forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što posjetiti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/11/2012 : 11:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Sve zavisi od toga kakve ce nam ponude biti ove godine, u drugom mjesecu bih vec trebao znati gdje i kad idem. Ako budem u Mostaru, ova tura s Bevom i Jerryjem mi se cini sjajna ideja, racunaj na mene.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/11/2012 : 11:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva


Pocitelj:





Hvala za ovo, bio sam tu 2003, pa se nisam setio imena. :)
Bio u Sarajevu 10 dana, onda okolo- Jablanica i most na Neretvi, Mostar, u Tekiji u kuci derviša u Blagaju,...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/11/2012 12:02:31
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 12:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Baš bi mogli onda tako nešto zavrnut.
Još cu vidjet kako se isplati onda ici; autom ili javnim prijevozom. Tu su cestarine i gorivo ali i luksuz gdje ovisim samo o sebi sa jedne strane, te ušteda sa druge strane ali onda ipak ovisim o busevima i vlakovima.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 12:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Beva


Pocitelj:




Hvala za ovo, bio sam tu 2003, pa se nisam setio imena. :)
Bio u Sarajevu 10 dana, onda okolo- Jablanica i most na Neretvi, Mostar,...



I kakvi su dojmovi?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/11/2012 : 12:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Beva


Pocitelj:




Hvala za ovo, bio sam tu 2003, pa se nisam setio imena. :)
Bio u Sarajevu 10 dana, onda okolo- Jablanica i most na Neretvi, Mostar,...



I kakvi su dojmovi?



Ma nigdje boljih ljudi ne sretneš. Pa ideš na peceno janje, pa Begovu corbu obavezno ali u malim ulicicama u Sarajevu-pitaš domacine
Isplati se ti, ako još nisi bio
Tu imam poznanike, pa su me vozili okolo, tako da ne znam kao bi išao, možda renta car ili taksi, a spavaš u Sarajevu, tu ti ne bi znao najbolje savetovati.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/11/2012 12:21:02
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 12:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Beva


Pocitelj:




Hvala za ovo, bio sam tu 2003, pa se nisam setio imena. :)
Bio u Sarajevu 10 dana, onda okolo- Jablanica i most na Neretvi, Mostar,...



I kakvi su dojmovi?



Ma nigdje boljih ljudi ne sretneš. Pa ideš na peceno janje, pa Begovu corbu obavezno ali u malim ulicicama u Sarajevu-pitaš domacine
Isplati se ti, ako još nisi bio
Tu imam poznanike, pa su me vozili okolo, tako da ne znam kao bi išao, možda renta car ili taksi, a spavaš u Sarajevu, tu ti ne bi znao najbolje savetovati.



Najbolje stvari su uvijek u malim ulicicama

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 28/11/2012 : 12:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Stvarno bi se dalo nešto iskombinirati, od 01.06. bih i ja trebao preseliti u Mostar...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 12:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Super, BiH smo riješili!

Baš se i nisam naslušao preporuka za Madarsku, Slovacku, Austriju, Cešku, Poljsku, Makedoniju, Albaniju, Crnu Goru... A i još neke atrakcije u Srbiji ne bi bile na odmet.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/11/2012 : 13:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
U Novom Sadu imas dosta toga videti od Petrovaradinske tvrdjave do zgrade Dnevnika , nekad nama omiljenog izdavaca stripova. Subotica ti je mnogo lepša od Novog Sada , ali je Novi Sad mnogo veci grad i moze ti mnogo vise pruziti po pitanju provoda.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 28/11/2012 : 13:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message
quote:
Originally posted by masni

U Novom Sadu imas dosta toga videti od Petrovaradinske tvrdjave do zgrade Dnevnika , nekad nama omiljenog izdavaca stripova. Subotica ti je mnogo lepša od Novog Sada , ali je Novi Sad mnogo veci grad i moze ti mnogo vise pruziti po pitanju provoda.



E sad si mene zaintrigirao sa zgradom Dnevnika.
Bio sam 4 puta u NS, ali mi nikad nije palo na pamet otici potražit Dnevnikovu zgradu! Postoji li ona još kao Dnevnikova (tj.postoji li Dnevnik u nekom obliku) ili posjetiti znaci otici na tu negdašnju adresu i kao posjetiti fizicku lokaciju koja danas nema veze s Dnevnikom?
Cisto da znam za drugi put...

