forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Najbolja navijacka skupina bivše Juge polufinale 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 18:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni


A par sezona su bili solidni..ali ruku na srce i funcuti su ih presisali u zadnje vrime..ne znam sta se dogada sa njima..dok im je bija voda onaj Pere bili su dobri ali danas tuga..

Vec po završetku srednje škole (09/10) Tornado je polako pada. Mislin da im je Karamarko bia voda u to vrime (ili malo prije toga).

Uglavnom, svaki drugi momak iz moje škole je bia u Tornadu, ali kako su godine odmicale sve ih je manje bilo. Dosta se i domacih Albanaca (ekipe iz Arbanasa) ubacilo u redove Tornada, vjerojatno je i to utjecalo na pad...



zivia san namo godinu dana..bolesnici..
pali su istina, steta..ali pamtit cu jednu protiv Zvezde u Jazinama za sva vrimena..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/10/2012 18:04:20
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/10/2012 : 18:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Takoder mislin da je za pad Tornada zaslužno preseljenje košarkaškog kluba iz Jazina na Višnjik. Nije isti ambijent, nema ta prostorija dušu...

A transfer Kreše iz Jazina prid ŠRC Višnjik mi je vrh debilizma

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 18:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor


A transfer Kreše iz Jazina prid ŠRC Višnjik mi je vrh debilizma



to je apsolutno najdebilniji potez Zadrana..sicam se kad bi isa sa poluotoka prema Arbanasima i onda bi prosa kraj Jazina i dosa do onog malog parka di je bija Kreso..sta bi, pogleda ga i krenia dalje..odma bi mi se srce ispunilo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/10/2012 : 18:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
@djule, vidim da si obrisao post, bijeli andeli su ti u drugom polufinalu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/10/2012 : 19:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Javio mi Sawitch, posto je banovan i ne moze da glasa da njegov glas ide Torcidi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Javio mi Sawitch, posto je banovan i ne moze da glasa da njegov glas ide Torcidi.



srica da je u przunu..koliko bi tu tek floskula palo..skoro ka globinjo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/10/2012 20:09:09
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 21/10/2012 : 20:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

BESPOTREBAN TOPIC...ZNA SE TKO IMA NAJBOLJE I NAJVJERNIJE NAVIJACE NA SVITU...I OKOLICI...pioniri u svemu u bivšoj jugi...amen...


Ko bi rekao da toliko poštuješ Grobare

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 21/10/2012 : 20:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Slazem se da je topic nepotreban..ne zato sta smatram da je Torcida najaca nego zato sta ce svak glasat za svoje i malo ko ce tu biti objektivan..osobno kad bi mora izabrat izabra bi Delije..svaku malu utakmicu ih je po 10-15 tisuca..jednu godinu sam pratia bilo ih je i po 20..svaka utakmica koreografije odlicno navijanje itd..naravno ovdje pricam o nogometu..


Brni objektivan si sad nema šta...
1. Normalno da ih se na svaku malu utakmicu skupi toliko kad Evropu nisu videli godinama.
2. Nisu navijanje samo koreografije
3. Ocigledo pricaš o fudbalu, jer u svim ostalim sportovma Grobari nemaju konkurenciju... Objektivno

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Torcida 1975-1984
Torcida i Grobari 1985-1988
Delije 1989 - 1991
Boysi 1994 - 1999


Sta se tice danasnje situacije jako je tesko reci..Boysi su u banani radi Mamica, Delije su dobre u Srbiji ali vanke nista posebno..Grobari su podjeljeni na te frakcije i ratuju medusobno..Torcida od velike cetvorke ima najbrojnija gostovanja vanka ali bi mogli jos bolje na manjim utakmicama doma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

Slazem se da je topic nepotreban..ne zato sta smatram da je Torcida najaca nego zato sta ce svak glasat za svoje i malo ko ce tu biti objektivan..osobno kad bi mora izabrat izabra bi Delije..svaku malu utakmicu ih je po 10-15 tisuca..jednu godinu sam pratia bilo ih je i po 20..svaka utakmica koreografije odlicno navijanje itd..naravno ovdje pricam o nogometu..


