forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 GIBONI - trebam pomoc
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ZoranC
Senior Member



Germany
1912 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 21/11/2012 : 22:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?



Izgleda da ce ojro onjušiti nešto...

Vjevericu?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/11/2012 : 22:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?

Njivu u Mongoliji.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/11/2012 : 01:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?



Izgleda da ce ojro onjušiti nešto...

Vjevericu?



Samo da ne bude rakun

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 07:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ajde pizduni ne off topicarite. Takva se žena sretne jednom u životu.....zamislite da vas upravo tada uhvati nespremnog....

Ja vec od svog 18 rodendana ne izlazim iz kuce bez zarucnickog prstena, nikada se ne zna....(hehe)
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 22/11/2012 : 07:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro



Ja vec od svog 18 rodendana ne izlazim iz kuce bez zarucnickog prstena, nikada se ne zna....(hehe)



Isti si Del Boy

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2012 : 15:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


tinton i mi smo na vezi, da vidimo kako ce sve završiti, kako izgleda smiješi ti se 30 eura....


U svakom slucaju bit ce dovoljna opcija (koju si rekao ako ti se Gibo nejavi) da na nekom festivalu (valjda sljedeci CRŠ ) castiš jednim stripom (samo razmišljam dali da uzmem Fibrine Gospodare jecma ili Inkala)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 17:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro


tinton i mi smo na vezi, da vidimo kako ce sve završiti, kako izgleda smiješi ti se 30 eura....


U svakom slucaju bit ce dovoljna opcija (koju si rekao ako ti se Gibo nejavi) da na nekom festivalu (valjda sljedeci CRŠ ) castiš jednim stripom (samo razmišljam dali da uzmem Fibrine Gospodare jecma ili Inkala)



upravo sam napisao pismo za Gibonija, idem ga sada isprintati, pa cemo vidjeti šta i kako. Javit cu naravno ako bude neki odgovor.
Onda cemo i mi srediti "racune" budi bez brige....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2012 : 17:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Nisi shvatio bit posta, Inkal i Gospodari jecma koštaju više od 30 eura

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 22:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Nisi shvatio bit posta, Inkal i Gospodari jecma koštaju više od 30 eura



ma šta ti to umišljaš, dobit ceš nekog Zagora od Ludensa

a za sada si zaslužio glasbenu želju, eto poklanjam ti od srca:

http://www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI


zvucnike na MAX!!!!!

Edited by - 1Euro on 22/11/2012 22:32:40
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2012 : 22:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Eh, da sam znao da si takva škrtica nebi ti ni slao adresu:

Primjerenije:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=j3wg2l1jYC4

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 22/11/2012 22:35:28
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 22:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Eh, da sam znao da si takva škrtica nebi ti ni slao adresu:

Primjerenije:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=j3wg2l1jYC4





ajde da mi sacekamo najprije, šta ce se dogoditi iz svega toga, što ja znam, možda si mi poslao krivu adresu.....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2012 : 22:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ih, da bar...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/11/2012 : 22:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ih, da bar...



ptico zloslutnico!
Trebaš pomagati starijim forumašima. Kada "omastim brkove" nekim svojim projektom, sjetit cu se ja tebe mali. Vec sam te stavio na spisak.
Ako mi prode projekt kod Lisce (nešto u vezi gacica, premali si još da bi razumio...) i kupim Porschea, dat cu ti da sjediš u njemu i citaš stripove
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/11/2012 : 10:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

Da mi je vidjeti izraz Kerumovog lica kad ga nazoveš.



....Vidjet cete kakva je to djevojka, ufffff.
Plavuša, osmijeh za milijun dolara (ima diamant nalijepljen na zubu), ima još jedan u pupku (rado ce vam ga pokazati hehe), ima plavu boju ociju,ma oženio bi je odmah i nikada je ne bi prevario. Ne bi je prevario ni sa Evom Longorim tako mi Svih Brada Ontarija



Onda ti ju je uspijelo smuvati. Nije bilo teško. Cestitke
Po opisu-celjanka...najbolje su celjanke

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/11/2012 10:48:22
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/11/2012 : 11:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

Da mi je vidjeti izraz Kerumovog lica kad ga nazoveš.



