forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis 2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 28/06/2013 : 22:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
U svakom slucaju finale ce biti bez Nadala koji je trenutno na pecanju i fazi promene "vitaminske" terapije, mora to da se pojaca. Taman tu negde sledece godine kada se bude igrao Akapulko na šljaci možemo ga ocekivati nazad.Cek, pa Akapulko se sledece godine igra na betonu umesto na šljaci.Ništa, onda pecaroš mora da ceka do Monte Karla.

Edited by - tumen on 28/06/2013 22:06:57
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30727 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/06/2013 : 17:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Dodig i treci mec zaredom dobio i prošao u drugi tjedan Wimbledona! Svaka cast! Ceka ga pobjednik Ferrer-Dolgopolov! Zanimljivo kako su sva tri meca Dodigovi protivnici predali u izgubljenoj situaciji (Kohlschreiber, Kudla i danas Sijsling), danas za 40 minuta 6:0, 6:1 impresivan Dodig!

Petra martic nakon katastrofalnog otvaranja 6:1, 4:1, sad je na 4:5, ako dobije ovaj set, eto i nje u drugom tjednu! Lijepo! Sretno!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/06/2013 : 17:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

U svakom slucaju finale ce biti bez Nadala koji je trenutno na pecanju i fazi promene "vitaminske" terapije, mora to da se pojaca.



A drustvo mu pravi guru dopinga - Lance Armstrong..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 17:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bernard Tomik pobedio Gaskea, možda je za nekog to iznenadenje...Prošli još Verdasko, Sepi, Južnji, Kubot, cekamo Ðokovica!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 29/06/2013 17:25:54
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 17:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tex2
Petra Martic nakon katastrofalnog otvaranja 6:1, 4:1, sad je na 4:5, ako dobije ovaj set, eto i nje u drugom tjednu! Lijepo! Sretno!!!



za to je trebalo dobit dva seta ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 18:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Aman, pa znao ili ne znao, covek iznosi svoje misljenje kao nesumnjivi ljubitelj tenisa. Jel to zabranjeno? Ovo je jebeni forum, for Christ's sake! Koliko god da se to misljenje tebi, kao teniskom znalcu, ne svidja, opet ne vidim zasto je problem izneti ga. Mozete da suceljavate argumente, ali ne vidim razlog za nekakvo nipodastavanje sto ti konstantno radis. I prema Aceu, koji nije toliko opterecen tenisom vec samo voli da gleda, i prema Nadalu (koga ja licno ne volim da gledam zbog stila igre, ali ako on nije veliki u porazima ja ne znam ko je... pa covek nije hteo da prica o kolenima kako ne bi time umanjio uspeh protivnika), i uopste prema svakom ko nije Djokovic. Ponekad se pitam sta bi Srbi radili da nije Djokovica.

Ti tenis posmatras kroz prizmu nacije i iskljucivo se referenciras na uspehe srpskih tenisera (kad ih ima) i povremene tirade iz kategorije "Gdje su nestali hrvatski tenisaci?" kad god se neki Hrvat usudi da pomisli nesto iole lose o Djokovicu. Acestroke to ne radi, koliko god poznavao ili ne ono o cemu govori. Cak imam utisak da su njemu svi teniseri na neki nacin dragi. Zato vi nikad necete moci da se razumete. Ali smesno je kad coveka optuzujes za prostakluk kad si ti dva puta u top 10 sto se prostakluka tice u istoriji ovog foruma. Ej, pa ti si naveo ljude koji te licno ne poznaju da zele da se fizicki razracunavaju s tobom, a Acestrokeu si svojevremeno uputio jednu od najruznijih uvreda koju sam ja u zivotu procitao na bilo kom mestu. I onda posto popijes kaznu, ucutis se neko vreme, pa se posle izvinjavas i izigravas finocu. Do novih provokacija i vredjanja. I tako u krug. Acestroke je zapravo mala beba za tebe sto se tice ulicnog repertoara. Ne kapiram potrebu za tim, ali ajde. Sigurno da Acestroke ima problem sto ima kratak fitilj, ali rekao bih da i ti imas neki problem koji ovim nikako ne resavas.

