji od mene.



Europska unija je što?


Nije isto što i Juga. U EU se dobrovoljno ulazi, nema prisile. Narode bivše Juge nitko nije pitao žele li se ujediniti, silom su tamo strpani.



Cista muljaža.Ko je primjenio tu "silu" na narode i narodnosti? Juga II je nastala u jeku drugog svjetskog rata dok još koliko toliko nije bio jasan ishod istog...Tito tada još nije raspolagao dovoljnom kolicinom "sile" za taj cin a bogami ni povjerenje saveznika koji su mogli natuknuti takvo rješenje koje ni njima nije išlo na ruku...

post ti je djelomicno tocan. sto nije imao tad kad ti navodis,imao je preko mjere,iza rata.



Jeste,svaka mu cast.Valjalo je toliko šljama i kriminala držati na uzdima i po golim otocima...Njemu nije bilo lako a nama je bilo lijepo...Sad kad se šljam docepao te sile ishod je poznat,krv do koljena...


Misliš, on kao najveci kriminalac i ubojica nije trpio konkurenciju?
A što se tice krvi do koljena ta mrcina ju je prolila i preko glave.



Kamo srece da je potamanio sva govna što poslije njegove smrti isplivaše na površinu balkanskog mulja...



dsormaz je najobicniji desnicarski serator koji u maniri svojih opskurnih uzora baca najjeftinije patriotsko-šovinisticke floskule.
cudin se i tebi i svima ostalima koji ga uopce doživljavaju i ulaze u rasparave ovakve vrste.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/09/2012 : 10:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by dsormaz1
Meni je dovoljno i da nema više Jugoslavije, nitko sretniji od mene.



Europska unija je što?


Nije isto što i Juga. U EU se dobrovoljno ulazi, nema prisile. Narode bivše Juge nitko nije pitao žele li se ujediniti, silom su tamo strpani.



Cista muljaža.Ko je primjenio tu "silu" na narode i narodnosti? Juga II je nastala u jeku drugog svjetskog rata dok još koliko toliko nije bio jasan ishod istog...Tito tada još nije raspolagao dovoljnom kolicinom "sile" za taj cin a bogami ni povjerenje saveznika koji su mogli natuknuti takvo rješenje koje ni njima nije išlo na ruku...

post ti je djelomicno tocan. sto nije imao tad kad ti navodis,imao je preko mjere,iza rata.



Jeste,svaka mu cast.Valjalo je toliko šljama i kriminala držati na uzdima i po golim otocima...Njemu nije bilo lako a nama je bilo lijepo...Sad kad se šljam docepao te sile ishod je poznat,krv do koljena...


Misliš, on kao najveci kriminalac i ubojica nije trpio konkurenciju?
A što se tice krvi do koljena ta mrcina ju je prolila i preko glave.



Kamo srece da je potamanio sva govna što poslije njegove smrti isplivaše na površinu balkanskog mulja...


Kamo srece da je ranije otegao papke.

Edited by - dsormaz1 on 26/09/2012 10:52:09
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/09/2012 : 10:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
dsormaz je najobicniji desnicarski serator

Ako netko sere onda si to ti i tebi slicni komunisticki licemjeri. Serete doslovno kroz ta vaša pogana crvena usta. Cim ih otvorite...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/09/2012 : 11:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by dsormaz1

Što vi salonski komunisti jednostavno ne uzmete oružje i odete u šumu kako bi se revolucijom, koju toliko zagovarate, izborili za te svoje utopisticke ideje? Vec samo laprdate preko neta, kao pravi salonski komunisti.
Svima je vama lijepo u "trulom" kapitalizmu (pogotovo Murdocu u Švicarskoj), samo glumite nekakve velike filozofe.


ako nisam uzeo oruzje po tebi sam salonski? pa ti bas nista ne razumijes:)


Ti na ovih 9 stranica topica još nisi uspio objasniti na koji bi nacin proveo tu svoju ideju komunizma, iako sam te lijepo molio da to pojasniš. A meni govoriš da ništa ne razumijem. Bojim se da si ti taj koji ne razumije ono što ovdje iznosi.


iskreno previse vremena bi mi trebalo za to. ali ako malo uvucem jos ponekog u raspravu i objasnit cu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 11:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
dsormaz je najobicniji desnicarski serator

Ako netko sere onda si to ti i tebi slicni komunisticki licemjeri. Serete doslovno kroz ta vaša pogana crvena usta. Cim ih otvorite...



