forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 sloboda govora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 15:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


pa to i je njihov projekt.



i, kaj onda... bila je i SFRJ slovenskohrvatski projekat...

kaj ako švaba sutra zatraži izlazak iz EU- šta mi da radimo ?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2012 : 15:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood


pa to i je njihov projekt.



i, kaj onda... bila je i SFRJ slovenskohrvatski projekat...

kaj ako švaba sutra zatraži izlazak iz EU- šta mi da radimo ?




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 15:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood









nego ko

Edited by - KRAS on 06/11/2012 15:43:46
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/11/2012 : 19:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by spanta

quote:
Originally posted by KRAS

kaj je to, ocel mi neko objasnit !?

ovako sam ja cuo, kažu da je u jugi bio najveci problem- sloboda govora ili verbalni delikt, pa se zbog toga nije moglo otvorit pitanje, kaj posle Tita i kako nadogradit vec dodobra izgradenu demokraciju...

ali, onda ni danas ne postoji sloboda govora, jer se nigde nemože pokrenit pitanje, šta posle EU !? cudno zar ne ? a ak se to pitanje nemože otovrit, onda nam nesšto skrivaju- lažu da vlada demokracija...

dakle, šta za vas znaci sloboda govora ?








U bivšoj Jugi si mogao da kažeš da je Tito peder i da zaglaviš robiju (ili nešto gore). U EU možeš da kažeš da je EU sranje i niko nece da te tuži, šalje u zatvor i sl.

Pitanje opravdanosti postojanja EU se konstantno pokrece u svim zemljama clanicama (u novinama, na forumima i generalno gde god postoji interesovanje za takvu temu) i koliko ja znam još niko nije imao probleme zbog ucešca u raspravi tog tipa.

U parlamentima se ovakve teme pokrecu ciljano, odnosno kada neko hoce da rasturi postojecu tvorevinu.








Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/11/2012 : 19:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS
kaj ako švaba sutra zatraži izlazak iz EU- šta mi da radimo ?


U tom slucaju slijedite Švabu.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 06/11/2012 : 20:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Mali_Mate


zašto misliš da ne može?



nemože! ni u Briselu, ni u Strasburu ni u jednom parlamentu neke clanice nemože se otvoriti pitanje- šta posle EU?



a gdje si to pokupio?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2012 : 21:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by jang


a gdje si to pokupio?



a jel može?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/11/2012 : 21:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
naravno da može. Samo u evropskom parlamentu niko nece poceti tu razpravu, jer bi onda baš oni ostali bez bajnih plata, oni baš žive na racun EU :)

Za male zemlje, uz to i zadužene preko zdrave pameti potezati takva pitanja je nesmisao. Prvo da ideš van onda bankrotiraš u godinu dana jer ti padnu svi rejtingi, kamate gore, kome ceš prodavat svoju robu ( opet carine? ) Osim toga kad si u dugovima više nisi neovisan pa da radiš šta hoceš.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 07/11/2012 : 22:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sloboda govora je da mozes svima reci da su pederi,a da pri tom imas pravo na slobodno izrazavanje.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 12/11/2012 : 00:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message
"Prema Lisabonskom sporazumu, zemlja clanica može da napusti EU, ali ne može da se odrekne zajednicke valute. Clan 50 Evropskog sporazuma predvida mogucnost da se jedna zemlja, posle dvogodišnjeg pregovaranja o uslovima i kompetencijama, povuce iz EU. Nije predvidena procedura povratka na nacionalnu valutu. Osnivaci zajednickog novca verovali su da je ovaj projekat toliko dobar, da nisu predvideli mogucnost njegovog rasturanja. U slucaju da Grcka odabere izlazak iz evrozone, devizna i finansijska tržišta bi zahvatila stihija, upozoravaju ekonomski eksperti Evrope. Politicki eksperti strahuju od mogucnosti da bi na ponovljenim izborima u Grckoj još vecu podršku mogle da dobiju partije, koje se protive politici budžetske štednje, što bi, prema najgorem scenariju, moglo da dovede do nekontrolisanog štampanja evra u Atini.