Bah, zbog ovakvih pro- & anti-djokovicevskih rasprava sam i prestao da dolazim na ovu temu...



Ajde sada baš da odgovorim na ovu gomilu gluposti i nebuloza koje si napisao.

Ima covek pravo da izrazi mišljenje?
Ne znam o cemu ti to, ali upravo sam ja to radio, a ne on, ja sam samo izrazio svoj stav da Nadal van šljake više ništa bitnije nece uraditi, valjda imam pravo na to vaše "gospodstvo"?Doticni Acestroke me je na to napao kao oparen, kao da sam mu ubio nekog bliskog, prvo je napisao da lupetam, pa kada sam ja njemu napisao da ja njemu to nisam pisao iako sam imao gomilu prilika za to, nazvao me je budalom i onako se "fino" izrazio da "serem".Baš lepo, nema šta.
Zaista stvarno je "veliko pitanje" ko kome ne da da iznese stav, a bilo je toga i u prošlosti, doticni se lecne cim neko pomene Nadala, a da nisu samo superlativi u pitanju.
Doticnog Nadala nigde nisam omalovažavao niti bilo šta, nazvao sam ga kraljem šljake i velikim igracem, ali sada cu ubuduce namerno upravo to da radim, baš zbog ovakvih zaludenika i licemera poput vas.Više nikakvog poštovanja necu imati prema njemu samo zato što vi lupetate ovde na kvadrat.

A što se tice tenisa, ja ga pratim od malih nogu, nema to nikakve veze sa Ðokovicem, pratio sam ovaj sport dok je bila bivša SFRJ i navijao za Živojinovica, Ivaniševica i Prpica, a bio sam i veliki ljubitelj Samprasa posle.Pratim mnoge teniske sajtove i forume, bio sam uživo na dosta meceva, poznajem sva moguca pravila i sigurno sam doktor tenisa za takve poput tebe i Acestroka.Nisam uopšte opsednut Ðokovicem, a upravo je on ovde bio najviše pljuvan i omalovažavan, pogledaj samo šta Dosada radi recimo.
Nemam ništa protiv hrvatskih tenisera i sportista uopšte, ko god je pratio forum mogao je da primeti da se uopšte ne ukljucujem u rasprave vezane za njih, jednostavno za mene su isti kao i sportisti iz bilo koje druge zemlje sem Srbije.Ovo što sam ih spomenuo je cisto zbog Dosade i to je neka interna stvar izmedu nas dvojice jer doticni dolazi na ovaj forum iskljucivo da bi provocirao Srbe, šta znam, valjda mu je to neka duševna hrana.Uglavnom, treba ga ignorisati, to je njemu i najveca kazna, on samo ceka da mu neko odgovori.

Inace, možeš misliti velikog "zlocina" što navijam za srpske tenisere.Ne, treba verovatno da navijam za one iz Zimbabvea.
Našao si Hartson mene kao neki primer da uzimaš, a eto uzmi recimo Tex2 kao primer.Uz dužno poštovanje šta doticni piše ovde sem što piše o hrvatskim teniserima i teniserkama i jednom u sto godina pohvali Federera i iznese njegovu prognozu za neko finale gren-slema?A nekada dok je hrvatski tenis bio jaci mnogo više je pisao.I sve to je sasvim ok, ja to poštujem i on sasvim ok piše, ali ocekujem i da bude obrnuto što se tice uvažavanja onoga ko piše o srpskom tenisu, mada sam ja daleko od toga jer sam nebrojeno puta pisao o stvarima iz tenisa koje nemaju veze sa srpskim teniserima, dokaz za to su i ovaj i neki prethodni topici, samo treba malo listati i citati.I ima još forumaša koji ovde dodu samo kada neki hrvatski teniser pobedi ili Ðokovic izgubi, videli smo šta je bilo posle poraza od Dimitrova u Madridu, zašto se onda nisi osetio prozvanim da nešto napišeš Hartsone?
I otkud ti znaš kako bi se Acestroke ponašao da ima nekog njegovog zavicajnog zemljaka u vrhu tenisa da bodri?Ne možeš znati jer takvoga trenutno nema, pa je on izabrao Nadala kao svog favorita, kao jednog od tada dvojice najboljih na svetu.Komentariše on tenis uopšte, niko to ne spori, ali totalno je nerealan kada je Nadal u pitanju i ne da drugima da izraze svoj stavo ovom igracu i odmah krece da vreda.Jednom sam se ja upecao na to njegovo vredanje pa sam bio izbacen, iako smo trebali obojica, posle sam naucio lekciju pa je bio izbacen on, ali on se ocito ne menja i ne ume normalno da diskutuje i eto ovaj put su mu moderatori progledali kroz prste iako su ljudi izbacivani za mnogo sitnije stvari.Videcemo da li ce doticni nastaviti sa uvredama i nepoštovanjem sagovornika.A ponavljam da ja njega uopšte nisam nicim vredao, pa cak ni nakon toga što on mene jeste na vrlo primitivan nacin.

