forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako mogu da se izbrisem sa ovog sajta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

leshwolsh
New Member



Serbia
271 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 17/11/2012 : 00:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.




To ja govorim odavno :) Toliko prepucavanja u poslednjih par meseci da ja sve ne stripovske forume zaobilazim. Ja sam ekstremne mere. Forum samo za strip i nista vise. Koga zanima sport neka ide na sportske sajtove i forume, za film na filmske, za politiku na politicke.
Iskreno se nadam da, jutro ce promeniti sve :)


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/11/2012 : 00:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
A ima itekako veze, što je neki ne vide, nije moj problem.



A možda ti vidiš nešto cega nema.

quote:
Originally posted by tumen
A cudo jedno kako te se ne dotice šta je Poli napisao?



Iskreno nemam pojma o cemu se radi, jer vecinu današnjih topica nisam ni gledao.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 17/11/2012 : 00:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Neka se ostave film, muzika, knjizevnost, racunari :)

Ovo ostalo, slobodno niz reku 8)

Edited by - Jasko on 17/11/2012 00:40:15
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 00:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen
A ima itekako veze, što je neki ne vide, nije moj problem.



A možda ti vidiš nešto cega nema.

quote:
Originally posted by tumen
A cudo jedno kako te se ne dotice šta je Poli napisao?



Iskreno nemam pojma o cemu se radi, jer vecinu današnjih topica nisam ni gledao.



Ako ja vidim ono cega nema cudi me kako su to videli recimo i Dveribad ili Bo, ljudi koji su cak i saradivali sa Markosom po brojnim pitanjima?

Poli to nije napisao danas, ali cudi me kako nisi svojevremeno uocio kada je napisao da bi Srbi trebalo da se osveste i produ katarzu jer ako su i Nemci nakon Hitlera mogli, mogu i oni.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/11/2012 : 00:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen
A ima itekako veze, što je neki ne vide, nije moj problem.



A možda ti vidiš nešto cega nema.

quote:
Originally posted by tumen
A cudo jedno kako te se ne dotice šta je Poli napisao?



Iskreno nemam pojma o cemu se radi, jer vecinu današnjih topica nisam ni gledao.



Ako ja vidim ono cega nema cudi me kako su to videli recimo i Dveribad ili Bo, ljudi koji su cak i saradivali sa Markosom po brojnim pitanjima?

Poli to nije napisao danas, ali cudi me kako nisi svojevremeno uocio kada je napisao da bi Srbi trebalo da se osveste i produ katarzu jer ako su i Nemci nakon Hitlera mogli, mogu i oni.



Nisam od onih koji svakodnevno i detaljno posjecuju svaštaru (samo obrati pozornost na to otkad sam registriran a koliko imam psotova pa sam zakljuci koliko revno pratim forum). Pogledam samo ono što se pojave desno kao najnovije, a staro me ni ne zanima. Da me nema 3 dana uopce se ne bih bavio time što se pisalo.

A da ti sad idem odgovoriti što mislim o Polijevom postu to bi bilo nemoguce bez doticanja nekih drugih tema. Stoga to necu komentirati.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tumen
A ima itekako veze, što je neki ne vide, nije moj problem.



A možda ti vidiš nešto cega nema.

quote:
Originally posted by tumen
A cudo jedno kako te se ne dotice šta je Poli napisao?



Iskreno nemam pojma o cemu se radi, jer vecinu današnjih topica nisam ni gledao.



Ako ja vidim ono cega nema cudi me kako su to videli recimo i Dveribad ili Bo, ljudi koji su cak i saradivali sa Markosom po brojnim pitanjima?

Poli to nije napisao danas, ali cudi me kako nisi svojevremeno uocio kada je napisao da bi Srbi trebalo da se osveste i produ katarzu jer ako su i Nemci nakon Hitlera mogli, mogu i oni.



