forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako mogu da se izbrisem sa ovog sajta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Conspirito
New Member

Germany
113 Posts

Member since 28/07/2003

Posted - 16/11/2012 : 21:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Conspirito a Private Message
Evo nakon vrlo kratkog ali ispravnog razmisljenja u znak protesta na nemile dogadjaje iz ovoga dana(jos sam u soku)zelim da nebudem vise clan ovog foruma,neznam sada na koj nacin sebe mogu da obrisem ili mora to neki Administrator


p.s Fausto Pokar u završnoj reci svog izdvojenog mišljenja rekao da
"ovo nema veze sa pravdom niti sa bilo cim što je sa njom povezano".


Toliko od mene,9 i kusur godina nije malo......

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/11/2012 : 21:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
mislim da ti samo modovi/admin mogu zakljucat account. ti sam ne.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 21:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Samo prestani dolaziti. Ili reci nekome da ti promijeni šifru, ali neka ti obeca da ti je nikad nece reci.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 21:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Pa cekaj druze,nije sajt kriv radi nemilih dogadjaja,nemoj zezati
Lijep staz imas,pa neka te jos koju godinu,mlad si za penziju.
Ovaj lik Markos,vlasnik sajta je super sto se tice stava oko politike,skidam kapu,radi toga sam ovdje,neda covjek dihnuti stojekakvim nacionalistima.
A sad sto se otvori po koji topic i napise par stvari prije kljuca,nije mu zamjeriti,niti njegovim radnicima na sajtu.
Ja sam se npr.registrovao na Darkwood sajt,i kad sam vidio koje se sve gadosti tamo pisu u podforumu politika ili kako se vec zove,iste sekunde sam zatrazio gasenje mog acounta,sto su decki i uradili.
Ovdje je super,bas iz razloga sto nema politike
Razvuce ja bez veze,nego razmisli ti jos jednom prije toga.
Nemoj da bez komsiluka ostajem
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 21:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa cekaj druze,nije sajt kriv radi nemilih dogadjaja,nemoj zezati
Lijep staz imas,pa neka te jos koju godinu,mlad si za penziju.
Ovaj lik Markos,vlasnik sajta je super sto se tice stava oko politike,skidam kapu,radi toga sam ovdje,neda covjek dihnuti stojekakvim nacionalistima.
A sad sto se otvori po koji topic i napise par stvari prije kljuca,nije mu zamjeriti,niti njegovim radnicima na sajtu.
Ja sam se npr.registrovao na Darkwood sajt,i kad sam vidio koje se sve gadosti tamo pisu u podforumu politika ili kako se vec zove,iste sekunde sam zatrazio gasenje mog acounta,sto su decki i uradili.
Ovdje je super,bas iz razloga sto nema politike
Razvuce ja bez veze,nego razmisli ti jos jednom prije toga.
Nemoj da bez komsiluka ostajem

Nisi baš aktivan na satu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 21:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Conspirito

Evo nakon vrlo kratkog ali ispravnog razmisljenja u znak protesta na nemile dogadjaje iz ovoga dana(jos sam u soku)zelim da nebudem vise clan ovog foruma,neznam sada na koj nacin sebe mogu da obrisem ili mora to neki Administrator


p.s Fausto Pokar u završnoj reci svog izdvojenog mišljenja rekao da
"ovo nema veze sa pravdom niti sa bilo cim što je sa njom povezano".


Toliko od mene,9 i kusur godina nije malo......


Ne možeš nikako.
Što je jednom ucinjeno, više se ne može rasciniti.
Vezan si vjecito za ovaj forum...