Što se tice tebe Hartson, nemaš ti prava bilo kome da deliš lekcije, uopšte si poznat kao jedan od dvojice najvecih uvlakaca na forumu koji jedva ceka da popljuje sve što dolazi iz zemlje iz koje je i on sam.Uopšte ne znam što si se ti našao prozvanim da bilo koga komentarišeš, jesi li ti neki sudija, psihoterapeut, drveni advokat ili šta?Ocigledno je da izvesnih problema sa ogorcenošcu imaš upravo ti, ocito je da si veoma nezadovoljan, verovatno svojim životom i okruženjem pa sav svoj bes iskaljuješ upravo na to tvoje uže i šire okruženje i to na nikako ne lep nacin pa malo razmisli kakvim se kvalifikacijama služiš i ti pišuci na forumu.Ima nacina da se tog ogorcenja i besa oslobodiš, samo sebi moraš da pružiš priliku, veruj mi, isplatice ti se i bice ti posle lakše.

Edited by - tumen on 29/06/2013 18:22:23
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 18:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
lumen stalno iznova ureduješ, daj onda sredi ovaj razmak nakon tocke. Znaš valjda gdje završava recenica!?

E, kaj si ti Srbin?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 18:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

lumen stalno iznova ureduješ, daj onda sredi ovaj razmak nakon tocke. Znaš valjda gdje završava recenica!?

E, kaj si ti Srbin?



Ma moram da te naucim da se recenica zapocinje sa velikim slovom Ante.Nikad pismen covek od tebe nece biti, ali zato još veci internet zaludenik da.Jadni oni oko tebe, verovatno im ni gram vremena ne posvetiš, uludo ti prolazi vreme i posle ce pitati starost gde je bila mladost.
Nego, spremi se polako, sutra je nedelja, tvoj redovni termin da odaš poštu onome koga obožavaš i ko odavno vec nije tu. Pokloni mu se.

Nego brate Srbine, ajde opusti se, drmni jednu ljutu i posle pravac kupatilo na vežbanje zgloba.

Edited by - tumen on 29/06/2013 18:41:32
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 18:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

lumen stalno iznova ureduješ, daj onda sredi ovaj razmak nakon tocke. Znaš valjda gdje završava recenica!?

E, kaj si ti Srbin?



Ma moram da te naucim da se recenica zapocinje sa velikim slovom Ante. Nikad pismen covek od tebe nece biti, ali zato još veci internet zaludenik da. Jadni oni oko tebe, verovatno im ni gram vremena ne posvetiš, uludo ti prolazi vreme i posle ce pitati starost gde je bila mladost.
Nego, spremi se polako, sutra je nedelja, tvoj redovni termin da odaš poštu onome koga obožavaš i ko odavno vec nije tu. Pokloni mu se.

Nego brate Srbine, ajde opusti se, drmni jednu ljutu i posle pravac kupatilo na vežbanje zgloba.




...znaci tak vi medusibno vježbate, ajde neka. Sretna vam desnica ili lijevica (ovisi kaj više vježbate)!

p.s. uoci kak to citljivije izgleda kad nakon tocke staviš razmak

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 29/06/2013 18:48:58
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 18:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
e, a i pošta ti baš kod nas nedeljom ne radi :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 18:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

lumen stalno iznova ureduješ, daj onda sredi ovaj razmak nakon tocke. Znaš valjda gdje završava recenica!?