komunisticki licemjer ti je tetka.
za razliku od tebe i tebi slicnih koji su otkrili Isusa Krista na prijelazu iz 80-ih u 90-e, i koji su za 29. novembar vadili sve tri zastave i višali ih na terace, u mojoj familiji se slavilo sve vjerske praznike u onome šta ti zoveš "mrak". Nisan vadija zastave za državne praznike onda, ne vadin ih ni sada. Niko mi u familiji nije nikad bija u partiji, nikad nisan ni u Hrvatskoj glasa za one šta ih samo ti i tebi slicni nazivaju komunistima a od komunizma nisu vidili ni k.
Vidi cuda, moji roditelji, babe, dide skoro svi su imali visoko obrazovanje i zaposlili se bez problema iako nisu imali crvene knjižice.
Zamjeraš "komunistima" zabranu korištenja mozga, a ti prvi bi u konc logore posla svih koji misle svojon glavon i za razliku od tebe ne žive od floskula.

za kraj:
Moderatori ako ga ne izbacite zbog ovih idiotluka i nastupa ste obicni ženski spolni organi(ovo je mladjo za tebe, da ispadnen pristojan nisan tija napisat p...).

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/09/2012 : 11:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
dsormaz je najobicniji desnicarski serator

Ako netko sere onda si to ti i tebi slicni komunisticki licemjeri. Serete doslovno kroz ta vaša pogana crvena usta. Cim ih otvorite...


i onda bi ja sa tobom trebao raspravljati:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/09/2012 : 11:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
dsormaz je najobicniji desnicarski serator

Ako netko sere onda si to ti i tebi slicni komunisticki licemjeri. Serete doslovno kroz ta vaša pogana crvena usta. Cim ih otvorite...



komunisticki licemjer ti je tetka.
za razliku od tebe i tebi slicnih koji su otkrili Isusa Krista na prijelazu iz 80-ih u 90-e, i koji su za 29. novembar vadili sve tri zastave i višali ih na terace, u mojoj familiji se slavilo sve vjerske praznike u onome šta ti zoveš "mrak". Nisan vadija zastave za državne praznike onda, ne vadin ih ni sada. Niko mi u familiji nije nikad bija u partiji, nikad nisan ni u Hrvatskoj glasa za one šta ih samo ti i tebi slicni nazivaju komunistima a od komunizma nisu vidili ni k.
Vidi cuda, moji roditelji, babe, dide skoro svi su imali visoko obrazovanje i zaposlili se bez problema iako nisu imali crvene knjižice.
Zamjeraš "komunistima" zabranu korištenja mozga, a ti prvi bi u konc logore posla svih koji misle svojon glavon i za razliku od tebe ne žive od floskula.

za kraj:
Moderatori ako ga ne izbacite zbog ovih idiotluka i nastupa ste obicni ženski spolni organi(ovo je mladjo za tebe, da ispadnen pristojan nisan tija napisat p...).



Prešutati na ovakve ispade je grijeh taman vodilo u najoposkurnije puteve forumskih rasprava.Dsormazu treba kontrirati što više zato jer ce kad tad ostati bez ionako izmišljenih replika za razliku od ove druge strane koja ima ispravan odgovor skoro na sve.Skoro...

Wtf?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 11:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Dsormazu treba kontrirati što više zato jer ce kad tad ostati bez ionako izmišljenih replika za razliku od ove druge strane koja ima ispravan odgovor skoro na sve.Skoro...


Besmisleno, viruj mi.
Nece nikad ostat bez izmišljenih replika. Samo ce kad iscrpi sve ponudene/izmišljene opcije primotat kazetu na pocetak, a svaki put kad krene odpocetka ce te samo sve više i više nervirat.
Jel ti misliš da njega uopce briga za ispravne odgovore?
Pa lik vjerovatno nikad nije cuja za Yucatan, jer mu se izgasi mozak na samo ono YU na pocetku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/09/2012 : 11:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
komunisticki licemjer ti je tetka.
za razliku od tebe i tebi slicnih koji su otkrili Isusa Krista na prijelazu iz 80-ih u 90-e, i koji su za 29. novembar vadili sve tri zastave i višali ih na terace

Sad vec vrijedaš i pripadnike moje familije u kojoj ima i ljevicara, iako nikad nisu bili u SK. Trkeljaš bedastoce. Nisam otkrio Isusa tek 80-ih ili 90-ih, niti smo ja ili bilo tko u mojoj familiji vješali te zastave.
Ostavi se moje familije, ja se u tvoju ne diram.
quote:
za kraj:
Moderatori ako ga ne izbacite zbog ovih idiotluka i nastupa ste obicni ženski spolni organi(ovo je mladjo za tebe, da ispadnen pristojan nisan tija napisat p...).


