forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Malo o slobodi i lisavanja od iste
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 18:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Oprosti Mairosu.

Da li ti se ovo cini poznatim:

C.I.T.I.R.A.M.

" osnovna razlika izmedju Vukovara i Knina je to sto se prvi spaljuje, unistava, siluje i masakrira, dok se drugi striktno oslobadja... "



Oslobadja se od Srba koji su tu vekovima ziveli,,, Pa deo Slavonije u kome sam ja ziveo se nekad zvao mala Vlaska a sada tamo nema Srba ni za leka i Slavonija je oslobodjena... Zivela pravda u kojoj su se /Medarcani poubijali sam i u kojoj je narod u Novoj varoi sam sebe izmasakrirao

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/11/2012 : 18:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
vidim, nakon svih pizdarija u povijesti(ne na ovim meridijanima vec opcenito) i dalje se gurate u rezervate, dijelite na srbe, hrvate, vulkance, klingonce, hobite i akronijance...

a ne na dobre i loše. i pod tim mislim na morbidne nacionalisticke reakcije odgovarat istim nacinom - nacionalistickim morbidnim reakcijama.

pa kad krene... prebrojavanje krvnih zrnaca, koja strana ima više žrtava, gdje je ko bio 91. i 95. pa se prebacimo na 41.,a onda malo spomenimo dinamo/hajduk/zvezdu/partizan pa se vratimo natrag na ko je koga više pobio...

balaševic u romanu "jedan od onih života" veli:

"za svakog pametnog coveka svaki rat je izgubljen..."


takoder, mogu parafrazirat - ako ijedan život ode uzalud zbog tog kaj je neko drukciji na bilo koji nacin, izgubili smo ono kaj nas cini ljudima.



a vi i dalje nasjedajte na desnicarsku, nacionalisticku i fašisticku propagandu, nije važna jel hrvatska, srpska, americka, njemacka ili bogtepitaj cija... ona je univerzalna na nacin jer na jednak nacin truje ljude

Edited by - djule on 16/11/2012 18:09:11
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 18:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by djule

vidim, nakon svih pizdarija u povijesti(ne na ovim meridijanima vec opcenito) i dalje se gurate u rezervate, dijelite na srbe, hrvate, vulkance, klingonce, hobite i akronijance...

a ne na dobre i loše. i pod tim mislim na morbidne nacionalisticke reakcije odgovarat istim nacinom - nacionalistickim morbidnim reakcijama.

pa kad krene... prebrojavanje krvnih zrnaca, koja strana ima više žrtava, gdje je ko bio 91. i 95. pa se prebacimo na 41.,a onda malo spomenimo dinamo/hajduk/zvezdu/partizan pa se vratimo natrag na ko je koga više pobio...

balaševic u romanu "jedan od onih života" veli:

"za svakog pametnog coveka svaki rat je izgubljen..."


takoder, mogu parafrazirat - ako ijedan život ode uzalud zbog tog kaj je neko drukciji na bilo koji nacin, izgubili smo ono kaj nas cini ljudima.


Ne kvari zabavu. Partibrejkeru.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 16/11/2012 : 18:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
Evo javio hrt da sanader zahteva sudjenje u hagu

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 18:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja sam, ruku na srce, pravio salu sa '41. Cisto retort Brnome koji ima glavu duboko u neagresorskom pesku.

Djule je napisao najpametniji post ikada. Ja bih zakljucao posle njega.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 18:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pojavio se moderator (baš cita ovaj topic), bjež'mo!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/11/2012 18:15:43
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000