E, kaj si ti Srbin?



Ma moram da te naucim da se recenica zapocinje sa velikim slovom Ante. Nikad pismen covek od tebe nece biti, ali zato još veci internet zaludenik da. Jadni oni oko tebe, verovatno im ni gram vremena ne posvetiš, uludo ti prolazi vreme i posle ce pitati starost gde je bila mladost.
Nego, spremi se polako, sutra je nedelja, tvoj redovni termin da odaš poštu onome koga obožavaš i ko odavno vec nije tu. Pokloni mu se.

Nego brate Srbine, ajde opusti se, drmni jednu ljutu i posle pravac kupatilo na vežbanje zgloba.




...znaci tak vi medusibno vježbate, ajde neka. Sretna vam desnica ili lijevica (ovisi kaj više vježbate)!

p.s. uoci kak to citljivije izgleda kad nakon tocke staviš razmak



Ante, nemoj da si nervozan Ante.Nemoj da ti posle dode Blagoje, a onda ce da bude kuku i lele.Znaš da onda sledi srkanje na slamcicu 2 godine.

Ne znam ja o kome ti to pricaš, koji to MI, pojasni mi Ante?I ajde, ajde, nemoj sada da bežiš od tvoje svakodnevne prakse, dobro znaš da ne izbivaš iz kupatila kada nisi za kompom, ništa trece ti ne poznaješ u životu. Dobro, možda znaš još jedno, možda ponekad kupiš lizalicu i bombone kao izvinjenje za ono što radiš, a ne bi trebao, samo ne ide to tako brate Srbine, to ce ostaviti posledice za ceo život, nisu svi nastrani kao ti.

Ajde što si nepismen, ali valjda ce ti i za tu nastranost doci kazna, ipak neki nevini moraju biti zašticeni od takvih kao ti.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 18:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
nisi objasnil zakaj bi moral nedeljom na poštu?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 18:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

e, a i pošta ti baš kod nas nedeljom ne radi :)



Je li Ante, svaka cast, otkrio si Ameriku Ante.
Imaš ti ionako previše zaduženja nedeljom Ante, ne brinem ja za tebe.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

nisi objasnil zakaj bi moral nedeljom na poštu?



Hahaha, kakvu crnu poštu, ideš ti nedeljom tamo gde su spomenici i gde je smešten tvoj životni idol Ante, a posle radiš onako u transu neke stvari koje ne bi smeo Ante, crni Ante.
Ne pomažu uvek bombone i lizalice, nece to oterati necije nevine suze koje tvoja nastranost izaziva.

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:02:08
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Ne znam ja o kome ti to pricaš, koji to MI, pojasni mi Antune?


...kad mi se vec oslovljavaš s imenom kak nalaže pristojna internet komunikacij (vidi se da nisi upoznat sa jezikom ulice kao ace. Valjjda te zate to i tak zamsmetalo kod acea). A koji to "mi" pa braca a tko drugi, ne valjda Mediteranske Igre!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Ne znam ja o kome ti to pricaš, koji to MI, pojasni mi Antune?


...kad mi se vec oslovljavaš s imenom kak nalaže pristojna internet komunikacij (vidi se da nisi upoznat sa jezikom ulice kao ace. Valjjda te zate to i tak zamsmetalo kod acea). A koji to "mi" pa braca a tko drugi, ne valjda Mediteranske Igre!




Ma znaš dobro da si ti Ante, to ti i srce govori.
Ti znaš i jezik ulice i jezik interneta, uostalom i nemaš cime drugim da se baviš, toliko si opterecen i dokon, kompleksi pucaju samo tako.
Ja nikakvu množinu nisam spominjao Ante, a verujem ni ti, navikao si samo sam da razvlaciš gore-dole i vežbaš zglob i prste.
Nemoj sada da skreceš temu sa tvoje nastranosti, nego opusti se malo, nemoj da posle bude kuku-lele kada Blagoje dode, bice slamcica.

