forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sta je lakse???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 15:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Usput, lwoode, ja nisam tražio ukidanje svaštare.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/11/2012 : 15:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ono prvo nikako ne bi bilo dobro.
Zbog 10 usijanih glava ugasiti ovakav forum nema smisla.
No, opet izbaciti nekoga zauvijek jer je otvorio politicku temu, zvuci prestrogo. Danas je mnogošta politika.

Mislim da je sve ok kako je sada. Moderatori su odradili kako treba. Malo smo se svadali i nervirali, ali ništa strašno. Život i forum idu dalje. Nisam za nikakve drasticne poteze, ništa strašno se nije desilo...


s ovim se potpuno slažem, iako moram reci da je po meni bilo takvih topica s takvim izjavama po kojima su neki trebali bit trajno izbaceni.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2012 : 16:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ukinuti svastaru!
Ostali podforumi su tematski opredeljeni, tako da postoji mala mogucnost da tamo neko otvori politicki topik.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 16:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ukinuti svastaru!
Ostali podforumi su tematski opredeljeni, tako da postoji mala mogucnost da tamo neko otvori politicki topik.





Nije licno,ali to je glupost najveca"ukinuti svastaru"??
Evo zasto:
gdje cu te upoznati kao covjeka??kako cu i gdje saznati jesi li nacionalista,jeli li umjerena struja,ili si pak tip legendarnog Obija,koji je i treba biti primjer svima,kako se komunicira u multi-kulturnom drustvu???
Gdje cemo pokazati svoja jebena auta,gradove,face ruzne i malo ruznije itd...,haj reci??
Reci mi ti,a i drugi ako znaju gdje je to cose za sviju nas??
Jednostavno,kako cu upoznati ljude s kojima trgujem,na kraju krajeva,jesu prevaranti ili nisu??
Ovdje se puno moze procitati i skuziti o ljudima jarane
Vrijedna je ova SMETARA ipak
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/11/2012 : 16:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ukinuti svastaru!
Ostali podforumi su tematski opredeljeni, tako da postoji mala mogucnost da tamo neko otvori politicki topik.



gle, ako netko hoce otvorit politicki topic, otvorit ce ga. gdjegod.

lokacija nije bitna.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/11/2012 : 16:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Juce sam slušao vesti na radiju
Poseban osvrt na pucnjavu u Persiji
Sve rede spominju drug' Hamdiju
Suviše njih je na veresiji
Nesreca jedna, jadna i bedna...

Na svetskoj berzi laju kerovi
Nek dolar propadne, tu su naše menice
Ne plaše mene krupni zverovi
Nego krvopije i stenice
Nesreca jedna, jadna i bedna...

Decu ubijaju na spavanju
Plaši me da se ne podigne vampir slepacki
Šta vampir zna o iseljavanju
I on sve vidi cisto etnicki
Nesreca jedna, jadna i bedna...

Edited by - Jasko on 18/11/2012 16:58:47
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 18/11/2012 : 18:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
pa neka markos onda napravi novi forum zvan "svaštara" pa ko voli tamo, neka izvoli. A stripovi ostaju neodvisni forum za sanmo stripove.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 18/11/2012 : 19:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ja ne shvatam ljude koji ovdje otvaraju teme o ratovima u BiH, Hrvatskoj i Sloveniji. Kao da zivimo u nekim izolovanim drzavicama i ne znamo da jebene knjige iz istorije za osnovno skolu pominju sve te dogadjaje toliko razlicito kod svih naroda, da nema sanse da bi slucajni citalac uocio da je rijec o istom dogadjaju. Te rasprave nemaju smisla, i samo unose razdor medju ljudima koji su se do juce zajebavali na istim temama, a koliko sutra vjerovatno nece vise, jer su maske spale. Ljude koji takve teme forsiraju i otvaraju treba banovati za stalno, jer pokazuju da ne znaju da se ponasaju ni civilizovano, niti znaju postovati pravila foruma sa kojima su se slozili prilikom registrovanja.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/11/2012 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
+1

