forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 dokumentarac STRIPOVI.COM (ima spisak na 2.stranic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/12/2012 : 21:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto u pravu razmišljam, da bi snimio road movie (ili dokumentarac) sa radnim naslovom STRIPOVI.COM, možd ase predomislim u vezi naslov aali radni naslov ce biti stripovi.com barem za sada.

U glavnoj ulozi ja vidim RISAR69 ako bude zainteresiran. Covjek je faca, ljudi ga znaju, on je veliki kolekcionar, i ima puno toga za reci i pokazati.

Znaci ako Seba bude prihvatio onda bi ja njega pratio sa kamerom po Sloveniji, Hrvatskoj, Bih i Srbiji.
Znaci, ja cu biti snimatelj i pratit cu Risara69 na njegovom putu. Na pocetku bi se Risar69 predstavio, pokazao svoju kolekciju albuma, podmetaca,....i onda bi išao na put i ja bi ga pratio kamerom. Nešto malo bi bilo dogovoreno PO SCENARIJU (vec imam neke ideje), a ostalo bi bilo sasvim spontano.
Pratio bi Risara po pijacama, na susretima sa ostalim clanovima ovog foruma. npr Risar bi se mogao zaustaviti u Zagrebu i onda bi se tamo sreo sa ljudima iz Zagreba, obišao Britanac itd,...onda bi krenuo dalje u neki drugi grad,....

Znaci javite se ovdje svi, koji biste voljeli sudjelovati u tom filmu.
Vaša ce uloga biti da igrate samog sebe, sve što cete raditi jeste da cete se družiti na nekom picu, pijaci,...sa Risarom i razgovarat cete sve ono što bi razgovarali, da nema kamere. naravno da cemo puno toga izbaciti kasnije, kod montaže...

Ako nece risar da igra glaunu ulogu, ond acu pronaci nekog drugog ali fazon ce biti isti.....

Znaci javite se svi koji ste zainteresirani, pa cu napraviti "route plan" gdje i kada da se sretnemo.

Seba, kaj ti praviš? Si za? V bistvu boš igral samega sebe, pa malo se bova okrog vozila po kaficih, striparnicah, bolšjakih,....ti boš lahko kaj o svoji zbirki povedal, pa kaj išceš itd,..sreceval se boš z preostalimi forumaši,...mogoce naredimo filmsko zvezdo iz tebe....

Razmisli pa mi javi, se bova v živo podrobneje pogovorila.

Edited by - 1Euro on 22/12/2012 18:11:32

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 21/12/2012 : 21:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Ima li uloge za mene?
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 21/12/2012 : 22:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Ima li uloge za mene?


Glavni negativac.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/12/2012 : 22:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 21/12/2012 : 22:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message
Javljam se za ulogu najmladeg clana ovog foruma

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 22:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

Javljam se za ulogu najmladeg clana ovog foruma


Koliko imas?
Ima mladjih clanova,onako
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 09:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Ima li uloge za mene?



pa naravno, ima uloge za SVATKOGA TKO TO ŽELI. Ako si ozbiljan, stavit cu te na spisak, jer poanta je da se glavni igrac (recimo RISAR ako bude htio) susretne sa što više forumašima, u prvom dijelu ce to biti Slovenija, Hrvatska, Bih i Srbija, kasnije možda snimimo drugi dio pa ce Risar ici i u Njemacku, Švicarsku,...

Svi ste culi za "low budget" film, ja sam izmislio "no budget" film, što znaci da nitko nece dobiti platu (na žalost....), ali vam mogu svima ici na ruku, pa vam mogu napraviti besplatnu reklamu ( a vi se sami dogovorite sa sponzorima ako ga imate).
Recimo možete nositi neku majicu nekog poduzeca, i time napravite reklamu z ato poduzece, ili Vronski radi kao novinar kod Pravde, pa ga možemo posjetiti na radnom mijestu i to ce biti reklama z atu firmu npr,....ili imate omiljeni kafic, pa se možemo dobiti BAŠ U TOM KAFICU, pa cete vi možda zbog toga dobiti besplatno pice,....

