forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Legalizacija prostitucije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by maddox031

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mavra

U svakom slucaju je bolje nego da ti neko baku, majku, sestru, zenu ili kcer preprodaje kao robu, maltretira, siluje i prisiljava na ponizavanja.



Zanimljiv stav.
A baš to su stvari najuže povezane s prostitucijom..




zato jer nije regulirano ;) kad bi moglo bit legalno, a kazna za ilegalno tipa 50 godina zatvora, lakse bi se dovelu to u redu



Kada je strah od kazne nekoga sprijecio da ucini djelo koje je naumio? Može ga sprijeciti jedino strah od neizbježnosti kazne tj. racionalna spoznaja da se nema šanse izvuci ako nešto ucini...



Ajde razmisli malo, zasto bi ljudi isli po ilegalnim javnim kucama i budzacima, kada mogu da odu na legalno mesto. Jedino bi bila velika razlika u cenama usluga, ali bi onda i drzava imala vise razloga da intervenise, jer bi time nelegalna prostitucija direktno uticala na lovu koja se sliva u drzavu, a svi znamo na sta su govna iz vlasti najosetljivija
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mavra

U svakom slucaju je bolje nego da ti neko baku, majku, sestru, zenu ili kcer preprodaje kao robu, maltretira, siluje i prisiljava na ponizavanja.



Zanimljiv stav.
A baš to su stvari najuže povezane s prostitucijom..


Nikako se ne razumemo. Smatram da bi se te stvari znacajno smanjile sa legalizacijom prostitucije, ako bi drzava ubirala debele pare od poreza, onda bi bila prinudjena da na sve raspolozive nacine obezbedi zastitu prostitutkama, odnosno zene bi se bavile prostitucijom iz svog izbora, a ne da ih neko prisiljava na to.



Jao stari moj.
Je li se mi cujemo o cemu raspravljamo?
Pa sutra ti kcer može doci i reci: Tata, idem se karati za lovu jer je legalno i unosno.
I što joj odgovoriti kad je tocno rekla?
Oceš joj reci: Mala, nema frke, idem i ja nešto opaliti u susjedni bordel, a i mama kaže da ide negdje vani. Pa legalno je, u cemu je problem?

Ajmo problem sagledati u pravom životnom kontekstu, a ne kao ostvarenje drkadžijskog mokrog sna

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 31/10/2012 : 15:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message
Malo se opet miješaju jabuke i kruške.
Nije pitanje da li je prostitucija moralna, tu se slažem s Amosom, nego što uciniti s pojavom koje ima oduvijek.
Staviti ju pod kontrolu ili ne?
S mojeg gledišta, isto kao i alkohol, droge, kocka...
Kontrolirati koliko je moguce.
Dakle, kao što sam rekao i kod topica o drogi - legalizacija = stroga kontrola i nadzor.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Kužiš, nije to samo: ajmo uvesti reda u ovaj nelegalni segment društva.
Poruka koja se šalje je: Sve je dopušteno. Ljudi, sve možete. Djeco, ništa vam nije zabranjeno. Mladi, sve možete.
To su prve pretpostavke za ostvarenje totalnog društvenog i moralnog rasula..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 31/10/2012 : 15:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
ali nemojmo zaboravi , kad i ako to donese neka od država s ovih prostora sigurno nece donit iz nekog covjekoljublja vec radi svog vlastitog profita.

A o moralu da ne govorimo.
Uvik se treba zapitat kakav je to covjek koji koristi te usluge.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 31/10/2012 15:48:53
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 31/10/2012 : 15:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message
Prvi korak je uvijek najteži.
Supresija nikada nigdje nije uspjela.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by matija_k

Malo se opet miješaju jabuke i kruške.
Nije pitanje da li je prostitucija moralna, tu se slažem s Amosom, nego što uciniti s pojavom koje ima oduvijek.
Staviti ju pod kontrolu ili ne?
S mojeg gledišta, isto kao i alkohol, droge, kocka...
Kontrolirati koliko je moguce.
Dakle, kao što sam rekao i kod topica o drogi - legalizacija = stroga kontrola i nadzor.