....Vidjet cete kakva je to djevojka, ufffff.
Plavuša, osmijeh za milijun dolara (ima diamant nalijepljen na zubu), ima još jedan u pupku (rado ce vam ga pokazati hehe), ima plavu boju ociju,ma oženio bi je odmah i nikada je ne bi prevario. Ne bi je prevario ni sa Evom Longorim tako mi Svih Brada Ontarija



Onda ti ju je uspijelo smuvati. Nije bilo teško. Cestitke
Po opisu-celjanka...najbolje su celjanke



ma ništa još nisam smuvao....bio sam na dobrom putu ali mislim da nismo baš nešto napredovali za to vrijeme....problem je neki njezin kao prijatelj, sa kojim nisu bili baš ozbiljni, ali mislim da se to sada malo promjenilo, pa su se i oni malo više povezali, trenutacno ne izgleda najbolje ali vec cu ja smisliti nešto...a drugi problem je njezin otac, koji je završio u Bolnici, pa onda ona više ne ide toliko na predavanja i ne vidimo se više koliko smo se vidali prije....ma sve se nekako okrenulo na loše....
Trebalo bi nekako maknuti onog tipa.....hm, dode mi Selanne na misao sa svojim macem.....
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 23/11/2012 : 12:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message
Preporuka:
Ako voliš stripove ( a voliš ) možda voliš i animacije. Pogledaj i poslušaj ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=6PCA8p762o4


What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/11/2012 : 14:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


ma ništa još nisam smuvao....bio sam na dobrom putu ali mislim da nismo baš nešto napredovali za to vrijeme....problem je neki njezin kao prijatelj, sa kojim nisu bili baš ozbiljni, ali mislim da se to sada malo promjenilo, pa su se i oni malo više povezali, trenutacno ne izgleda najbolje ali vec cu ja smisliti nešto...a drugi problem je njezin otac, koji je završio u Bolnici, pa onda ona više ne ide toliko na predavanja i ne vidimo se više koliko smo se vidali prije....ma sve se nekako okrenulo na loše....
Trebalo bi nekako maknuti onog tipa.....hm, dode mi Selanne na misao sa svojim macem.....

Cekam zapovijed!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/11/2012 : 16:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Ih, da bar...



Kada "omastim brkove"


Koliko si to vec puta rekao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/11/2012 : 16:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Ih, da bar...



Kada "omastim brkove"


Koliko si to vec puta rekao?


prestao sam brojit kod 666
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/11/2012 : 16:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro


ma ništa još nisam smuvao....bio sam na dobrom putu ali mislim da nismo baš nešto napredovali za to vrijeme....problem je neki njezin kao prijatelj, sa kojim nisu bili baš ozbiljni, ali mislim da se to sada malo promjenilo, pa su se i oni malo više povezali, trenutacno ne izgleda najbolje ali vec cu ja smisliti nešto...a drugi problem je njezin otac, koji je završio u Bolnici, pa onda ona više ne ide toliko na predavanja i ne vidimo se više koliko smo se vidali prije....ma sve se nekako okrenulo na loše....
Trebalo bi nekako maknuti onog tipa.....hm, dode mi Selanne na misao sa svojim macem.....

Cekam zapovijed!



cut cemo se, u meduvremenu, naoštri mac
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/12/2012 : 12:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Sutra je dan D jelda?
i? jesi se cuo s Gibom ili od svega figa?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/12/2012 : 15:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Sutra je dan D jelda?
i? jesi se cuo s Gibom ili od svega figa?



ma nije se javio.....ja sam poslao pismo na onu adresu koju si mi dao, i covjek se nije javio, niti mi je poslao taj plakat ni ništa....možda se covjek preselio, pa više ne živi na toj adresi ili ga boli q...c za mene. Sve u svemu velika FIGA.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/12/2012 : 16:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Jedna moja prijateljica je "sasvim luda" na Gibonija, pa me zanima jel ima netko neku adresu od tog covjeka, ili da je možda susjed njegov ili bilo tako nešto....pa da ga ja zamolim za neki njegov plakat sa podpisom (autogramom)?
Skinuli smo mi neke plakate za nju po gradu što su bili zalijepljeni ali svejedno to nije to.....