Brni objektivan si sad nema šta...
1. Normalno da ih se na svaku malu utakmicu skupi toliko kad Evropu nisu videli godinama.
2. Nisu navijanje samo koreografije
3. Ocigledo pricaš o fudbalu, jer u svim ostalim sportovma Grobari nemaju konkurenciju... Objektivno



1. sto mi zelis reci..da ti kao navijacu triba velika utakmica da bi dosa podrzat svoj klub..pa upravo zato im i skidam kapu..sta im ne triba doc u goste Real da bi ih se skupilo vise od 10 tisuca na Marakanu..
2. pa govorim i o brojnosti..ima ih masu + odlicne koreografije i bakljade
3. zna se s kojim je sportom pocea navijacki proces kao socioloski fenomen, dalje ti ne triban objasnjavat

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/10/2012 20:39:11
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
I o kakvoj konkurenciji pricas..Torcida nije nikad nista pratila osim Hajduka..BBB su pratili par sezona Badel Zagreb jer su igrali finala prtiv Barce..mimo toga samo Dinamo..Delije isto tako..kad su dobri u kosarci onda i prate nesto..ili dodu samo kako bi se potukli sa Grobarima..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/10/2012 20:50:02
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/10/2012 : 20:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Poll treba da bude "najbrojnija navijacka skupina bivše Juge polufinale", jer tako svi glasaju
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Poll treba da bude "najbrojnija navijacka skupina bivše Juge polufinale", jer tako svi glasaju



pa sa brojnoscu pokazujes svoju snagu..zato i Torcida je broj jedan bar sta se tice bivse nam drzave..Grobara u Splitu nikad nije bilo vise od 50-100..jbg povijest se ne moze pobrisat..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ali opet ponavljam..topic je nepotreban..jer svaka grupa je imala svoja bolja i losija izdanja..u nekom periodu ovi u drugom neka druga grupa..ja sam to podijelia po razdobljima..tako je najpostenije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/10/2012 : 20:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ovo je sve sta cu napisat na ovu temu..vraca me ovo sve u neka prosla vremena..moga bi roman napisati o dozivljajima sa Hajdukom i mojom ekipom tu iz mista..

Zivili mi svi ultrasi i ljudi koji idu na utakmice, navijaju i podrzavaju svoje klubove..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/10/2012 21:00:13
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 21/10/2012 : 21:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

Slazem se da je topic nepotreban..ne zato sta smatram da je Torcida najaca nego zato sta ce svak glasat za svoje i malo ko ce tu biti objektivan..osobno kad bi mora izabrat izabra bi Delije..svaku malu utakmicu ih je po 10-15 tisuca..jednu godinu sam pratia bilo ih je i po 20..svaka utakmica koreografije odlicno navijanje itd..naravno ovdje pricam o nogometu..


Brni objektivan si sad nema šta...
1. Normalno da ih se na svaku malu utakmicu skupi toliko kad Evropu nisu videli godinama.
2. Nisu navijanje samo koreografije
3. Ocigledo pricaš o fudbalu, jer u svim ostalim sportovma Grobari nemaju konkurenciju... Objektivno



1. sto mi zelis reci..da ti kao navijacu triba velika utakmica da bi dosa podrzat svoj klub..pa upravo zato im i skidam kapu..sta im ne triba doc u goste Real da bi ih se skupilo vise od 10 tisuca na Marakanu..
2. pa govorim i o brojnosti..ima ih masu + odlicne koreografije i bakljade
3. zna se s kojim je sportom pocea navijacki proces kao socioloski fenomen, dalje ti ne triban objasnjavat


1. Ne želim to da kažem, ali da oni imaju toliko evropskih utakmica ne samo u fudbalu nego i u opstalim sportovima, sigurno ih ne bi bilo toliko protiv Cukarickog recimo.
2. Navijanje nisu samo koreografije i bakljde... Navijanje je ljubav prema klubu, koja se najbolje iskazuje pevanjem mnogo pre i mnogo posle meca, pogotovo kad je tvoj tim izgubio... Ne kažem da koreografije (bakljade) nisu bitne, ali ne navijaju one, nego ljudi... Zato nikada necu moci da imam poštovanje prem grupama koje se uglavnom oslanjajau na koreografije.
3. Ovo što si rekao znaci da nemaš argumente za dalju raspravu

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 21/10/2012 21:05:08
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11383 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 21/10/2012 : 21:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Grobari.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/10/2012 : 21:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
glasovao za torcidu, ali realno divlje svinje :P
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/10/2012 : 23:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Torcida realno.

I u finalu cu glasati za Torcidu, delije su tu u brojkama i u organizaciji, ali me boli qrac da idem na sever da slusam zalopojke o kosovu 90 minuta. Torcida za pobedu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 22/10/2012 : 00:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Torcida realno.

I u finalu cu glasati za Torcidu, delije su tu u brojkama i u organizaciji, ali me boli qrac da idem na sever da slusam zalopojke o kosovu 90 minuta. Torcida za pobedu.




