forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HRVATSKA protiv Škotske u Zagrebu.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 01:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Ne Tonka ozbiljno..di studiras pravo, bas i mene zanima..


Odgovorio sam ti na PM.



koje ti pravo studiraš ? šerijatsko?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/03/2013 : 01:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ti sad ulazis u neku stariju proslost
ja bih o novijoj proslosti
sto bih ja da nije tih mojih " splicana " vjerojatno nikad ne bi bio u mogucnosti da kao dinamovac budem na poljudu bez bojazni da cu dozivjeti neugodnost, u ne davnoj proslosti nije mi bio problem provuci navijace hajduka kroz zagreb, no mislim da su dosla vremena kad je to postalo tesko i da bi i mene nalupali zajedno sa hajdukovim navijacima jer je previse frakcija bbb-a a i stari poznanici polako izumiru



Jesi li ode mislia na Iwooda?


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 01:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

ti sad ulazis u neku stariju proslost
ja bih o novijoj proslosti
sto bih ja da nije tih mojih " splicana " vjerojatno nikad ne bi bio u mogucnosti da kao dinamovac budem na poljudu bez bojazni da cu dozivjeti neugodnost, u ne davnoj proslosti nije mi bio problem provuci navijace hajduka kroz zagreb, no mislim da su dosla vremena kad je to postalo tesko i da bi i mene nalupali zajedno sa hajdukovim navijacima jer je previse frakcija bbb-a a i stari poznanici polako izumiru



Jesi li ode mislia na Iwooda?





ne znamo se uživo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/03/2013 : 01:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood



ne znamo se uživo



A ono dugo ste na forumu obojica pa sam mislia da je bilo prilike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 12/03/2013 01:20:07
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 01:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

I nemos rec da je Slavonija Dinamova iskljucivo..zna se ko je gazda u Osijeku i zna se ko je gazda u Vinkovcima..sta se tice podjeljenosti Torcide i BBB tu je negdi 60/40 na strani BBB iako je i to upitno..upozna sam masu pravih navijaca Hajduka iz Slavonije..i to zestokih hajdukovaca..



opet si sam upao u klopku, postoje i splicani koji navijaju za split, zadrani koji navijaju za zadar, sibencani za sibenik
istina tako i osjecani navijaju za osijek, vinkovcani za cibaliju, a brodjani za trenutno posrnulu marsoniu, ali slavonija je za dinamo i to dosta extremno, postoje i vatreni navijaci hajduka u slavoniji, iako u malom postotku, no oni zbog toga nemaju problema od strane slavonaca, ponekad mozda od strane purgera
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 01:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

ti sad ulazis u neku stariju proslost
ja bih o novijoj proslosti
sto bih ja da nije tih mojih " splicana " vjerojatno nikad ne bi bio u mogucnosti da kao dinamovac budem na poljudu bez bojazni da cu dozivjeti neugodnost, u ne davnoj proslosti nije mi bio problem provuci navijace hajduka kroz zagreb, no mislim da su dosla vremena kad je to postalo tesko i da bi i mene nalupali zajedno sa hajdukovim navijacima jer je previse frakcija bbb-a a i stari poznanici polako izumiru



Jesi li ode mislia na Iwooda?





starija je to generacija od lwooda
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/03/2013 : 01:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

I nemos rec da je Slavonija Dinamova iskljucivo..zna se ko je gazda u Osijeku i zna se ko je gazda u Vinkovcima..sta se tice podjeljenosti Torcide i BBB tu je negdi 60/40 na strani BBB iako je i to upitno..upozna sam masu pravih navijaca Hajduka iz Slavonije..i to zestokih hajdukovaca..



opet si sam upao u klopku, postoje i splicani koji navijaju za split, zadrani koji navijaju za zadar, sibencani za sibenik
istina tako i osjecani navijaju za osijek, vinkovcani za cibaliju, a brodjani za trenutno posrnulu marsoniu, ali slavonija je za dinamo i to dosta extremno, postoje i vatreni navijaci hajduka u slavoniji, iako u malom postotku, no oni zbog toga nemaju problema od strane slavonaca, ponekad mozda od strane purgera