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:07:07
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a jel ti lumene politacare ovdje spominješ, i to ne bilo koje vec zlocince i izdajnike. Ajde, valjda su ti bliski po svjetonazorima....nema kaj drugo biti!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

a jel ti lumene politacare ovdje spominješ, i to ne bilo koje vec zlocince i izdajnike. Ajde, valjda su ti bliski po svjetonazorima....nema kaj drugo biti!



Koje politicare Ante?Gde si ti to video?
Ko zna šta ti je sada, ocito ti nije dobro, ali to je vec dobro poznato.
Politiku ostavljam takvima poput tebe koji se ne skidaju sa interneta.
Nego, smiruša Ante, drmni onu ljutu, možda ti bude lakše.

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:10:49
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Ja nikakvu množinu nisam spominjao Ante, a verujem ni ti




vidiš kak krivo vjeruješ.
Spominjal sam ja množinu i mislil na svu bracu kojima internet služi za sve ovo o cemu ti piskaraš. Covjek ne bi veroval za kaj se sve racunalo koristi, ali onda ponekad procita iskustva ljudi na forumima i zacudi se!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Ja nikakvu množinu nisam spominjao Ante, a verujem ni ti




vidiš kak krivo vjeruješ.
Spominjal sam ja množinu i mislil na svu bracu kojima internet služi za sve ovo o cemu ti piskaraš. Covjek ne bi veroval za kaj se sve racunalo koristi, ali onda ponekad procita iskustva ljudi na forumima i zacudi se!



Pa verujem da si dobro upoznat sa time i da to praktikuješ jer se ne skidaš sa interneta.Za razliku od tebe ja imam da mislim na neke druge i bitnije stvari u životu i te nastranosti ostavljam tebi, a vidim da si vec duboko zašao u to, opet žao mi je onih suza.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Koje politicare Ante?Gde si ti to video?



o kome si onda ovde pisal junacino
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

nisi objasnil zakaj bi moral nedeljom na poštu?



Hahaha, kakvu crnu poštu, ideš ti nedeljom tamo gde su spomenici i gde je smešten tvoj životni idol Ante...


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Koje politicare Ante?Gde si ti to video?



o kome si onda ovde pisal junacino
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by dosada

nisi objasnil zakaj bi moral nedeljom na poštu?



Hahaha, kakvu crnu poštu, ideš ti nedeljom tamo gde su spomenici i gde je smešten tvoj životni idol Ante...





Ne znam ja to, to ti znaš, pa necu valjda da se petljam u tude živote poput tebe koji nemaš svoj?
Znam samo ono što si mi natuknuo pre preko privatnih poruka kojima smaraš i mene i ostale forumaše.
Ako lažeš, onda lažeš sebe, ja se tu ne mešam.
Nemam pojma o cemu pišeš, ja se u politiku ne mešam, to je tvoj fah ovde na forumu.

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:18:53
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Pa verujem da si dobro upoznat sa time i da to praktikuješ jer se ne skidaš sa interneta.Za razliku od tebe ja imam da mislim na neke druge i bitnije stvari u životu i te nastranosti ostavljam tebi, a vidim da si vec duboko zašao u to, opet žao mi je onih suza.



pa vidi se tko piše koje recenice i shodno tome tko je s kim dobro upoznat

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Pa verujem da si dobro upoznat sa time i da to praktikuješ jer se ne skidaš sa interneta.Za razliku od tebe ja imam da mislim na neke druge i bitnije stvari u životu i te nastranosti ostavljam tebi, a vidim da si vec duboko zašao u to, opet žao mi je onih suza.



pa vidi se tko piše koje recenice i shodno tome tko je s kim dobro upoznat



Tacno tako Ante, sve se vidi i zna, ti si taj koji se ne skida sa interneta, koga ne zanimaju cak ni stripovi i koji ništa pametno nikada nije napisao, a nastranosti su ti specijalnost, drago mi je da si priznao i bar malo olakšao grešnu dušu.

Nego, nešto si mi spor Ante, kasno se ukljucuješ ili šta?

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:18:23
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Ne znam ja to...



pa kak sad ne znaš na koga si mislil kad si pisal. Vidiš i sam da si ti to pisal a ne ja...gdje je zapelo junacino?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 29/06/2013 19:20:09
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000