forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis 2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
bojiš se javno izjasniti na kaj misliš kad pišeš

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 19:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tumen
Ne znam ja to...



pa kak sad ne znaš na koga si mislil kad si pisal. Vidiš i sam da si ti to pisal a ne ja...ti je zapelo junacino?



Sada si se vec totalno izgubio Ante.Ne razumem ja više taj tvoj nemušti jezik, jeste da si ionako nepismen, ali sada je vec i iznad toga.

Lepo smo procaskali, ostavljam te da vojuješ i dalje tvoje internet bitke i tu se junaciš i naravno da vežbaš zglob, samo budi uporan upamti, ne sumnjam da ceš usavršiti tu veštinu.

Uzdravlje Ante uz jednu domacu ljutu srpsku kako i ti voliš.

Edited by - tumen on 29/06/2013 19:22:24
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a ovo bježanje kad zagusti ti je vec prešlo u naviku :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 19:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
o tome kak nemaš muda reci kaj misliš i o cemu pišeš je vec izlišno pisat...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 29/06/2013 : 20:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 20:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ðokovic igra zastrašujuce dobro.Koji cas tenisa je održao Šardiju, za udžbenike!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 21:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i sad se ceka dvoboj Haas-Ðokovic!
Baš me zanima ima li Haas napkon snage napraviti taj iskorak u karijeri i dojti u priliku za osvajanje GS!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 21:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Baš me zanima ima li Haas napkon snage...



Džaba se nadaš...Lagano ce biti 3:0 za Novaka!
Igraj kladionicu na manje gemova i tacan rezultat, bar buš dobil peneze!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 29/06/2013 : 21:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Ajde sada baš da odgovorim na ovu gomilu gluposti i nebuloza koje si napisao.

Ima covek pravo da izrazi mišljenje?
Ne znam o cemu ti to, ali upravo sam ja to radio, a ne on, ja sam samo izrazio svoj stav da Nadal van šljake više ništa bitnije nece uraditi, valjda imam pravo na to vaše "gospodstvo"?Doticni Acestroke me je na to napao kao oparen, kao da sam mu ubio nekog bliskog, prvo je napisao da lupetam, pa kada sam ja njemu napisao da ja njemu to nisam pisao iako sam imao gomilu prilika za to, nazvao me je budalom i onako se "fino" izrazio da "serem".Baš lepo, nema šta.
Zaista stvarno je "veliko pitanje" ko kome ne da da iznese stav, a bilo je toga i u prošlosti, doticni se lecne cim neko pomene Nadala, a da nisu samo superlativi u pitanju.
Doticnog Nadala nigde nisam omalovažavao niti bilo šta, nazvao sam ga kraljem šljake i velikim igracem, ali sada cu ubuduce namerno upravo to da radim, baš zbog ovakvih zaludenika i licemera poput vas.Više nikakvog poštovanja necu imati prema njemu samo zato što vi lupetate ovde na kvadrat.

A što se tice tenisa, ja ga pratim od malih nogu, nema to nikakve veze sa Ðokovicem, pratio sam ovaj sport dok je bila bivša SFRJ i navijao za Živojinovica, Ivaniševica i Prpica, a bio sam i veliki ljubitelj Samprasa posle.Pratim mnoge teniske sajtove i forume, bio sam uživo na dosta meceva, poznajem sva moguca pravila i sigurno sam doktor tenisa za takve poput tebe i Acestroka.Nisam uopšte opsednut Ðokovicem, a upravo je on ovde bio najviše pljuvan i omalovažavan, pogledaj samo šta Dosada radi recimo.
Nemam ništa protiv hrvatskih tenisera i sportista uopšte, ko god je pratio forum mogao je da primeti da se uopšte ne ukljucujem u rasprave vezane za njih, jednostavno za mene su isti kao i sportisti iz bilo koje druge zemlje sem Srbije.Ovo što sam ih spomenuo je cisto zbog Dosade i to je neka interna stvar izmedu nas dvojice jer doticni dolazi na ovaj forum iskljucivo da bi provocirao Srbe, šta znam, valjda mu je to neka duševna hrana.Uglavnom, treba ga ignorisati, to je njemu i najveca kazna, on samo ceka da mu neko odgovori.

