forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Trulez donjeg djela foruma
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 13:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Cek, cek, evo i jednog smajlica u Tonkicinu cast, njegov omiljeni klovnovski nosic, neka je blagosloven taj covjek koji nas neprekidno zasmijava - .


Klaune dosadan si s tim isfuranim forama... vrati se procitaj neku novu knjigu i onda nam dodi prepisivati na forumu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 13:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by brni

Stavia sam prvotno u topic o Dinamu ali mislim da sam ga ipak triba ode stavit..iz ovoga se ocito da zakljuciti zasto je Tonka uopce otvoria ovaj poll i zasto ga smatra trulezom..i vjerovatno nas je Tonka zauvik napustia ako izvucemo zakljucke iz ovog njegovog posta s Darkwooda..pa evo Tonka neka ti je sa srecom..





Ja ne znam da li treba da mi imponuje ili da pocne da me brine što me po drugim forumima ovakve individue stalno spominju? Prof-inz, vronski, vesele saonice, zosko, sad i tonka...


Pitm se pitam zasto tebe " jadnog spominju " ?
Prva stvar uopce ne znas obavljati funkciju za koju si zaduzen ( izbacivas onog tko tebi ne odgovara, vidis sto zelis vidjeti i ne vidis sto ne zelis vidjeti). Druga stvar neodgovaran si za funkciju koja ti je namjenjena ( niti napises kada je netko izbacen, zbog cega, kako, zasto... ne vracas ljude koje si izbacio na vrijeme ).
I trece ( zadnje ) malo sam citao topic gdje si navodno vratio profesora inza... ispao si ljudina, covjekoljubac svaka cast... sto ti se dogodilo od tada ne znam i zaboli me uho. Samo moras znati sve dok si ti individua koja se ponasa kao da si povuka Boga za bradu, biti ces prozivan. Stoga te lijepo molim da mi se ne obracas tj da me ignoriras kao sto si dosada radio.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Oh ho ho, ala cete da najebete zbog ovih zajebancija na njegov racun kad se Tonka vrati na ovaj forum.

Predvidjam nesto poput, "Tonka24's Revenge VI: This Time it's Personal!"


I onda ti gore po forumu places kako sam ja provokator
Majko moja jesi licemjeran.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


"Samo vas gledam..."







Evo ovi momci imaju pravo da me sprdaju i sve ostalo... pravi forumasi... a kad samo pogledam vecinu koja " kao " sprda mene a u stvari ispadaju smjesni, slabo mi dode.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Verujem da covek nece pogaziti rec i vratiti se na forum


Druze begoradski na tvoju veliku zalost hocu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
A sad na glavne aktere redom
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Poli


"Samo vas gledam..."







sori, nisam mogo odolit, al koji je tonka na slici?


Jos jedan ogledan primjer ravnopravnosti i postenja u vezi baniranja. Cekaj s kojim pravom ti mene nazivas konjem? I za to si naravno ne kaznjen.
Usput da te pitam tebe i tvog kolegu Brnija... jesi li mozda zapaljen? Da li ti je netko kucao na vrata sa kantom benzina? Slusaj ipak te je tvoj kolega Brni upozorio na PM da je to ozbiljna prijetnja. Koji cirkusanti
Jos nesto ja jesam mozda konj, a konj nesto i vrijedi za razliku od tebe koji ne vrijedis nista, o ti covjece iz proslosti. Hask,Gnk, Dinamo tridesetih godina...eto to je tvoj doprinos forumu u cijelosti.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 14:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Jos jedan ogledan primjer ravnopravnosti i postenja u vezi baniranja. Cekaj s kojim pravom ti mene nazivas konjem? I za to si naravno ne kaznjen.
Usput da te pitam tebe i tvog kolegu Brnija... jesi li mozda zapaljen? Da li ti je netko kucao na vrata sa kantom benzina? Slusaj ipak te je tvoj kolega Brni upozorio na PM da je to ozbiljna prijetnja. Koji cirkusanti
Jos nesto ja jesam mozda konj, a konj nesto i vrijedi za razliku od tebe koji ne vrijedis nista, o ti covjece iz proslosti. Hask,Gnk, Dinamo tridesetih godina...eto to je tvoj doprinos forumu u cijelosti.


cakani si.
a i vec sam negdje napisal da fališ
welcome back

i pazi da ti se ne desi "vronski sindrom" u brzini ponovnog baniranja
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Jos jedan ogledan primjer ravnopravnosti i postenja u vezi baniranja. Cekaj s kojim pravom ti mene nazivas konjem? I za to si naravno ne kaznjen.
Usput da te pitam tebe i tvog kolegu Brnija... jesi li mozda zapaljen? Da li ti je netko kucao na vrata sa kantom benzina? Slusaj ipak te je tvoj kolega Brni upozorio na PM da je to ozbiljna prijetnja. Koji cirkusanti
Jos nesto ja jesam mozda konj, a konj nesto i vrijedi za razliku od tebe koji ne vrijedis nista, o ti covjece iz proslosti. Hask,Gnk, Dinamo tridesetih godina...eto to je tvoj doprinos forumu u cijelosti.


