forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako mogu da se izbrisem sa ovog sajta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja sam se dvoumio trebam li kupiti debeljucu Texa. Bio sam siguran da cu ga uzeti, onda sam saznao da ce ga izdavati VC, pa sam ocekivao da ce Texu nabaciti neka srpska obilježja, a da ce svi negativci biti Hrvati. Razmišljao sam punih 0.23 sekunde i onda shvatio da mi je važnije procitati dobar strip nego se prepirati oko gluposti (uostalom, zbog toga i dolazim na ovaj forum, koji je specijaliziran za stripove, a ne na milijun drugih foruma gdje se može raspravljati o politici), pa sam ga ipak kupio.



Izgleda neki na ovaj forum dolaze i iz nekih drugih razloga.A vidimo da neki podforumi koji nemaju veze sa stripovima rade punom parom.

A naravno da u Srbiji ljudi nemaju pametnija posla nego da razmišljaju o Hrvatima, pa ih stoga stavljaju i u stripove i ko zna gde sve ne. Evo i ja nemam pametnija posla nego da razbijam glavu o tome, verovatno cu zbog toga biti i nagraden, možda i nekim Fibrinim stripom, ko zna?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Nepravda, zasto su Mentor, Strip forum, Zagrebacka naklada, Strip agent, Van Gogh... i ostali, zapostavljeni!? >:

Zasto se njih ne slavi?



A da priupitaš za to one koje si poredio sa Srbima?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37790 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/11/2012 : 23:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Poli


Nepravda, zasto su Mentor, Strip forum, Zagrebacka naklada, Strip agent, Van Gogh... i ostali, zapostavljeni!? >:

Zasto se njih ne slavi?



A da priupitaš za to one koje si poredio sa Srbima?



"Oni" imaju odgovor na sve??


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.



Nema veze da li je Bonelli ili nije, nemaju ljudi pare za sve, a pritom ima u Srbiji dosta izdavaca koji ne izdaju Bonellija.

Inace, koliko puta je na ovom sajtu zamereno nekom izdavacu jer izdaje na cirilici, pa valjda ljudi u svojoj zemlji mogu na svom pismu izdavati?
A sve sumnjam nešto da je tolika pomama u Hrvatskoj za srpska izdanja (ali zato se uvek može naci izgovor za pljuvanje bez obzira na to) , no Srbija ima mnogo vece tržište tako da izdavaci bez hrvatskih kupaca i mogu da preguraju, ali obrnuto ide mnogo teže.



Mogu, bez ikakve dvojbe. Ali ne mogu ocekivati da ce to pismo citati oni izvan te zemlje.



A koga briga za to, eto konacno shvati ono što ti pokušavam objasniti, nas zabole ona stvar za vas, a vi ste opsednuti i iskompleksirani nama plus ne možete bez našeg tržišta.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Vala baš Jasko kaže, smirite se.

Eto, teme pozatvarane, krivci poizbacivani, sve prema pravilniku - ja sam zadovoljan. Nema potrebe dalje potpaljivati okoncanu diskusiju.

Razumijem afekt, ni meni nije bilo lako kada sam jutros vidjeo one silne teme, ali nema potrebe ni da se dijelimo po "taborima" i spuštamo na još niži nivo. Polako.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen


Pa Vi, vi koji pljujete i provocirate naravno, niko drugi.
Ne tvrdim ja da ti prednjaciš u tome, nisam o tebi ni pisao, ali ti si se dohvatio mene stoga verovatno se i slažeš sa onim drugima.




Opet ti sa MI koji pljujemo. O cem ti pricaš stari moj? I nisam se ja uhvatio tebe nego ti mene, daj procitaj opet sve postove otpocetka. Na osnovu mog jednog posta ti me nadeš žigosat ko kravu na stocnom sajmu. Ma nemoj me zajebavat više...



Pa nisam ja tvoj post citirao prvi nego ti moj, to se lako da videti.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Poli


Nepravda, zasto su Mentor, Strip forum, Zagrebacka naklada, Strip agent, Van Gogh... i ostali, zapostavljeni!? >:

Zasto se njih ne slavi?



A da priupitaš za to one koje si poredio sa Srbima?



"Oni" imaju odgovor na sve??