Znaci ja vam necu moci platiti, a vi možete sami pronaci sponzore, tako da cete kada se sretnemo vi biti taj koji cete nas voditi po gradu ili po kaficima ili cete nam pokazati gdje radite ili bilo šta,....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 09:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.




hvala!!! Pa nadam se i ja, stvarno bi volio, kad bi Risar69 prihvatio ulogu, jer je stvarno stvoren za tu ulogu, boljeg covjeka trenutno ne mogu zamisliti za tu ulogu....ako on nece onda sam opet na pocetku, pa trebam pronaci nekog drugog....i nadam se isto tako da ce se javiti bar nekoliko forumaša, koji ce se htjeti pojaviti u tom dokumentarcu.

Recimo Dcopic (u Sloveniji, posjetimo ga u njegovoj pizzeriji, napravimo reklamu za njegovu pizzeriju,...), Teller isto tako je zanimljiv lik, možda ova ekipa iz Zagorja (Trbovelj...?), možda Sanda (crtac, mogao bi sam sebi napraviti dobru reklamu), Striparnica Buch,....Svi ovi ljudi znaju Risara69!

Onda krenemo npr u Zagreb (Mladjo, Deecay, Supermark,....Britanac,kafici,striparnice,....)

A onda sve zavisi tko bi se sve javio, pa da idemo onda tamo, da se sretnemo sa njim.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 09:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

Javljam se za ulogu najmladeg clana ovog foruma



super!!! Odakle si?

Inace ja sam zamislio projekt ovako, da bi na pocetku Risar69 pokazao svoju kolekciju onda prije nego bi išao na put on bi "kao trebao sakupiti novac za putovanje" pa bi ONDA BILO MALO GLUME:

-recimo on bi posjetio neke "namještene bivše djevojke" - (moje prijateljice), od kojih bi onda posudio novac
-onda bi rekao npr. "idemo do jednog mog poslovnog suradnika", pa bi gledaoci ocekivali, da ce to biti neki covjek njegovih godina, a na kraju bi posjetili tamo nekog 8 godišnjaka sa kojim bi se Risar69 cjenkao da mu proda neke stripove, da sakupi novac za put....

Tako da tu bi bilo malo komedije, glume, igranja,...a onda kasnije sve spontano, bez glume,....


Mladi clanovi, djeca,....su veoma zanimljivi ako bi htjeli sudjelovati u filmu, jer tako bi i njima približili stripove, albume,.....recimo pada mi na pamet Tinton i njegovi prijatelji, sa kojim abi se Risar mogao susresti itd,.....

Poanta je da prikažemo forumaše, kako oni žive, cime se bave, šta rade, njihove kolekcije, a sa nekima se možemo dobiti samo na razgovoru, picu, druženju,....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 10:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message

ovo ti je jedna od najboljih ideja dosad

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 10:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Smomo8

Javljam se za ulogu najmladeg clana ovog foruma


Koliko imas?
Ima mladjih clanova,onako


pa valjda 8 godina ima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 22/12/2012 : 13:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
mozes da posetis kragujevac kad je druzenje... pa beograd... i sajam knjiga... i skupis razne ekipe... koje su oko s.com i obidjes alan ford i darkwood... malo pricas sa izdavacima... moze da ispadne fenomenalno...

sangue navajo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 13:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
u zagreb dodete na tribinu malog mate, tribinu malo snimite pa onda poslje popricate s njim i s onima koji su bili na tribini.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 22/12/2012 : 14:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Euro, covece, pa braca Troteri su amatercine za tebe, svaka tebi cast na tolikom spektru ideja

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/12/2012 : 14:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Combatrock

mozes da posetis kragujevac kad je druzenje... pa beograd... i sajam knjiga... i skupis razne ekipe... koje su oko s.com i obidjes alan ford i darkwood... malo pricas sa izdavacima... moze da ispadne fenomenalno...