Inace, možeš misliti velikog "zlocina" što navijam za srpske tenisere.Ne, treba verovatno da navijam za one iz Zimbabvea.
Našao si Hartson mene kao neki primer da uzimaš, a eto uzmi recimo Tex2 kao primer.Uz dužno poštovanje šta doticni piše ovde sem što piše o hrvatskim teniserima i teniserkama i jednom u sto godina pohvali Federera i iznese njegovu prognozu za neko finale gren-slema?A nekada dok je hrvatski tenis bio jaci mnogo više je pisao.I sve to je sasvim ok, ja to poštujem i on sasvim ok piše, ali ocekujem i da bude obrnuto što se tice uvažavanja onoga ko piše o srpskom tenisu, mada sam ja daleko od toga jer sam nebrojeno puta pisao o stvarima iz tenisa koje nemaju veze sa srpskim teniserima, dokaz za to su i ovaj i neki prethodni topici, samo treba malo listati i citati.I ima još forumaša koji ovde dodu samo kada neki hrvatski teniser pobedi ili Ðokovic izgubi, videli smo šta je bilo posle poraza od Dimitrova u Madridu, zašto se onda nisi osetio prozvanim da nešto napišeš Hartsone?
I otkud ti znaš kako bi se Acestroke ponašao da ima nekog njegovog zavicajnog zemljaka u vrhu tenisa da bodri?Ne možeš znati jer takvoga trenutno nema, pa je on izabrao Nadala kao svog favorita, kao jednog od tada dvojice najboljih na svetu.Komentariše on tenis uopšte, niko to ne spori, ali totalno je nerealan kada je Nadal u pitanju i ne da drugima da izraze svoj stavo ovom igracu i odmah krece da vreda.Jednom sam se ja upecao na to njegovo vredanje pa sam bio izbacen, iako smo trebali obojica, posle sam naucio lekciju pa je bio izbacen on, ali on se ocito ne menja i ne ume normalno da diskutuje i eto ovaj put su mu moderatori progledali kroz prste iako su ljudi izbacivani za mnogo sitnije stvari.Videcemo da li ce doticni nastaviti sa uvredama i nepoštovanjem sagovornika.A ponavljam da ja njega uopšte nisam nicim vredao, pa cak ni nakon toga što on mene jeste na vrlo primitivan nacin.

Što se tice tebe Hartson, nemaš ti prava bilo kome da deliš lekcije, uopšte si poznat kao jedan od dvojice najvecih uvlakaca na forumu koji jedva ceka da popljuje sve što dolazi iz zemlje iz koje je i on sam.Uopšte ne znam što si se ti našao prozvanim da bilo koga komentarišeš, jesi li ti neki sudija, psihoterapeut, drveni advokat ili šta?Ocigledno je da izvesnih problema sa ogorcenošcu imaš upravo ti, ocito je da si veoma nezadovoljan, verovatno svojim životom i okruženjem pa sav svoj bes iskaljuješ upravo na to tvoje uže i šire okruženje i to na nikako ne lep nacin pa malo razmisli kakvim se kvalifikacijama služiš i ti pišuci na forumu.Ima nacina da se tog ogorcenja i besa oslobodiš, samo sebi moraš da pružiš priliku, veruj mi, isplatice ti se i bice ti posle lakše.



Ja uvlakac?! E, ova ti je dobra.
Nema veze, mogu i ja da odgovaram na gluposti. Za tebe je ocigledno svako ko ne zeli da se prilikom rasprave spusta nisko i sluzi vredjanjem uvlakac. Zapravo, kad mi neko takav kaze da sam uvlakac, to dozivljavam kao kompliment. Prvo si implicirao da sam narkoman, pa je ovo valjda stepenik vise. Za sve ove godine koliko sam na forumu, nikad nisam vredjao ljude jer to prosto nije moj nivo. A vodio sam razne rasprave. Simpatisem Barselonu, eto, konstantno sam vodio rasprave o tome pa se nikad nisam s nekim posvadjao. Recimo, sa sawitchem sam cesto vodio rasprave i uvek smo imali dijametralno suprotne stavove, ali uvek je to bila argumentovana rasprava. Nisam mu rekao da ne ume da kaze slovo "S" niti sam mu odredjivao psiholoski profil zbog toga sto stalno naglasava kako voli svoju zenu. Pa kad je nekoliko godina pretio da ce da te prebije, onda si se izvinio ili sta je vec bilo.

Previse si nacionalno ostrascen te zato nikad neces da razumes da nekim ljudima nacije nisu vazne. Sta da ti radim. Ti ces to uvek da gledas. Zato ces svakog kome to nije vazno da proglasis uvlakacem ili cime vec. Tex2 kaci vesti i zanimljivosti o nekim teniserima ili sportistima koje prati (pa nek su i svi domaci). S druge strane, ti oduvek vredjas i potcenjujes Djokoviceve glavne rivale. Evo, prosle godine si tokom Vimbldona toliko potcenjivao Federera, proglasavao ga autsajderom protiv Malisa, Janka, Benetoa i koga sve ne, da je karma morala da ti se osveti time sto ce bas on izbaciti Djokovica. Jebiga, nije ti pomoglo sto si samoprozvani doktor za tenis. Ja laik sam mislio da ce Federer da pobedi tad i naposletku sam bio u pravu. I corava koka ubode neko zrno. I bio si vrlo radostan zbog poraza Nadala u drugom kolu. Sad ga proglasavas dopingasom. Valjda su potcenjivanje i onlajn konfrontacija tvoj nacin funkcionisanja. Ne zanima me zasto, ali tvoje delovanje na forumu cesto dovodi do sukoba u kojima ti ne biras gde udaras. Srdjandj kaze da u privatnom zivotu nisi takav, tako da ti je ovo ocigledno neki ventil.

