forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 20:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message


Ova utakmica je ipak vise od igre i mislim da zasluzuje posebnu temu. Mozemo svi zajedno komentarisati, iznositi misljenja, zezati, se medjusobno, ali sve u nekom pozitivnom i drugarskom tonu. Kada kazem vise od igre, dobro znate da ovo nije samo nogometna utakmica, na zalost, ali se nadam da cemo negativne stvari ostaviti po strani i fer i korektno diskutovati.
Pa da sve prodje bez problema i neka bolji pobedi.
Nadam se da ce i tema poziveti, barem do revansa, pa da onda svi zajedno sumiramo utiske. Postavljajte slike, zanimljive tekstove i klipove, pisite, crtajte....

Sportski pozdrav.


Eto, za pocetak, sta ocekujete od utakmice?
I jedan tekst koji na koji sam jutros naleteo.

http://www.mozzartsport.com/vesti/hrvatska-srbija-ne-bas-tako-obicna-utakmica-video

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 07/09/2013 22:14:09

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 20:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Dobro da i Hrvatsku nisi napisa na cirilici..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 20:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Dobro, majku mu, drzite se teme


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/03/2013 20:47:34
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/03/2013 : 20:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 20:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Lipo je pocelo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 20:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

Lepo je krenulo
Sto se mene tice, ja bih prvi poceo da govorim nogomet (nisam siguran da li se nekad i ovde tako govorilo.. ja danas kada i u sali kazem nogomet, vecina mi odbrusi da je to hrvatska rec.. a nasa je koliko je i vasa), a ako se vec drzimo nekih sranja za zapada, onda treba da govorimo hendbal, a ne rukomet.. milion je primera gluposti, al sta ces.. povest se moze naci, ali je vec zastarela, na zalost.. imali smo i mi svoje nazive za mesece, kao i svi slovenksi narodi (guglaj, srpski nazivi za mesece u godini). Historija je od grcke reci, ne engleske.

Da, da, lepo smo poceli

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/03/2013 20:58:04
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 11/03/2013 : 20:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message
Ma imate jake ekipe i jedni i drugi nema sta, ali je u regionu trenutno BOSNA najjaca






Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/03/2013 : 20:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
U sportskom duhu... :P
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 20:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Zašto je u Srbiji kuca i domacica, a u Hrvatskoj dom i kucanica
Zabole me lakat za utakmicu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 11/03/2013 : 20:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
@Caleb
Na glavnoj stranici Srbija ti je pod upitnicima

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/03/2013 : 20:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ako Bog da, taj dan iz prvih redova Kombank Arene pjevam "Dva dinara, druze", "Amsterdam", "Pogledaj dom svoj, andjele" i ostale hitove, za nogomet i fudbal mi se zivo hebe.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 11/03/2013 : 20:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

A što kažeš na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=U2kjf_P7AtU

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Neka, mora ode bit samo žestoko i jako, kao i na terenu, al bez uvreda.
Lagana površna analiza:
Imate odlicnu obranu, osim golmana, a ostatak ekipe mi se ne cini baš tip-top. Pogotovo šta imate masu odlicnih igraca koji nisu pozvani ili se nisu odazvali radi raznih razloga. E tad bi možda i imali neke šanse. Ovako...slabo. Pa nemoš imat glavnog napadaca iz Heereveena, ej.
A ovako, osim Kolarova i Braneta, od oka, zanimljiv igrac mi je Basta, Tošic i to bi bilo to...
Mi s druge strane neznamo koga bi stavili u napad od njih 5-6 odlicnih.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by split85

@Caleb
Na glavnoj stranici Srbija ti je pod upitnicima

Mogao bi i ti nesto konstruktivno da napises

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 11/03/2013 : 21:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Hrvatska dobija 3-1.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za pocetak pogrešan ti je naziv topica. Igraju Hrvatska - Srbija.
Ova tvoja najava vridi za rujan. tj, 9 misec.
Iliti vaš anglizam septembar.
Vidiš sad kad razimišljam o jeziku puno srba su zagovornici da mi u biti pricamo srpski, da je to sve isti jezik. A evo mi padaju na pamet samo neke vaše rijeci koje ste uzeli od recimo engleskog, pa izgleda da vi pricate hrvatski, nemate svojih rijeci. Historija (povijest), pa geografija (zemljopis) pa svih 12 miseci...itd
AL dobro, otiša sam off topic.
Da se vratim na temu. Šta ocekujem? Da cemo Vam dat po pixi, ništa manje.