Evropski sporazum ne predvida mogucnost da se jedna clanica natera na izlazak iz Unije, ukoliko to sama ne želi. Istovremeno, opšte je mišljenje da Grcka ne može napustiti evro, a ostati clanica EU. Alternativa je, eventualno, izglasavanje novog evropskog sporazuma. Evropa se pribojava „domino efekta“, jer bi bankrot grckih banaka odveo u sunovrat banke i citavu ekonomiju svih evropskih partnera. Mnogi ekonomisti, medutim, porucuju da je za Atinu jedini izlaz povratak na drahmu, sa restrukturiranjem duga i reformom privrede. Mana ovog modela je neizbežna inflacija od najmanje 25 odsto, pa se rešenje za grcki „Gordijev cvor“ još uvek ne nazire."

Inace, evo jednog zanimljivog potpisa koji sam nasao negde na netu:

Lisabonski sporazum: (cl. 50) Država clanica može odluciti istupiti iz Unije. U tom slucaju mora s drugim partnerima utanaciti sporazum o istupanju.= Ogranicenje suvereniteta! A ako partneri ne žele sporazum? Koliko je ono Hrvatska pokušavala da sporazumno izade iz SFRJ? Bice borbe za nezavisnost

Inace, evo i linka koji govori o postupku istupanja iz unije... http://hr.wikipedia.org/wiki/Povlacenje_iz_Europske_unije

Nego, Kras...zasto ti ne napises neku knjizicu s naslovom STA POSLE? i das svoje vidjenje sadasnjosti i tmurne nam buducnosti, propasti EU i sta posle EU?
Lepo to odstampas i objavis pa vidis hoce li te neko tuziti zbog takvog neceg.
U ex yu su zbog slicnih stvari trpali u zatvor.
Testiraj uniju!




Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/12/2012 : 11:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/12/2012 : 13:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Globinjo..evo necu te vise spominjat....
Samo ti prdnem pod nos...i mani me se.sirovino
daj otkaz na mudovu funkciju...jer si kurac od moderatora
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/12/2012 : 16:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

Globinjo..evo necu te vise spominjat....
Samo ti prdnem pod nos...i mani me se.sirovino
daj otkaz na mudovu funkciju...jer si kurac od moderatora


aj odmori malo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/12/2012 : 16:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz


tvoj komentar na kaznu koju si dobio sve govori o tebi...jedno je prcat u zdrav mozak ljude na forumu kojima si odvratan svojim huškackim stavovima...ma koje procjene situacije...namjerno otvaraš topice koi vode u pizdarije...nemoj mi filozofirat...odi ispred un-a pa tamo drži demonstracije ili odi u vatikan pa tamo protestiraj...vrijedaš nemali broj forumaša...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/12/2012 : 16:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Globinjo, gotof si! :)
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 01/12/2012 : 16:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz


tvoj komentar na kaznu koju si dobio sve govori o tebi...jedno je prcat u zdrav mozak ljude na forumu kojima si odvratan svojim huškackim stavovima...ma koje procjene situacije...namjerno otvaraš topice koi vode u pizdarije...nemoj mi filozofirat...odi ispred un-a pa tamo drži demonstracije ili odi u vatikan pa tamo protestiraj...vrijedaš nemali broj forumaša...


