forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Srbin slomio srce Medlin Olbrajt!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 03/11/2012 : 17:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Izvini mu se Markose. Steta da ode.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/11/2012 : 17:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Markos

Nedavno me jedan simpatican i drag forumaš iz Srbije pitao zašto te ne izbacim, nakon neke prijetnje premlacivanjem nekom clanu, ne znam više tocno o cemu je bila rijec. Ja sam mu odgovorio, šteta što nemam tu poruku sacuvanu, ali ukratko je poanta bila da bi se osjecao kao da udaram invalida. Ako ti nisi svjestan koliku budalu praviš od sebe, koliko smiješan i glup ispadaš svojim postovima, koliko su tragikomicne te "vijesti" koje potpisuješ i "novine" za koje radiš, ti zaista jesi invalid i ja te iskreno žalim. I kao takav imaš pravo na veci stupanj tolerancije. Ali to ne znaci da moramo dovijeka trpjeti tvoje ispade i bijedne, pateticne, senzacionalisticko populisticke budalaštine namijenjene potpirivanju najnižih strasti neobrazovane rulje.



Moje novine su tragikomicne?
Dobro, videcu šta o tome misli naš pravni zastupnik jer mi je dosta više raznoraznih koji pljuju kako im se digne!
A ako sam ja invalid ti si jedna moroncina i ovo je sada zaista poslednji put da sam bio na ovom tvom govnarskom forumu!!!





Ajd baš javi kaj je rekao

Inace, meni je najace bilo kad je nedavno otvorio topic "Messi ce igrati utakmicu za Zvezdu" i onda se ustanovi da ce Messi igrati za neki lokalni (cini mi se argentinski) klub koji se u prijevodu zove Crvena Zvezda

Spektakl

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/11/2012 : 17:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Markos

Nedavno me jedan simpatican i drag forumaš iz Srbije pitao zašto te ne izbacim, nakon neke prijetnje premlacivanjem nekom clanu, ne znam više tocno o cemu je bila rijec. Ja sam mu odgovorio, šteta što nemam tu poruku sacuvanu, ali ukratko je poanta bila da bi se osjecao kao da udaram invalida. Ako ti nisi svjestan koliku budalu praviš od sebe, koliko smiješan i glup ispadaš svojim postovima, koliko su tragikomicne te "vijesti" koje potpisuješ i "novine" za koje radiš, ti zaista jesi invalid i ja te iskreno žalim. I kao takav imaš pravo na veci stupanj tolerancije. Ali to ne znaci da moramo dovijeka trpjeti tvoje ispade i bijedne, pateticne, senzacionalisticko populisticke budalaštine namijenjene potpirivanju najnižih strasti neobrazovane rulje.



Moje novine su tragikomicne?
Dobro, videcu šta o tome misli naš pravni zastupnik jer mi je dosta više raznoraznih koji pljuju kako im se digne!
A ako sam ja invalid ti si jedna moroncina i ovo je sada zaista poslednji put da sam bio na ovom tvom govnarskom forumu!!!





Ajd baš javi kaj je rekao

Inace, meni je najace bilo kad je nedavno otvorio topic "Messi ce igrati utakmicu za Zvezdu" i onda se ustanovi da ce Messi igrati za neki lokalni (cini mi se argentinski) klub koji se u prijevodu zove Crvena Zvezda

Spektakl

Bas kao sto rekoh ..najplici smrdljivi kvazinovinarski sund.
Diletantska bijeda ..,No zna nasmijati



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/11/2012 : 17:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
....i invalid i ja te iskreno žalim. I kao takav imaš pravo na veci stupanj tolerancije.

inace sa postom i glavnom idejom se u biti slažem ali ovo gore je nisko i podcenjujuce za invalide. Nema višeg stupnja tolerancije i žaljenja. isto su ljudi ko i mi, samo imaju neke drugcije potrebe! Stavi ga na ignore i tojeto.

Ovaj ne treba ignore - ide sam ..into oblivion. Ali kapu dole, sa tim svojim drekanjem zna da nas isprovocira, a ja mislio da sam imun na glupost. jzsmarija

Edited by - trolodtroje on 03/11/2012 17:21:47
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/11/2012 : 17:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Bas je dobar onaj tekst..Olbrait je radi neuzvracene ljubavi jednog Srbina zamrzila sve Srbe i sve srpsko..Marisol je qurac za ovo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/11/2012 17:19:26
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/11/2012 : 17:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Kad netko više puta najavi odlazak i onda se potom vrati, a sve u vlastitoj potrebi potpirivanja sukoba, nekako sumnjam da ce i ovaj put biti drukcije.

A Markos je dobro postupio što ga nije izbacio, jer ovaj to i želi, ono, da ispadne žrtva u borbi za neku imaginarnu pravednu stvar koja nikoga ne zanima.

Ego zna biti vrlo zaj....n.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/11/2012 : 17:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Bas kao sto rekoh ..najplici smrdljivi kvazinovinarski sund.
Diletantska bijeda ..,No zna nasmijati




Što bi reka general admiral Aladeen...


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 03/11/2012 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Ubedjen sam da cemo ga jos vidjati. Neunistiv je kao Helingen.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/11/2012 : 17:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Ubedjen sam da cemo ga jos vidjati. Neunistiv je kao Helingen.



