forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 "Taksi vozila u svetu"-kolekcija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  15:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Danas se u prodaji pojavila nova zanimljiva kolekcija automobila na kioscima-"Taksi vozila u svetu" koja ce uz casopis poklanjati i metalni model vozila.
U prvom broju, po promo ceni od 150 dinara, na poklon se dobije model taksi vozila Fiat 125 P iz Varšave 1980. godine. Za dve sedmice u prodaji je broj dva po ceni od 299. dinara gde ce biti model Sitroena ds 10, taksija sa ulica Pariza iz (buntovne) 1968. a u trecem broju na poklon se dobijaju cak dva modela (Tojota kraun i TUK-TUK, taksi rikše u Indiji) i taj ce broj koštati 399. koliko verovatno i svaki naredni.

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  17:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Ko je izdavac? Stavi njihovu stranicu ako imaju da vidim na sta to lici.

Ja uvek pijem s merakom zbog smrti, srece il' tuge, pijem zbog zena i drustva pijem za sebe i druge,
Pijem za odavno mrtve za buduce generacije, pijem iz puke dosade ama pijem iz zajebancije...
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  17:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Ko je izdavac? Stavi njihovu stranicu ako imaju da vidim na sta to lici.

Ja uvek pijem s merakom zbog smrti, srece il' tuge, pijem zbog zena i drustva pijem za sebe i druge,
Pijem za odavno mrtve za buduce generacije, pijem iz puke dosade ama pijem iz zajebancije...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Danas se u prodaji pojavila nova zanimljiva kolekcija automobila na kioscima-"Taksi vozila u svetu" koja ce uz casopis poklanjati i metalni model vozila.
U prvom broju, po promo ceni od 150 dinara, na poklon se dobije model taksi vozila Fiat 125 P iz Varšave 1980. godine. Za dve sedmice u prodaji je broj dva po ceni od 299. dinara gde ce biti model Sitroena ds 10, taksija sa ulica Pariza iz (buntovne) 1968. a u trecem broju na poklon se dobijaju cak dva modela (Tojota kraun i TUK-TUK, taksi rikše u Indiji) i taj ce broj koštati 399. koliko verovatno i svaki naredni.

uff NAPOKON NEKA KORISTNA VIJEST od tebe!!!! (ako je istina)....

ajde stavite te automobilcice da ih vidim!!!!!
Ja bi to kupovao.....

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

uff NAPOKON NEKA KORISTNA VIJEST od tebe!!!! (ako je istina)....

ajde stavite te automobilcice da ih vidim!!!!!
Ja bi to kupovao.....

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  20:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Izlazili su jedno vreme i kultni automobili ali su ih trenutno stopirali..
https://www.facebook.com/KolekcijaKultniAutomobiliSrbija?fref=ts

Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  20:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

uff pa ovo je prekrasno!!!
Što ja ne živim u Srbiji.....ja bi to sve kupovao.....

Ajde neka netko provjeri za ove Taxi-je...bar da nekako dodem i ja do tih automobilcica....
Jel ova revija/casopis koja ide uz to, jel to piše nešto o taxi-jima unutra?

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

uff pa ovo je prekrasno!!!
Što ja ne živim u Srbiji.....ja bi to sve kupovao.....

Ajde neka netko provjeri za ove Taxi-je...bar da nekako dodem i ja do tih automobilcica....
Jel ova revija/casopis koja ide uz to, jel to piše nešto o taxi-jima unutra?

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  21:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Cekamo Vronskog da nam da vise informacija:D
Ne mogu nista da iskopam o tome na netu...

Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member

Serbia
2268 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 15/01/2013 :  21:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

ja sam vec na nekom drugom forumu zamolio neke ljude iz Srbije da sutra idu do Kioska i provjere, pa cu javiti ako nešto saznam, ako se do tada Vronski2 ne javi...a i vi Srbi iz stripovi.com mogli bi sutra do kioska i provjerite pa javite....
Javite i koja firma (casopisna kuca) ce to izdavati, pa cu ih kontaktirati, možda bi mi mogli davati brojeve (i automobile) na stranu, a ja im platim paypalom ili pouzecem...

OVO JA MORAM IMATI!

Ako je istina naravno jer kod Vronskog sve treba dva puta provjeriti....