To sam mu i ja hteo predloztiti.Te stripovi,para gradova,kafane ,druzenje i tako to.Ideja je fina.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 14:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Combatrock

mozes da posetis kragujevac kad je druzenje... pa beograd... i sajam knjiga... i skupis razne ekipe... koje su oko s.com i obidjes alan ford i darkwood... malo pricas sa izdavacima... moze da ispadne fenomenalno...



da Kragujevac obavezno, cak sam razmišljao da bi mogli posjetiti i Mafest, iako ga vjerovatno nece biti, valjda ce svejedno doci neki ljudi, pa bi mogli onda sa njima pricati o tom Festivalu, lijepo na miru, baš ono "Okupljanje trapera",....

Jedino mi se nije još Risar69 javio....poslao sam mu PM. Jer on bi bio najbolji izbor za tu ulogu.....ako on nece prihvatiti onda cu trebati pronaci nekog drugog,.....

Zanimljiv lik bi bio i Cronos six recimo, ali u tom primjeru bi se promjenio "route plan" pa bi išli iz Srbije u Hrvatsku, Bih i na kraju u Sloveniju.....


A može se i netko drugi javiti, ako me Risar ( i Cronos, kao drugi izbor) slucajno odbiju.....

Možda bi i lwood bio zanimljiv u toj ulozi ili Supermark.....ili onaj slovenac Marko iz Beltinca,....ma bilo tko.....javite se i napravicemo "route plan"....



Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/12/2012 : 15:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Ako se ne spustis do Crne Gore i snimis ovdasnje forumase to ti nece valjati ni pet para.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2012 : 15:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Hvala 1Euro-Aleš za komplimenat ali više bi volio biti samo u stranskoj ulozi, jer to je više forum sa stripovima, bolje bi bilo nekog stripaša uklopiti u glavnu ulogu.
Samo da mi opet ukradu pare, pa više srece cu imati nadam se sledeci put. Mogli bi sa stripašima i na demonstracije i slicno, vrlo bi bilo zanimljivo. Joke.
Ja imam kolekcije koje tu nisu toliko aktualne, ali svakako cu se uklopiti u projekat.
Hvala.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/12/2012 15:47:48
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2012 : 15:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Combatrock

mozes da posetis kragujevac kad je druzenje... pa beograd... i sajam knjiga... i skupis razne ekipe... koje su oko s.com i obidjes alan ford i darkwood... malo pricas sa izdavacima... moze da ispadne fenomenalno...


To sam mu i ja hteo predloztiti.Te stripovi,para gradova,kafane ,druzenje i tako to.Ideja je fina.



Možda cu ponoviti sledecu godinu slicnu avanturu od grada do grada, ako nece pre smak svijeta

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2012 : 15:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Caleb

Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.




hvala!!! Pa nadam se i ja, stvarno bi volio, kad bi Risar69 prihvatio ulogu, jer je stvarno stvoren za tu ulogu, boljeg covjeka trenutno ne mogu zamisliti za tu ulogu....ako on nece onda sam opet na pocetku, pa trebam pronaci nekog drugog....i nadam se isto tako da ce se javiti bar nekoliko forumaša, koji ce se htjeti pojaviti u tom dokumentarcu.

Recimo Dcopic (u Sloveniji, posjetimo ga u njegovoj pizzeriji, napravimo reklamu za njegovu pizzeriju,...), Teller isto tako je zanimljiv lik, možda ova ekipa iz Zagorja (Trbovelj...?), možda Sanda (crtac, mogao bi sam sebi napraviti dobru reklamu), Striparnica Buch,....Svi ovi ljudi znaju Risara69!

Onda krenemo npr u Zagreb (Mladjo, Deecay, Supermark,....Britanac,kafici,striparnice,....)

A onda sve zavisi tko bi se sve javio, pa da idemo onda tamo, da se sretnemo sa njim.....


Vidiš, to nije loša ideja. Svi imaju glavnu ulogu. Svaki covijek je po svoje poseban.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 16:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Caleb

Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.




hvala!!! Pa nadam se i ja, stvarno bi volio, kad bi Risar69 prihvatio ulogu, jer je stvarno stvoren za tu ulogu, boljeg covjeka trenutno ne mogu zamisliti za tu ulogu....ako on nece onda sam opet na pocetku, pa trebam pronaci nekog drugog....i nadam se isto tako da ce se javiti bar nekoliko forumaša, koji ce se htjeti pojaviti u tom dokumentarcu.