A što kažeš na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=U2kjf_P7AtU




Gleda, Izet je sve.
NEgo, da se nadovežem na komentar od Senokutea...je, Bosna je je*beno jaka ekipa trenutno. Po meni, jaci od Srbije, zamalo ko mi. Jedino šta fali Zmajevima je širina ekipe i malo jaca obrana. Džeko, Miske, Pjanic, Vedo, Spahic, Begovic, Lulic...više nego dovoljno...Grcka pada i Bosanci idu u Brazil, uvjeren sam u to. Meni drago.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 11/03/2013 21:07:32
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ja se prije svega nadam da ce biti dobra atmosfera bez bengalki i vrijedanja. Drugo nadam se našoj pobjedi (šta je i normalno).
Objektivno (ono barem na papiru) mi smo favoriti, a i igramo doma.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Zašto je u Srbiji kuca i domacica, a u Hrvatskoj dom i kucanica
Zabole me lakat za utakmicu

Neces gledati?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Ocekujem pun stadion, festival mržnje, pobjedu Hrvatske...vrlo vjerojatno i crveni karton.

Što se ekipa tice, Hrvatska je favorit, to sugerira i koeficijent 1.70, po pozicijama: vratari su podjednaki, obrana prednost Srbije, vezni red i napad po meni prednost Hrvatske, još ako se uzme i obzir povijest, gdje je Hrvatska u kvalifikacijama od nastanka do danas jako malo puta prosula bodove doma, sve sugerira na pobjedu Hrvatske, ali utakmica je cisti no bet po meni!


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 11/03/2013 : 21:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Ocekujem pun stadion, festival mržnje, pobjedu Hrvatske...vrlo vjerojatno i crveni karton.






In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/03/2013 : 21:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Sve ide u prilog Hr, ali u ovakvim mecevima, retko kada kvalitet i trenutna snaga igra neku bitnu ulogu. Isto mislim da ce biti borbena utakmica, sa nacionalistickim ispadima, ali verujem da ce na terenu biti sve kako treba. Dosta je igraca igralo zajedno i u istim ligama, imaju medjusobno postovanje. Ako barem na tribinam bude sranja, na terenu ga nece biti, nadam se.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Zašto je u Srbiji kuca i domacica, a u Hrvatskoj dom i kucanica
Zabole me lakat za utakmicu


Imamo i mi kucu.
Kuca i dom nisu isto.
Šta se kucanice tice morali smo.
Domacica može bit ovo:


a i ovo:




Šta se utakmice tice, i mene zabole lakat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 21:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
@NESVRSTANI

Jeli ovo tvoja domacica? (donja slika)


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Neces gledati?



Ako budem kuci
Nervirace me bolidi za vreme i posle utakmice... Bicemo svedoci, videces na sta mislim
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 11/03/2013 : 21:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Sve ide u prilog Hr, ali u ovakvim mecevima, retko kada kvalitet i trenutna snaga igra neku bitnu ulogu. Isto mislim da ce biti borbena utakmica, sa nacionalistickim ispadima, ali verujem da ce na terenu biti sve kako treba. Dosta je igraca igralo zajedno i u istim ligama, imaju medjusobno postovanje. Ako barem na tribinam bude sranja, na terenu ga nece biti, nadam se.

Ima Hrvatska dosta vrlina, ali i mana, pogotovo u obrani ali mislim (ili se barem nadam) da Mihajlovic kao trener još nije dorastao tome da iskoristi te mane.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2013 : 21:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Kuca i dom nisu isto.



Zar to nisu sinonimi?
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000