A sto se tice odnosa prema nacijama, nisam citao kad su vredjali Djokovica posle poraza od Dimitrova (slabo sam dolazio na ovu temu). Ali jednom ga je Dosada nazvao papkom i poceo sam raspravu s njim kako je ruzno sto ga naziva papkom i da decko ama bas nicim nije to zasluzio. Nisam vredjao tenisere iz njegove zemlje sto je tvoj nacin komunikacije. Imali smo jos neke rasprave (cini mi se za Lakerse) i uglavnom smo raspravljali argumentovano. Moguce da si tad bio izbacen ili si privremeno prestao da posecujes ovaj forum iz nekog razloga pa nisi video. Takodje, pre par godina sam se raspravljao sa Vjekom koji je srpske sportiste gnusno vredjao i proglasavao lopovima (nevezano za koji sport). Isto sam mu obrazlozio zasto nije u pravu i naveo mu primere iz istorije sporta. Eto, kad god vidim da neko omalovazava celu neku naciju smetace mi. Jednako su mi dragi i Xavi i James Harden i Pasha Datsyuk i Aaron Rodgers i Sasa Djordjevic i Toni Kukoc i Ilija Najdoski. To sto ti ne mozes to da shvatis je tvoj problem.

Inace, ja se u privatnom zivotu bavim programiranjem pa se raspiraj koliko je to placeno i cenjeno zanimanje. A koliko sam ogorcen i kakav sam covek mozes slobodno da pitas Attilu, DJ-a, curunira, legaztera i druge forumase s kojima sam u kontaktu i van ovog foruma. Slabo ti ide odredjivanje psiholoskih profila iako si ubedjen u suprotno. Ali ako je to tvoj nacin da se osecas superiorno ko sam ja da ti stojim na putu. Have a nice day!

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 21:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a cuje statisticki gledano Haas ima obje pobjede na travi, a dobival ga i na tvrdoj podlozi. Cak je i u RG u svakom setu bil blizu, tak da je pitanje tko se nada ;)
http://www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=D643&oId=H355

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 21:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

a cuje statisticki gledano Haas ima obje pobjede na travi, a dobival ga i na tvrdoj podlozi. Cak je i u RG u svakom setu bil blizu, tak da je pitanje tko se nada ;)
http://www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=D643&oId=H355



Ovo je GS, igra se na tri dobijena seta...Da li si video veceras koliko je Ðokovic bio superioran u odnosu na Šardija?
Njemu odgovaraju irgaci tog profila, koji se uzdaju samo u servis, tako ta Tomi Has, uz svo poštovanje, nema šta da traži sa svojih 35 godina...Uostalom, bumo videli ko je u pravu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 21:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
zadnje upozorenje...manite se corava posla...držte se tenisa...i da,ovo je forum,svatko ima pravo na svoje mišljenje,svidalo se to vama ili ne...neki stvarno preosobno shvacaju neke stvari...dajte se opustite,boli doksija doko šta vi tu drkeljate...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 21:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Evo ga prošao i Ferer posle teške borbe sa Dolgopolovim u pet setova.
U ovom delu žreba favoriti guraju prema ocekivanju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 21:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson
Srdjandj kaze da u privatnom zivotu nisi takav, tako da ti je ovo ocigledno neki ventil.



pa za ovu tvrdnju je nepotreban Srdo, vidljivo iz aviona koliko je glasan dok ne zagusti kaj je jasan signal da u stvarnom životu nije cak ni glasan. Manji je od makova zrna i ovo mu je ispušni ventil tj. mjesto gdje barem ponekad ima dojam da ga netko uvažava....


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 21:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Evo ga prošao i Ferer posle teške borbe sa Dolgopolovim u pet setova.
U ovom delu žreba favoriti guraju prema ocekivanju.




baš guraju, pa Dodig je u tom djelu ždrijeba i još je aktivan

p.s. Haas je daleko od tenisaca koji se oslanja na servis i dobil ga je upravo u Wimbledonu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2013 : 21:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa dobro, sa po nekim izuzetkom...znam da ga je dobio na Vimbldonu, ali sad je Ðokovic u strahovitom usponu forme, zato i predvidam laganu pobedu u tri seta.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 21:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by tumen

Ajde sada baš da odgovorim na ovu gomilu gluposti i nebuloza koje si napisao.

Ima covek pravo da izrazi mišljenje?
Ne znam o cemu ti to, ali upravo sam ja to radio, a ne on, ja sam samo izrazio svoj stav da Nadal van šljake više ništa bitnije nece uraditi, valjda imam pravo na to vaše "gospodstvo"?Doticni Acestroke me je na to napao kao oparen, kao da sam mu ubio nekog bliskog, prvo je napisao da lupetam, pa kada sam ja njemu napisao da ja njemu to nisam pisao iako sam imao gomilu prilika za to, nazvao me je budalom i onako se "fino" izrazio da "serem".Baš lepo, nema šta.
Zaista stvarno je "veliko pitanje" ko kome ne da da iznese stav, a bilo je toga i u prošlosti, doticni se lecne cim neko pomene Nadala, a da nisu samo superlativi u pitanju.
Doticnog Nadala nigde nisam omalovažavao niti bilo šta, nazvao sam ga kraljem šljake i velikim igracem, ali sada cu ubuduce namerno upravo to da radim, baš zbog ovakvih zaludenika i licemera poput vas.Više nikakvog poštovanja necu imati prema njemu samo zato što vi lupetate ovde na kvadrat.