U tvom zastranelom umu ocigledno imaju.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Poli


Nepravda, zasto su Mentor, Strip forum, Zagrebacka naklada, Strip agent, Van Gogh... i ostali, zapostavljeni!? >:

Zasto se njih ne slavi?



A da priupitaš za to one koje si poredio sa Srbima?



"Oni" imaju odgovor na sve??





Je li kako te samo nije SRAMOTA da se i dalje sprdaš sa time, nije li dovoljno što si ceo narod uvredio na najgori nacin?
I naravno takvi "oblici života" poput tebe nisu banovani, šta drugo reci nego katastrofa.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.



Nema veze da li je Bonelli ili nije, nemaju ljudi pare za sve, a pritom ima u Srbiji dosta izdavaca koji ne izdaju Bonellija.

Inace, koliko puta je na ovom sajtu zamereno nekom izdavacu jer izdaje na cirilici, pa valjda ljudi u svojoj zemlji mogu na svom pismu izdavati?
A sve sumnjam nešto da je tolika pomama u Hrvatskoj za srpska izdanja (ali zato se uvek može naci izgovor za pljuvanje bez obzira na to) , no Srbija ima mnogo vece tržište tako da izdavaci bez hrvatskih kupaca i mogu da preguraju, ali obrnuto ide mnogo teže.



Mogu, bez ikakve dvojbe. Ali ne mogu ocekivati da ce to pismo citati oni izvan te zemlje.



A koga briga za to, eto konacno shvati ono što ti pokušavam objasniti, nas zabole ona stvar za vas, a vi ste opsednuti i iskompleksirani nama plus ne možete bez našeg tržišta.



Sorry, ali ovo sve više nalikuje vronskom i njegovim glupostima. Sad si vec poceo pretjerivati. Osim toga, ovo je vec vrijedanje. Mislim, nazivati nekoga iskompleksiranim i ove smiješne podjele 'mi' i 'vi'...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Paro jeste cirkuzant, ali ne od te sorte



Konacno neko ko me ocito razumije.
I s ovim citatom nestajem iz ove diskusije...jer ovo ocito nema smisla..i nije cak ni konstruktivna diskusija...ovo je neki drugi fazon..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam baš da on ima konkurenciju s obzirom na žanr stripova koje objavljuje. Da je Bonelli još i nekako, ali u ovom kontekstu to ti baš i nema smisla.

Ljudi uzimaju ono što im se svida, a ne preferiraju toliko tko je izdavac. Libellus je popularan u Srbiji, kao što su Darkwood/PP/Padora ovdje. Te neke price o navodnim animozitetima prema vašim izdavacima su potpuno besmislene.



Nema veze da li je Bonelli ili nije, nemaju ljudi pare za sve, a pritom ima u Srbiji dosta izdavaca koji ne izdaju Bonellija.

Inace, koliko puta je na ovom sajtu zamereno nekom izdavacu jer izdaje na cirilici, pa valjda ljudi u svojoj zemlji mogu na svom pismu izdavati?
A sve sumnjam nešto da je tolika pomama u Hrvatskoj za srpska izdanja (ali zato se uvek može naci izgovor za pljuvanje bez obzira na to) , no Srbija ima mnogo vece tržište tako da izdavaci bez hrvatskih kupaca i mogu da preguraju, ali obrnuto ide mnogo teže.



Mogu, bez ikakve dvojbe. Ali ne mogu ocekivati da ce to pismo citati oni izvan te zemlje.



A koga briga za to, eto konacno shvati ono što ti pokušavam objasniti, nas zabole ona stvar za vas, a vi ste opsednuti i iskompleksirani nama plus ne možete bez našeg tržišta.



Sorry, ali ovo sve više nalikuje vronskom i njegovim glupostima. Sad si vec poceo pretjerivati. Osim toga, ovo je vec vrijedanje. Mislim, nazivati nekoga iskompleksiranim i ove smiješne podjele 'mi' i 'vi'...



Ajde prvo malo razmisli i zapitaj se da li te podele vrše upravo oni koji su otvarali one zakljucane topike ili ceš samo zažmuriti na to?I kako sada to da ne postojimo Mi i Vi, pa ne živimo li u razlicitim državama, ko se upinjao za to ili je to samo kada vama odgovara?
Nisam mislio na tebe da si iskompleksiran, a inace kako nazvati nekoga ko je opsednut necim?
I nemoj samo o vredanju, vredani su ovde mnogi (koliko je samo vredao i gazda sajta pa niko ništa) , ali retko ko je vredao ceo jedan narod poput recimo Polija ili Tonke i još nekih.