Hajd razvedri se. Covjek bi pomislio da nemaš pravih problema u životu ako te gluposti toliko doticu.
Usprkos svemu, na ovom sajtu ima puno dobrih i pametnih ljudi i svakako vrijedi biti clan pa se nadam da ceš ostati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 16/11/2012 : 22:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa cekaj druze,nije sajt kriv radi nemilih dogadjaja,nemoj zezati
Lijep staz imas,pa neka te jos koju godinu,mlad si za penziju.
Ovaj lik Markos,vlasnik sajta je super sto se tice stava oko politike,skidam kapu,radi toga sam ovdje,neda covjek dihnuti stojekakvim nacionalistima.
A sad sto se otvori po koji topic i napise par stvari prije kljuca,nije mu zamjeriti,niti njegovim radnicima na sajtu.
Ja sam se npr.registrovao na Darkwood sajt,i kad sam vidio koje se sve gadosti tamo pisu u podforumu politika ili kako se vec zove,iste sekunde sam zatrazio gasenje mog acounta,sto su decki i uradili.
Ovdje je super,bas iz razloga sto nema politike
Razvuce ja bez veze,nego razmisli ti jos jednom prije toga.
Nemoj da bez komsiluka ostajem



+1
Visca Barca

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1600 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 16/11/2012 : 22:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message
Ja budalaštine! Po toj logici nemoj nikada pojesti Kraš cokoladu, piti Cedevitu, citati Ludensove stripove, preletati preko hrvatskoga neba i sl. Ti ovime demonstriraš svoju iskljucivost. Ovo je tragikomicno. Dajte, moilim vas, pomozite covjeku da se ukine sa ovoga sajta.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 22:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Jednostavno nemoj dolaziti na ovaj forum.

http://www.youtube.com/watch?v=9w3H5Rio4Lk

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 22:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Hehehe, pogledajte malo listu u Svaštari. Naslovi zakljucanih tema poput Molba, Sloboda ili Bog uslišio molitve, a medu njima otkljucana tema Koljemo i veselimo se.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 22:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by cerichus

Ja budalaštine! Po toj logici nemoj nikada pojesti Kraš cokoladu, piti Cedevitu, citati Ludensove stripove, preletati preko hrvatskoga neba i sl. Ti ovime demonstriraš svoju iskljucivost. Ovo je tragikomicno. Dajte, moilim vas, pomozite covjeku da se ukine sa ovoga sajta.



To se zovu dvostruka mjerila. Ne vrijedi ovo samo za njega.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/11/2012 : 22:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Hehehe, pogledajte malo listu u Svaštari. Naslovi zakljucanih tema poput Molba, Sloboda ili Bog uslišio molitve, a medu njima otkljucana tema Koljemo i veselimo se.











Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 22:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 16/11/2012 22:43:19
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???



Ispitujem kolicinu tvojeg "domoljublja" i iskompleksiranosti.
Ako naraste još malo može da se prodaje na pijaci po kilogramu.

A ne radim ja ovde ništa, pa nisam ja zaposlen na ovom forumu kao neki dežurni pljuvaci i "domoljubi".Valjda im stigne i po koja nagrada.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 22:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.


Ne mogu vjerovati da ti stvari vidiš tako...
Meni je ovaj forum baš sve suprotno od toga što si naveo. Naravno, idealan nije, ali nije ni život. Iako je sajt hrvatski nisam ni jednom primjetio da se bilo koja od ex Yu republika favorizira ili ponižava. Da nije tako ja zasigurno ne bih bio ovdje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 22:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???



Ispitujem kolicinu tvojeg "domoljublja" i iskompleksiranosti.
Ako naraste još malo može da se prodaje na pijaci po kilogramu.

A ne radim ja ovde ništa, pa nisam ja zaposlen na ovom forumu kao neki dežurni pljuvaci i "domoljubi".Valjda im stigne i po koja nagrada.



Stvarno mi nije jasno otkud si iz mog posta došao do mog domoljublja...al dobro, odrasla si osoba i valjda imaš svoje razloge..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Paro je sofisticirani šovinisticki provokator!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.


Ne mogu vjerovati da ti stvari vidiš tako...
Meni je ovaj forum baš sve suprotno od toga što si naveo. Naravno, idealan nije, ali nije ni život. Iako je sajt hrvatski nisam ni jednom primjetio da se bilo koja od ex Yu republika favorizira ili ponižava. Da nije tako ja zasigurno ne bih bio ovdje.



