forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zasto se ljudi drugima mijesaju u zivot ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Oki
Advanced Member



Croatia
5248 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2012 : 00:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Na mjestu!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2012 : 00:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Citaš previše mangi Bushido!


A ti ih pak citaš premalo.

quote:
Originally posted by Oki

Nikad ne smiješ biti nasilan sa ženama!


TI si mu rekao da bi svoju bivšu trebao iz osvete dobro izjebati. Zar je to moguce shvatiti drugacije?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/10/2012 : 00:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo

Ljudi, ne valja se svadati oko žena:))



Ima ona stara koja je na mjestu:
"Ljudi se tuku samo zbog kurvi, nikad zbog postenih zena!"



da, da...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2012 : 01:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

to je isto ljubav,osveta samo izreka.


Cekaj, zar i ti odobravaš silovanje?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/10/2012 : 01:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Bushido, koji ti je veceras? Uhvatio si se silovanja ko pijan plota, a niko to spomenuo nije.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2012 : 01:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Bushido, koji ti je veceras? Uhvatio si se silovanja ko pijan plota, a niko to spomenuo nije.


Cuj, meni to tako zvuci kad netko spomene kako nekoga treba izjebati iz osvete.

A nije da se po novinama ne može procitati hrpa vijesti o tipovima koji su iz kojekakvih bolesnih razloga silovali, prebili, pa cak i ubili svoje bivše.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5248 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2012 : 01:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Tutta

to je isto ljubav,osveta samo izreka.


Cekaj, zar i ti odobravaš silovanje?


Kakvo vražje silovanje???
Dobro izjebat i silovanje su ti dva razlicita pojma!
Evo npr. ja sam sinoc rekao ženi da idem sa društvom na pivu i dobio reakciju tipa "munje i gromovi",ne trebaš se ni vracati doma i sl.
Vratio sam se kuci oko pola noci,probudio ženu i dobro je izjebao!
Nuspojava kod dobro izjebane žene je da je sljedeci cijeli dan konstantno nasmijana,pekla bi ti palacinke i uradila štogod poželiš...
Posljedica koju bi pretrpio ako bi silovao žensku je to da bi završio u policijskoj stanici,pa bi "svirao klavir"....
Pa zar ti nisi nikad imao cjelodnevno nasmijanu žensku uz sebe?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2012 : 01:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Kakvo vražje silovanje???
Dobro izjebat i silovanje su ti dva razlicita pojma!
Evo npr. ja sam sinoc rekao ženi da idem sa društvom na pivu i dobio reakciju tipa "munje i gromovi",ne trebaš se ni vracati doma i sl.
Vratio sam se kuci oko pola noci,probudio ženu i dobro je izjebao!
Nuspojava kod dobro izjebane žene je da je sljedeci cijeli dan konstantno nasmijana,pekla bi ti palacinke i uradila štogod poželiš...
Posljedica koju bi pretrpio ako bi silovao žensku je to da bi završio u policijskoj stanici,pa bi "svirao klavir"....
Pa zar ti nisi nikad imao cjelodnevno nasmijanu žensku uz sebe?


I opet, ti si spomenuo kako bi se netko svojoj bivšoj trebao osvetiti tako da ju dobro izjebe. To se vrlo lako može shvatiti kao silovanje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5248 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2012 : 01:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Nisam nikakvu osvetu nigdje spomenuo?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2012 : 01:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Nisam nikakvu osvetu nigdje spomenuo?


Ali si se nadovezao na post u kojem se spominje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 10:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Oki

....bivšu bi trebao dobro izj....!


Govoriš o silovanju?