Nisam od onih koji svakodnevno i detaljno posjecuju svaštaru (samo obrati pozornost na to otkad sam registriran a koliko imam psotova pa sam zakljuci koliko revno pratim forum). Pogledam samo ono što se pojave desno kao najnovije, a staro me ni ne zanima. Da me nema 3 dana uopce se ne bih bavio time što se pisalo.

A da ti sad idem odgovoriti što mislim o Polijevom postu to bi bilo nemoguce bez doticanja nekih drugih tema. Stoga to necu komentirati.



OK, pošten odgovor.
Svako ima svoj stav i valjda ga sme izraziti, problem je u tome kada se drugima nešto pokuša naturiti po svaku cenu.

Prekljuce je na forumu bio regularan dan, a onda su juce odredene persone rešile da stvari malo zakuvaju.I to nije prvi put.I nije prvi put da se Markos pravi naivan, cudo jedno kako uvek reaguje brzinom svetlosti kada neko spomene Fibru.Zakljucak se sam namece.

Edited by - tumen on 17/11/2012 01:08:21
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 01:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Meni je cudo jedno koliko si ti postova ovdje napisao, a nijedan nisi argumentirao.

Toliko o tebi i vjerodostojnosti tvojih posteva.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/11/2012 : 01:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ono što sigurno znam jest da je ovih dana zauzet sajmom. To je atmosfera u kojoj se nema vremena za moderaciju i administraciju foruma. Da nije Interlibera onda bi to bila druga prica. Ali koliko poznajem Marka on nije nikakav nacionalist.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 01:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ono što sigurno znam jest da je ovih dana zauzet sajmom. To je atmosfera u kojoj se nema vremena za moderaciju i administraciju foruma. Da nije Interlibera onda bi to bila druga prica. Ali koliko poznajem Marka on nije nikakav nacionalist.



Sad slijedi neki kvazi-mudri-genijalni-post koji bi nas trebao tjerati da se zamislimo, umjesto da lijepo argumentirano nade post i quota kada je Markos u svojim postevima pokazao da je nacionalist.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by wolf

Ono što sigurno znam jest da je ovih dana zauzet sajmom. To je atmosfera u kojoj se nema vremena za moderaciju i administraciju foruma. Da nije Interlibera onda bi to bila druga prica. Ali koliko poznajem Marka on nije nikakav nacionalist.



Sad slijedi neki kvazi-mudri-genijalni-post koji bi nas trebao tjerati da se zamislimo, umjesto da lijepo argumentirano nade post i quota kada je Markos u svojim postevima pokazao da je nacionalist.



Uh što volim ove koji znaju da citaju buducnost.

Mrzi me da kopam, ali pisao je Markos na sportskom podforumu kako je bio u redu potez hrvatske košarkaške reprezentacije kada je 1995. u Atini napustila pobednicko postolje.Pored toga je još malo zacinio uplitanjem politike, ne znam u kom je to topiku tacno bilo i dali je taj još uvek živ nakon onog cišcenja, ali dobro se secam toga.
No, ja nisam ni napisao da on predvodi kolo, vec da znam cisto za primer, a da se Markos obicno krije iza toga što drugim clanovima dopušta sve i svašta naravno uglavnom jednosmerno.

Ništa ja ne izmišljam i dobro znam o cemu pišem, možete vi da me pljujete i cerekate se koliko hocete, da previdate buducnost, no to ide samo vama na volju, a nadam se da cete se posle lakše i bolje osecati jer ste ipak veliko dostignuce postigli.

Da ne poveruješ, pojedinci su izvrnuli forum, provocirali pripadnike jednog naroda i nisu poštovali pravila foruma, a ispadoše drugi krivi i ti drugi treba verovatno da se izvinjavaju ili šta ti ja znam vec.
Licemerje ne na kvadrat, vec na kub, ali forum je jasno orijentisan i to ništa ne treba da cudi.

Edited by - tumen on 17/11/2012 01:27:06
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 01:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Ja te ne pljujem, ali sam dobro predvidio buducnost, nisi quotao. Daj tocan post(eve) s te teme i onda možemo raspravljati.