Znaci bilo bi super da mi date neki kontakt ili od njega ili njegovog managera, založbe,...bilo šta pa da ga onda ja kontaktiram i nabavim neki Plakat ili nešto tako (da joj dam za rodendan...).
Inace ona ide na sve njegove koncerte po Sloveniji itd. slikala se je sa njim i sve to ali bilo bi lijepo da joj nabavimo neki plakat ili nešto tako originalno....to mi je jako draga prijateljica i vrlo lijepa djevojka, jedna od najlijepših na svitu, pa ajde pomozite da se "izprsim"....

Odakle je uopšte Giboni? iz kog grada?
Ako ništa drugo kontaktirat cu gradonacelnika ili nešto....bilo kakva informacija može biti dobrodošla, zato ajde ljudi sve što znate od Gibonija napišite ovdje. Ma siguran sam da ce to na kraju biti neki susjed od Lwood-a ili nešto....pa cemo lijepo posjetiti covjeka, popiti koju i nabaviti plakate, slike, autograme,....



jbga prika tek sad ovo vidjeh.
al svejebno ne poznajen ga,jedino mi je rozga bila susida ,a nju nisan ni zamjeciva dok se nije pojavila na tv-u

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/12/2012 : 16:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

Jedna moja prijateljica je "sasvim luda" na Gibonija, pa me zanima jel ima netko neku adresu od tog covjeka, ili da je možda susjed njegov ili bilo tako nešto....pa da ga ja zamolim za neki njegov plakat sa podpisom (autogramom)?
Skinuli smo mi neke plakate za nju po gradu što su bili zalijepljeni ali svejedno to nije to.....

Znaci bilo bi super da mi date neki kontakt ili od njega ili njegovog managera, založbe,...bilo šta pa da ga onda ja kontaktiram i nabavim neki Plakat ili nešto tako (da joj dam za rodendan...).
Inace ona ide na sve njegove koncerte po Sloveniji itd. slikala se je sa njim i sve to ali bilo bi lijepo da joj nabavimo neki plakat ili nešto tako originalno....to mi je jako draga prijateljica i vrlo lijepa djevojka, jedna od najlijepših na svitu, pa ajde pomozite da se "izprsim"....

Odakle je uopšte Giboni? iz kog grada?
Ako ništa drugo kontaktirat cu gradonacelnika ili nešto....bilo kakva informacija može biti dobrodošla, zato ajde ljudi sve što znate od Gibonija napišite ovdje. Ma siguran sam da ce to na kraju biti neki susjed od Lwood-a ili nešto....pa cemo lijepo posjetiti covjeka, popiti koju i nabaviti plakate, slike, autograme,....



jbga prika tek sad ovo vidjeh.
al svejebno ne poznajen ga,jedino mi je rozga bila susida ,a nju nisan ni zamjeciva dok se nije pojavila na tv-u


na kraju je bio moj susjed, ali ocito ne prijateljski raspoložen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/12/2012 : 16:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma nema veze decki, meni je ionako svejedno za Gibonija, mislio sam zbog moje prijateljice i to....ima covjek koncert 21.12. u Podcetrtku, to je jedan mali gradic uz granicu sa HR, koji cu sada bojkotirati iz osvete haha.
Tinton hvala svejedno, odužit cu ti se na nekom strip festivalu ili cu ti nabaviti kucnu adresu nekog slovenskog pjevaca npr Vilija Resnika....
lwood, tko je rozga?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000