Citaš previše mangi Bushido! Nikad ne smiješ biti nasilan sa ženama!
Silovanje je nešto najružnije na što si mogao pomisliti jer ako mu se bivša potrudila razoriti novu vezu,to bi znacilo da ima nekog interesa,što bi pak znacilo da bi ju (da ubije dosadu u vecernje sate) trebao pozvati na jedno prijateljsko vecernje druženje (pošto su se prijateljski rastali) uz film i pijuckanje vina...ako pristane,sve ce samo doci na svoje...
Ako su se razišli,znaci da nisu jedno za drugo,ali ljudska je potreba za sexom,a najbolje je to raditi sa bivšom da nitko ne zna.
Ako se je i ova nova veza tako lako razvrgnula,i to znaci da nije vrijedna spomena.
Zabavljaš se sa bivšom dok ne naleti neka koju ti ni tri bivše nece otjerat,a sa bivšom se opet možeš mirno rastati i to je to...



Kompa, ovako nesto pametno, zaista nisam dugo cuo, svaka cast
Iako nebi bivsu vise ni stapom dirao, al ostatak je prva liga
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 10:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Uglavnom sinoc oko 02:30 ujutro meni zvoni mobitel, mala Nora... Govori mi kako zeli da znam da ju je sestra natjerala da me makne sa facebooka bla bla bla. Uglavnom znaci drvlje i kamenje, ja nisam dovoljno dobar za nju, njena sestra mene zna preko moje bivse 4 godine, njena sestra je rekla nesh jako jako ruzno o meni, al mi to sada nemoze reci sto, zato sto joj se baterija na mobitelu prazni, pa ce me nazvati za 15ak minuta.....
Za 15ak minuta stize sms, pricat cemo ujutro....

Moj odgovor je iduci, ma nemoj se uopce zamarat i trudit, nije vrijedno spomena, adio

Bilo mi je full lijepo, al neda mi se natezati sa ovim, btw stvarno evo neznam sto je njena sestra mogla izvalit za mene ( ni sto je moja bivsa izvalila njenoj sestri ), al kazem neki dan me je jedan prijatelj pitao, pa zar je tebe Natali ( bivsa ) ostavila jer si je ti stalno varao ( to je od nje cuo ), a ono 4 i pol godine nisam drugu zensku pogledao....

Jednostavno, puno srece, daleko ti dom....

Jadno sve u svemu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/10/2012 : 11:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ha dobro Bushido, ja isto mislim da Oki nije ništa loše mislio...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/10/2012 : 11:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Uglavnom sinoc oko 02:30 ujutro meni zvoni mobitel, mala Nora... Govori mi kako zeli da znam da ju je sestra natjerala da me makne sa facebooka bla bla bla. Uglavnom znaci drvlje i kamenje, ja nisam dovoljno dobar za nju, njena sestra mene zna preko moje bivse 4 godine, njena sestra je rekla nesh jako jako ruzno o meni, al mi to sada nemoze reci sto, zato sto joj se baterija na mobitelu prazni, pa ce me nazvati za 15ak minuta.....
Za 15ak minuta stize sms, pricat cemo ujutro....

Moj odgovor je iduci, ma nemoj se uopce zamarat i trudit, nije vrijedno spomena, adio

Bilo mi je full lijepo, al neda mi se natezati sa ovim, btw stvarno evo neznam sto je njena sestra mogla izvalit za mene ( ni sto je moja bivsa izvalila njenoj sestri ), al kazem neki dan me je jedan prijatelj pitao, pa zar je tebe Natali ( bivsa ) ostavila jer si je ti stalno varao ( to je od nje cuo ), a ono 4 i pol godine nisam drugu zensku pogledao....

Jednostavno, puno srece, daleko ti dom....

Jadno sve u svemu


Pa vidis i sam da hoce da te odjebe na kulturan nacin.
Jbg, citaj izmedju redova. Da te zeli trcala bi ona za tobom, i sigurno ne bi cekala jutro ili sta ja znam.
nema veze, ides dalje, nije jedina. Rekao sam ti ja da se zajebano upustati sa balavicom koja izgleda fizicki sazrela, a u glavi je jos dijete.
Nikada im se ne zna sljedeci potez. Dobro je ako se nisi zaljubio, inace bi bilo jos gore.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/10/2012 : 12:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ha dobro Bushido, ja isto mislim da Oki nije ništa loše mislio...