A što se tice tenisa, ja ga pratim od malih nogu, nema to nikakve veze sa Ðokovicem, pratio sam ovaj sport dok je bila bivša SFRJ i navijao za Živojinovica, Ivaniševica i Prpica, a bio sam i veliki ljubitelj Samprasa posle.Pratim mnoge teniske sajtove i forume, bio sam uživo na dosta meceva, poznajem sva moguca pravila i sigurno sam doktor tenisa za takve poput tebe i Acestroka.Nisam uopšte opsednut Ðokovicem, a upravo je on ovde bio najviše pljuvan i omalovažavan, pogledaj samo šta Dosada radi recimo.
Nemam ništa protiv hrvatskih tenisera i sportista uopšte, ko god je pratio forum mogao je da primeti da se uopšte ne ukljucujem u rasprave vezane za njih, jednostavno za mene su isti kao i sportisti iz bilo koje druge zemlje sem Srbije.Ovo što sam ih spomenuo je cisto zbog Dosade i to je neka interna stvar izmedu nas dvojice jer doticni dolazi na ovaj forum iskljucivo da bi provocirao Srbe, šta znam, valjda mu je to neka duševna hrana.Uglavnom, treba ga ignorisati, to je njemu i najveca kazna, on samo ceka da mu neko odgovori.

Inace, možeš misliti velikog "zlocina" što navijam za srpske tenisere.Ne, treba verovatno da navijam za one iz Zimbabvea.
Našao si Hartson mene kao neki primer da uzimaš, a eto uzmi recimo Tex2 kao primer.Uz dužno poštovanje šta doticni piše ovde sem što piše o hrvatskim teniserima i teniserkama i jednom u sto godina pohvali Federera i iznese njegovu prognozu za neko finale gren-slema?A nekada dok je hrvatski tenis bio jaci mnogo više je pisao.I sve to je sasvim ok, ja to poštujem i on sasvim ok piše, ali ocekujem i da bude obrnuto što se tice uvažavanja onoga ko piše o srpskom tenisu, mada sam ja daleko od toga jer sam nebrojeno puta pisao o stvarima iz tenisa koje nemaju veze sa srpskim teniserima, dokaz za to su i ovaj i neki prethodni topici, samo treba malo listati i citati.I ima još forumaša koji ovde dodu samo kada neki hrvatski teniser pobedi ili Ðokovic izgubi, videli smo šta je bilo posle poraza od Dimitrova u Madridu, zašto se onda nisi osetio prozvanim da nešto napišeš Hartsone?
I otkud ti znaš kako bi se Acestroke ponašao da ima nekog njegovog zavicajnog zemljaka u vrhu tenisa da bodri?Ne možeš znati jer takvoga trenutno nema, pa je on izabrao Nadala kao svog favorita, kao jednog od tada dvojice najboljih na svetu.Komentariše on tenis uopšte, niko to ne spori, ali totalno je nerealan kada je Nadal u pitanju i ne da drugima da izraze svoj stavo ovom igracu i odmah krece da vreda.Jednom sam se ja upecao na to njegovo vredanje pa sam bio izbacen, iako smo trebali obojica, posle sam naucio lekciju pa je bio izbacen on, ali on se ocito ne menja i ne ume normalno da diskutuje i eto ovaj put su mu moderatori progledali kroz prste iako su ljudi izbacivani za mnogo sitnije stvari.Videcemo da li ce doticni nastaviti sa uvredama i nepoštovanjem sagovornika.A ponavljam da ja njega uopšte nisam nicim vredao, pa cak ni nakon toga što on mene jeste na vrlo primitivan nacin.

Što se tice tebe Hartson, nemaš ti prava bilo kome da deliš lekcije, uopšte si poznat kao jedan od dvojice najvecih uvlakaca na forumu koji jedva ceka da popljuje sve što dolazi iz zemlje iz koje je i on sam.Uopšte ne znam što si se ti našao prozvanim da bilo koga komentarišeš, jesi li ti neki sudija, psihoterapeut, drveni advokat ili šta?Ocigledno je da izvesnih problema sa ogorcenošcu imaš upravo ti, ocito je da si veoma nezadovoljan, verovatno svojim životom i okruženjem pa sav svoj bes iskaljuješ upravo na to tvoje uže i šire okruženje i to na nikako ne lep nacin pa malo razmisli kakvim se kvalifikacijama služiš i ti pišuci na forumu.Ima nacina da se tog ogorcenja i besa oslobodiš, samo sebi moraš da pružiš priliku, veruj mi, isplatice ti se i bice ti posle lakše.



Ja uvlakac?! E, ova ti je dobra.
Nema veze, mogu i ja da odgovaram na gluposti. Za tebe je ocigledno svako ko ne zeli da se prilikom rasprave spusta nisko i sluzi vredjanjem uvlakac. Zapravo, kad mi neko takav kaze da sam uvlakac, to dozivljavam kao kompliment. Prvo si implicirao da sam narkoman, pa je ovo valjda stepenik vise. Za sve ove godine koliko sam na forumu, nikad nisam vredjao ljude jer to prosto nije moj nivo. A vodio sam razne rasprave. Simpatisem Barselonu, eto, konstantno sam vodio rasprave o tome pa se nikad nisam s nekim posvadjao. Recimo, sa sawitchem sam cesto vodio rasprave i uvek smo imali dijametralno suprotne stavove, ali uvek je to bila argumentovana rasprava. Nisam mu rekao da ne ume da kaze slovo "S" niti sam mu odredjivao psiholoski profil zbog toga sto stalno naglasava kako voli svoju zenu. Pa kad je nekoliko godina pretio da ce da te prebije, onda si se izvinio ili sta je vec bilo.