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 13:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
prastara zgrada Dnevnika kao turisticka atrakcija

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/11/2012 : 13:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Jbga nemam sad vremena ali za Madjarsku, Srbiju i ostale ti mogu dosta reci A i Rumunjska je zakon - pa baš to kaj si naveo da su ti pricali je car putovanja - dobor ovo sa taksistom baš i ne ali meni je sad veca fora otici u takvu zemlju nego negdje gdje je sve "cisto i uredno"


Vidiš hrpu dvoraca i gradova od 200 000 stanovnika za koje nikada nisi prije ni cuo,hrpa zanimljivih stvari se sazna i vidi, a lokalno stanovništvo i njihovi obicaji su uvijek zanimljiva pojava, narocito u Rumunjskoj. Ne znam, vozimo se s autom i ispred nas nasred ceste konj i kola. Ono, konj i kola sa sijenom na glavnoj cesti. I lik se makne u stranu da ga lakše zaobidem, ja mu potrubim kao zahvalu,i fino uplašim konja i on fino mi skoro zakaci auto s kopitom Mislim, takve pizdarijice su car putovanja, najlakše je otici u Pariz 5 dana i vidjeti Louvre Ovak kad se voziš i naletiš na selo koje se zove FEGET, to je fora
Madjarska je zakon. Imaš autoput Zagreb-Budimpešta, do tam ti je 337 km, tam si za 3 sata. usput staneš na Balatonu (prepotucam mala mjesta u južnom dijelu, pa Kesthej (dobro on je malo sa strane al' se isplati vidjeti), pa Šiofok...Sve ti je to usput.) Prava carda i hrana u njoj - nenadjebivo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/11/2012 : 13:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by masni

U Novom Sadu imas dosta toga videti od Petrovaradinske tvrdjave do zgrade Dnevnika , nekad nama omiljenog izdavaca stripova. Subotica ti je mnogo lepša od Novog Sada , ali je Novi Sad mnogo veci grad i moze ti mnogo vise pruziti po pitanju provoda.



E sad si mene zaintrigirao sa zgradom Dnevnika.
Bio sam 4 puta u NS, ali mi nikad nije palo na pamet otici potražit Dnevnikovu zgradu! Postoji li ona još kao Dnevnikova (tj.postoji li Dnevnik u nekom obliku) ili posjetiti znaci otici na tu negdašnju adresu i kao posjetiti fizicku lokaciju koja danas nema veze s Dnevnikom?
Cisto da znam za drugi put...




Ona je na glavnom bulevaru, kada udešd u grad iz smjera Iriga, po novom mostu. Zgrada k'o zgrada, ništ posebno Naravno, ima jednu sentimentalnu vrijednost Ak' si u NS, svakako se isplati otici u Srijemske Karlovce u restoran Dunav, na rijeci Dunav u Dunavskoj uliciTocno si iznad rijeke (jedan stol je cak i iznad samog Dunava) rijeka je tu široka kilometar, a klopa je zakon

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 13:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Jbga nemam sad vremena ali za Madjarsku, Srbiju i ostale ti mogu dosta reci A i Rumunjska je zakon - pa baš to kaj si naveo da su ti pricali je car putovanja - dobor ovo sa taksistom baš i ne ali meni je sad veca fora otici u takvu zemlju nego negdje gdje je sve "cisto i uredno"


Vidiš hrpu dvoraca i gradova od 200 000 stanovnika za koje nikada nisi prije ni cuo,hrpa zanimljivih stvari se sazna i vidi, a lokalno stanovništvo i njihovi obicaji su uvijek zanimljiva pojava, narocito u Rumunjskoj. Ne znam, vozimo se s autom i ispred nas nasred ceste konj i kola. Ono, konj i kola sa sijenom na glavnoj cesti. I lik se makne u stranu da ga lakše zaobidem, ja mu potrubim kao zahvalu,i fino uplašim konja i on fino mi skoro zakaci auto s kopitom Mislim, takve pizdarijice su car putovanja, najlakše je otici u Pariz 5 dana i vidjeti Louvre Ovak kad se voziš i naletiš na selo koje se zove FEGET, to je fora
Madjarska je zakon. Imaš autoput Zagreb-Budimpešta, do tam ti je 337 km, tam si za 3 sata. usput staneš na Balatonu (prepotucam mala mjesta u južnom dijelu, pa Kesthej (dobro on je malo sa strane al' se isplati vidjeti), pa Šiofok...Sve ti je to usput.) Prava carda i hrana u njoj - nenadjebivo