Što bi bjelolasica rekao, veliki umovi slicno razmišljaju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/11/2012 : 19:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
Ako se ukida svaštara onda neka se ukine i sport i svi ostali PDF-ovi koji nemaju veze sa stripom. Nepravedno bi bilo da se svaštara ukine a sport ostavi. Recimo mene sport ne zanima.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37790 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/11/2012 : 21:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

Ako se ukida svaštara onda neka se ukine i sport i svi ostali PDF-ovi koji nemaju veze sa stripom. Nepravedno bi bilo da se svaštara ukine a sport ostavi. Recimo mene sport ne zanima.


+1


Ali mislim da se nece ukinuti nijedan pdf. Mozda autorizacija topica ima smisla (za svastaru, a moze i za sport ) ali ko ce to onda koliko toliko azurno autorizirati? Imamo samo 2+1 moda (ovaj posljednji je globinjo koji i nije bas cesto ovdje).


Mozda jedino jos duze kazni ili permaban (kao ova druga opcija sto postavi bihac-una)?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 18/11/2012 : 22:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Nisam za nikakva ukidanja jer ce se onda rasprave iz svastare preneti na forum o stipu.
Promeniti sistem kaznjavanja.Ova prica da svaki sledeci ban ide nedelju dana vise je glup zbog toga sto neko za sitan prekrsaj dobije mesec a neko za velik prekrsaj dobije nedelju dana posto je prvi put.Tesko je za izvesti ali je bolje.Ako to ne ide treba ukinuti prekrsaje posle nekog vremena,recimo posle 6 meseci.Ako neko ne napravi prekrsaj za 6 meseci obrisati mu prethodni ban.
Jos jedan predlog od mene.Za manje prekrsaje osramotiti ovog sto cini prekrsaj tako sto ce mu avatar mesec dana biti nesto sto bas ne voli.Recimo izbacite mene zbog sitnog vredjanja na sportu i kao kaznu mi stavite zvezdin grb na avatar mesec dana ili recimo Tonki stavite sliku sajkace

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 18/11/2012 : 22:31:11  Show Profile Show Extended Profile
Mislim da razmišljate u krivom smjeru. Nije bitno što bi vi željeli nego što bi ste vi ucinili na mjestu vlasnika ovog portala. Koji bi vam bili prioriteti? Ukinuti pola toga i ostati bez veceg djela forumaša ili zadržati postojece stanje? Jer, stvar je u posjecenosti portala. Što više to bolje. A svade na forumu mogu jedino podignuti posjecenost. Po meni, trebalo bi samo bolje uposliti / usmjeriti moderatore da brže reagiraju a ne da se topici zakljucavaju nakon štojaznam pedesetog posta kad je vec sve izmaklo kontroli.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/11/2012 : 22:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Mislim da razmišljate u krivom smjeru. Nije bitno što bi vi željeli nego što bi ste vi ucinili na mjestu vlasnika ovog portala. Koji bi vam bili prioriteti? Ukinuti pola toga i ostati bez veceg djela forumaša ili zadržati postojece stanje? Jer, stvar je u posjecenosti portala. Što više to bolje. A svade na forumu mogu jedino podignuti posjecenost.



recimo ovak npr., na nekim topicima konstantno vladaju uvrede i prijetnje. i što se može ucinit s takvim topicima?

neceš ih ici ukidati zato što si siguran da ce se u protivnom posjecenost foruma drasticno smanjiti? pa da takva komunikacija tipa uvrede i prijetnje i dalje vladaju? zato što zbog toga (svada) foruaši jedino dolaze na forum? mislio sam da smo došli dalje od toga.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/11/2012 : 22:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
davno rekoh i napisah...dok su bile na snazi kazne od godine dana,a jako dugo sam bio jedini moderator,vladala je idila na forumu...nakon vaše kuknjave,kazne su smanjene...tražili ste-gledajte...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/11/2012 : 23:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Inace sam bio za ukidanje Svastare, ali me je par postova gore navelo na promenu tog stava.

