forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako mogu da se izbrisem sa ovog sajta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen


A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




I dalje nemam pojma o kakvim to mojim razlozima pricaš? Razlozi za šta? Covjek otvorio topik u kojem pita dal se njegovi podaci mogu maknut sa foruma. Ti pocinješ pljuvat po sajtu i svima. Ja se prvo zapitam ako ti je tolko loše zašto si ovdje? I odmah nekakvo domoljublje i ne znam ni sam šta. Pa ako si tolko ogorcen pošalji pm adminu sajta ili javno otvori topik gdje ceš prezentirat problematiku istog. Ovo prozivanje nekog u prazno i bez razloga meni znaci ama baš ništa konstruktivno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

Tumene, ovdje sam na forumu vec 10 godina i jos niti jednom nisam vidio da je Markos napisao nesto nacionalisticko ili da siri nacionalisticke ideje.



Vidiš, ja sam video, no uostalom akcenat je na tome da se on služi drugima za to i da ne želi da uvede reda na sajt i forum koji su njegovi (odnosno želi selektivno i kada mu to odgovara) .I to on radi pre svega zato što želi što više da napuni džepove, ništa mu drugo i nije bitno.
Naravno protiv Fibre niko ne sme ništa da napiše, ni slovo (kakva samo demokratija) , a kada se na sav glas pljuju neki drugi izdavaci onda ga baš briga.Briga ga kada se ljudima šalju razne pretnje, no kada je on u pitanju onda je brže-bolje požurio da to javno citira ovde na forumu.Licemer i ne sumnjam da ce i sada pokazati svoje pravo lice i ugušiti svaki vid kritike, no koga i briga za to uostalom, istina se sakriti ne može.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nije li svakom izdavacu cilj napuniti džepove? Po cemu bi Markos i Fibra bili posebno izdvojeni u odnosu na ostale?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen


A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




I dalje nemam pojma o kakvim to mojim razlozima pricaš? Razlozi za šta? Covjek otvorio topik u kojem pita dal se njegovi podaci mogu maknut sa foruma. Ti pocinješ pljuvat po sajtu i svima. Ja se prvo zapitam ako ti je tolko loše zašto si ovdje? I odmah nekakvo domoljublje i ne znam ni sam šta. Pa ako si tolko ogorcen pošalji pm adminu sajta ili javno otvori topik gdje ceš prezentirat problematiku istog. Ovo prozivanje nekog u prazno i bez razloga meni znaci ama baš ništa konstruktivno.



Ne bidu smešan molim te.Admin na PM odgovara iskljucivo u stilu da ga zabole ona stvar za sve, a koliko smo videli ne libi se nekima ovde da vreda niti poreklo ili da upucuje uvrede na osnovu mesta u kome pojedinci žive.
I veruj mi da nisam ogorcen, savršeno me briga.Želim samo da napišem nešto što nije u skladu opšte obožavanja kulta Markosa i ovoga sajta i naravno Fibre i još ponekog hrvatskog izdavaca.
A to što ste vi opsednuti nekim stvarima, što mrzite sve što je srpsko, što vam je krivo što izdavacke kuce iz Srbije polako preuzimaju primat, vaš je problem sa kojim se sami morate izboriti.
Uostalom, možete do mile volje da kukate na ovom iskljucivo hrvatskom, a u stvari privatnom Markosovom forumu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by D.J.

Tumene, ovdje sam na forumu vec 10 godina i jos niti jednom nisam vidio da je Markos napisao nesto nacionalisticko ili da siri nacionalisticke ideje.



Vidiš, ja sam video, no uostalom akcenat je na tome da se on služi drugima za to i da ne želi da uvede reda na sajt i forum koji su njegovi (odnosno želi selektivno i kada mu to odgovara) .I to on radi pre svega zato što želi što više da napuni džepove, ništa mu drugo i nije bitno.
Naravno protiv Fibre niko ne sme ništa da napiše, ni slovo (kakva samo demokratija) , a kada se na sav glas pljuju neki drugi izdavaci onda ga baš briga.Briga ga kada se ljudima šalju razne pretnje, no kada je on u pitanju onda je brže-bolje požurio da to javno citira ovde na forumu.Licemer i ne sumnjam da ce i sada pokazati svoje pravo lice i ugušiti svaki vid kritike, no koga i briga za to uostalom, istina se sakriti ne može.



Ma onda reci šta ti je na umu. Kakve veze s tim imam ja ili moje navodno ?dpmoljublje? pobogu?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Nije li svakom izdavacu cilj napuniti džepove? Po cemu bi Markos i Fibra bili posebno izdvojeni u odnosu na ostale?