Ovo što ti pišeš može biti istinito, ali i ne mora. Ne volim rasprave na toj shemi "ne da mi se sad vaditi", kad to spominješ, onda nadi kad je to govorio. Pogotovo kad optužiš nekoga za nacionalizam, ozbiljno je to, ajde da raspravljamo je li Markos rekao navija li za United ili Liverpool, lako za to. Ovako sve to skupa ispada neozbiljno (a zasada i jest).

Naravno, ne želim nikakav sukob, ali nakon ovako lijepog dana želim jednako lijepo i odspavati, a ti traži posteve :)

"Velikodušnost bez premca"

Edited by - makikatalinic on 17/11/2012 01:29:36
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
No, kao što sam napisao, neka se pljuvacina nastavi i dalje, uživajte u vašoj iskljucivosti, zaista ni ne zaslužujete bilo kakvu vrstu sagovornika.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 01:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Evo te opet, nije nikakva pljuvacina vec te jednostavno tražim ako vec iznosiš ozbiljne optužbe za jednog (ili više) pojedin(a)ca kao što je da su ti ljudi nacionalisti, pa daj potkrijepi to. Nije pljuvanje kad kažem da je ovo sve skupa neozbiljno, a meni i pomalo smiješno.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Ja te ne pljujem, ali sam dobro predvidio buducnost, nisi quotao. Daj tocan post(eve) s te teme i onda možemo raspravljati.

Ovo što ti pišeš može biti istinito, ali i ne mora. Ne volim rasprave na toj shemi "ne da mi se sad vaditi", kad to spominješ, onda nadi kad je to govorio. Ovako sve to skupa ispada neozbiljno (a zasada i jest).

Naravno, ne želim nikakav sukob, ali nakon ovako lijepog dana želim jednako lijepo i odspavati, a ti traži posteve :)



Ha, sada znaci još i lažem i izmišljam.Dobro se i Markos i još mnogi toga se secaju i tada su mu uskakali u podršku.
Baš me briga da izgubim sate tražeci taj post, toliko besposlen nisam, ti ako jesi slobodno zasuci rukave pa na posao, uostalom tebe to zanima.

Ne želiš sukob, pa upravo ti i slicnima ga samo i tražite i obožavate takve stvari radi lecenja sujete, ali to nije moj problem, tako da uživaj u blejenju i trolovanju na vašem "domoljubnom" forumu.Utrkujte se u tome ko ce više jedan drugoga da pohvali, ali pazite da se ne zakacite oko novcanika kao Markos i njegovi drugari.Tu ce svako "domoljublje" i ljubav da prestanu.


Edited by - tumen on 17/11/2012 01:34:31
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Evo te opet, nije nikakva pljuvacina vec te jednostavno tražim ako vec iznosiš ozbiljne optužbe za jednog (ili više) pojedin(a)ca kao što je da su ti ljudi nacionalisti, pa daj potkrijepi to. Nije pljuvanje kad kažem da je ovo sve skupa neozbiljno, a meni i pomalo smiješno.



A meni si smešan i ti, ali te zbog toga ne predlažem za nagradu u žanru komedije vec se bavim svojim životom.

Cudo jedno kako ti ne smetaju raznorazne optužbe po ceo jedan narod ili kada se pljuju srpski izdavaci, tu više ništa nije potrebno.

A svoje mišljenje sam izneo, tebi ako se ne svida uhvati se za uši pa igraj ili se iskukaj Markosu ima munjevito da reaguje.

