forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Najbolja navijacka skupina bivše Juge polufinale 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by brni

Apsolutno se slazem da kod nas ima debilizma kao i kod nas..evo recimo hrvatska zastava od Torcide Brda..isto je prosla ko i ova srpska..meni je to u navijackom djiru..mogla je pasti trans torcida brda isto bi bija zapaljen..o tome ti pricam..

ti si samo tija reci da smo mi gori od vas ali to je sve tu negdi..a sta se tice proslava mi bar ne slavimo poraze..



Ništa ja nisam hteo reci, vec sam sam video tvrdnje tipa Torcida je bezgrešna i slicno.
Nego pošto si i neko cetništvo nicim prozvan spominjao, nisi mi odgovorio šta je po tebi parola "Srbe na vrbe"?



ja nisam nikad tvrdia da je Torcida bezgresna..dapace..ima tu idiota da ti se okrene zeludac..
pa sto bi vi Srbi rekli meni je to u isto u fazonu debilizma i kretenizma..ali vrijeme ce valjda napravit svoje pa ce takvih pojava biti sve manje..



Eto vidiš, u tome se slažemo, poenta je u tome što Globinjo recimo ne misli tako.Zato sam mu i odgovorio navodeci neke primere, da je neko iz Srbije tvrdio obratno, mogao sam i njemu navoditi.



apsolutno i ja bi da se javi neki "moj" da tu ide nesto tvrditi..dobro ja sam tebe malo krivo razumia..nisam bas obratia paznju na tvoju raspravu sa globinjom..isprike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 24/10/2012 : 12:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Nemaš šta da se izvinjavaš, ok smo razmenili stavove i videli da slicno razmišljamo.Ne mislim ja ni da je Globinjo daleko od nas, samo je covek malo previše ostrašcen i zaveden oko tog navijanja, ne vrti se u životu sve oko toga o cemu on misli.

Edited by - tumen on 24/10/2012 12:18:29
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Nemaš šta da se izvinjavaš, ok smo razmenili stavove i videli da slicno razmišljamo.Ne mislim ja ni da je Globinjo daleko od nas, samo je covek malo previše ostrašcen i zaveden oko tog navijanja, ne vrti se u životu sve oko toga o cemu on misli.



globinjo je indijanac..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 24/10/2012 : 12:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tumen

Nemaš šta da se izvinjavaš, ok smo razmenili stavove i videli da slicno razmišljamo.Ne mislim ja ni da je Globinjo daleko od nas, samo je covek malo previše ostrašcen i zaveden oko tog navijanja, ne vrti se u životu sve oko toga o cemu on misli.



globinjo je indijanac..



Vešt indijanac, šta god da se desi Hajduku, on ce to vešto da svali na Dinamo.
A nije da covek ne bude i u pravu.

I ja sam pre razmišljao slicno njemu pa su mi za sve nevolje Vojvodine bili krivi Zvezda i Partizan, ali vremenom sam shvatio ponešto i da prvo svoje dvorište treba pocistiti.

Edited by - tumen on 24/10/2012 12:23:31
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 24/10/2012 : 12:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
bbb bojkotira i ovo glasanje.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tumen

Nemaš šta da se izvinjavaš, ok smo razmenili stavove i videli da slicno razmišljamo.Ne mislim ja ni da je Globinjo daleko od nas, samo je covek malo previše ostrašcen i zaveden oko tog navijanja, ne vrti se u životu sve oko toga o cemu on misli.



globinjo je indijanac..



I ja sam pre razmišljao slicno njemu pa su mi za sve nevolje Vojvodine bili krivi Zvezda i Partizan, ali vremenom sam shvatio ponešto i da prvo svoje dvorište treba pocistiti.



tribas vidit moje razmisljanje kad sam imao 17-18 godina..ali to sta kazes ostaris pocmes stvari gledat iz drugog kantuna (jedino ako nisi totalni debil pa i sa 50 isto razmisljas) i formiras svoje stavove..meni je recimo gadljivo da ako ja te stavove podijelim sa 70% ljudi iz navijacog svijeta oni ce me gledat ko da sam pa sa druge planete..tako da bolje da mucim..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/10/2012 12:26:54
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 24/10/2012 : 12:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tumen

Nemaš šta da se izvinjavaš, ok smo razmenili stavove i videli da slicno razmišljamo.Ne mislim ja ni da je Globinjo daleko od nas, samo je covek malo previše ostrašcen i zaveden oko tog navijanja, ne vrti se u životu sve oko toga o cemu on misli.



globinjo je indijanac..



I ja sam pre razmišljao slicno njemu pa su mi za sve nevolje Vojvodine bili krivi Zvezda i Partizan, ali vremenom sam shvatio ponešto i da prvo svoje dvorište treba pocistiti.



tribas vidit moje razmisljanje kad sam imao 17-18 godina..ali to sta kazes ostaris pocmes stvari gledat iz drugog kantuna (jedino ako nisi totalni debil pa i sa 50 isto razmisljas) i formiras svoje stavove..meni je recimo gadljivo da ako ja te stavove podijelim sa 70% ljudi iz navijacog svijeta oni ce me gledat ko da sam pa sa druge planete..tako da bolje da mucim..



Izgleda je tako.
U celoj ovoj prici oko navijaca najbolje prolaze novinari koji jedva cekaju da objave neki senzacionalisticki naslov i tako više zarade, pa ce tako cas kuditi na sva usta, a cas hvaliti navijacke grupe.Oduvek sam im se divio kako uspevaju tako sigurno da "plivaju" u tim vodama.
A inace, drugacije je sve to nekada izgledalo, bilo je mnogo više casti i poštovanja medu navijacima, a danas nema cega lošeg što tu nije prisutno, nažalost voljom manjine, a ne vecine, no tako je kako je.

Edited by - tumen on 24/10/2012 12:31:44
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Uf, novinari su posebna prica..osim sta pisu samo u senzacionalistickom tonu oni nemaju pojma o svom poslu..clanci prepuni pravopisnih gresaka, besmisleni naslovi ili sta je jos zalosnije nadu negdi isti clanak i onda samo copy/paste..i sad se ti pitas jesu li oni uopce zavrsili novinarstvo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 24/10/2012 : 12:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Uf, novinari su posebna prica..osim sta pisu samo u senzacionalistickom tonu oni nemaju pojma o svom poslu..clanci prepuni pravopisnih gresaka, besmisleni naslovi ili sta je jos zalosnije nadu negdi isti clanak i onda samo copy/paste..i sad se ti pitas jesu li oni uopce zavrsili novinarstvo..



Pa ima ih poprilican broj koji sigurno nisu završili, barem znam da je to ovde u Srbiji slucaj, pogotovo kod pripadnica lepšeg pola.Te svoje pozicije izbore "borbom" kroz razne krevete.

Edited by - tumen on 24/10/2012 12:39:10
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by brni

Uf, novinari su posebna prica..osim sta pisu samo u senzacionalistickom tonu oni nemaju pojma o svom poslu..clanci prepuni pravopisnih gresaka, besmisleni naslovi ili sta je jos zalosnije nadu negdi isti clanak i onda samo copy/paste..i sad se ti pitas jesu li oni uopce zavrsili novinarstvo..



Pa ima ih poprilican broj koji sigurno nisu završili, barem znam da je to ovde u Srbiji slucaj, pogotovo kod pripadnica lepšeg pola.Te svoje pozicije izbore "borbom" kroz razne krevete.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 24/10/2012 : 12:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
i onda su došli bbb...

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/10/2012 : 12:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
@xilrion

Neces razbojnice..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000