Ma to je to, kroz koji tjedan ili mjesec eto ga opet.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 03/11/2012 : 17:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Markose banuj kvazinovinara zauvek, i ucini svima uslugu.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2012 : 20:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
....i invalid i ja te iskreno žalim. I kao takav imaš pravo na veci stupanj tolerancije.

inace sa postom i glavnom idejom se u biti slažem ali ovo gore je nisko i podcenjujuce za invalide. Nema višeg stupnja tolerancije i žaljenja. isto su ljudi ko i mi, samo imaju neke drugcije potrebe! Stavi ga na ignore i tojeto.

Ovaj ne treba ignore - ide sam ..into oblivion. Ali kapu dole, sa tim svojim drekanjem zna da nas isprovocira, a ja mislio da sam imun na glupost. jzsmarija


dobro, ako sam nekoga uvrijedio, ispricavam se, nije mi to bila namjera.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2012 : 20:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2
Moje novine su tragikomicne?
Dobro, videcu šta o tome misli naš pravni zastupnik jer mi je dosta više raznoraznih koji pljuju kako im se digne!


Može, samo neka stane u red, gužva je.

quote:
Originally posted by vronski 2
A ako sam ja invalid ti si jedna moroncina i ovo je sada zaista poslednji put da sam bio na ovom tvom govnarskom forumu!!!



Trouble will find me
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/11/2012 : 20:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
kakve su to novine za koje on piše u stvari? Po onome što mogu ovdje procitat izgleda da njihovi novinari prate svjetske vijesti i u njima traže jel bio neki srbin barem manje od 500m od dogadaja...nešto u stilu Heroes
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 03/11/2012 : 22:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Jbg, ako ides na zivce vecini aktivnih forumasa na ovom forumu to znaci da je problem u tebu.
Voli covek da bude zrtva.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/11/2012 : 22:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by mr murdoc

Ovi clanci su najvece kvazinovinarsko smece napisani na najnizem mogucem nivou i sa uzasno trivijalnim temama.
Molim te postedi nas ubuduce ovakvih topica .



A ti si mi cuveni novinar sa gomilom napisanih tekstova pa umeš da sudiš o drugima...


Sto bi rekao neko, a ja cesto citiram, ne moras da budes pekar da bi rekao da burek ne valja.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/11/2012 : 01:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Jbg, ako ides na zivce vecini aktivnih forumasa na ovom forumu to znaci da je problem u tebu.
Voli covek da bude zrtva.

+1

Tocno to. A koliki su popušili banove zbog njega to nije nikakav problem. Jebiga, rekli su što ga ide.
wele isto. Pobra je ban zbog vronskog, a u Punisheru piše da je zbog uvreda u pdf-u sport.

Bitno da je vrnoski uvik žrtva...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/11/2012 : 01:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
daj promini u nazivu topica "srce" u "kicmu" da izgleda komicnije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2012 : 01:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Bas gledam ovaj topic i onaj " Smrt ".
Tuzno je koliko se uvreda, pljuvanja, provociranja i ismijavanja dopusta.
Markose daj pometi ovaj nered, umjesto da vrijedas.
Znam da vas zivcira, ali nema potrebe za vrijedanjem.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2012 : 09:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Budem li meo nered, nece te biti ovdje, zato ti je pametnije da šutiš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18745 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/11/2012 : 11:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by Markos

Budem li meo nered, nece te biti ovdje, zato ti je pametnije da šutiš.



post godine......
ups,bolje da sam cutao...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/11/2012 : 11:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 04/11/2012 : 12:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Moram ipak da se izvinim zbog onakvih mojih reci i da naglasim da sam bio izazvan Marksovim napadom i da sam svestan da psovke i neprikladne reci koje sam u afektu izgovorio ne prilice profesionalnom novinaru. Najviše me cudi da jedan ugledni strip izdavac poput Marka Šunjica sebi dozvoljava takav nivo komunikacije sa drugima, a posebno sa predstavnicima sedme sile. Podsetio bih Markosa, da je ta Pravda, to smece kako je on naziva, dva puta izdanja Fibre na svojim stranicama za kulturu, predlagala kao izdanje dana za citanje. To je najdirektnija vrsta reklame i to besplatne pa bi gospodin Markos mogao bar to da poštuje ako vec vreda novinare ovog lista.
Navikao sam da me na ovom forumu mrze, da se pljuje svaka moja tema ma koje vrste bila, ali molim da se ne vreda medij u kome radim i ostale kolege koji tu casno zaraduju za novinarski hleb.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2012 : 12:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nemaš ti pojma što je cast.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/11/2012 : 13:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

...


Manhunter ti je da nedavno dobar prijedlog:

quote:
Originally posted by manhunter

Ajd otvori topic o Pravdi, pa tamo ostavljaj ove vesti. Može?



Mislim da bi to bilo idealan izlaz iz ove situacije.
Na taj nacin ti neki ne bi prebacivali otavaranje novih tema za svaku novu vijest, a ti bi na taj nacin ipak mogao da podijelis te stvari sa drugima na forumu.

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 04/11/2012 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nemaš ti pojma što je cast.



Važno je da ti znaš...
Mnogo si mali covek, mnogo...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000