Previse si nacionalno ostrascen te zato nikad neces da razumes da nekim ljudima nacije nisu vazne. Sta da ti radim. Ti ces to uvek da gledas. Zato ces svakog kome to nije vazno da proglasis uvlakacem ili cime vec. Tex2 kaci vesti i zanimljivosti o nekim teniserima ili sportistima koje prati (pa nek su i svi domaci). S druge strane, ti oduvek vredjas i potcenjujes Djokoviceve glavne rivale. Evo, prosle godine si tokom Vimbldona toliko potcenjivao Federera, proglasavao ga autsajderom protiv Malisa, Janka, Benetoa i koga sve ne, da je karma morala da ti se osveti time sto ce bas on izbaciti Djokovica. Jebiga, nije ti pomoglo sto si samoprozvani doktor za tenis. Ja laik sam mislio da ce Federer da pobedi tad i naposletku sam bio u pravu. I corava koka ubode neko zrno. I bio si vrlo radostan zbog poraza Nadala u drugom kolu. Sad ga proglasavas dopingasom. Valjda su potcenjivanje i onlajn konfrontacija tvoj nacin funkcionisanja. Ne zanima me zasto, ali tvoje delovanje na forumu cesto dovodi do sukoba u kojima ti ne biras gde udaras. Srdjandj kaze da u privatnom zivotu nisi takav, tako da ti je ovo ocigledno neki ventil.

A sto se tice odnosa prema nacijama, nisam citao kad su vredjali Djokovica posle poraza od Dimitrova (slabo sam dolazio na ovu temu). Ali jednom ga je Dosada nazvao papkom i poceo sam raspravu s njim kako je ruzno sto ga naziva papkom i da decko ama bas nicim nije to zasluzio. Nisam vredjao tenisere iz njegove zemlje sto je tvoj nacin komunikacije. Imali smo jos neke rasprave (cini mi se za Lakerse) i uglavnom smo raspravljali argumentovano. Moguce da si tad bio izbacen ili si privremeno prestao da posecujes ovaj forum iz nekog razloga pa nisi video. Takodje, pre par godina sam se raspravljao sa Vjekom koji je srpske sportiste gnusno vredjao i proglasavao lopovima (nevezano za koji sport). Isto sam mu obrazlozio zasto nije u pravu i naveo mu primere iz istorije sporta. Eto, kad god vidim da neko omalovazava celu neku naciju smetace mi. Jednako su mi dragi i Xavi i James Harden i Pasha Datsyuk i Aaron Rodgers i Sasa Djordjevic i Toni Kukoc i Ilija Najdoski. To sto ti ne mozes to da shvatis je tvoj problem.

Inace, ja se u privatnom zivotu bavim programiranjem pa se raspiraj koliko je to placeno i cenjeno zanimanje. A koliko sam ogorcen i kakav sam covek mozes slobodno da pitas Attilu, DJ-a, curunira, legaztera i druge forumase s kojima sam u kontaktu i van ovog foruma. Slabo ti ide odredjivanje psiholoskih profila iako si ubedjen u suprotno. Ali ako je to tvoj nacin da se osecas superiorno ko sam ja da ti stojim na putu. Have a nice day!



A badava ti sve kada i dalje nadubudno nastavljaš da lupetaš kao neki univerzalni suidija, a zapravo jesi univerzalni lakrdijaš i kompeksaš koji preko interneta traži neko prepoznavanje tako što ce da pljuje uglavnom ono što dolazi iz njegovog okruženja.
Da ti ide u realnom životu ne bi stalno visio po forumu i davao sebi za pravo da drugima deliš lekcije, a da pritom ne pogledaš samog sebe u ogledalo.Šta mene zanima sa kim si ti dobar preko interneta, pa ja imam realan i stvaran život i vidam se sa ljudima koje upoznam u stvarnosti, a ne preko interneta.Ne znam ni ko si ni šta si niti to mogu da proverim, a baš me i briga, ali iz tvog ponašanja se vidi da si duboko ogorcen i iztraumiran covek i koliko se god trudio da to opovrgneš, ne vredi ti.
Lepo i sam možeš da vidiš da si ti mene napao i izprozivao, a ja tebe nigde nisam spomenuo pre toga, tako da je potpuno jasno da si ti kompleksaš i neko ko je opterecen drugim ljudima i da neku izmišljenu pravdu tražiš preko interneta što naravno nikada neceš ni naci.
E sad, kao što ja ne znam ko si ti i cime se baviš, tako ni ti ne možeš znati o meni, bacakaš se tu nekim zanimanjem kao da ih drugi ljudi nemaju, mogao bih i ja da se bacakam sa svojim životnim dostignucima jer sam dosta toga postigao, ali ne želim da svoj privatni život izlažem ovde nekim anonimusima koji internet doživljavaju kao nešto najbitnije u životu i tu lece svoje komplekse.