Edited by - tumen on 16/11/2012 23:48:19
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37790 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/11/2012 : 23:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Je li kako te samo nije SRAMOTA da se i dalje sprdaš sa time, nije li dovoljno što si ceo narod uvredio na najgori nacin?
I naravno takvi "oblici života" poput tebe nisu banovani, šta drugo reci nego katastrofa.



Mislim da patis od paranoje ili necega... barem takav dojam ostavljas.

Ali kako vec rekoh, idi s Bogom, sve dobro.


file closed


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tumen

Je li kako te samo nije SRAMOTA da se i dalje sprdaš sa time, nije li dovoljno što si ceo narod uvredio na najgori nacin?
I naravno takvi "oblici života" poput tebe nisu banovani, šta drugo reci nego katastrofa.



Mislim da patis od paranoje ili necega... barem takav dojam ostavljas.

Ali kako vec rekoh, idi s Bogom, sve dobro.


file closed





Ti patiš od najgorih stvari i takvima poput tebe leka nema, strašno je kakvom si ti mržnjom opsednut i zadojen, verovatno to ima nekih korena u tvojoj ranoj prošlosti.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2012 : 23:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja sam u zadnjih cetiri dana jedva oka sklopio od obaveza zbog interlibera i posla i onda umjesto da konacno odem spavati, moram potrošiti sat vremena citajuci kojekakva sranja ovdje, za koja sam nekim cudom opet ja kriv. Dugo mi je vremena bilo smiješno što me "pravi" srbi prozivaju da sam ustaša, dok sam istovremeno za "prave" hrvate cetnik, ali ubrzo prestane biti smiješno kad covjek vidi tu kolicinu mržnje koju se ispoljava u njegovom pravcu. Mislim, nije da s vremenom nisam navikao, ali opet, dokle više?

Ne pada mi na pamet odgovarati na nove napade i time davati autoru na važnosti. Ljudi koji me poznaju i do kojih mi je stalo ionako znaju tko sam i što sam, njima ne trebam ništa dokazivati, a što ce neki tumen misliti, koga briga. Ali zato cu, cim prode ovaj tjedan, dobro razmisliti o buducnosti ovog foruma, jer ne želim stalno, iznova i iznova prolaziti kroz ista sranja. Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 16/11/2012 : 23:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Dugo mi je vremena bilo smiješno što me "pravi" srbi prozivaju da sam ustaša, dok sam istovremeno za "prave" hrvate cetnik, ali ubrzo prestane biti smiješno kad covjek vidi tu kolicinu mržnje koju se ispoljava u njegovom pravcu. Mislim, nije da s vremenom nisam navikao, ali opet, dokle više?



Zanimljivo, ostavljamo slicne dojme na ljude 8)

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne znam za Polija, ali Tonka je u par navrata bio sankcioniran.

S druge strane, kad vec konstatiraš da živimo u razlicitim državama (a kažeš ispravno), zašto vas onda vecina danas budno dežura i prati što ce tko napisati? I uopce ne vidim poveznicu izmedu tih pokljucanih topica i ovog sa stripovima što si veceras izlagao.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ej alo ljudi?
Jeste li vi normalni?

Jebala vas ova nacionalisticka pripucavanja sve odreda, manite se toga. A moderatori šta vi radite? Ovakvu stoku koja samo potpaljuje izbacit sa foruma za stalno, ima interneta koliko oceš, pa nek osnivaju svoje forume. Sami ste krivi zbog ovakvih stvari, ne triba bit tu upozoravanja nego bacaj sve vanka odreda, ko god se dotice slicnih tema.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Ali zato cu, cim prode ovaj tjedan, dobro razmisliti o buducnosti ovog foruma, jer ne želim stalno, iznova i iznova prolaziti kroz ista sranja. Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.