Sorry globinjo nisi u pravu i ponašaš se ridikulozno.
Tocno je nisi ni "m" od moderatora, dobro su ti ljudi rekli nebrojeno puta do sada i što se zato duriš k`o malo dijete, k`o uvrijedena mala frajlica? Kadrovski si promašaj kakav se rijetko vida u bilo kojoj sferi, i tu je mr murdoc apsolutno u pravu (i ne samo on).
Kad nemaš što pametno za reci obrazac tvog reagiranja ide redovito po usmrdenoj šabloni sile i vulgarnosti sa smiješnim pokušajem skrivanja iz pravila sajta kojih se ti prvi ne držiš, ta primitivno agresivna kombinacija je nešto najgore što postoji i u stvarnom i u virtualnom svijetu.
Pozatvarao si hrpu topica bez ikakve veze, bahatiš se, vrijedaš, prijetiš i preseravaš bez imalo pokrica (ako za takvo što pokrice uopce postoji) pa jebote nije ti ovo ni Vatikan ni Glas Koncila, ni oceva prcija!
Što si ti umišljaš? U kojoj fantaziji živiš, znaš li uopce gdje i što moderiraš? Koji "vi", "mi" koji je tebi...?
Obrati malo pažnju gdje živiš, sekularna smo država pa bar iz osnovne pristojnosti prema svima promisli što radiš i što pišeš kad se vec diraš crkve i vjere (da ne govorimo da vrijedaš covjeka pa ga zatim baniraš zbog vrijedanja...??).
I pazi molim te moderatorske samodopadne velicine, tebe Globinja se ne smije uzimati u usta, zašto? Trebamo neciju dozvolu? Potpisani certifikat dostojnosti da ti se obratimo, je li to nekakva anomalija i relikt JNA škole ili postoji neki kompleksniji mistican samo tebi poznati razlog?
Cega te strah, koji su tvoji kompleksi?
Kad vec daješ sebi za pravo da prozivaš i blatiš ljude budi spreman i na odgovor koji slijedi. Rekla bi ti moja pokojna baba: "kad govoriš sve što hoceš, cuti ceš sve ono što neceš." Pomiri se s tim i saberi se.




Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/12/2012 : 17:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz


tvoj komentar na kaznu koju si dobio sve govori o tebi...jedno je prcat u zdrav mozak ljude na forumu kojima si odvratan svojim huškackim stavovima...ma koje procjene situacije...namjerno otvaraš topice koi vode u pizdarije...nemoj mi filozofirat...odi ispred un-a pa tamo drži demonstracije ili odi u vatikan pa tamo protestiraj...vrijedaš nemali broj forumaša...

Ovaj tvoj komentar samo potvrduje sto sam vec napisao.
Neznas procijeniti, neznas rezonirati, i nemas takta, a o pomanjkanju socijalne kompetencije da i ne pricam.
Ukratko ..veliko si razocaranje.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 01/12/2012 : 17:22:58  Show Profile Show Extended Profile
Posao moderatora je svakakav samo nije lagan. Po mom skromnom mišljenju, moderator se nebi smio spuštati na razinu koja je predvidena za moderatora. Trebao bi uskociti u raspravu samo da moderira a nikako da clanu foruma odgovara, pogotovo se ne uvlaciti u bespotrebnu raspravu. Naravno, ukoliko otvori svoj topic tada sudjeluje u raspravi. Smisao ovog posta nije svrstavanje na niciju stranu. Medutim, ono što govorim svojim studentima, ponoviti cu još jednom - Kada primjetiš da stvari pocinješ osobno doživljavati, da stvari pocinješ gledati subjektivno a ne objektivno, pomozi ponajprije sebi i makni se sa tog posla.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12307 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/12/2012 : 18:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Globinjo je dobar moderator. Mana mu je što je isuviše blag.
A to što je sirov, jbg., kad imaš posla sa sirovinama, ne možeš biti dama.

Have mercy
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/12/2012 : 18:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Globinjo je dobar moderator. Mana mu je što je isuviše blag.
A to što je sirov, jbg., kad imaš posla sa sirovinama, ne možeš biti dama.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/12/2012 : 18:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Globinjo je dobar moderator. Mana mu je što je isuviše blag.
A to što je sirov, jbg., kad imaš posla sa sirovinama, ne možeš biti dama.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/12/2012 : 18:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz


tvoj komentar na kaznu koju si dobio sve govori o tebi...jedno je prcat u zdrav mozak ljude na forumu kojima si odvratan svojim huškackim stavovima...ma koje procjene situacije...namjerno otvaraš topice koi vode u pizdarije...nemoj mi filozofirat...odi ispred un-a pa tamo drži demonstracije ili odi u vatikan pa tamo protestiraj...vrijedaš nemali broj forumaša...