Edited by - tumen on 17/11/2012 01:39:53
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/11/2012 : 07:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Svaštaru ostavite, tu su i drugi hobiji i lijepe teme, samo gasite politicke teme u prvom trenu.
I ja sam par godina vec gore i žalostno je da covjek vidi takve teme u vezi politike, zbog vredjanja i slicno, pa ljudi smo. Priznajem, da i sam stavim kakvu stvar,ali da je za dobro ljudi.
Zbog Stripova sam upoznao puno ljudi iz Makedonije, Srbije, Hrvatske i BIH. Mislim,da je to odlican sajt, ne samo zbog stripova, nego i upoznavanja ljudi. Ni sam nisam puno na temi stripovi, pa se isto mogu uklopiti u bilo koju pricu sa ljudima.
Znam da je nekim ljudima teško, ali treba stisnuti zube i iti dalje i pitati se kako sutra. A ljudi i nastradaju zbog politike.

-


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/11/2012 08:01:01
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2012 : 08:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Naravno, opet se igra uloga "velike žrtve", jadan Markos koji nikada nema vremena ni za šta, a sa druge strane vidimo da je uvek tu i da itekako ima vremena kada je to u njegovom interesu.Zanimljivo je kako Markos razmišlja u pravcu da svi ostali imaju vremena za sve i da su natezanja oko stripova ono jedino što im se mota po glavi (možda te druge u takve rasprave teraju baš te loše stvari koje se vezano za prodaju i izdavanje stripova i dešavaju).Naravno, niko Markosa nije terao da otvara ovaj sajt i forum, ali eto on se žali kako ne može da održava red na njemu.Birao je i moderatore, no opet ne vredi."Najsumnjiviji" i "najnepoželjniji" clanovi su oterani sa foruma, drugi ne smeju ni da pisnu, ali ocigledno da Markos i dalje ima problema sa forumom, pitam se i zašto?Mora da je u pitanju neka velika zavera upravo protiv njega, baš protiv njega svi imaju nešto.

A zaista je krajnje neukusno da sam Markos spominje neke proste, nacionalisticke nadimke koje mu navodno drugi kace, a dobro zna da to nije tacno jer da jeste doticni bi odavno bili banovani sa sajta.Ali kako bi se onda drugacije sve to uklopilo u njegovu ulogu "vecite žrtve"?

Da Markosa briga šta drugi misle, to je odavno poznato, ali isto tako znamo da ga je itekako briga šta drugi rade, odnosno da li se hvataju za novcanike ili ne.NJegov novcanik je prva briga pa se ne libi radi toga sukobiti i sa njegovim strip-saradnicima, upravo o tim momentima sva prljavština ispliva gore i možemo videti šta je sve Markos kao "zaljubljenik u strip" radio.
No, drago mi je da je Markos kao i obicno toliko otvoren po pitanju ovih stvari.U suštini mnoge briga i šta on misli i prica pa ga i ne spominju, kupuju njegova izdanja, nemaju nameru da se hvataju u koštac sa pricom od koje nema neke vajde niti bilo šta tu može da se promeni.Ali ni to Markosu nije dovoljno vec su mu stalno neophodna raznorazna "kuvanja" na njegovom forumu, vredanja drugih ljudi, naroda i drugih izdavaca, naravno i on sam se cesto ukljucivao u rad nekih drugih foruma i iznosio svoje stavove, ali zato na njegovom forumu tako nešto jednostavno nije moguce.Samo hvalospevi i ništa drugo.
Tu je i ta vecita prica kako da je do njega on bi zatvorio sve nestripovske podforume, pa nego do koga je nego do njega, mislim stvarno ima li ikakvog smisla citati takve floskule?Nije li upravo Markos i ubacio te podforume, dakle od njega je i krenulo i nisu li sva njegova obecanja oko zavodenja reda ostala mrtvo slovo na papiru?
Naravno da jesu jer njemu tako i odgovara.

No, neka radi Markos šta hoce (naravno on to uvek i radi) , njegov je uostalom i sajt, do sada sam mislio da uprkos svemu treba preci preko nekih stvari i dati komunikaciji sa drugima šansu, ali zaista više nema smisla.
Neka Markos nade tu srecu u životu cineci sve to što radi i dalje, neki drugi ce se okrenuti i ostalim stvarima u životu i to je to, svako na svoju stranu, ne mora da nas zanima onaj drugi i ne treba tražiti nikakvu mogucnost komunikacije niti bilo kakvog razumevanja.