A pa pogledaj malo unazad i prelistaj forum, šta da ti kažem.
Pogledaj kakve su sve teme bile zakljucavane u startu, a šta se sada dopušta.Pogledaj to licemerje samo.Pogledaj i kolicinu redovne pljuvacine prema odredenim izdavackim kucama.Pogledaj redovna prepucavanja u sportskim temama, naravno uvek postoji samo jedan "Crni Petar".
Iskreno, mene za sve te stvari zabole u potpunosti i ne razumem zašto se neki nerviraju, ali želim da ukažem na licemerje i iskljucivost kao i širenje mržnje koje se sprovode pod direktnim patronatom gazde ovoga sajta.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/11/2012 : 22:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Obi, pa kako to ne vidis. Bas sam procitao na drugom forumu kako je ovo jedan veliki U-forum i sta sve Marko nije. X(
Naravno, onaj drugi forum je najmiroljubiviji za njih... a isto si mogao razna teska sranja procitati tamo.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 16/11/2012 : 22:55:08  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by miros

Paro je sofisticirani šovinisticki provokator!



Baš zato je sexy!

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???



Ispitujem kolicinu tvojeg "domoljublja" i iskompleksiranosti.
Ako naraste još malo može da se prodaje na pijaci po kilogramu.

A ne radim ja ovde ništa, pa nisam ja zaposlen na ovom forumu kao neki dežurni pljuvaci i "domoljubi".Valjda im stigne i po koja nagrada.



Stvarno mi nije jasno otkud si iz mog posta došao do mog domoljublja...al dobro, odrasla si osoba i valjda imaš svoje razloge..



A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 22:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Obi, pa kako to ne vidis. Bas sam procitao na drugom forumu kako je ovo jedan veliki U-forum i sta sve Marko nije. X(
Naravno, onaj drugi forum je najmiroljubiviji za njih... a isto si mogao razna teska sranja procitati tamo.



Našao da sipa demagogiju covek koji je Srbiju poredio sa Hitlerovom Nemackom i to ni ne trepnuvši.Zaista neki imaju obraz poput dona.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 22:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???



Ispitujem kolicinu tvojeg "domoljublja" i iskompleksiranosti.
Ako naraste još malo može da se prodaje na pijaci po kilogramu.

A ne radim ja ovde ništa, pa nisam ja zaposlen na ovom forumu kao neki dežurni pljuvaci i "domoljubi".Valjda im stigne i po koja nagrada.



Stvarno mi nije jasno otkud si iz mog posta došao do mog domoljublja...al dobro, odrasla si osoba i valjda imaš svoje razloge..



A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




Što je pjesnik htio reci? Daj malo obrazloži ovaj dio.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/11/2012 : 23:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Tumene, ovdje sam na forumu vec 10 godina i jos niti jednom nisam vidio da je Markos napisao nesto nacionalisticko ili da siri nacionalisticke ideje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

Izbrisati se ne možeš, ne da Markos, a uostalom više puta je ponavljao da ga baš boli ona stvar za to sve onako u njegovom superiornom i valjda kako on misli "visokoumnom" maniru.
Ali svako kome petljanje raznoranih stvari kojima ovde nije mesto smeta, može da napusti ovaj jednostrani, nacionalisticki, a bogami i prevarantski forum, svakako možemo biti sigurni da ce novih provociranja biti i da ce se dotaci i nekih drugih, a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.



Dobro, ako je tako, po zakonima zdrave logike, šta ti onda još uvijek radiš ovdje???



Ispitujem kolicinu tvojeg "domoljublja" i iskompleksiranosti.
Ako naraste još malo može da se prodaje na pijaci po kilogramu.

A ne radim ja ovde ništa, pa nisam ja zaposlen na ovom forumu kao neki dežurni pljuvaci i "domoljubi".Valjda im stigne i po koja nagrada.



Stvarno mi nije jasno otkud si iz mog posta došao do mog domoljublja...al dobro, odrasla si osoba i valjda imaš svoje razloge..



A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




Što je pjesnik htio reci? Daj malo obrazloži ovaj dio.



Neka obrazlaže doticni, uostalom svi mi to dobro znamo samo neki ne žele ili ne smeju da priznaju to.I nije on jedini koji radi slicne stvari, ima i odlicne saradnike ovde u Srbiji.A da je gadno, jeste, veoma je gadno šta su napravili od iskrene zaljubljenosti ljudi u strip.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000