forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tonkino izvinjenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/11/2012 : 13:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Zahvaljujem se anti koji mi je prenio poruku. Znam da je zabranjeno ali ne zelim otvarati sare rane za mjesec dana ponovo. Molio bi da ga se ogradi od bilo kakvih upozorenja.

Ne zelim se opravdavati jer opravdanja za moje ponasanje nema.
Rat je nesto sto sam dozivio i prozivio jako tesko, kao i vecina ovdje.
U ratu mi je granatirana kuca, ja sam jedva prezivio, zapravo cudom, jer moja soba dok sam ja bio u njoj, bila je pogodena granatom, ostao je jos uvijek mali sok koji je rezultirao mucanjem. Hvala Bogu to se godinama, popravljalo tako da je sada ok u odnosu na prije kada nisam mogao spojiti dvije normalne rijeci. Takoder otac mi ima PTSP, gledao sam kao dijete, kako se covjeka doslovno muci... i sve to u onom ludom i bezumnom " bratoubilackom " ratu.
Danas nakon sto su se kod mene osobno smirile tenzije, doslo mi je do svijesti i sam sebe sam pitao " zar mi je to trebalo ". Iskreno sada nakon svega mogu reci da me sram sto sam pisao na tu temu na forumu o stripovima.
Mislim da je dovoljno krvi i suza proliveno i da nam ne treba ni s jedne ni s druge strane novo pokazivanje bijesa, mrznje i ogorcenosti.
Sada kada razmislim u Hrvatskoj toliko paradiranja zastavama, pjevanja pogrdnih pjesama, isticanja nacionalizma i svega drugoga...a sve to ja sam podrzavao. Jos jedanput zaista ali zaista nije mi na cast.
Takoder kada vidim paljenje Hrvatske zastave u Srbiji tesko me pogada.
Zelim reci da sam vrlo liberalan i tolerantan covjek, mislim da nisam los covjek to jako dobro znaju oni koji me poznaju a i neki ljudi na forumu su to prepoznali. Ja sam dosta impluzivan i stvorio sam sam sebi vrlo negativnu reputaciju na forumu, ljudi misle da sam provokator, da sam iskomplekisran, da nisam bas pametan, da sam budala, kreten... sto sam si sam kriv za vecinu stvari. Na meni je da dokazem suprotno.
Zao mi je sto me je jednostavno u tom trenutku zanio val opceg stanja u drzavi i nisam razmisljao normalno.
Ovim putem ispricavam se svima koje je moje pisanje povrijedilo i ponizilo, ukljucujuci i prijasnje komentare. I ovo je zaista zadnji put da ce se od moje strane ovakvo sto ponoviti. Molio bi da se pojedinci vrate na forum koji vole, jer ne vrijedi zbog par usijanih i nepromisljenih glava izgubiti stvari i virtualno drustvo koje vole.
Ne znam vise sto da napisem, puno toga me boli i puno toga mi je teskog na dusi.
Za kraj zelio bi da se forumasi izjasne da li zele da sam pristuan na ovom forumu ili ne. ( Mislim da je to najmanje sto mogu napraviti za svoju glupost, a to je da se udaljim )
Jos jednom momci izvinjavam se tesko sam pogrijesio.
Lijep pozdrav za sve forumase.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/11/2012 : 13:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
uf, same Esmeralde ovde na forumu. ban zbog patetike :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2012 : 13:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Lijep post Tonka,svaka cast

Po pravilima ga moram zatvoriti ali na kraju krajeva, Tonka je rekao sve što je trebao.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000