forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sta je lakse???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 13:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Ugasiti forum,pa s tim potezom radi nekoliko ljudi uslisiti zabavu vecini normalnih ljudi ovdje,uskratiti neogranicenu kolicinu vrijednih,raznolikih informacija iz svakojakih grana zivota i drustva,(ne samo svijeta stripa), ili jednostavno napisati jedno kratko i jasno pravilo:

"Ko otvori politicku temu leti zauvijek vani,bez mogucnosti amnestiranja ili drugog nacina pomilovanja,tacka"

Ja mislim da je odgovor lako prepoznati,pa me radi toga cudi pisanje vlasnika sajta koji ovdje pise"kako dugo razmislja o gasenju foruma".!
Ne kuzim zasto,posto je to tako jednostavno za rijesiti
Zanima me,sta vi mislite,dragi drugovi i drugarice,jarani i jaranice,kolege i kolegice??

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 13:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja sam za ovo boldano.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/11/2012 : 13:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ono prvo nikako ne bi bilo dobro.
Zbog 10 usijanih glava ugasiti ovakav forum nema smisla.
No, opet izbaciti nekoga zauvijek jer je otvorio politicku temu, zvuci prestrogo. Danas je mnogošta politika.

Mislim da je sve ok kako je sada. Moderatori su odradili kako treba. Malo smo se svadali i nervirali, ali ništa strašno. Život i forum idu dalje. Nisam za nikakve drasticne poteze, ništa strašno se nije desilo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/11/2012 13:12:28
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/11/2012 : 13:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja sam za ovo boldano.



+1

Oppan Globinjo style

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 13:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Možda je ipak bolje kao što Obi kaže. Ne tako drasticnu kaznu kao trajni ban, ali neko izbacivanje svakako.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 18/11/2012 : 13:18:26  Show Profile Show Extended Profile
Onaj tko otvori politicki topic neka bude kažnjen nošenjem transparenta mjesec dana oko striparnica na kojem bi pisalo "Otvorio sam politicki topic".

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/11/2012 : 13:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Kazna banom je najbolja skola...
Ja sam pisao da ne treba tolerirati negativitet koji sire pojedinci pa stoga ne na popravni nego se ispisi iz nase i otidji u drugu skolu mozda te tamo prihvate..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/11/2012 : 13:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Možda je ipak bolje kao što Obi kaže. Ne tako drasticnu kaznu kao trajni ban, ali neko izbacivanje svakako.



Ne treba bit trajni ban...godina dana zvuci skroz OK

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 13:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
S tim se stvarno slažem.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 13:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
@Oby
Vjerovatno si me pogresno shvatio, ja nisam mislio bukvalno da se nekog direktno udaljava sa foruma za sva vremena,vec samo sam zelio kazati:ako vlasnik sajta dodje bas na tu ideju da zatvori forum,(ko zna,nepredvidljiv je to lik),tad ima alternativu koja je bolja od samog gasenja kompletnog foruma...ili???
Sad kontas moj smisao posta
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/11/2012 : 13:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
stvarno ste više dosadni s vašom kuknjavom, zahtjevima i apelima za gašenjem i ogranicavanjem odredenih tema. što je vama? kako izbjeci politiku? zašto? i što je to zapravo politika? pogledajte malo oko sebe... ona je posvuda, ona je sveobuhvatna i neizbježna... i ne nalazi se samo u svaštari. fibra je politika i ideologija. alan ford je politika i ideologija. dylan dog je politika i ideologija.

maknite se svi vi kojima smeta politika. eto rješenja. savršenog.

što, ovo mjesto bi valjda trebalo biti samo forum loših viceva, bedastih slicica i glupih you tube filmova..?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 13:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nije neizbježna, ima nas puno po forumu koji dokazujemo da se može bez (barem previše) politickih rasprava. Tko hoce takve rasprave, ima drugih foruma, mislim da se barem ovdje može suzdržavati od toga.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/11/2012 : 13:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

stvarno ste više dosadni s vašom kuknjavom, zahtjevima i apelima za gašenjem i ogranicavanjem odredenih tema. što je vama? kako izbjeci politiku? zašto? i što je to zapravo politika? pogledajte malo oko sebe... ona je posvuda, ona je sveobuhvatna i neizbježna... i ne nalazi se samo u svaštari. fibra je politika i ideologija. alan ford je politika i ideologija. dylan dog je politika i ideologija.

maknite se svi vi kojima smeta politika. eto rješenja. savršenog.

što, ovo mjesto bi valjda trebalo biti samo forum loših viceva, bedastih slicica i glupih you tube filmova..?