Sve znaš šta sam ja pisao, pa onda si mogao da primetiš da u poslednjih skoro godinu dana pišem iskljucivo na teniskom topiku, onom tipovanju dok se nije završilo, u topiku vezanom za jednu seriju i možda sam još ostavio u nekim temama bukvalno jedan ili dva posta.Pa naravno da imam mnogo važnijih stvari da radim nego ovde da visim i raspravljam se sa kompleksašima i internet zaludenicima poput tebe.
Ti samo raspravljaj o Lejkersima, Barseloni i kome god hoceš, valjda ce ti to poboljšati promašeni život, usput ja tamo nikada nisam ni pisao, ali vidim da si i tu umislio da sam imao neke rasprave tako da ti ocigledno nije dobro.
Ne znam zašto si sawitcha ubacio u diskusiju i njegovu ženu pogotovo, imao sam pre rasprave sa njim, uglavnom u vezi fudbala, ali nisam mu se nikada izvinjavao, nije ni on meni, tako da opet umišljaš nešto, zaista ti nije dobro.

Ako nadeš te recenice gde sam ja prošle godine omalovažao Federera, ismevao kako kažeš, skidam ti kapu jer naravno nisam.Zaista si na necemu i nemam ja potrebe bilo šta da impliciram jer ti živiš u nekom lebdecem svetu kao ocigledno neki tvoj idol.A Ðokovic je bukvalno vredan, dakle vredan, a ne omalovažavan ovde više puta i cudo jedno kako baš tada da ne udeš nikada u raspravu, a ovamo stalno visiš na forumu.
I molim, ne pricaj gluposti, svako može da pogleda unazad koliko sam ja pisao o tenisu sem srpskih tenisera, a koliko Tex2 recimo sem hrvatskih.Pa samo kada se Rodik opraštao prošle godine puno toga sam napisao, nedavno sam pisao o tome da žene treba da igraju na 3 dobijena seta na gren-slemovima i koji je stav teniskih organizacija povodom toga, zatim o nacinu rangiranja na Vimbldonu, kritikovao sam organizatore što su Šarapovu stavili na teren broj 2, ma ima mora toga da se knjiga može napisati, zaista bi takva teniska neznalica poput tebe mogla i nešto da nauci iz toga, a ne samo da maštaš o Federeru i mrziš Ðokovica i napadaš one koji ti se ne svidaju kao drveni advokat.
I uopšte mi nisi odgovorio na to gde sam ja omalovažavao Acestroka ili Nadala pre svega toga, ako je greh što sam napisao da mislim da doticni van šljake nece ništa krupnije postici onda me sram bilo zaista. I do tog stava sam došao tek nakon ovog Vimbldona jer sam pre pocetka lepo napisao, a to se može naci da mislim da sva cetvorica vodecih igraca imaju podjednake šanse za trofej.
A ti bogami jesi cesto tu da nas podsetiš da Ðokovic nema šanse da osvoji titulu, valjda se tešiš time jer ga ne voliš, ali ne zbog tenisa vec zbog toga što momak za razliku od tebe voli zemlju iz koje potice i nije ljut i ogorcen na svakoga što takvima poput tebe i onima koje slepo slušate ne odgovara.Rekao sam da zbog takvih fanatika poput vas dvojice namerno i hocu da spominjem Nadala od sada.

Nacionalno nisam opterecen i ne mogu da budem kada ne vredam nijednu drugu naciju i uopšte se ne mešam u teme u vezi njih, a da ne pricam o tome da se nikada nisam petljao u politicke topike, one vezane za recimo veru ili homoseksualce jer smatram da svako ima pravo na izbor.Ja znam da je tebi i tvom odolu mrsko kada neko voli i navija za svoje, ali šta cu, takav sam i volim zemlju i ljude odakle i poticem.Ako je to greh, priznajem.A opterecen si upravo ti što se i vidi iz svega priloženog, da nije tako ne bi uvek imao poriv da se petljaš tamo gde te niko nije ni spominjao i napadaš druge.

I mani me tih engleskih izraza i fraza, komuniciramo na srpskom (ako hoceš na engleskom onda to naglasi) valjda opet hoceš da dokažeš kako si ti neki veliki znalac i kul lik kao da engleski jezik niko drugi ne zna.Ali opet, ništa cudno za tebe s obzirom na tvoje ogorcenje prema okruženju u kojem živiš, vidiš da to ne možeš sakriti, izgleda da se stidiš i jezika kojim pricaš.

A inace, vidim da ti je glavni adut za pohvalu novac i to koliko zaraduješ, pa to je onda to, zato si tako i ogorcen, nije novac sve u životu, verovatno se osecaš ispraznim i fale ti druge stvari, shvaticeš jednoga dana da ce te tog živog izjesti iznutra.Moj ti je savet da potražiš neku pomoc dok je vreme, a ne brini, umem ja takve poput tebe da procenim "cim zinu" što se kaže.

Edited by - tumen on 29/06/2013 22:02:03
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 21:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

zadnje upozorenje...manite se corava posla...držte se tenisa...i da,ovo je forum,svatko ima pravo na svoje mišljenje,svidalo se to vama ili ne...neki stvarno preosobno shvacaju neke stvari...dajte se opustite,boli doksija doko šta vi tu drkeljate...