Pa to ja govorim vec dvije godine. Ugasi i dovidenja. Ako treba ubij cijeli forum, nek ostane samo sajt sa tekstovima, recenzijama, najavama izdanja i vijestima...ovo izgleda ko jebeni luna-park..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/11/2012 : 23:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Sve više i sam smatram da bi to bilo najbolje rješenje.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 17/11/2012 : 00:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Gasi, nego sta. A sve sa onakvom retorikom na trajni ban, nema tu razmisljanja, i kazni od 10 dana. Da tu ima nade za normalnu komunikaciju, ne bi letjeli svako malo. Samo ne razumijem zasto je Mairosu izbacen, kad su njegovi stavovi opstepoznati na forumu, i sve su, samo ne nacionalisticki.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 00:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne znam za Polija, ali Tonka je u par navrata bio sankcioniran.

S druge strane, kad vec konstatiraš da živimo u razlicitim državama (a kažeš ispravno), zašto vas onda vecina danas budno dežura i prati što ce tko napisati? I uopce ne vidim poveznicu izmedu tih pokljucanih topica i ovog sa stripovima što si veceras izlagao.



A ima itekako veze, što je neki ne vide, nije moj problem.
Tonka je sankcionisan jer je on otvoreno pisao o nekim stvarima, on i ne ume drugacije, ali zato oni koji to rade na mnogo perfidniji i bezobrazniji nacin prolaze nekažnjeno.
Ne znam ko dežura ovde (mada vidim likove poput dosade, brnija, difoola i slicnih koji iskljucivo radi provokacije i dolaze) , ja sam se svojevremeno registrovao iskljucivo zbog stripova, onda sam vremenom video kakvih sve bljuvotina ovde ima, mesecima me nije bilo tu, a i posle sam izuzetno malo pisao, najviše vezano za tipovanje.U poslednje vreme sam želeo da dam šansu ovom forumu i da pokušam da udem u neke normalne rasprave, ali ocito da to ovde ne vredi.
Ja inace nikada nisam otvarao bilo kakvu politicku temu, uvek sam se držao van njih, tako da zaista niko sa te strane ne može ništa da mi zameri.
U suštini briga mene što neki i pišu o politici, smetaju mi samo ti dvostruki aršini i konstantno pljuvanje po srpskim izdavackim kucama, pogotovo onim najvecim.

No, zaista i ne treba bilo šta od toga više da me se dotice, ovaj sajt je hrvatski i ja to poštujem pa neka slobodno ko hoce pljuje koliko god hoce ovde po cemu god želi dok gazda to dozvoljava.Ja na aukcijama ionako odavno ne ucestvujem, sajt mi nije neophodan, želeo sam da pokušam normalno da komuniciram, ali badava kada je ovde provokacija sveto pismo i ispred svega.

A cudo jedno kako te se ne dotice šta je Poli napisao?

Edited by - tumen on 17/11/2012 00:07:03
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/11/2012 : 00:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ali zato cu, cim prode ovaj tjedan, dobro razmisliti o buducnosti ovog foruma, jer ne želim stalno, iznova i iznova prolaziti kroz ista sranja. Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.


kako bi rekao C3PO: "We're doomed!"

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/11/2012 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Markos
Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume,




Pa to ja govorim vec dvije godine. Ugasi i dovidenja. Ako treba ubij cijeli forum, nek ostane samo sajt sa tekstovima, recenzijama, najavama izdanja i vijestima...ovo izgleda ko luna-park..


I to roller-coaster...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 00:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam u zadnjih cetiri dana jedva oka sklopio od obaveza zbog interlibera i posla i onda umjesto da konacno odem spavati, moram potrošiti sat vremena citajuci kojekakva sranja ovdje, za koja sam nekim cudom opet ja kriv. Dugo mi je vremena bilo smiješno što me "pravi" srbi prozivaju da sam ustaša, dok sam istovremeno za "prave" hrvate cetnik, ali ubrzo prestane biti smiješno kad covjek vidi tu kolicinu mržnje koju se ispoljava u njegovom pravcu. Mislim, nije da s vremenom nisam navikao, ali opet, dokle više?

Ne pada mi na pamet odgovarati na nove napade i time davati autoru na važnosti. Ljudi koji me poznaju i do kojih mi je stalo ionako znaju tko sam i što sam, njima ne trebam ništa dokazivati, a što ce neki tumen misliti, koga briga. Ali zato cu, cim prode ovaj tjedan, dobro razmisliti o buducnosti ovog foruma, jer ne želim stalno, iznova i iznova prolaziti kroz ista sranja. Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.