Kikelina, smiri doživljaj... a tako i tako politicariš na bogzna kolko portala i foruma, ne moraš i ovdje.. Kapiš?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 13:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Ovdje ljudi ne znaju sebi izgleda olaksati zivot,posao i ulogu onoga u cemu su odgovorni.
Treba biti cvrsci,ili ovo ne vodi nicemu,bolje ga ugasiti.
Sve je igra neka,kao djeciji vrtic,sramota za gledati,kako se citava administracija vuce za nos.
Jadni moderatori ko djecica kakva,poleti tamo,poleti ovamo,oni zatvore,na drugoj strani se otvore neki drugi topici,oni tamo zatvore,kad ono opet se otvorilo tamo gdje su vec jednom bili,i tako u beskraj.
Ne razumijem kako sebi neko moze dozvoliti da se tako vuce za nos,a ima moc u rukama.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/11/2012 : 13:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
O koliko licemerja i lažnih prica (i malog makijata...)

Edited by - Jasko on 18/11/2012 13:59:56
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/11/2012 : 14:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
pazi ti ovu najobicniju ljudsku nulu i podlaca paronju kako konstantno pametuje i polemizira,
a iz ciste obijesti i nemoci proglasi moj topik o "pravu na protest" politickim...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/11/2012 : 14:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Onaj tko otvori politicki topic neka bude kažnjen nošenjem transparenta mjesec dana oko striparnica na kojem bi pisalo "Otvorio sam politicki topic".



Što ne bi bilo bolje da onda mora kupiti duplu Markosovu porciju stripova?


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/11/2012 : 14:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

pazi ti ovu najobicniju ljudsku nulu i podlaca paronju kako konstantno pametuje i polemizira,
a iz ciste obijesti i nemoci proglasi moj topik o "pravu na protest" politickim...



Kikec ne vrijedaj, jer ceš popušit ban...Kapiš?
I da, topik je bio politicki...a sad lijepo odpedalaj

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/11/2012 : 14:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jebate ,koliko dreke oko politike.
šta onda da se ljudi tu i tamo svadaju ?
šta tu nije normalno?
ili ste svi na dopu pa van kvari ugodaj

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 14:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Normalno je da se svadaju radi politike, ali neka traže drugo mjesto, barem je internet pun svakojakih foruma.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 18/11/2012 : 14:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
Mislim da je najlakse ignorirati budale :=)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/11/2012 : 14:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
i pazi, još bi taj paro sada dijelio godinu dana banane za "politicke" izjave. pa koliko jadna, koliko siromašna jedinka moraš biti da tako nešto i pomisliš, a kamoli da javno napišeš? a pogledajte samo kako bi rado paro dirigirao, predlagao i zathjevao kazne... to sve skriva mentalnu i intelektualnu nemoc, zavist i komplekse.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/11/2012 : 14:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Normalno je da se svadaju radi politike, ali neka traže drugo mjesto, barem je internet pun svakojakih foruma.



ako ceš tako mislit onda budi dosljedan pa napiši da ako ukida svaštaru ukine i sport i racunala i film itd.
ovako ispadaš obican mlatimudan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/11/2012 : 14:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ono prvo nikako ne bi bilo dobro.
Zbog 10 usijanih glava ugasiti ovakav forum nema smisla.
No, opet izbaciti nekoga zauvijek jer je otvorio politicku temu, zvuci prestrogo. Danas je mnogošta politika.

Mislim da je sve ok kako je sada. Moderatori su odradili kako treba. Malo smo se svadali i nervirali, ali ništa strašno. Život i forum idu dalje. Nisam za nikakve drasticne poteze, ništa strašno se nije desilo...




S ovim se slažem.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/11/2012 : 14:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

i pazi, još bi taj paro sada dijelio godinu dana banane za "politicke" izjave. pa koliko jadna, koliko siromašna jedinka moraš biti da tako nešto i pomisliš, a kamoli da javno napišeš? a pogledajte samo kako bi rado paro dirigirao, predlagao i zathjevao kazne... to sve skriva mentalnu i intelektualnu nemoc, zavist i komplekse.



Kikec, to ti i dalje vrijedaš?
Ajde, budi dobra, jer buš inace enu za uho pobrala

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 15:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by selanne

Normalno je da se svadaju radi politike, ali neka traže drugo mjesto, barem je internet pun svakojakih foruma.



ako ceš tako mislit onda budi dosljedan pa napiši da ako ukida svaštaru ukine i sport i racunala i film itd.
ovako ispadaš obican mlatimudan

Nije to uopce isto. Politika je, radi nacionalnog sastava na forumu, puno osjetljivija od racunala ili filma. Za sport si dijelom u pravu, ali to vrijedi samo za odredene teme (derbiji susjedskih zemalja i slicno), dok na vecini sportskih tema nema problema.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000