cakani si.
a i vec sam negdje napisal da fališ
welcome back

i pazi da ti se ne desi "vronski sindrom" u brzini ponovnog baniranja


Gledaj tako ti je kad ne lizes dupe modovima, onda trebas paziti... zato ti ne pazis
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 14:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Gledaj tako ti je kad ne lizes dupe modovima, onda trebas paziti... zato ti ne pazis



po tvojim avatarima, otvaranjem novih topica a i u kontaktu smenom primjecujem dozu homoeroticnosti s tvoje strane, tonko napravi taj iskorak i kao kontra svima reci



kak igra anži, jel u padu forme?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Stavia sam prvotno u topic o Dinamu ali mislim da sam ga ipak triba ode stavit..iz ovoga se ocito da zakljuciti zasto je Tonka uopce otvoria ovaj poll i zasto ga smatra trulezom..i vjerovatno nas je Tonka zauvik napustia ako izvucemo zakljucke iz ovog njegovog posta s Darkwooda..pa evo Tonka neka ti je sa srecom..





Oh dragi Brni
Vidim da si me se zazelio. Usput Jajduk izgubio? Opet kriv sudac? Ma nebito bitno da je torcida napravila dekoraciju, to sto Hajduk izgubi 1:2 1:10 nebitno
Koliko si me puta spomenuo dok sam bio izbacen ima 50 puta ha?
Na tvoju zalost ili srecu ipak se vracam ne zbog tebe vec zbog neki drugih koji su mi jos drazi od tebe
Iz prilozenog vidi se cime se ti bavis, da ne govorim da drugim forumasima branis sto ce pisati na tvom topicu, da ne govorim kako ti se odobrava da radis sto god hoces po forumu... ti djule ste najprivilegiraniji forumasi.
I onda ti imas nesto meni reci... ok bar nasmijavas forum
Ne trebam puno pisati o tebi sve se zna... samo evo iskreno... skuzio sam kakav si covjek i jako jako mi je zao zbog toga.
Zao mi je sto si ti covjek koji ce se narugati i sprdati svima, a kad se tebe sprda ignoriras i pravis se da ne vidis. To si redio meni i dosadi.
Ti si kao saljivcina foruma a ti uopce nisi dostojan sprdancije i zafrkancije jer se volis drugima sprdati, zafrkavati a ne volis da se tebi to radi.
I jos nesto mislio sam da si drugaciji, da barem imas " kicmu " a ti si pokazao u zadnjih mjesec dana, ne da nemas kicmu nego nemas kosti.
Iskreno zao mi je sto si odlutao u neke cudne vode, mislio sam da si covjek.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Gledaj tako ti je kad ne lizes dupe modovima, onda trebas paziti... zato ti ne pazis



po tvojim avatarima, otvaranjem novih topica a i u kontaktu smenom primjecujem dozu homoeroticnosti s tvoje strane, tonko napravi taj iskorak i kao kontra svima reci



kak igra anži, jel u padu forme?


Prosli su Hanovera u europa ligi, uvjerljivo a prvenstvo im jos nije pocelo. Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.
Uskoro ces imati topic, pa se iskreno nadam da ces doci koji puta podsjetiti.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 14:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
I za kraj dosada. On zasluzuje posebno mjesto, uokvireno.
Svi ostali za dosadu su mala dica, taj je kralj.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 05/03/2013 : 14:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by djule




kak igra anži, jel u padu forme?




quote:
Originally posted by Tonka

Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.


WiliaN.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 14:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Tonka dobro nam dosao..vidim da se povratak dogodio u velikom stilu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 15:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Prosli su Hanovera u europa ligi, uvjerljivo a prvenstvo im jos nije pocelo. Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.
Uskoro ces imati topic, pa se iskreno nadam da ces doci koji puta podsjetiti.



e, to se traži. topic o anžiju. al nemoj samo to, sve kaj voliš, za kaj si cuo u životu, samo otvaraj topike, bez ustrucavanja



ANŽI JE ŽIVOT, SVE OSTALO SU SITNICE!

ANŽI SVETINJA!

ANŽI ŽIVI VJECNO!

SVE DAMO, ANŽI NE DAMO!

SVE ZA MAHACKALU, MAHACKALU NIZAŠTO!

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 15:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Tonka

Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.


WiliaN.