Nisam ja upa u nikakvu klopku..ti bojas Slavoniju u plavo a cinjenica jest ta da je ona dosta podjeljena..Slazem se ima u Dalmaciji drugih navijaca ali je ona vecinom Hajdukova dok Slavonija dinamova vecinom nikako nije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 01:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

I nemos rec da je Slavonija Dinamova iskljucivo..zna se ko je gazda u Osijeku i zna se ko je gazda u Vinkovcima..sta se tice podjeljenosti Torcide i BBB tu je negdi 60/40 na strani BBB iako je i to upitno..upozna sam masu pravih navijaca Hajduka iz Slavonije..i to zestokih hajdukovaca..



opet si sam upao u klopku, postoje i splicani koji navijaju za split, zadrani koji navijaju za zadar, sibencani za sibenik
istina tako i osjecani navijaju za osijek, vinkovcani za cibaliju, a brodjani za trenutno posrnulu marsoniu, ali slavonija je za dinamo i to dosta extremno, postoje i vatreni navijaci hajduka u slavoniji, iako u malom postotku, no oni zbog toga nemaju problema od strane slavonaca, ponekad mozda od strane purgera



Nisam ja upa u nikakvu klopku..ti bojas Slavoniju u plavo a cinjenica jest ta da je ona dosta podjeljena..Slazem se ima u Dalmaciji drugih navijaca ali je ona vecinom Hajdukova dok Slavonija dinamova vecinom nikako nije..



ne poznajes slavoniju, slicna je situacija kao i kod vas dalmatinaca u obrnutom obliku, vecina je za dinamo, a vrlo mali dio je za hajduk
samo kod nas slavonaca je normalno da pijemo zajedno bez obzira za koju boju dresa navijali, pa te to mozda zbunjuje
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 01:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood



ne znamo se uživo



A ono dugo ste na forumu obojica pa sam mislia da je bilo prilike..



krugi je sramežljiv

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 01:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/03/2013 : 14:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
što se tice slavnije nije li ovako: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3Kih__hCOn4

a što se tice Dalmatinki, takoder su posebna vrsta, ponekad se dogada da su i žešce za Hajduk u muškaraca, ne može se reci svakako da ih nije briga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 22:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
tinton, pa ak desetak navijaca hajduka iz nekog slavonskog grada bitno za spomenuti, trebao bi se s tim ponositi, al tako je i u dalmaciji, desetak navijaca dinama iz nekog dalmatinskog grada je ponos dinama
dinamu je plus sto osim slavonije pod svojom kontrolom ima i ostali dio sjeverne hrvatske, dok hajduk samo dalmaciju
nemojte se vi dalmatinci zavaravati, slavonija dise plavom bojom, mozda nije omjer 90 - 10 za hajduk kao u dalmaciji vec je 89 - 11 za dinamo, eto tu bi se mogla pronaci razlika
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 22:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
samo se ti tješi lažima krugi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/03/2013 : 22:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

samo se ti tješi lažima krugi



Ma pusti ga..jos jedna od njegovih fantazija..neka nam uziva Krugi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 22:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
moran ga malo upozorit da se skroz ne izgubi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
a dobro, zivite vi u svojim uvjerenjima

pa s obzirom da da zivim u lazima, lazima da dinamo drma vec godinama hnl ligom,
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 22:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
lwoode moran ti napomenuti da se slavonija inati, a inat je u korist dinama

a sto ja tom mogu pripomoci, osim sto sam i sam dio tog navijackog tjela
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2013 : 22:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

lwoode moran ti napomenuti da se slavonija inati, a inat je u korist dinama

a sto ja tom mogu pripomoci, osim sto sam i sam dio tog navijackog tjela



vjerovatno cir

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 22:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
da, lwoode, mene je uhvatio cir sto hajduku neide dobro, stvarno me to opterecuje

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/03/2013 : 23:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Ne Tonka ozbiljno..di studiras pravo, bas i mene zanima..


Odgovorio sam ti na PM.



koje ti pravo studiraš ? šerijatsko?



Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/03/2013 : 16:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Ne Tonka ozbiljno..di studiras pravo, bas i mene zanima..


Odgovorio sam ti na PM.



koje ti pravo studiraš ? šerijatsko?



Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000