Sva sreca da je Interliber, pa ne stignem odgovarati na ovakve bljuzgotine, sve i da hocu. Ali što jes jes, nitko protiv mene na s.com ne smije ni pisnuti - evo, ti si živi dokaz.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2012 : 08:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Vala baš Jasko kaže, smirite se.

Eto, teme pozatvarane, krivci poizbacivani, sve prema pravilniku - ja sam zadovoljan. Nema potrebe dalje potpaljivati okoncanu diskusiju.

Razumijem afekt, ni meni nije bilo lako kada sam jutros vidjeo one silne teme, ali nema potrebe ni da se dijelimo po "taborima" i spuštamo na još niži nivo. Polako.


Pa vidiš da želi potpaljivati diskusiju, iskoristiti priliku da oplete po meni. Svatko koga zanima može pogledati na mom profilu moje zadnje postove (http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=3) i vidjeti da u zadnjih par dana nisam bio na forumu, niti pisao ništa izmedu 9 i 20h, jer sam cijelo vrijeme na Interliberu, tako da nisam mogao reagirati niti sam znao da se išta dogada. Ali naravno, cemu se osvrtati na takve sitnice i detalje, kad je tako lijepa prilika za pljuvacinu? A ako se budem branio, uvijek mi se može reci da "stalno glumim žrtvu"

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2012 : 08:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by leshwolsh

quote:
Originally posted by Markos

Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.




To ja govorim odavno :) Toliko prepucavanja u poslednjih par meseci da ja sve ne stripovske forume zaobilazim. Ja sam ekstremne mere. Forum samo za strip i nista vise. Koga zanima sport neka ide na sportske sajtove i forume, za film na filmske, za politiku na politicke.
Iskreno se nadam da, jutro ce promeniti sve :)


Ma ne znam. Bojim se da se nece ništa riješiti ako se ne-stripovski forumi ugase, samo ce se te rasprave prelijevati u stripovske podforume. Nisu problem forumi, nego ljudi. Onome tko hoce izazivati nevolje nije bitno u kojem to pod-forumu radi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 17/11/2012 : 08:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma ne znam. Bojim se da se nece ništa riješiti ako se ne-stripovski forumi ugase, samo ce se te rasprave prelijevati u stripovske podforume. Nisu problem forumi, nego ljudi. Onome tko hoce izazivati nevolje nije bitno u kojem to pod-forumu radi.



ovim si sve rekao.

zna se tocno tko izaziva pizdarije i to ne prvi, a ni zadnji put.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/11/2012 : 08:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by leshwolsh

quote:
Originally posted by Markos

Trenutno sam mišljenja da bi bilo najbolje ugasiti SVE ne-stripovske forume, ali neka to odstoji malo, jutro je valjda pametnije od veceri.




To ja govorim odavno :) Toliko prepucavanja u poslednjih par meseci da ja sve ne stripovske forume zaobilazim. Ja sam ekstremne mere. Forum samo za strip i nista vise. Koga zanima sport neka ide na sportske sajtove i forume, za film na filmske, za politiku na politicke.
Iskreno se nadam da, jutro ce promeniti sve :)


Ma ne znam. Bojim se da se nece ništa riješiti ako se ne-stripovski forumi ugase, samo ce se te rasprave prelijevati u stripovske podforume. Nisu problem forumi, nego ljudi. Onome tko hoce izazivati nevolje nije bitno u kojem to pod-forumu radi.





Kao što sam jednom predložio, opcija "approve" za celu svaštaru i to je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 10:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Mhejl

Vala baš Jasko kaže, smirite se.

Eto, teme pozatvarane, krivci poizbacivani, sve prema pravilniku - ja sam zadovoljan. Nema potrebe dalje potpaljivati okoncanu diskusiju.