Prvi zapocinješ s uvredama ("dsormaz -desnicarski serator") jer ne možeš podnijeti da ti netko dira u tvoje božanstvo, šumskog maršala, a onda licemjerno zagovaraš izbacivanje onog koga si prvi poceo vrijedati, samo zato što ti je u afektu odgovorio ono što te ide. Na žalost nisi ni svjestan koliko je to ljigavo.

Edited by - dsormaz1 on 26/09/2012 11:28:32
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 26/09/2012 : 11:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bagi

Dsormazu treba kontrirati što više zato jer ce kad tad ostati bez ionako izmišljenih replika za razliku od ove druge strane koja ima ispravan odgovor skoro na sve.Skoro...


Besmisleno, viruj mi.
Nece nikad ostat bez izmišljenih replika. Samo ce kad iscrpi sve ponudene/izmišljene opcije primotat kazetu na pocetak, a svaki put kad krene odpocetka ce te samo sve više i više nervirat.
Jel ti misliš da njega uopce briga za ispravne odgovore?
Pa lik vjerovatno nikad nije cuja za Yucatan, jer mu se izgasi mozak na samo ono YU na pocetku.





a vidiš, to mu nije smetalo kad je skuplja Yu-Gi-Oh slije
zajeban neki desnicar...





Edited by - bosancicigor on 26/09/2012 12:17:30
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 11:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
komunisticki licemjer ti je tetka.
za razliku od tebe i tebi slicnih koji su otkrili Isusa Krista na prijelazu iz 80-ih u 90-e, i koji su za 29. novembar vadili sve tri zastave i višali ih na terace

Sad vec vrijedaš i pripadnike moje familije u kojoj ima i ljevicara, iako nikad nisu bili u SK. Trkeljaš bedastoce. Nisam otkrio Isusa tek 80-ih ili 90-ih, niti smo ja ili bilo tko u mojoj familiji vješali te zastave.
Ostavi se moje familije, ja se u tvoju ne diram.
quote:
za kraj:
Moderatori ako ga ne izbacite zbog ovih idiotluka i nastupa ste obicni ženski spolni organi(ovo je mladjo za tebe, da ispadnen pristojan nisan tija napisat p...).


Prvi zapocinješ s uvredama ("dsormaz -desnicarski serator") jer ne možeš podnijeti da ti netko dira u tvoje božanstvo, šumskog maršala, a onda licemjerno zagovaraš izbacivanje onog koga si prvi poceo vrijedati, samo zato što ti je u afektu odgovorio ono što te ide. Na žalost nisi ni svjestan koliko je to ljigavo.



1. Ovo za tetku je cista zajebancija. Nije mi nikakva namjera vridat tvoju obitelj.
2.Za razliku od mene koji iz onoga šta od tebe citan iman itekako dobar razlog da te nazovem desnicarskim seratorom ti radiš:
3. Mene bez ikakvog osnova nazivaš komunistickim licemjerom i nameceš mi šumsko božanstvo.
4.Znan ja jako dobro pripoznat šta je ljigavo, i to pripoznajen u svin tvojin politickin pamfleticima kojima trolaš na ovoj temi.

Ja ovde samo iznosin cinjenice. Ti si taj koji vrida.
Od tebe ni ne ocekujen da vidiš razliku, ali od moderatora ocekujen.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 26/09/2012 : 11:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Nikad nisan volija ljude s krunicom oko vrata i zastavom u ormaru.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 26/09/2012 : 11:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
decki, moderatori, gazda, od kada ee o politici smije pisati na ovom forumu?

svi skupa ste se ovdje razmahali. pa kad je tako, evo i mog doprinosa dosadašnjoj raspravi.

juga 1 i 2 - propalo, predugo i trajalo po mom sudu. neobnovilo se. zašto je upce i nastala i zašto je nestala ostavljam povijesnicarima za analizu. a ova govna (politicke elite) koja su poslije isplivala su dobrim dijelom naše nasljede ju vremena.

feudalizam, komunizam, kapitalizam i ostali izmi - prije svega me cudi fascinacija nekih clanova, pogoto mladih clanova, nekim idejama i konceptima "starih" društvenih uredenja. pa gdje vam je kreativnost; zar se u izgradnji novoga morate u toj mjeri oslanjati na staro. pod pretpostavkom da vam je do gradnje, a ne samo razgradnje.

gradanski neposluh - nepotreban po mom mišljenju; potreban nam je gradanski aktivizam; borba sa sustavom i mijenjanje istoga sa svim postojecim mehanizmima i kreitranje novih mehanizama. aktivnosti nam fali, a ne samo izbjegavanje iste.


Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 11:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Nikad nisan volija ljude s krunicom oko vrata i zastavom u ormaru.



Ka šta cevapi najbolje idu s kapulon, tako ti sa ovin ka idealna kombinacija ide i Cecin CD u autu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/09/2012 : 11:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
komunisticki licemjer ti je tetka.
za razliku od tebe i tebi slicnih koji su otkrili Isusa Krista na prijelazu iz 80-ih u 90-e, i koji su za 29. novembar vadili sve tri zastave i višali ih na terace

Sad vec vrijedaš i pripadnike moje familije u kojoj ima i ljevicara, iako nikad nisu bili u SK. Trkeljaš bedastoce. Nisam otkrio Isusa tek 80-ih ili 90-ih, niti smo ja ili bilo tko u mojoj familiji vješali te zastave.
Ostavi se moje familije, ja se u tvoju ne diram.
quote:
za kraj:
Moderatori ako ga ne izbacite zbog ovih idiotluka i nastupa ste obicni ženski spolni organi(ovo je mladjo za tebe, da ispadnen pristojan nisan tija napisat p...).


Prvi zapocinješ s uvredama ("dsormaz -desnicarski serator") jer ne možeš podnijeti da ti netko dira u tvoje božanstvo, šumskog maršala, a onda licemjerno zagovaraš izbacivanje onog koga si prvi poceo vrijedati, samo zato što ti je u afektu odgovorio ono što te ide. Na žalost nisi ni svjestan koliko je to ljigavo.



1. Ovo za tetku je cista zajebancija. Nije mi nikakva namjera vridat tvoju obitelj.
2.Za razliku od mene koji iz onoga šta od tebe citan iman itekako dobar razlog da te nazovem desnicarskim seratorom ti radiš:
3. Mene bez ikakvog osnova nazivaš komunistickim licemjerom i nameceš mi šumsko božanstvo.
4.Znan ja jako dobro pripoznat šta je ljigavo, i to pripoznajen u svin tvojin politickin pamfleticima kojima trolaš na ovoj temi.

Ja ovde samo iznosin cinjenice. Ti si taj koji vrida.
Od tebe ni ne ocekujen da vidiš razliku, ali od moderatora ocekujen.


Samo si ti umišljaj da ste vi ljevicari najpametniji i da je samo ono što vi mislite i iznosite najispravnije i jedina istina. Kao u "dobra stara vremena" kad se suocite s nekim tko pobija te vaše crvene dogme onda ljigavo zagovarate njegovo odstranjenje. Nekad metkom u zatiljak, a danas, kad više to ne možete, izbacivanjem. Samo da se u toj vašoj ljevicarskoj jednoumnoj kakofoniji ne cuje i drugo mišljenje.
Pa ti uopce nisi ni svjestan koliko je to ljigavo i licemjerno.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/09/2012 : 12:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Pa lik vjerovatno nikad nije cuja za Yucatan, jer mu se izgasi mozak na samo ono YU na pocetku.


Meni se mozak bar može izgasiti za razliku od tebe koji ga ni nemaš.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2012 : 12:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Pa lik vjerovatno nikad nije cuja za Yucatan, jer mu se izgasi mozak na samo ono YU na pocetku.


Meni se mozak bar može izgasiti za razliku od tebe koji ga ni nemaš.


Kako dobra fora

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/09/2012 : 12:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

decki, moderatori, gazda, od kada ee o politici smije pisati na ovom forumu?

svi skupa ste se ovdje razmahali. pa kad je tako, evo i mog doprinosa dosadašnjoj raspravi.

juga 1 i 2 - propalo, predugo i trajalo po mom sudu. neobnovilo se. zašto je upce i nastala i zašto je nestala ostavljam povijesnicarima za analizu. a ova govna (politicke elite) koja su poslije isplivala su dobrim dijelom naše nasljede ju vremena.

feudalizam, komunizam, kapitalizam i ostali izmi - prije svega me cudi fascinacija nekih clanova, pogoto mladih clanova, nekim idejama i konceptima "starih" društvenih uredenja. pa gdje vam je kreativnost; zar se u izgradnji novoga morate u toj mjeri oslanjati na staro. pod pretpostavkom da vam je do gradnje, a ne samo razgradnje.

gradanski neposluh - nepotreban po mom mišljenju; potreban nam je gradanski aktivizam; borba sa sustavom i mijenjanje istoga sa svim postojecim mehanizmima i kreitranje novih mehanizama. aktivnosti nam fali, a ne samo izbjegavanje iste.



najbolji post!!!!!