Vidim da Tonka zna svakog igraca poimenice..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 05/03/2013 15:03:22
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 15:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

I za kraj dosada. On zasluzuje posebno mjesto, uokvireno.
Svi ostali za dosadu su mala dica, taj je kralj.



tonkica, tonkac, tonkili... daj pricaj deckima kaj si radio ovih mjesec dana, kak si se provodio, jesi slucajno našao kakav drugi forum da se tam isto registriramo pa da se družimo? jesi koga novog upoznao? jesi otkrio kakav novi klub da navijaš za njega? jel te netko povrijedio?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 15:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Stanimo na balun i opustimo se uz dobru staru Daleku obalu..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/03/2013 : 15:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Ekipa, nemojte tako, delikatan je trenutak, jer covjek je na dobrom putu do potpune rehabilitacije (dovoljno je procitati mu novi potpis).
U relativno kratkom vremenu zahvaljujuci ponajviše ovom forumu prevalio je naš Tonka trnovitu cestu; od devijacije i paranoje do (skoro uspiješne) socijalizacije, parcijalne edukacije, tolerancije, suvislosti...itd. Nije to mala stvar, ljudima trebaju godine za usavršavanje takvih krucijalnih životnih i komunikacijskih vještina (i potreba).
Dakle, šansa za potpunu rehabilitaciju na dohvat mu je ruke, stoga poželimo mu srecu. Bez zajebancije.


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Postovani dr.sc.prof. Dosada!
Vidim da stalno spominjes sto si ti meni rekao na PM, spominjes sto radis ti i tvoja zena, meni dijelis savjete, nazivas me svakakvim imenima, takoder i druge forumase.
Sad cu ja tebi reci sto mislim o tebi javno.
Dakle ti si meni dosao na pm i poceo spominjati neku srednju skolu, bla bla bla...
Dakle ja iman srednju obrtnicku i srednju tehnicku skolu, trenutno sam na pravnom fakultetu prva godina.
Eto samo za tebe, tako da znas.
Dakle ja mislim da si ti jedna jako iskompleksirana osoba, koja ima potrebu svrstavati ljude u ladice... profesori, doktori, pravnici, privatni poduzetnici... Sto je po meni nedopustivo za covjeka tvoje profesije.
Takoder mislim da je nasa drzava tu di je upravo zbog ljudi poput tebe ( barem ono sto vidim po forumu ) koji uce druge ljude, bilo cemu u zivotu. Iskreno zao mi je takvih koje ti ucis.
Takoder zao mi je tebe zbog takvog " nezahvalnog " posla koji obavljas.
Vidim cesto diskutiras koga treba izbaciti, kako treba raditi na forumu, tko je kakav, itd itd... evo moj prijateljski savjet jer vidim da ti treba pomoc. Nisam strucan ali pocmi od necega, mozda bi bilo dobro da potrazis strucnjaka i kazes mu sto te muci zbog cega si tako ogorcen na ljude, zbog cega svrstavas ljude u ladice i zbog cega imas potrebu provocirati ljude.
Dakle moj savjet ti je da potrazis bolji posao od sadasnjega i da ( kad vec spominjes, prije tridesetak dana ) da svojoj zeni potrazis bolji posao.
Jer i sam tvrdis da si pun ideja, znanja i kreativnosti.
I za kraj odi u punisher, malo baci pogled na listu banovanih, znas tko je koliko banovan, tko je prvi na listi i zbog cega.
Kad to prostudiras, vejruj mi prestat ces prozivati druge.
Rijesit ces barem 25% osobnih problema.

S postovanjem Tonka 24.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by djule




kak igra anži, jel u padu forme?




quote:
Originally posted by Tonka

Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.


WiliaN.



Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Tonka dobro nam dosao..vidim da se povratak dogodio u velikom stilu..


Znas mene, dosljedan kao uvijek. Nadam se da ces zaplivati u " cistije vode ".
Ima nade za tebe.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Prosli su Hanovera u europa ligi, uvjerljivo a prvenstvo im jos nije pocelo. Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.
Uskoro ces imati topic, pa se iskreno nadam da ces doci koji puta podsjetiti.



e, to se traži. topic o anžiju. al nemoj samo to, sve kaj voliš, za kaj si cuo u životu, samo otvaraj topike, bez ustrucavanja



ANŽI JE ŽIVOT, SVE OSTALO SU SITNICE!

ANŽI SVETINJA!

ANŽI ŽIVI VJECNO!

SVE DAMO, ANŽI NE DAMO!

SVE ZA MAHACKALU, MAHACKALU NIZAŠTO!





DINAMO 1930 JE ŽIVOT, SVE OSTALO SU SITNICE!

HAŠK 1731 SVETINJA!

GNK 2013 ŽIVI VJECNO!

SVE DAMO, CROATIU 1994 NE DAMO!

SVE ZA ZAGREB 1941, ZAGREB1941 NIZAŠTO!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14644 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Tonka

Vjerujem da ce biti prvi ovisi o formi Etoa, Wiiliama i Traorea.


WiliaN.



Vidim da Tonka zna svakog igraca poimenice..




Nije to nista, a di je Gabulov,Boussoufa,Lassana Diarra, Yuri Zhirkov, Mukhammad...

Ja bar znam igrace kluba za kojeg navijam, a ti za svoj klub ne mozes znati igrace ni da hoces, tamo se ne zna ko pije a ko placa a kamoli ko igra
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000