Razumijem afekt, ni meni nije bilo lako kada sam jutros vidjeo one silne teme, ali nema potrebe ni da se dijelimo po "taborima" i spuštamo na još niži nivo. Polako.


Pa vidiš da želi potpaljivati diskusiju, iskoristiti priliku da oplete po meni. Svatko koga zanima može pogledati na mom profilu moje zadnje postove (http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=3) i vidjeti da u zadnjih par dana nisam bio na forumu, niti pisao ništa izmedu 9 i 20h, jer sam cijelo vrijeme na Interliberu, tako da nisam mogao reagirati niti sam znao da se išta dogada. Ali naravno, cemu se osvrtati na takve sitnice i detalje, kad je tako lijepa prilika za pljuvacinu? A ako se budem branio, uvijek mi se može reci da "stalno glumim žrtvu"




Naravno po tebi ja koristim priliku za pljuvacinu, ali to jednostavno ne pije vodu jer te do sada po ovim pitanjima nijednom nisam spomenuo.No, pratio sam tvoje rasprave sa mnogima, mogu i sam da vidim šta se dešava po pitanju nekih stvari i kako realnost (poput na primer glanc-aukcija inace rasprodatih primeraka) demantuje neke tvoje tvrdnje (i ne naravno samo tvoje vec još nekih koji se bave izdavackom delatnošcu) , a u kom pravcu takode razmišljaš shvatio sam i onomad kada smo imali kracu raspravu u sportskom podforumu.Da kao vlasnik sajta nisi neutralan po ovim stvarima pokazao si jasno tada.

Ali naravno da sam po tebi ja ovde problem, uskoro ce biti i neko drugi i tako u krug, žrtveno jagnje je uvek dobrodošlo.I zaista me zanima ko te raznorazne diskusije koje ti nisu po volji prenosi i u strip-podforume?Verovatno opet ja iako nijednom nisam banovan u takvom podforumu niti sam makar jednom banovan zbog komunikacije sa nekim clanom foruma koji je Hrvat ili zbog politike, a kamoli otvaranja neke neprikladne teme.
Ne leži ti prica.Zaista ne znam šta ti je cilj da postigneš sa ovim forumom, navodno ti se ne svidaju mnoge stvari ovde, no ni prstom nisi mrdnuo da ih promeniš.
A što se tice diskusija na strip-podforumima kada si to spomenuo, uporedi recimo one topike o tvojoj Fibri gde se neguje kult obožavanja i one o Veselom cetvrtku gde se ispoljava pljuvacina najgore vrste preko raznih gatanja, kukumavcenja i omalovažavanja i gde niko ni prstom ne želi da mrdne zbog toga.
Svaka kritika upucena Fibri bila je pre ili kasnije ugušena, radi toga si odlazio cak i na druge forume, a oni koji su ih pisali su uglavnom bili prinudeni da nadalje cute.A nisam ja pljuvao po tebi ili bilo ko od onih koji su po tebi nepodobni jer pišu otvoreno o svemu, vec neki tvoji saradnici pa cak i prijatelji kako ste se medusobno oslovljavali.Sami govorite o sebi dovoljno, ne treba tu niko drugi više.