Puni džepove na pošten, a ne nepošten nacin.
I još doticni pravi od sebe žrtvu koja je zamislite na gubitku (ko još radi da bi bio na gubitku,takve laži nigde ne prolaze), baš ga žalim, šmrc.
Ali najgore od svega je to šta sve dopušta ovde na forumu i kako se služi ljudima (ocigledno naivnim) da bi popljuvao konkurenciju, prevashodno iz Srbije.

Edited by - tumen on 16/11/2012 23:14:28
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by D.J.

Tumene, ovdje sam na forumu vec 10 godina i jos niti jednom nisam vidio da je Markos napisao nesto nacionalisticko ili da siri nacionalisticke ideje.



Vidiš, ja sam video, no uostalom akcenat je na tome da se on služi drugima za to i da ne želi da uvede reda na sajt i forum koji su njegovi (odnosno želi selektivno i kada mu to odgovara) .I to on radi pre svega zato što želi što više da napuni džepove, ništa mu drugo i nije bitno.
Naravno protiv Fibre niko ne sme ništa da napiše, ni slovo (kakva samo demokratija) , a kada se na sav glas pljuju neki drugi izdavaci onda ga baš briga.Briga ga kada se ljudima šalju razne pretnje, no kada je on u pitanju onda je brže-bolje požurio da to javno citira ovde na forumu.Licemer i ne sumnjam da ce i sada pokazati svoje pravo lice i ugušiti svaki vid kritike, no koga i briga za to uostalom, istina se sakriti ne može.



Ma onda reci šta ti je na umu. Kakve veze s tim imam ja ili moje navodno ?dpmoljublje? pobogu?



Kakve veze imaš, a ovamo ti smeta moje prisustvo na forumu i moja želja da iznesem svoj stav.Ti se to još šališ sa mnom?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen


A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




I dalje nemam pojma o kakvim to mojim razlozima pricaš? Razlozi za šta? Covjek otvorio topik u kojem pita dal se njegovi podaci mogu maknut sa foruma. Ti pocinješ pljuvat po sajtu i svima. Ja se prvo zapitam ako ti je tolko loše zašto si ovdje? I odmah nekakvo domoljublje i ne znam ni sam šta. Pa ako si tolko ogorcen pošalji pm adminu sajta ili javno otvori topik gdje ceš prezentirat problematiku istog. Ovo prozivanje nekog u prazno i bez razloga meni znaci ama baš ništa konstruktivno.



Ne bidu smešan molim te.Admin na PM odgovara iskljucivo u stilu da ga zabole ona stvar za sve, a koliko smo videli ne libi se nekima ovde da vreda niti poreklo ili da upucuje uvrede na osnovu mesta u kome pojedinci žive.
I veruj mi da nisam ogorcen, savršeno me briga.Želim samo da napišem nešto što nije u skladu opšte obožavanja kulta Markosa i ovoga sajta i naravno Fibre i još ponekog hrvatskog izdavaca.
A to što ste vi opsednuti nekim stvarima, što mrzite sve što je srpsko, što vam je krivo što izdavacke kuce iz Srbije polako preuzimaju primat, vaš je problem sa kojim se sami morate izboriti.
Uostalom, možete do mile volje da kukate na ovom iskljucivo hrvatskom, a u stvari privatnom Markosovom forumu.



Otkud sad pak ova prica odjednom?? Doma imam sve od Phoenix Pressa. Mrzimo sve srpsko? Ko to ?MI?? Otkud sad ta logika razmišljanja?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 23:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Što volim vidjeti kada se netko optužuje da si želi zgrnuti lovu, napuniti džepove, zaraditi...
Za vas koji se još niste probudili, evo novih vijesti:
Danas se ne može ništa bez novca. Pokušati zaraditi novac je prije svega znak zdravog razuma. Ako netko ima drvo na kojem raste novac, super. Ja nemam i zato ga pokušavam zaraditi što više da bi mi ovaj jebeni život bio mrvicu podnošljiviji. Eto, priznao sam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.