Recimo Dcopic (u Sloveniji, posjetimo ga u njegovoj pizzeriji, napravimo reklamu za njegovu pizzeriju,...), Teller isto tako je zanimljiv lik, možda ova ekipa iz Zagorja (Trbovelj...?), možda Sanda (crtac, mogao bi sam sebi napraviti dobru reklamu), Striparnica Buch,....Svi ovi ljudi znaju Risara69!

Onda krenemo npr u Zagreb (Mladjo, Deecay, Supermark,....Britanac,kafici,striparnice,....)

A onda sve zavisi tko bi se sve javio, pa da idemo onda tamo, da se sretnemo sa njim.....


Vidiš, to nije loša ideja. Svi imaju glavnu ulogu. Svaki covijek je po svoje poseban.



pa da naravno, ali sam mislio, da bi netko "povezivao" sve te ljude, znaš netko kao novinar, da ne govore ljudi samo u kameru (kao da pricaju sami sa sobom,...), da je netko uvijek prisutan i razgovara sa tim ljudima, pita ih nešto itd.....

Ali dobro, imam drugu ideju:

-mogao bi snimati skupove druženja forumaša, recimo u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, možda i CG, ili BIH, pa i Makedoniji,....naravno razlicite lokacije, (kafici, striparnice, pijace,....) tako d abi onda snimao njihov razgovor, tada mi ne bi trebao "novinar" jer bi se kamerom umiješao medu njih, i oni bi razgovarali medu sobom, tu i tamo bi naravno nekoga nešto i pitao pa bi ta osoba govorila u kameru isto kao kod "the office" ili "American Chopper"....

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ajde javite se svi koji bi željeli sudjelovati u tom projektu, znaci svi koji niste "Camera shy"...

U biti cete "igrati" samog sebe i za 20 minuta uopšte necete više primjetiti kameru, i normalno cete raditi ono šta i inace radite (idete u striparnicu, gledate stripove, dobijete se na drinku sa nekim drugim stripašem, razgovarate, zazvoni vam mobitel, idete na šetnju sa psom npr....nema veze,....ionako cemo snimiti dosta materiala, tako da cemo kod montaže izbaciti puno toga,.....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 17:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Caleb

Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.




hvala!!! Pa nadam se i ja, stvarno bi volio, kad bi Risar69 prihvatio ulogu, jer je stvarno stvoren za tu ulogu, boljeg covjeka trenutno ne mogu zamisliti za tu ulogu....ako on nece onda sam opet na pocetku, pa trebam pronaci nekog drugog....i nadam se isto tako da ce se javiti bar nekoliko forumaša, koji ce se htjeti pojaviti u tom dokumentarcu.

Recimo Dcopic (u Sloveniji, posjetimo ga u njegovoj pizzeriji, napravimo reklamu za njegovu pizzeriju,...), Teller isto tako je zanimljiv lik, možda ova ekipa iz Zagorja (Trbovelj...?), možda Sanda (crtac, mogao bi sam sebi napraviti dobru reklamu), Striparnica Buch,....Svi ovi ljudi znaju Risara69!

Onda krenemo npr u Zagreb (Mladjo, Deecay, Supermark,....Britanac,kafici,striparnice,....)

A onda sve zavisi tko bi se sve javio, pa da idemo onda tamo, da se sretnemo sa njim.....


Vidiš, to nije loša ideja. Svi imaju glavnu ulogu. Svaki covijek je po svoje poseban.



pa da naravno, ali sam mislio, da bi netko "povezivao" sve te ljude, znaš netko kao novinar, da ne govore ljudi samo u kameru (kao da pricaju sami sa sobom,...), da je netko uvijek prisutan i razgovara sa tim ljudima, pita ih nešto itd.....