Administrator i Moderatori moraju modifikovati pravila, manje-vise kako je Oki-Boki gore naveo
citiram:

quote:
Nisam za nikakva ukidanja jer ce se onda rasprave iz svastare preneti na forum o stipu.
Promeniti sistem kaznjavanja.Ova prica da svaki sledeci ban ide nedelju dana vise je glup zbog toga sto neko za sitan prekrsaj dobije mesec a neko za velik prekrsaj dobije nedelju dana posto je prvi put.Tesko je za izvesti ali je bolje.Ako to ne ide treba ukinuti prekrsaje posle nekog vremena,recimo posle 6 meseci.Ako neko ne napravi prekrsaj za 6 meseci obrisati mu prethodni ban.


Inace je tesko diferencirati lake od teskih prekrsaja, ali mislim da bi se u "teske" trebali da svrstamo vredjanje na nacionalnoj osnovi i uvrede uopste

Na ZTN forumu, zao mi je sto spominjem ime nekog drugog foruma,ova dva pravila su napisana bukvalno reda radi. Ljudi se postuju medjusobno usprkos tome sto se jedan milanac i jedan rimljanin u istoriji Italije nikada nisu i niti ce se postovati. Mozda je takvo stanje tamo uzrokovano trajnim banom kao jedinom kaznom, ali diferencijalnost da li verska, nacionalisticka ili neka druga je najveci problem ovog foruma. Nekima su ocigledno lanci koje im kazna dodeli previse dugi, pa povratnici nakon nekog vremena sve jovo-nanovo gde su i stali.

Postroziti kazne za politicarenje i vredjanje u odnosu na ostale. Onda ce mozda clanovi nauciti postovati jedni druge ili uopste necemo imati problema sa takvim clanovima.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 00:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

davno rekoh i napisah...dok su bile na snazi kazne od godine dana,a jako dugo sam bio jedini moderator,vladala je idila na forumu...nakon vaše kuknjave,kazne su smanjene...tražili ste-gledajte...



moš mislit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 00:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Usput, lwoode, ja nisam tražio ukidanje svaštare.



sorry,reagira san po defaltu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 00:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by globinjo

davno rekoh i napisah...dok su bile na snazi kazne od godine dana,a jako dugo sam bio jedini moderator,vladala je idila na forumu...nakon vaše kuknjave,kazne su smanjene...tražili ste-gledajte...



moš mislit


ne pizdi
pogledaj moj topic o kažnjavanju,a pogledaj ovaj novi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 00:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bolji je novi.uostalom ko van je kriv da niste mene slušali.
a znaš šta se kaže "ko Lwooda ne posluša nece daleko"

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 00:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bolji je novi.uostalom ko van je kriv da niste mene slušali.
a znaš šta se kaže "ko Lwooda ne posluša nece daleko"


bolji je novi
jer znaš o cemu pricaš...da te nismo slušali?a šta si predlaago,ne sican se...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2012 : 00:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42020

otprilike ovo šta je prvo u pollu.
da se dopuste sve teme .
doduše možemo iskljucit balkan zadnjih 100 godina i to je to.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 00:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42020

otprilike ovo šta je prvo u pollu.
da se dopuste sve teme .
doduše možemo iskljucit balkan zadnjih 100 godina i to je to.



zadnjih sto?prije bi reka dvista...i ja sam za...markos nije...amen...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/11/2012 : 00:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ma i "dvista" je malo
Samo anticke civilizacije (ako nismo i tu umesali prste )
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/11/2012 : 00:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ma i "dvista" je malo
Samo anticke civilizacije (ako nismo i tu umesali prste )


jedan me srbin uvjeravao da su stari grci potekli od srba,tako da je sve moguce

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000