Realno ako cemo o žalopojkama mnogo su iritantnije one koje se mogu cuti na stadionima širom Hrvatske, mislim naravno na navijacke grupe tamo.Njima parole o Srbima ne izlaze iz glave iako vecina Srba ovde za mnoge od njih uopšte nije ni cula, a kamoli da još misli o njima.Evo valjda je i sada bio neki slican primer u Osijeku gde je bio okacen neki transparent na konto toga što je Osijek odigrao prijateljsku utakmicu u pauzi sa jednim srpskim klubom.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 22/10/2012 : 00:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

Slazem se da je topic nepotreban..ne zato sta smatram da je Torcida najaca nego zato sta ce svak glasat za svoje i malo ko ce tu biti objektivan..osobno kad bi mora izabrat izabra bi Delije..svaku malu utakmicu ih je po 10-15 tisuca..jednu godinu sam pratia bilo ih je i po 20..svaka utakmica koreografije odlicno navijanje itd..naravno ovdje pricam o nogometu..


cuj,beograd ima skoro 2 miljuna ljudi...i stadion od 60 iljada...pa još najbolje da ih nema toliko na utakmici...pa nek ih pola navija za zvezdu,to je skoro miljun...a split ima 180 iljada ljudi...i pun poljud ima 40 000 iljada...dakle,skoro svako cetvrti splicanin(kurac,dode njih masu sa strane) bude na utakmici...primjer bbb i zagreba necu ni spominjat



govorim o prosjeku..a i Split odnosno Dalmacija nema neku konkurenciju u vidu nekih ostalih klubova dok Zvezda ima - Partizan..jos kad dodamo OFK Beograd nije to bas tako..Delije su napravile mobilizaciju zato je to tako..isto kao sto to sad radi Torcida da finacijski spasi Hajduk..nema to veze sa brojem stanovnika itd..pogledaj Rijeku..grad od 120 iljada ljudi + cila regija i u Split ih dode 20-30..pa to je sramotno..



ma koji ofk beograd...dobro nisi stavio još i navijace rada...pa i ja govorim o prosjeku...bilo bi sramotno da ih toliko ne dode...ali kad pogledaš i sagledaš sve...nije sve u koreo i prosjeku...ne možeš se sjecati,možeš samo kopat po youtubu...sramotno malo delija je dolazilo u split,o grobarima da ne govorim...u sedamdesetima je hajduk imao bolesnu podršku kad je igrao vani...što splicana,što lokalnih,to je bio velik broj...split je selendra u odnosu na beograd...naravno,zna se i razlog zašto na stari plac nikad nisu dolazili gostujuci navijaci...ako bi bilo navijaca,to su bili vojnici iz lore...jednostavno su se bojali...kopaj malo i gledaj slike sa terazija ili sa jelacic placa...tisuce i tisuce navijaca hajduka...neponovljivo...da,tad su bila druga vremena,ali tko je branio ostalim navijaciam iz velike cetvorke da dolaze u split



Navijaci Rada (United force) su ako se vec hvatamo teme ovog topika poprilicno nezgodna grupa, uopšte ih nema malo (plus što im je dobar deo clanstva konstantno u zatvoru) , konstantni su i uopšte se ne obaziru na rezultate kluba i broj im je cak i u porastu, prakticno se može reci da su u ovom momentu sa navijacke tacke gledišta zagospodarili južnim Beogradom.Retko ko je spreman da se sa nekom od njihovih glavnih ekipa potuce u odnosu 1 na prema jedan, a to se odnosi i na delije i na grobare.Da ne pricam o njihovim sukobima sa policijom, cesto su to još krvaviji sukobi nego oni medunavijacki.Njihovi clanovi nisu samo iz južnog Beograda i samog Beograda, imaju odredeni broj ljudi i van toga koji spadaju u grupu Nomadi.

Druga je prica što su to uglavnom budale koje ne prezaju da nasiljem postignu ono što žele, koji u fudbal mešaju sve i svašta, a najviše neke njihove desnicarske stavove i koji su izazvali veliki broj incidenata sa tragicnim posledicama.

Uopšte, ceo ovaj topik je bespotreban.Vecina nas ovde se busa u grudi kako smo normalni ljudi i protiv huliganizma, ogradujemo se od podrške nekim incidentnim situacijama kada se dese, a ovamo se palimo na ovakve grupe ljudi, velicamo ih i ponašamo se poprilicno nezrelo.Upravo oni prave takve incidente od kojih se ogradujemo.To je jednostavno kontradiktorno i jedno sa drugim ne ide, ali vidao sam još gomilu primera nezrelog ponašanja na ovom forumu tako da je ovo samo mali doprinos tome.
Što se mene tice, sve ovakve grupe bi trebalo zabraniti i život, a pogotovo sport bi bio mnogo lepši onda.To je samo jedan relikt i trend prošlosti koji su prvi pokrenuli Englezi, a ostali se ugledali na njih, na pocetku je bilo simpaticno, ali brate mili dosadilo je to vec i Bogu i narodu što se kaže pogotovo što je to sada uglavnom samo instrument za ispunjavanje licnih ciljeva pojedinaca.