Sorry globinjo nisi u pravu i ponašaš se ridikulozno.
Tocno je nisi ni "m" od moderatora, dobro su ti ljudi rekli nebrojeno puta do sada i što se zato duriš k`o malo dijete, k`o uvrijedena mala frajlica? Kadrovski si promašaj kakav se rijetko vida u bilo kojoj sferi, i tu je mr murdoc apsolutno u pravu (i ne samo on).
Kad nemaš što pametno za reci obrazac tvog reagiranja ide redovito po usmrdenoj šabloni sile i vulgarnosti sa smiješnim pokušajem skrivanja iz pravila sajta kojih se ti prvi ne držiš, ta primitivno agresivna kombinacija je nešto najgore što postoji i u stvarnom i u virtualnom svijetu.
Pozatvarao si hrpu topica bez ikakve veze, bahatiš se, vrijedaš, prijetiš i preseravaš bez imalo pokrica (ako za takvo što pokrice uopce postoji) pa jebote nije ti ovo ni Vatikan ni Glas Koncila, ni oceva prcija!
Što si ti umišljaš? U kojoj fantaziji živiš, znaš li uopce gdje i što moderiraš? Koji "vi", "mi" koji je tebi...?
Obrati malo pažnju gdje živiš, sekularna smo država pa bar iz osnovne pristojnosti prema svima promisli što radiš i što pišeš kad se vec diraš crkve i vjere (da ne govorimo da vrijedaš covjeka pa ga zatim baniraš zbog vrijedanja...??).
I pazi molim te moderatorske samodopadne velicine, tebe Globinja se ne smije uzimati u usta, zašto? Trebamo neciju dozvolu? Potpisani certifikat dostojnosti da ti se obratimo, je li to nekakva anomalija i relikt JNA škole ili postoji neki kompleksniji mistican samo tebi poznati razlog?
Cega te strah, koji su tvoji kompleksi?
Kad vec daješ sebi za pravo da prozivaš i blatiš ljude budi spreman i na odgovor koji slijedi. Rekla bi ti moja pokojna baba: "kad govoriš sve što hoceš, cuti ceš sve ono što neceš." Pomiri se s tim i saberi se.






odakle si ovo prepisao...jel ti je netko diktirao ili...daj mani me se,ako imaš pametnija posla...ja sam još veci idiot šta se s tobom raspravljam...naporan si...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/12/2012 : 18:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
kras...kao prvo...ja nisam hercegovac,a sirovina jesam,za razliku od tebe koji si picic da ne možeš biti veci...kao drugo,naporan si...ne uzimaj me više u usta...mr.murdoc-ocito imaš komplekse crkve i vjere...treci put kad otvoriš onakvu temu,a i sam znaš da ce tu ispast sranje koje ti i još par mudraca na forumu fino uvijete u salvetu pa nam ga servirate,letit ceš...otidite na neki forum di se blati crkva i vjera pa tamo svršavajte...mislim da sam bio jasan...

Slusaj Globinjo..
Neznam tko ste to “VI“, i neznam za druzinu “Mudraca“, ali znam da se ti osobno ponasas kao slon u staklarskoj radnji i da jednostavno nemas osjecaja da procijenis situaciju.
Nista osobno, ali tek da znas kako razmisljam.
Pozz


tvoj komentar na kaznu koju si dobio sve govori o tebi...jedno je prcat u zdrav mozak ljude na forumu kojima si odvratan svojim huškackim stavovima...ma koje procjene situacije...namjerno otvaraš topice koi vode u pizdarije...nemoj mi filozofirat...odi ispred un-a pa tamo drži demonstracije ili odi u vatikan pa tamo protestiraj...vrijedaš nemali broj forumaša...

Ovaj tvoj komentar samo potvrduje sto sam vec napisao.
Neznas procijeniti, neznas rezonirati, i nemas takta, a o pomanjkanju socijalne kompetencije da i ne pricam.
Ukratko ..veliko si razocaranje.


i ti prepisuješ...jebote,znaci i ti si kompilator...blago nama...budite mi pozdravljeni,žali Bože vrimena koje trošim na takve ka šta si ti...imam pametnija posla...ako ti se ne svidam,ma široko ti polje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000