Da evo na Bonellijevom forumu mi slavimo Ludens. Pišemo ode i epove te baš mislimo podignuti spomenik Ludensu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja sam se dvoumio trebam li kupiti debeljucu Texa. Bio sam siguran da cu ga uzeti, onda sam saznao da ce ga izdavati VC, pa sam ocekivao da ce Texu nabaciti neka srpska obilježja, a da ce svi negativci biti Hrvati. Razmišljao sam punih 0.23 sekunde i onda shvatio da mi je važnije procitati dobar strip nego se prepirati oko gluposti (uostalom, zbog toga i dolazim na ovaj forum, koji je specijaliziran za stripove, a ne na milijun drugih foruma gdje se može raspravljati o politici), pa sam ga ipak kupio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen


A vidiš, nemam ja nikakve razloge i za razliku od tebe i slicnih neke stvari me se uopšte ne doticu niti imam vremena da trošim svoje vreme na takve gluposti jer niti cu bolje živeti od toga, niti cu imati više para ili cu bolje jesti, samo mi je krivo kada vidim druge ljude kako nasedaju na ono šta rade gazda ovoga sajta i njegove sluge, a sve zarad toga da se na raznorazne bljutave nacine koje god mogu smisliti napune svoje ionako pune džepove.




I dalje nemam pojma o kakvim to mojim razlozima pricaš? Razlozi za šta? Covjek otvorio topik u kojem pita dal se njegovi podaci mogu maknut sa foruma. Ti pocinješ pljuvat po sajtu i svima. Ja se prvo zapitam ako ti je tolko loše zašto si ovdje? I odmah nekakvo domoljublje i ne znam ni sam šta. Pa ako si tolko ogorcen pošalji pm adminu sajta ili javno otvori topik gdje ceš prezentirat problematiku istog. Ovo prozivanje nekog u prazno i bez razloga meni znaci ama baš ništa konstruktivno.



Ne bidu smešan molim te.Admin na PM odgovara iskljucivo u stilu da ga zabole ona stvar za sve, a koliko smo videli ne libi se nekima ovde da vreda niti poreklo ili da upucuje uvrede na osnovu mesta u kome pojedinci žive.
I veruj mi da nisam ogorcen, savršeno me briga.Želim samo da napišem nešto što nije u skladu opšte obožavanja kulta Markosa i ovoga sajta i naravno Fibre i još ponekog hrvatskog izdavaca.
A to što ste vi opsednuti nekim stvarima, što mrzite sve što je srpsko, što vam je krivo što izdavacke kuce iz Srbije polako preuzimaju primat, vaš je problem sa kojim se sami morate izboriti.
Uostalom, možete do mile volje da kukate na ovom iskljucivo hrvatskom, a u stvari privatnom Markosovom forumu.



Otkud sad pak ova prica odjednom?? Doma imam sve od Phoenix Pressa. Mrzimo sve srpsko? Ko to ?MI?? Otkud sad ta logika razmišljanja?



Pa Vi, vi koji pljujete i provocirate naravno, niko drugi.
Ne tvrdim ja da ti prednjaciš u tome, nisam o tebi ni pisao, ali ti si se dohvatio mene stoga verovatno se i slažeš sa onim drugima.

I doticni naravno da imaju takode srpske stripove, ali to ih ne sprecava da pljuju po srpskim izdavacima.Zavist, šta drugo, valjda misle da je stripove moguce samo na hrvatskom štampati, a na ostalim jezicima tek toliko da bude simpaticno valjda.

A naravno da je srpsko tržište neophodno, tako nekima ne smeta ni da seju šecernu repu u Srbiji, a kada Srbija zabrani izvoz, onda kuku i lele, odmah tužbe evropskom sudu?
Grubo receno, slicno je i sa stripovima.
Kada se tako pljuje, budi covek, nemoj kupovati srpsko, nemoj prodavati u Srbiji, uostalom zašto te Srbija uopšte interesuje?

Da nema Srbije mislim da bi neki propali, izgubila bi se svrha njihovog života, po kome bi onda pljuvali redovno?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tumen
a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.

Da evo na Bonellijevom forumu mi slavimo Ludens. Pišemo ode i epove te baš mislimo podignuti spomenik Ludensu.




Od bronze ili mermera?
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja sam se dvoumio trebam li kupiti debeljucu Texa. Bio sam siguran da cu ga uzeti, onda sam saznao da ce ga izdavati VC, pa sam ocekivao da ce Texu nabaciti neka srpska obilježja, a da ce svi negativci biti Hrvati. Razmišljao sam punih 0.23 sekunde i onda shvatio da mi je važnije procitati dobar strip nego se prepirati oko gluposti (uostalom, zbog toga i dolazim na ovaj forum, koji je specijaliziran za stripove, a ne na milijun drugih foruma gdje se može raspravljati o politici), pa sam ga ipak kupio.