Sad tek vidim ovo, vec sam krenuo da pišem onaj post, no definitivno necu više nikome odgovarati na ovu temu, radite šta hocete sada.
Ako nekog to uveseljava neka piše ovde šta hoce, slobodno neka me naziva budalom i pizdom i neka mu se to toleriše (vidim da je Dosada i svejedno nastavio da vreda), definitivno se odjavljujem iz ovoga ionako je ovo jedini topik i gde pišem.

Edited by - tumen on 29/06/2013 22:05:25
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 29/06/2013 : 22:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Hahaha, kakvu crnu poštu, ideš ti nedeljom tamo gde su spomenici i gde je smešten tvoj životni idol Ante...



nakon kaj si se raspisal o nekom Anti i dobro nadrobil u odgovoru (spominjali si da nikad ne pises ako nije vezano uz temu, a vidi nepostojeceg antu )johnu, sad si miroljubiv!

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by globinjo

zadnje upozorenje...manite se corava posla...držte se tenisa...i da,ovo je forum,svatko ima pravo na svoje mišljenje,svidalo se to vama ili ne...neki stvarno preosobno shvacaju neke stvari...dajte se opustite,boli doksija doko šta vi tu drkeljate...



Sad tek vidim ovo, vec sam krenuo da pišem onaj post, no definitivno necu više nikome odgovarati na ovu temu, radite šta hocete sada.
Ako nekog to uveseljava neka piše ovde šta hoce, slobodno neka me naziva budalom i pizdom i neka mu se to toleriše, definitivno se odjavljujem iz ovoga ionako je ovo jedini topik i gde pišem.


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 29/06/2013 : 22:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Evo kako se strucnjak za tenis odnosi prema jednom od najboljih tenisera svih vremena i njegovoj sansi za povratak na prvo mesto:
"Misliš jednog dana kada bude onako umoran duboko zaspao i sanjao lep san? Zna se cije je prvo mesto. Nadam se da ce Malis i Janko Fedu pokazati zube i pre Noleta, cisto da mu bude lakše jer je Nole nemilosrdan."

Krajnje potcenjivacki, ali valjda je to jezik vas doktora za tenis. Svako ima misljenje. S tobom se u zivotu nisam raspravljao, nije moj stil da se spustam na tvoj nivo rasprave gde spocitavas sve i svasta sagovorniku. Sa Dosadom sam raspravljao o Lakersima, ne s tobom, daleko bilo. I branio sam Djokovica, pa mi zato nije najjasnije sto impliciras da prizivam njegove poraze. A ovih poslednjih par pasusa su toliko bedni da nisu vredni komentara. Vidi se da si profesionalac u nipodastavanju sagovornika i losoj stereotipizaciji. Pa ako sam te dusevno nahranio, postigao sam nesto. Da imas cime da se pohvalis sigurno ne bi ovde toliko puta penio, ruzno vredjao i bio izbacivan. Na kraju krajeva, ne bi ti svakako pretili batinama neki tamo ljudi. Mislim, izvini zbog svega sto ti se desilo u zivotu, ali niko sa ovog foruma nije kriv za to.




Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 29/06/2013 : 22:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
A sto se tice preksutrasnjeg meca, Djokovic dobija u 4 seta u inat Dosadi.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 22:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Evo kako se strucnjak za tenis odnosi prema jednom od najboljih tenisera svih vremena i njegovoj sansi za povratak na prvo mesto:
"Misliš jednog dana kada bude onako umoran duboko zaspao i sanjao lep san? Zna se cije je prvo mesto. Nadam se da ce Malis i Janko Fedu pokazati zube i pre Noleta, cisto da mu bude lakše jer je Nole nemilosrdan."

Krajnje potcenjivacki, ali valjda je to jezik vas doktora za tenis. Svako ima misljenje. S tobom se u zivotu nisam raspravljao, nije moj stil da se spustam na tvoj nivo rasprave gde spocitavas sve i svasta sagovorniku. Sa Dosadom sam raspravljao o Lakersima, ne s tobom, daleko bilo. I branio sam Djokovica, pa mi zato nije najjasnije sto impliciras da prizivam njegove poraze. A ovih poslednjih par pasusa su toliko bedni da nisu vredni komentara. Vidi se da si profesionalac u nipodastavanju sagovornika i losoj stereotipizaciji. Pa ako sam te dusevno nahranio, postigao sam nesto. Da imas cime da se pohvalis sigurno ne bi ovde toliko puta penio, ruzno vredjao i bio izbacivan. Na kraju krajeva, ne bi ti svakako pretili batinama neki tamo ljudi. Mislim, izvini zbog svega sto ti se desilo u zivotu, ali niko sa ovog foruma nije kriv za to.







E moram još ovo.Haha, zaista je nipodaštavanje, nema šta.Sad uporedi to sa onim što pišu, Dosada i kompanija.Komentar je napisan više u šali i mogao si da preneseš i ono što sam napisao nakon pobede Federera, odnosno cestitke, kao i nedavno kada je Nadal pobedio u Parizu.