Ostaviti zabranu.
Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.
Uvijek ce toga biti, ali cilj je da se svede na najmanju i na najmanje štetnu razinu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 15:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by split85

ali nemojmo zaboravi , kad i ako to donese neka od država s ovih prostora sigurno nece donit iz nekog covjekoljublja vec radi svog vlastitog profita.

A o moralu da ne govorimo.
Uvik se treba zapitat kakav je to covjek koji koristi te usluge.


zagorio od nejebice?:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mavra

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mavra

U svakom slucaju je bolje nego da ti neko baku, majku, sestru, zenu ili kcer preprodaje kao robu, maltretira, siluje i prisiljava na ponizavanja.



Zanimljiv stav.
A baš to su stvari najuže povezane s prostitucijom..


Nikako se ne razumemo. Smatram da bi se te stvari znacajno smanjile sa legalizacijom prostitucije, ako bi drzava ubirala debele pare od poreza, onda bi bila prinudjena da na sve raspolozive nacine obezbedi zastitu prostitutkama, odnosno zene bi se bavile prostitucijom iz svog izbora, a ne da ih neko prisiljava na to.



Jao stari moj.
Je li se mi cujemo o cemu raspravljamo?
Pa sutra ti kcer može doci i reci: Tata, idem se karati za lovu jer je legalno i unosno.
I što joj odgovoriti kad je tocno rekla?
Oceš joj reci: Mala, nema frke, idem i ja nešto opaliti u susjedni bordel, a i mama kaže da ide negdje vani. Pa legalno je, u cemu je problem?

Ajmo problem sagledati u pravom životnom kontekstu, a ne kao ostvarenje drkadžijskog mokrog sna



Nadam se da ovim nisi mislio na mene, nikada nisam bio u javnoj kuci, nemam nikakve fantazije o kurvama, dovoljno lako dolazim do seksa bez da ga platim. Naravno da ne bih voleo da mi se dete bavi prostitucijom, jos uvek ni nemam decu, ali ako ih budem imao potrudicu se da im omogucim uslove za normalan zivot tako da ne moraju da se bave time,a pritom cu se truditi i da ih usmerim na drugacije i moralnije zivotne pozive, a ako mi nista od toga ne uspe, onda stvarno jebi ga...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 31/10/2012 : 15:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by split85

ali nemojmo zaboravi , kad i ako to donese neka od država s ovih prostora sigurno nece donit iz nekog covjekoljublja vec radi svog vlastitog profita.

A o moralu da ne govorimo.
Uvik se treba zapitat kakav je to covjek koji koristi te usluge.


zagorio od nejebice?:)



Lako je ako se to radi o osobi bez žene/muža ili djece.
Tu on vec postaje kockar koji se kocka sa svojom obitelji.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 15:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Amos


Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.




Misliš da recimo u Njemackoj i Nizozemskoj ljudi slabo žive?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 15:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.



Ako ovo nisu mokri snovi, onda stvarno ne znam sta jesu.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 16:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

Nadam se da ovim nisi mislio na mene, nikada nisam bio u javnoj kuci, nemam nikakve fantazije o kurvama, dovoljno lako dolazim do seksa bez da ga platim. Naravno da ne bih voleo da mi se dete bavi prostitucijom, jos uvek ni nemam decu, ali ako ih budem imao potrudicu se da im omogucim uslove za normalan zivot tako da ne moraju da se bave time,a pritom cu se truditi i da ih usmerim na drugacije i moralnije zivotne pozive, a ako mi nista od toga ne uspe, onda stvarno jebi ga...



Ne, oprosti ako je ispalo previše grubo i nemoj me krivo shvatiti. Ni na kraj pameti mi nije da bilo da te vrijedam. Ili bilo koga drugog.

Što se tice mokrog sna, to sam napisao zato jer je pod ovu paradigmu legalizacije prostitucije neodoljivo spada slika hrpe golih plavuša spremnih na sve, a fantazija je ostvariva samo ako imaš dovoljno love. Malo mi to tinejdžersko-drkadžijski izgleda pa otuda napis..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 16:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos


Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.




Misliš da recimo u Njemackoj i Nizozemskoj ljudi slabo žive?



Misliš da se u Njemackoj ili Nizozemskoj prostituiraju Njemice ili Nizozemke?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/10/2012 : 16:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

quote:
Originally posted by Amos

Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.