A Švabe i Ameri?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nema tu nacionalnog naboja.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Što volim vidjeti kada se netko optužuje da si želi zgrnuti lovu, napuniti džepove, zaraditi...
Za vas koji se još niste probudili, evo novih vijesti:
Danas se ne može ništa bez novca. Pokušati zaraditi novac je prije svega znak zdravog razuma. Ako netko ima drvo na kojem raste novac, super. Ja nemam i zato ga pokušavam zaraditi što više da bi mi ovaj jebeni život bio mrvicu podnošljiviji. Eto, priznao sam.



Ali sigurno ga neceš zaraditi tako što ceš prekršiti brdo propisati ili tako što ceš ocrniti nekoga ko isto pokušava zaraditi ga.
Ajmo malo realnosti i adekvatnijeg poredenja.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tumen
a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.

Da evo na Bonellijevom forumu mi slavimo Ludens. Pišemo ode i epove te baš mislimo podignuti spomenik Ludensu.




Od bronze ili mermera?

Gvozden spomenik da ga cigici mogu pobrat kasnije.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tumen
a ako ništa drugo možemo barem biti apsolutno sigurni u konstantno pljuvanje svih izdavackih kuca koje nisu iz Hrvatske dok ce ovim drugima biti pevane ode radosti.

Da evo na Bonellijevom forumu mi slavimo Ludens. Pišemo ode i epove te baš mislimo podignuti spomenik Ludensu.




Od bronze ili mermera?

Gvozden spomenik da ga cigici mogu pobrat kasnije.



Neka, neka, nije to loše, neka i oni slave Ludens i imaju posle neke koristi od njega, Ludens je najveci(ali samo posle Fibre i Libellusa) . Treba širiti svuda taj kult obožavanja hrvatskih izdavaca.

Edited by - tumen on 16/11/2012 23:27:35
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.



Nema veze da li je Bonelli ili nije, nemaju ljudi pare za sve, a pritom ima u Srbiji dosta izdavaca koji ne izdaju Bonellija.

Inace, koliko puta je na ovom sajtu zamereno nekom izdavacu jer izdaje na cirilici, pa valjda ljudi u svojoj zemlji mogu na svom pismu izdavati?
A sve sumnjam nešto da je tolika pomama u Hrvatskoj za srpska izdanja (ali zato se uvek može naci izgovor za pljuvanje bez obzira na to) , no Srbija ima mnogo vece tržište tako da izdavaci bez hrvatskih kupaca i mogu da preguraju, ali obrnuto ide mnogo teže.

Edited by - tumen on 16/11/2012 23:31:13
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/11/2012 : 23:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Nepravda, zasto su Mentor, Strip forum, Zagrebacka naklada, Strip agent, Van Gogh... i ostali, zapostavljeni!? >:

Zasto se njih ne slavi?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 16/11/2012 : 23:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Paro jeste cirkuzant, ali ne od te sorte

Sta je ovo sad, utuk na utuk? Nista se nece postici time. Svet je nepravedan, prihvatite ga takvog.

Ili sto bi rekao Prever
"Rat je jedna velika svinjarija"
(koji se danas zavrsio...)
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Meni su pre 3 meseca kad je bila rasprava o sudenju u vaterpolu zamerili što pišem cirilicom!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.



Nema veze da li je Bonelli ili nije, nemaju ljudi pare za sve, a pritom ima u Srbiji dosta izdavaca koji ne izdaju Bonellija.

Inace, koliko puta je na ovom sajtu zamereno nekom izdavacu jer izdaje na cirilici, pa valjda ljudi u svojoj zemlji mogu na svom pismu izdavati?
A sve sumnjam nešto da je tolika pomama u Hrvatskoj za srpska izdanja (ali zato se uvek može naci izgovor za pljuvanje bez obzira na to) , no Srbija ima mnogo vece tržište tako da izdavaci bez hrvatskih kupaca i mogu da preguraju, ali obrnuto ide mnogo teže.



Mogu, bez ikakve dvojbe. Ali ne mogu ocekivati da ce to pismo citati oni izvan te zemlje.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen


Pa Vi, vi koji pljujete i provocirate naravno, niko drugi.
Ne tvrdim ja da ti prednjaciš u tome, nisam o tebi ni pisao, ali ti si se dohvatio mene stoga verovatno se i slažeš sa onim drugima.




Opet ti sa MI koji pljujemo. O cem ti pricaš stari moj? I nisam se ja uhvatio tebe nego ti mene, daj procitaj opet sve postove otpocetka. Na osnovu mog jednog posta ti me nadeš žigosat ko kravu na stocnom sajmu. Ma nemoj me zajebavat više...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000