Naravno, svaka kritika upucena tebi je bljuvotina ma kako bila obrazložena na normalan nacin, no ti smeš da otvoreno vredaš ljude, sprdaš se sa njihovim poreklom i mestom prebivališta (ako su sa sela) i slicno.Želiš da na forumu bude reda, a kako i sam kažeš baš te briga ako ti se neki od clanova preko poruke obrati za pomoc.
Covece, ovo je tvoj sajt, a ti se praviš kao neki nemi posmatrac i neobavešten, stvarno smešno.Ako nemaš vremena (a stalno pretpostavljaš da svi drugi imaju) za to kako kažeš (a ti tvrdiš da nikada nemaš vremena no vidimo te cesto na forumu pa cak i na ovim spominjanim spornim podforumima), što si uopšte pokretao celu stvar?Imaš i moderatore, a ocigledno da su se i tu stvari otele kontroli.Sami ste napisali pravila foruma, a ne pridržavate ih se.Uopšte ne smatram da ste postupili ispravno ako dozvolite da neke bljuvotine ceo dan maltene štrce na forumu.Kako u nekim drugim situacijama munjevito reagujete?Nisi li munjevito preneo i one pretnje koje si dobio na mejl vezano za raspravu o stripzoni?A što bi sve nas uopšte i trebalo da zanima koja je neke tvoja prepiska van foruma, nije li i tebe baš briga za slicne situacije kako si i sam napomenuo?

I šta sad, treba da se osecam presrecnim što sam posle ko zna koliko vremena uspeo nešto da napišem povodom svega?Tužno je što uopšte i moram to da pišem.Drugi put sam se oglasio povodom funkcionisanja foruma, sada i na osnovu ponašanja nekih moderatora, a pre svega Manhuntera.Pre toga sam eto godinama cutao i gutao mirno sve što je radeno ovde.Nijednom se nisam bunio.Što je najtužnije uopšte nije rec o meni, cak niti o bilo kom drugom vec o nekim principima koji se grubo krše.Ali izgleda badava sve to.Svaki daljni pokušaj neke komunikacije je suvišan.Kao što sam napisao, radite šta hocete, vaše je pravo, vaš je forum, valjda cete biti zadovoljni.Verovatno vam i ne smeta da imate sve manji broj ljudi sa kojima se može ostvariti neka komunikacija pa makar imali i neka suprotna gledišta.U svakom slucaju kao što sam napisao vec, odlicno po tebe Markose.

Prekidam svaku dalju komunikaciju jer zaista nema nikakve svrhe.


Edited by - tumen on 17/11/2012 10:30:50
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1600 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 17/11/2012 : 10:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message
Baš su šašavi ovi forumaši!

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 10:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by makikatalinic

Evo te opet, nije nikakva pljuvacina vec te jednostavno tražim ako vec iznosiš ozbiljne optužbe za jednog (ili više) pojedin(a)ca kao što je da su ti ljudi nacionalisti, pa daj potkrijepi to. Nije pljuvanje kad kažem da je ovo sve skupa neozbiljno, a meni i pomalo smiješno.



A meni si smešan i ti, ali te zbog toga ne predlažem za nagradu u žanru komedije vec se bavim svojim životom.

Cudo jedno kako ti ne smetaju raznorazne optužbe po ceo jedan narod ili kada se pljuju srpski izdavaci, tu više ništa nije potrebno.

A svoje mišljenje sam izneo, tebi ako se ne svida uhvati se za uši pa igraj ili se iskukaj Markosu ima munjevito da reaguje.



I dalje nisi potkrijepio svoje tvrdnje s nekim od postova, još cekamo.

Što se ovog drugog reda i optužbi tice, naravno da mi ne smeta kad ih nigdje nisam vidio (slobodno mi pokaži gdje je to), a što se pljuvanja srpskih izdavaca tice... Ne ulazim baš previše u rasprave na strip podforumima (izmorio se u godinama ;D), pa vjerojatno nisam ulazio u te, al evo, ja sam zadovoljan srpskim izdavacima, ako tu pricamo o Veselom Cetvrtku, jedino što me smeta kod Veselog cetvrtka je ime :-)

I nemam ja ništa protiv iznošenja mišljenja, ali kada tvrdiš nešto (što ti radiš), onda ponavljam - agrumentirano to radi, ovako stvarno ispada sve skupa neozbiljno i ostavljaš dojam iskompleksiranog provokatora (ne kažem da to jesi, vec onako kako se iz postova da iscitati).

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 17/11/2012 : 11:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by tumen




Prekidam svaku dalju komunikaciju jer zaista nema nikakve svrhe.







Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000