Naravno, opet se igra uloga "velike žrtve", jadan Markos koji nikada nema vremena ni za šta, a sa druge strane vidimo da je uvek tu i da itekako ima vremena kada je to u njegovom interesu.Zanimljivo je kako Markos razmišlja u pravcu da svi ostali imaju vremena za sve i da su natezanja oko stripova ono jedino što im se mota po glavi (možda te druge u takve rasprave teraju baš te loše stvari koje se vezano za prodaju i izdavanje stripova i dešavaju).Naravno, niko Markosa nije terao da otvara ovaj sajt i forum, ali eto on se žali kako ne može da održava red na njemu.Birao je i moderatore, no opet ne vredi."Najsumnjiviji" i "najnepoželjniji" clanovi su oterani sa foruma, drugi ne smeju ni da pisnu, ali ocigledno da Markos i dalje ima problema sa forumom, pitam se i zašto?Mora da je u pitanju neka velika zavera upravo protiv njega, baš protiv njega svi imaju nešto.

A zaista je krajnje neukusno da sam Markos spominje neke proste, nacionalisticke nadimke koje mu navodno drugi kace, a dobro zna da to nije tacno jer da jeste doticni bi odavno bili banovani sa sajta.Ali kako bi se onda drugacije sve to uklopilo u njegovu ulogu "vecite žrtve"?

Da Markosa briga šta drugi misle, to je odavno poznato, ali isto tako znamo da ga je itekako briga šta drugi rade, odnosno da li se hvataju za novcanike ili ne.NJegov novcanik je prva briga pa se ne libi radi toga sukobiti i sa njegovim strip-saradnicima, upravo o tim momentima sva prljavština ispliva gore i možemo videti šta je sve Markos kao "zaljubljenik u strip" radio.
No, drago mi je da je Markos kao i obicno toliko otvoren po pitanju ovih stvari.U suštini mnoge briga i šta on misli i prica pa ga i ne spominju, kupuju njegova izdanja, nemaju nameru da se hvataju u koštac sa pricom od koje nema neke vajde niti bilo šta tu može da se promeni.Ali ni to Markosu nije dovoljno vec su mu stalno neophodna raznorazna "kuvanja" na njegovom forumu, vredanja drugih ljudi, naroda i drugih izdavaca, naravno i on sam se cesto ukljucivao u rad nekih drugih foruma i iznosio svoje stavove, ali zato na njegovom forumu tako nešto jednostavno nije moguce.Samo hvalospevi i ništa drugo.
Tu je i ta vecita prica kako da je do njega on bi zatvorio sve nestripovske podforume, pa nego do koga je nego do njega, mislim stvarno ima li ikakvog smisla citati takve floskule?Nije li upravo Markos i ubacio te podforume, dakle od njega je i krenulo i nisu li sva njegova obecanja oko zavodenja reda ostala mrtvo slovo na papiru?
Naravno da jesu jer njemu tako i odgovara.

No, neka radi Markos šta hoce (naravno on to uvek i radi) , njegov je uostalom i sajt, do sada sam mislio da uprkos svemu treba preci preko nekih stvari i dati komunikaciji sa drugima šansu, ali zaista više nema smisla.
Neka Markos nade tu srecu u životu cineci sve to što radi i dalje, neki drugi ce se okrenuti i ostalim stvarima u životu i to je to, svako na svoju stranu, ne mora da nas zanima onaj drugi i ne treba tražiti nikakvu mogucnost komunikacije niti bilo kakvog razumevanja.

Edited by - tumen on 17/11/2012 00:38:38
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 00:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tumen


Pa Vi, vi koji pljujete i provocirate naravno, niko drugi.
Ne tvrdim ja da ti prednjaciš u tome, nisam o tebi ni pisao, ali ti si se dohvatio mene stoga verovatno se i slažeš sa onim drugima.




Opet ti sa MI koji pljujemo. O cem ti pricaš stari moj? I nisam se ja uhvatio tebe nego ti mene, daj procitaj opet sve postove otpocetka. Na osnovu mog jednog posta ti me nadeš žigosat ko kravu na stocnom sajmu. Ma nemoj me zajebavat više...



Pa nisam ja tvoj post citirao prvi nego ti moj, to se lako da videti.



I u cemu je problem...Zar se stvarno moram ponavljat? Ako je ovdje sve tako u banani, šta radiš ovdje??? Jednostavno otidi i to je to. Tebi jedna briga manje.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000