Što bi tek bilo da imaš vremena

Da li hablaju Engleski u Rumunjskoj?
Što ima u tom Kestheju i Šiofoku?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/11/2012 : 14:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove


Zapravo me dosta zanima Istocna Europa tako da slobono preporuci i više mjesta što se Srbije tice.






Dva najlepša grada u Srbiji su Subotica i Novi Sad, tako da ti preporucujem da ih posetiš.

Što se ostatka tice, mogu da ti preporucim ono što ja najbolje poznajem, Homolje, Branicevo i Resavu.


Homolje













Golubac, Smederevo i Ðerdap












Resavska pecina i Manasija (nisam ljubitelj verskog turizma, ali stvarno dobro izgleda)






I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 14:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Thx, ima tu dobrih stvari ali trebam vidjet kako mi što paše za posjetit, što mi je usput i tako.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/11/2012 : 15:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ako budeš išao na jug Dalmacije, možeš sa poluotoka Pelješca stici na otok Mljet (Nacionalni park), pa produžiti do Dubrovnika...

Poluotok Pelješac



Otok Mljet







Dubrovnik


Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/11/2012 : 17:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ako realiziramo ovu hercegovacku turu, auto ti nece trebati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 18:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Ako budeš išao na jug Dalmacije, možeš sa poluotoka Pelješca stici na otok Mljet (Nacionalni park), pa produžiti do Dubrovnika...




Da, ovo je isto dobra ruta. Bila mi frendica tamo i super joj je bilo, ali od svih mjesta koje je posjetila te godine (proputovala cijelu Europu) najviše ju se dojmio Hvar.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 28/11/2012 : 18:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ako realiziramo ovu hercegovacku turu, auto ti nece trebati.



Zašto misliš?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 28/11/2012 : 18:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by selanne

Ako realiziramo ovu hercegovacku turu, auto ti nece trebati.



Zašto misliš?



Covjek se ocito nudi kao vozac, javi mu kad te treba pokupiti u Dubrovniku :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/11/2012 : 18:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Zimovati ovdje..jedinstveno i neponovljivo.



Matterhorn (4'478 m ü.M.) - Zermatt Matterhorn

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/11/2012 : 19:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by selanne

Ako realiziramo ovu hercegovacku turu, auto ti nece trebati.


Zašto misliš?


Covjek se ocito nudi kao vozac, javi mu kad te treba pokupiti u Dubrovniku :)

Nisam baš mislio na Dubrovnik, ali ako autobusom dodeš u Mostar, onda se nudim kao vozac do Kravica.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 28/11/2012 19:10:44
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/11/2012 : 22:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Evo ovdje pri dnu imaš nešto o mojim putešestvijama po Transilvaniji

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40212

Glavni cilj je bio zamak grofa Drakule, ali cijela tura je bila puna toga za vidjeti tak da je taj Drakulin dvorac na kraju ispao najmanje dobar:))

još posle stavim ponešto...
Ðerdap - prekrasno, uglavnom cijeli taj dio je odlican. I onda izadeš na Donji Milanovac gdje je dunav dugacak 3 kilometra(!), pa popiješ kavicu na obali...Ma zakon. Smederevo je industrijski grad ali stvarno lijepo izgleda pogled s tvrdave...A i centar nije loš

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 29/11/2012 : 09:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by selanne

Ako realiziramo ovu hercegovacku turu, auto ti nece trebati.


Zašto misliš?


Covjek se ocito nudi kao vozac, javi mu kad te treba pokupiti u Dubrovniku :)

Nisam baš mislio na Dubrovnik, ali ako autobusom dodeš u Mostar, onda se nudim kao vozac do Kravica.



Vidjet cemo još da li ce ti se dati kad dode vrijeme za to ako ne budeš na studentskoj razmjeni u to vrijeme

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000