Ali dobro, imam drugu ideju:

-mogao bi snimati skupove druženja forumaša, recimo u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, možda i CG, ili BIH, pa i Makedoniji,....naravno razlicite lokacije, (kafici, striparnice, pijace,....) tako d abi onda snimao njihov razgovor, tada mi ne bi trebao "novinar" jer bi se kamerom umiješao medu njih, i oni bi razgovarali medu sobom, tu i tamo bi naravno nekoga nešto i pitao pa bi ta osoba govorila u kameru isto kao kod "the office" ili "American Chopper"....




bolja mi je prvota ideja, jedan je "voditelj" filma koji onda prica sa svima po gradovima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Bilo bi super, da vas se više ljudi javi iz istoga grada ili bar dvojica, tako ce vama biti lakše jer cete normalno razgovarati medusobom i necete se optericivati kamerom, a i ja vam necu trebati postavljati puno pitanja, jer cete ionako vi razgovarati....


Baš sad razmišljam, da bi mogao biti STRIP u glaunoj ulozi.....znaci STRIP bi bio taj koji bi povezivao ljude. Recimo Risar ide u striparnicu ili kiosk i kupi strip, onda sljedeci dan Risar taj strip razmjeni sa nekim drugim forumašem, nadu se na picu, razgovaraju o stripovima i razmjene strip, onda pratimo kamerom gdje ide taj strip, recimo da ga onda taj drugi zamijeni sa nekim iz Zagreba, pa onda stigne taj strip u Zagreb, i tako dalje,....znaci pratimo "putovanje jednog stripa" i ljude koji se susrecu sa tim stripom......
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/12/2012 : 17:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Caleb

Euro, ovo bas deluje kao dobra i zanimljiva ideja. Nadam se da ces je i ostvariti. Bas bih voleo da pogledam dokumentarac.




hvala!!! Pa nadam se i ja, stvarno bi volio, kad bi Risar69 prihvatio ulogu, jer je stvarno stvoren za tu ulogu, boljeg covjeka trenutno ne mogu zamisliti za tu ulogu....ako on nece onda sam opet na pocetku, pa trebam pronaci nekog drugog....i nadam se isto tako da ce se javiti bar nekoliko forumaša, koji ce se htjeti pojaviti u tom dokumentarcu.

Recimo Dcopic (u Sloveniji, posjetimo ga u njegovoj pizzeriji, napravimo reklamu za njegovu pizzeriju,...), Teller isto tako je zanimljiv lik, možda ova ekipa iz Zagorja (Trbovelj...?), možda Sanda (crtac, mogao bi sam sebi napraviti dobru reklamu), Striparnica Buch,....Svi ovi ljudi znaju Risara69!

Onda krenemo npr u Zagreb (Mladjo, Deecay, Supermark,....Britanac,kafici,striparnice,....)

A onda sve zavisi tko bi se sve javio, pa da idemo onda tamo, da se sretnemo sa njim.....


Vidiš, to nije loša ideja. Svi imaju glavnu ulogu. Svaki covijek je po svoje poseban.



pa da naravno, ali sam mislio, da bi netko "povezivao" sve te ljude, znaš netko kao novinar, da ne govore ljudi samo u kameru (kao da pricaju sami sa sobom,...), da je netko uvijek prisutan i razgovara sa tim ljudima, pita ih nešto itd.....

Ali dobro, imam drugu ideju:

-mogao bi snimati skupove druženja forumaša, recimo u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, možda i CG, ili BIH, pa i Makedoniji,....naravno razlicite lokacije, (kafici, striparnice, pijace,....) tako d abi onda snimao njihov razgovor, tada mi ne bi trebao "novinar" jer bi se kamerom umiješao medu njih, i oni bi razgovarali medu sobom, tu i tamo bi naravno nekoga nešto i pitao pa bi ta osoba govorila u kameru isto kao kod "the office" ili "American Chopper"....




bolja mi je prvota ideja, jedan je "voditelj" filma koji onda prica sa svima po gradovima



pa i meni ali vidiš da nitko nece....Mogao bi ja recimo posjetiti sve te ljude ali tko ce onda biti kamerman.....ipak bi ja radije snimao jer znam kako sam zamislio, ali dobro možda lakše pronadem kamermana pa mogu ja biti voditelj iako nisam toliko simpaticak kao Risar ili Cronos,...oni su baš ono "kamera friendly" i takvog covjeka tražim.....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2012 : 17:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
pa sigurno ce netko htjeti biti kamerman, a ti mu samo daš detaljne upute

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 02/01/2013 16:55:57
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000