Mislim da je Bushido odlucio da se Okiju umješa u život, zagorca ga i ne gleda svoja posla...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5248 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/10/2012 : 12:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mladjo

Ha dobro Bushido, ja isto mislim da Oki nije ništa loše mislio...


Mislim da je Bushido odlucio da se Okiju umješa u život, zagorca ga i ne gleda svoja posla...


Ha,ha...ne vjerujem jer covjek koji cita toliko puno stripova jednostavno ne može biti loš covjek...možda je sinoc bila prejaka mjesecina,a to loše utjece na neke ljude?
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 17:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Moram ja pronaci posao nekakav, samo to, kad pocnem lijepo raditi, bit cu zadovoljniji samim sobom, a onda ce sve bit lakse...
Necu bit sklon depresijama i kurcima ko sto sam sad, al eto jednostavno se ne micem sa mrtve tocke
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 19:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
ma nema veze, moram se negdje istresti pa je net jedna od opcija za ludjaka poput mene... al u got the point
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/10/2012 : 19:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Uglavnom sinoc oko 02:30 ujutro meni zvoni mobitel, mala Nora... Govori mi kako zeli da znam da ju je sestra natjerala da me makne sa facebooka bla bla bla. Uglavnom znaci drvlje i kamenje, ja nisam dovoljno dobar za nju, njena sestra mene zna preko moje bivse 4 godine, njena sestra je rekla nesh jako jako ruzno o meni, al mi to sada nemoze reci sto, zato sto joj se baterija na mobitelu prazni, pa ce me nazvati za 15ak minuta.....
Za 15ak minuta stize sms, pricat cemo ujutro....

Moj odgovor je iduci, ma nemoj se uopce zamarat i trudit, nije vrijedno spomena, adio

Bilo mi je full lijepo, al neda mi se natezati sa ovim, btw stvarno evo neznam sto je njena sestra mogla izvalit za mene ( ni sto je moja bivsa izvalila njenoj sestri ), al kazem neki dan me je jedan prijatelj pitao, pa zar je tebe Natali ( bivsa ) ostavila jer si je ti stalno varao ( to je od nje cuo ), a ono 4 i pol godine nisam drugu zensku pogledao....

Jednostavno, puno srece, daleko ti dom....

Jadno sve u svemu



pa ako tvoja bivša protiv tebe vodi propagadni rat ,vodi ga i ti bogati.
rastrubi da je drolja ,da prodaje usta za sitniš itd.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/10/2012 : 19:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Moram ja pronaci posao nekakav, samo to, kad pocnem lijepo raditi, bit cu zadovoljniji samim sobom, a onda ce sve bit lakse...
Necu bit sklon depresijama i kurcima ko sto sam sad, al eto jednostavno se ne micem sa mrtve tocke

majstore,nemoj me pogresno shvatiti. covjek kad ima nesto na dusi,povjeri se svojim prijateljima il obitelji. vako preko neta sa nepoznatim ljudima,ne znam.razmisli malo.



povjerava se ljudima u koje ima povjerenja ,u ovom slucaju nama.
nema tu niceg lošeg.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 19:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
nazalost nije bivsa drolja, ja sam joj prvi i jedini tip u ovome periodu.... znaci pred 7 mjeseci sad smo prekinuli, ona nije sa nikim bila od tada ( to je navodno iz provjerenih izvora ), fina je djevojka, ali ocito je mislila da ce prekid samnom mene promijeniti i napraviti od mene covjeka kojeg hoce, a ja sam zapravo postao jos gori nego sto sam prije bio ( to ce mamlaz znat i tonka i ovih par ostalih sto me osobno znaju )...

ocito je sad isfrustrirana tim sto sam ja nastavio dalje, dok ona nije.... iako jebiga ona vodi uspjesan zivot, ja sam i dalje vjeran besploslicarenju.... u svakom slucaju, kako sam vec jednom rekao, bila je uz mene u stvarno jako teskim zivotnim situacijama i ne mislim joj se osvecivat, brijem da se sve na kraju svima nama vrati