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

ja sam vec na nekom drugom forumu zamolio neke ljude iz Srbije da sutra idu do Kioska i provjere, pa cu javiti ako nešto saznam, ako se do tada Vronski2 ne javi...a i vi Srbi iz stripovi.com mogli bi sutra do kioska i provjerite pa javite....
Javite i koja firma (casopisna kuca) ce to izdavati, pa cu ih kontaktirati, možda bi mi mogli davati brojeve (i automobile) na stranu, a ja im platim paypalom ili pouzecem...

OVO JA MORAM IMATI!

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

Kojot
Senior Member

Switzerland
2501 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

OVO JA MORAM IMATI!

Go to Top of Page

Kojot
Senior Member

Switzerland
2501 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 15/01/2013 :  21:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:

OVO JA MORAM IMATI!

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Izdavac je iz Poljske "Amercom", isti koji objavljuju i kolekciju borbenih aviona i vojnih mašina. Postoji i sajt www.taksivozilaposvetu.com
Od sutra (sreda) taksi vozila su u zvanicnoj prodaji na kioscima i kod kolportera pa izvolte...
Inace, automobil u prvom broju je odlicnog kvaliteta, nemam fotku sad ali strpite se do sutra...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Izdavac je iz Poljske "Amercom", isti koji objavljuju i kolekciju borbenih aviona i vojnih mašina. Postoji i sajt www.taksivozilaposvetu.com
Od sutra (sreda) taksi vozila su u zvanicnoj prodaji na kioscima i kod kolportera pa izvolte...
Inace, automobil u prvom broju je odlicnog kvaliteta, nemam fotku sad ali strpite se do sutra...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Da, umalo da zaboravim, najavljena je i kolekcija "Lokomitive u svetu, prvi vozic košta 150 dindži!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Da, umalo da zaboravim, najavljena je i kolekcija "Lokomitive u svetu, prvi vozic košta 150 dindži!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  22:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

TTTTOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo majstore!!! Evo, ovakve vijesti su dobrodošle na forumu, a ne da uvijek pišeš gdje se neki Srbin nalazio u nekoj situaciji po svijetu (Eva mendes, Baumgartner,Facebook,....).
Izvještavaj o onome što može biti od koristi kao ovo npr.! Šta nas briga o nekoj Evi mendes i onom vatrogascu....

Nego, kako cu ja sad to tih autica i revije?????

Bit ce to prekrasna kolekcija!!!!!!!!!!!

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  22:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

TTTTOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo majstore!!! Evo, ovakve vijesti su dobrodošle na forumu, a ne da uvijek pišeš gdje se neki Srbin nalazio u nekoj situaciji po svijetu (Eva mendes, Baumgartner,Facebook,....).
Izvještavaj o onome što može biti od koristi kao ovo npr.! Šta nas briga o nekoj Evi mendes i onom vatrogascu....

Nego, kako cu ja sad to tih autica i revije?????

Bit ce to prekrasna kolekcija!!!!!!!!!!!

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
E pa onda da najavim i kolekciju vatrogasnih vozila, policijskih vozila i kolekciju Egipatskih božanstava, sve u toku ove godine...
A najvece iznenadenje za nas strip sladokusce tek sledi: kolekcija figurica i casopisa o najpoznatijim junacima iz sveta crtanih filmova i stripova!!!
;))))
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
E pa onda da najavim i kolekciju vatrogasnih vozila, policijskih vozila i kolekciju Egipatskih božanstava, sve u toku ove godine...
A najvece iznenadenje za nas strip sladokusce tek sledi: kolekcija figurica i casopisa o najpoznatijim junacima iz sveta crtanih filmova i stripova!!!
;))))
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

hm i ovo bi moglo biti zanimljivo...........

Pa zar nije 150 dinara 1,5 eura????

Ovo je prejeftino......zar stvarno 1,5 eura METALNI AUTOMOBIL ili LOKOMOTIVA + revija?????

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

7834 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2013 :  22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:

Ovo je prejeftino......zar stvarno 1,5 eura METALNI AUTOMOBIL ili LOKOMOTIVA + revija?????

MARIBOR V LIGI PRVAKOV!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member

2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 15/01/2013 :  22:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:

quote:

To je cena samo prvih brojeva, ostali brojevi su duplo skuplji...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000