Inace, što se tice cele ove price, najalarmantnija je situacija u Srbiji pošto je tu bilo najviše dogadaja sa tragicnim posledicama, a i vode tih takozvanih navijackih grupa su mnogo vece zverke nego oni van Srbije, pa je samim tim i puno toga više u igri.


Edited by - tumen on 22/10/2012 01:29:24
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 22/10/2012 : 00:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

Slazem se da je topic nepotreban..ne zato sta smatram da je Torcida najaca nego zato sta ce svak glasat za svoje i malo ko ce tu biti objektivan..osobno kad bi mora izabrat izabra bi Delije..svaku malu utakmicu ih je po 10-15 tisuca..jednu godinu sam pratia bilo ih je i po 20..svaka utakmica koreografije odlicno navijanje itd..naravno ovdje pricam o nogometu..


cuj,beograd ima skoro 2 miljuna ljudi...i stadion od 60 iljada...pa još najbolje da ih nema toliko na utakmici...pa nek ih pola navija za zvezdu,to je skoro miljun...a split ima 180 iljada ljudi...i pun poljud ima 40 000 iljada...dakle,skoro svako cetvrti splicanin(kurac,dode njih masu sa strane) bude na utakmici...primjer bbb i zagreba necu ni spominjat



govorim o prosjeku..a i Split odnosno Dalmacija nema neku konkurenciju u vidu nekih ostalih klubova dok Zvezda ima - Partizan..jos kad dodamo OFK Beograd nije to bas tako..Delije su napravile mobilizaciju zato je to tako..isto kao sto to sad radi Torcida da finacijski spasi Hajduk..nema to veze sa brojem stanovnika itd..pogledaj Rijeku..grad od 120 iljada ljudi + cila regija i u Split ih dode 20-30..pa to je sramotno..



ma koji ofk beograd...dobro nisi stavio još i navijace rada...pa i ja govorim o prosjeku...bilo bi sramotno da ih toliko ne dode...ali kad pogledaš i sagledaš sve...nije sve u koreo i prosjeku...ne možeš se sjecati,možeš samo kopat po youtubu...sramotno malo delija je dolazilo u split,o grobarima da ne govorim...u sedamdesetima je hajduk imao bolesnu podršku kad je igrao vani...što splicana,što lokalnih,to je bio velik broj...split je selendra u odnosu na beograd...naravno,zna se i razlog zašto na stari plac nikad nisu dolazili gostujuci navijaci...ako bi bilo navijaca,to su bili vojnici iz lore...jednostavno su se bojali...kopaj malo i gledaj slike sa terazija ili sa jelacic placa...tisuce i tisuce navijaca hajduka...neponovljivo...da,tad su bila druga vremena,ali tko je branio ostalim navijaciam iz velike cetvorke da dolaze u split



Navijaci Rada (United force) su ako se vec hvatamo teme ovog topika poprilicno nezgodna grupa, uopšte ih nema malo (plus što im je dobar deo clanstva konstantno u zatvoru) , konstantni su i uopšte se ne obaziru na rezultate kluba i broj im je cak i u porastu, prakticno se može reci da su u ovom momentu sa navijacke tacke gledišta zagospodarili južnim Beogradom.Retko ko je spreman da se sa nekom od njihovih glavnih ekipa potuce u odnosu 1 na prema jedan, a to se odnosi i na delije i na grobare.Njihovi clanovi nisu samo iz južnog Beograda i samog Beograda, imaju odredeni broj ljudi i van toga koji spadaju u grupu Nomadi.

Druga je prica što su to uglavnom budale koje ne prezaju da nasiljem postignu ono što žele, koji u fudbal mešaju sve i svašta, a najviše neke njihove desnicarske stavove i koji su izazvali veliki broj incidenata sa tragicnim posledicama.


+1

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/10/2012 : 10:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
malo je komplicirana tema:

...ne radi brojnosti, navijanja, pjesmi, grafita, šalova, koreografija vec i radi razlicitih sportova npr.

delije i torca su bez na stadionima bez premca, grobari na košarci(al u nogometu definitivno ne), boysi(dok su išli prije 5-6 godina) su bili najbolji rukometni navijaci u europi, tornado takoder u dvorani(jazine) i na stadionu su dva razlicita pojma... da ne spominjem jedan sektor b(medvešcak) koji radi jednu od najboljih atmosfera na hokeju u europi...

Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 22/10/2012 : 10:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
i takoder, gdje su celikovi navijaci?


Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16948 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/10/2012 : 10:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Torcida
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000