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/10/2012 : 20:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

nazalost nije bivsa drolja, ja sam joj prvi i jedini tip u ovome periodu.... znaci pred 7 mjeseci sad smo prekinuli, ona nije sa nikim bila od tada ( to je navodno iz provjerenih izvora ), fina je djevojka, ali ocito je mislila da ce prekid samnom mene promijeniti i napraviti od mene covjeka kojeg hoce, a ja sam zapravo postao jos gori nego sto sam prije bio ( to ce mamlaz znat i tonka i ovih par ostalih sto me osobno znaju )...

ocito je sad isfrustrirana tim sto sam ja nastavio dalje, dok ona nije.... iako jebiga ona vodi uspjesan zivot, ja sam i dalje vjeran besploslicarenju.... u svakom slucaju, kako sam vec jednom rekao, bila je uz mene u stvarno jako teskim zivotnim situacijama i ne mislim joj se osvecivat, brijem da se sve na kraju svima nama vrati





ok,tako si odlucia. ne javljaj joj se ,ne pozdravljaj je ,izbjegavaj se ,zaboravi je

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 08/10/2012 : 20:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

nazalost nije bivsa drolja, ja sam joj prvi i jedini tip u ovome periodu.... znaci pred 7 mjeseci sad smo prekinuli, ona nije sa nikim bila od tada ( to je navodno iz provjerenih izvora ), fina je djevojka, ali ocito je mislila da ce prekid samnom mene promijeniti i napraviti od mene covjeka kojeg hoce, a ja sam zapravo postao jos gori nego sto sam prije bio ( to ce mamlaz znat i tonka i ovih par ostalih sto me osobno znaju )...

ocito je sad isfrustrirana tim sto sam ja nastavio dalje, dok ona nije.... iako jebiga ona vodi uspjesan zivot, ja sam i dalje vjeran besploslicarenju.... u svakom slucaju, kako sam vec jednom rekao, bila je uz mene u stvarno jako teskim zivotnim situacijama i ne mislim joj se osvecivat, brijem da se sve na kraju svima nama vrati





ok,tako si odlucia. ne javljaj joj se ,ne pozdravljaj je ,izbjegavaj se ,zaboravi je



to i namjeravam brate, hvala na podrsci :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/10/2012 : 09:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ne znam, ja i bivsa smo se rastali u dobrim odnosima, bila je uz mene u najtezim trenucima moga zivota, zaista je bila super cura, nikad nisam protiv nje losu rijec rekao, cak i odluku da prekinemo sam razumio. Al sad ovo... nejasno potpuno

A lwoodu odgovor, a nemam sto, jednostavno vise necu imat kontakata sa ex i to je to, ocito nije osoba kakvom sam je smatrao



ne mogu virovat da ceš pustit gubu da se izvuce bez posljedica



Ja cu da zavrsim u kontenjeru ( s obzirom kako se postavljam prema pojedinim likovima ), a Iwood bi mogao zavrsiti ( s obzirom kako se postavlja prema curama ) ne u kontenjeru nego isprebijan, propucan, raskomadan, obezglavljen sa jabukom u ustima i porazbacan po livadi

Iwoode ništa osobno samo govorim o zakonu velikih brojeva, ti me razumiješ zar ne ?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/10/2012 : 09:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ne znam, ja i bivsa smo se rastali u dobrim odnosima, bila je uz mene u najtezim trenucima moga zivota, zaista je bila super cura, nikad nisam protiv nje losu rijec rekao, cak i odluku da prekinemo sam razumio. Al sad ovo... nejasno potpuno

A lwoodu odgovor, a nemam sto, jednostavno vise necu imat kontakata sa ex i to je to, ocito nije osoba kakvom sam je smatrao



Prijatelju, cura je nemas tu sto. Jednostavno prekinuti sve kontakte i to je to, nista drugo ne možeš da napraviš.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000