Ako ovo nisu mokri snovi, onda stvarno ne znam sta jesu.



Još uvijek maštam o boljem sutra..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 16:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by matija_k

eh, znao sam da cemo doci i do legalne prostitucije
bilo je, jest, bit ce uvijek...

ako do toga ipak dode, mi ginekolozi imat cemo pune ruke posla tako da...


ps. gdje radis? u bolinici ili ordinacija?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 31/10/2012 : 16:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message
bolnica, povremeno ordinacija kad netko ode na bolovanj, godišnji i sl.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 16:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos


Sve mehanizme društva pokrenuti da se maksimalno suzbije i pokrenuti državu da narod pocne bolje živjeti jer tako nece biti potrebe da se žene kurvaju.




Misliš da recimo u Njemackoj i Nizozemskoj ljudi slabo žive?



Misliš da se u Njemackoj ili Nizozemskoj prostituiraju Njemice ili Nizozemke?



Da, prostituiraju se.
Pogotovo nizozemke.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

matija_k
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 28/01/2007

Posted - 31/10/2012 : 16:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send matija_k a Private Message
Cijenjeni forumaši, bilo mi je ugodno caskati s vama, ali sada imam drugih obaveza.
Do iduce prigode, lijepi pozdrav
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 16:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by matija_k

Cijenjeni forumaši, bilo mi je ugodno caskati s vama, ali sada imam drugih obaveza.
Do iduce prigode, lijepi pozdrav


posao zove

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 16:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by matija_k


Do iduce prigode, lijepi pozdrav



Sudeci po broju postova koje si ostavija, pišemo se za 5 godina

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 31/10/2012 : 17:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by matija_k


Do iduce prigode, lijepi pozdrav



Sudeci po broju postova koje si ostavija, pišemo se za 5 godina



Haha
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Apsolutno da..ako ce to nekoj zeni pomoci da prehrani sebe i dite ili se skoluje zasto ne..
Uostalom danas se skoro svaka zenska koja dobro izgleda u nasem drustvu prodaje..na ovaj ili onaj nacin..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/10/2012 17:59:29
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/10/2012 : 18:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mavra

Nadam se da ovim nisi mislio na mene, nikada nisam bio u javnoj kuci, nemam nikakve fantazije o kurvama, dovoljno lako dolazim do seksa bez da ga platim. Naravno da ne bih voleo da mi se dete bavi prostitucijom, jos uvek ni nemam decu, ali ako ih budem imao potrudicu se da im omogucim uslove za normalan zivot tako da ne moraju da se bave time,a pritom cu se truditi i da ih usmerim na drugacije i moralnije zivotne pozive, a ako mi nista od toga ne uspe, onda stvarno jebi ga...



Ne, oprosti ako je ispalo previše grubo i nemoj me krivo shvatiti. Ni na kraj pameti mi nije da bilo da te vrijedam. Ili bilo koga drugog.

Što se tice mokrog sna, to sam napisao zato jer je pod ovu paradigmu legalizacije prostitucije neodoljivo spada slika hrpe golih plavuša spremnih na sve, a fantazija je ostvariva samo ako imaš dovoljno love. Malo mi to tinejdžersko-drkadžijski izgleda pa otuda napis..


Ja svakako ne bih išao varati ženu ikako, a pogotovo ne u neki bordel.
Zašto bi necija cerka poželjela to raditi ako ima izbora? A ako nema izbora, zar nije bolje javno, zašticeno i placeno nego krišom, opasno sa glavom u torbi?
Situacija svakako nije crno - bijelo. Sve što si rekao ima smisla, ali i protustrana ima argumente (zdravstvena kontrola i sigurnost kao prvo). Prostitucije ce uvijek biti da se razumijemo (moral nam je degradirao davnih dana). Trebamo li je mi potpomagati u kontroliranim uvjetima? Zajebano pitanje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 18:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Legalizacija prostitucije DA.
Uz pomoc iz drzavnog proracuna koji ukljucuje redovne zdrastvene preglede fiksne lokacije i zastitu od nasilnistva,
Za uzvrat je naravno potrebno obavezno placanje poreza i registracija.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000