Nemam ja šta da se raspravljam sa takvim kompleksašima i internet zaludenicima poput tebe, uživaj dok buljiš u ekran i crpi životnu radost iz toga dok ti ne oteknu oci i ne ukoce se leda. Bedni mogu da budu samo tvoji komentari gde napadaš nekoga ko te nije ni spomenuo i ko je samo izrazio stav o mogucnostima Nadala dok su ga neki drugi nazivali budalom.Verovatno si me napao baš zato jer te "ne zanimam". Osobe koje te ne zanimaju se ne napadaju, a baš takvi poput tebe mene ne zanimaju pa te zato i ne spominjem i ne lepim se za tvoje postove, a pogotovo necu da tražim one tvoje ranije kao što ti to radiš.
Ocigledno da imaš žestokih problema sa svakim ko izrazi svoj stav poput mene i potkrepi ga argumentima jer ih ti ocito nemaš i ponovo nisi odgovorio na suštinu onoga zbog cega si me tobože uopšte i napao, a što sam te posle pitao.Pametnome dosta, tebi ocito nije.

I tacno, niko mi nije kriv sa foruma za sve ono lepo što mi se desilo u životu niti imam nameru sa tobom ili bilo kime da raspravljam o tome, a ti izvoli i deli to malo detalja iz tvog praznog i šturog života sa kojekakvim anonimusima, samo nemoj posle da se cudiš ako i tebe neki zaludenik ne spopadne.

A sada uživaj internet junacino i internet bogatašu, udri po tastaturi i piši i vredaj koliko hoceš, možeš i ti onako junacki da pretiš batinama, necu te odustojiti više bilo kakvog odgovora.

Edited by - tumen on 29/06/2013 23:07:01
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 29/06/2013 : 23:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Da, da, uvek se ti salis. Tako si se salio i kad si Texa Willera vredjao pa se covek zakleo da ce te prebiti kad te sretne. Eto, jos jedan internet zaludjenik. Ili kad si Sawitchu obrazlagao da on zapravo ni nema devojku nego je tako cesto spominje da bi nadoknadio tu prazninu u zivotu. Izgleda da nisi samo doktor za tenis vec i za psihologiju.

Taman posla da ja nekog vredjam ili ne daj boze pretim. Nit se junacim, nit se bahatim, ni privatno ni preko interneta. Ovde sam maltene od osnivanja, 5 godina duze od tebe pa ti opet imas vise postova uprkos svojim izbivanjima i zabranama. Izgleda da sem stvarnog zivota nemam ni ovaj internetski, jebiga. Ja sam ovde potpuno, potpuno isti kao u privatnom zivotu, dok ti ocigledno nisi. I to nisam ja izmislio vec su to konstatovali svi s kojima si se ovde sukobljavao (da ih ne nabrajam). To sto ti u svojoj glavi izvodis razne zakljucke i uklapas odredjene stereotipove je samo tvoj problem. Zasto bi mene iko napao, kad nikad nisam imao problema s normalnim i pristojnim ljudima (u tvom recniku se to kaze: uvlakac). A bar na ovom forumu takvi cine vecinu. A takvi kao ti su vrlo upadljivi i s vremena na vreme izadju na povrsinu, ali srecom po ovaj forum brzo pregore.
I hvala sto me vise ne udostojavas. Kako je krenulo, pretpostavljam da je sledeca kvalifikacija koju bi mi spocitao: "strani placenik".

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 29/06/2013 23:10:59
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 29/06/2013 : 23:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Haha, smešan si, vidim da sve znaš šta bi ja napisao i da imaš pripremljene termine, ocigledno si od idola lepo naucio.Ne brini, ja mislim svojom glavom i ne dozvoljavam da drugi uticu na mene sa njihovim uzrecicama i doktrinama.

Da, naravno samo ti kopaj dalje i vezuj se za sve što se u prošlosti dešavalo na forumu u vezi mene, toliko si izgleda opsednut sa mnom, a ovamo te ne zanimam.Da neceš možda i brak da mi ponudiš?

Što se tice broja postova, objašnjenje je lako, ucestvovao sam u tipovanju od njegovog starta, a s obzirom da sam prvo ja i vodio i osmislio, tu je ogroman deo tih postova i otišao, inace pogledaj koliko malo pišem vec dve godine unazad pa i više.Dakle, ne možemo tu nikako da se poredimo, a ti trubi o Lejkersima, Barseloni koliko hoceš, ma možeš ovde i da pljuješ Novaka i velicaš Federera, Nadala slobodno, ako sam ti ja prepreka lako to možemo da uredimo, samo nemoj posle da ti nedostajem.
Ne znam ko bi tebe napao jer me ne zanimaš niti te pratim po forumu kao ti mene, ja sam pisao o tome da ti mene napadaš nicim prozvan i ne samo mene vec i još neke jer voliš ljudima ocito da deliš lekcije, valjda kriziraš kada nije tako pored redovne krize.

Ajde uzdravlje, nastavi ti i dalje slobodno, internet magu, univerzalni sudijo i drveni advokatu, ali pre svega ogorceni covece.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/06/2013 : 23:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Mislim da ce ovo biti jedan od najlakse osvojenih GS u posljednje vrijeme od strane jednog igraca - Noleta..stvarno ne vidim kako ga Murray moze ugroziti..nema tu konstantu ko Nole i jednostavno u ovom trenutku nije na razini na kojoj je Novak..jedino ako ovaj bude ima los dan onda Škot moze do naslova..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/06/2013 23:25:44
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000