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 26/09/2012 12:18:54
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/09/2012 : 12:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
zasto najbolji post? sve je lijepo rekao kako stvari stoje i najbolji prijedlog je napisao. koga je uvrijedijo? NIKOGA!!! respekt!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/09/2012 : 12:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
nije mi ništa narocito ovo što je napisao stinky. niti mi je nešto pokolebalo uvjerenja. kao i svaki antikomunist uhvatio se SSSR-a i na njemu pokušava rušiti ideju komunizma, a cini mi se da u tome nastojanju (namjerno) brka staljinizam i komunizam. inace, o slabosti i promašaju sovjetskog komunizma vec sam i sam pisao nedavno na darkvudskom forumu, o cega ne biježim i što uitekako uvidam. možemo o utjecaju socijalistickih, marksistickih ideja u drugim dijelovima svijeta. dzormas je ovdje spomenuo južnu koreju kao suprotivost sjevernoj. jeste, mnogo je mocna i gospodarski razvijena, i to na nacelima napredne tehnologije i društva koje mnogo ulaže u znanje... a pazi, sve su to upravo bile i marksove ideje za napredak. doduše, južna koreja nije komunisticka, ali nema veze, precizno je implementirala neke od marksovih ideja... jednako tako, južna amerika postaje interesantan fenomen, posebno zemlje poput argentine koje prave oštre politicke i ekonomske zaokrete u lijevo koje se pokazuju u dobrom svijetlu (premda i tu svatko ima drugaciju verziju dogadaja). a mnogi smatraju da je upravo ponovna nacionalizacija (marskova ideja) upravo kakav-takav spas mnogih svjetskih posrnulih gospodarstava.

nevalja mi niti ovo o teoriji i praksi, koja po stinkyju uvijek ide ruku pod ruku. prema tome možemo slobodno da rušimo i kršcanstvo, koje u teoriji izgleda privlacno, ali u praksi se jedino pokazalo naprednim u smislu vrlo kreativnih sredstava za mucenje i ubijanje protivnika. a o pederima i nerjetkim pedofilskim skandalima unutar vjerskih dvora da niti ne govorim. ili o skromnosti, crkvenim "tvrdavama" izgradenim u zlatu i oniksu, te milijardama koje svake godine obrcu. perverzija koliko želiš...

komunizam nam je dao osmosatno radno vrijeme i sindikalno udruživanje... sve što ovaj kapitalizam danas opet nemilosrdno gazi i ukida. radnici su ucijenjeni, rade sve duže i duže, ruši se cijena rada jer rastu cijene proizvoda iz mjeseca u mjesec, a krediti dolaze na naplatu... no, radnik mora raditi, šutjeti i biti sretan što uopce ima posao. vracamo se unazad, u ono najgore vrijeme za radnika... koje je marks želio dokinuti.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2012 : 12:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Naravno, poceli ste sa otvorenim uvredama i eksplicitnim pominjanjem politike. kako bih sprijecio daljnje uvrede i kršenje pravila u obliku prežucnih politickih rasprava sa spominjanjem Tita/maršala/itkoznadokudacesvetodoci zakljucavam topic.

Imali ste priliku razgovarati na kvalitetan nacin i rasprava je išla u dobrom smjeru 9 strana ali sada ste stvarno pretjerali, te shodno tome, nema smisla da topic ostane otkljucan jer bi to samo rezultiralo udaljavanjem ljudi sa foruma i stvaranjem nepotrebne zle krvi medu forumašima.


Malo više tolerancije nekima od Vas ne bi škodilo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/09/2012 : 12:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
šteta šta sam ovaj topic kasno vidio
jere,za kaznu,u deseti misec imaš ici na hajduka 4 puta...sve utakmice su ti u splitu...dsormaz...hmm...navijaš za dinamo,to ti je dovoljna kazna

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000