forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 20:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
To je ta skupina
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8189 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 20:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ja bi volio da srbi unakaze nas 4:0 kad bi to znacilo odlazak vrlog izbornika, ali pošto se tog tumora vjerovatno ne bi riješili niti na taj nacin puca mi truba... sumnjam da cu uopce gledati.

Hnl me zanima kolko i propuh kod susjeda.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2013 : 21:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by globinjo

pitanje...
prvo našima:kad bi mogli birat,bi li volili da hrvatska unakazi srbe sa recimo 4:0 usred beograda ili da hajduk razguzi dinama,unakazi ga recimo sa 4:0 na posljudu za 15-ak dana...


Najviše bi volija da Hajduk razguzi Dinama 4:0 na Maksimiru i onda nakon 7 dana da Split razguzi Hajduka na Poljudu.
Tih 8 dana bi mi bilo najsretnijih u životu do sad




+1

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 01/09/2013 : 21:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Iskreno, boli me dupe. Da imamo dobru atmosferu u ekipi, da igraju najbolji igraci, da nam trener nije kompleksas, otisao bih na mec, navijao i naravno da bih voleo da dobijemo. Ovako mi je svejedno, samo da sve prodje bez incidenata, to je najbitnije. Mi nemamo sanse za prolaz, nemam obraz da osvetlamo, tako da...
Za veciti derbi je ista prica i tu vise nema nekih velikih emocija.

Kada bi u igri za ovu utakmicu posledica bila odlazak svih vucibatina iz srpskog fudbala, izbacivanje Partizana i Zvezde i svih ostalih koji su namestali u nize rangove, kad bi se lepo krenulo od nule, posteno i ravnopravno, e, onda bih navijao, ne da vaz unakazimo, nego da vas dobjemo sa 1:0

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/09/2013 : 22:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Iskreno, boli me dupe. Da imamo dobru atmosferu u ekipi, da igraju najbolji igraci, da nam trener nije kompleksas, otisao bih na mec, navijao i naravno da bih voleo da dobijemo. Ovako mi je svejedno, samo da sve prodje bez incidenata, to je najbitnije. Mi nemamo sanse za prolaz, nemam obraz da osvetlamo, tako da...
Za veciti derbi je ista prica i tu vise nema nekih velikih emocija.

Kada bi u igri za ovu utakmicu posledica bila odlazak svih vucibatina iz srpskog fudbala, izbacivanje Partizana i Zvezde i svih ostalih koji su namestali u nize rangove, kad bi se lepo krenulo od nule, posteno i ravnopravno, e, onda bih navijao, ne da vaz unakazimo, nego da vas dobjemo sa 1:0



Potpis.
Kod nas je otprilike isto.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 01/09/2013 : 22:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Da mi igra petorka iz Benfike (bez Mitrovica, odbrana nam je dovoljno dobra), bez silnih Šcepovica, Ðordevica, Ðurdica, Maksimovica, Radovanovica, Stevanovica i Biševaca - pa da navijam. Prvu utakmicu smo pošteno popušili, iako, istina, ni Hrvatska nije pokazala ništa narocito, a za drugu me sada apsolutno boli uvo. Ostalo se slažem sa Calebom, vox sensis nas navijaca

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7232 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/09/2013 : 22:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

pitanje...
prvo našima:kad bi mogli birat,bi li volili da hrvatska unakazi srbe sa recimo 4:0 usred beograda ili da hajduk razguzi dinama,unakazi ga recimo sa 4:0 na posljudu za 15-ak dana...obrnuto,isto tako,pitanje srbima...naravno,razbijanje hrvatske,odnosno partizan zvezdu ili obratno...ajmo domoljubi i patriote,da vas vidim...


Teška li pitanja. Pa naravno da razguzimo onu zagrebacku mafiju na celu s Mamicem. Ova me reprezentacija toliko malo zanima sve dok su na celu Mamicevi mafijaški pipci ciji je glavni izdanak smrad Štimac.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2013 : 07:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

Za repku naravno
Ko još uopce prati sramotu koju se naziva HNL?



Sorry stari ali na celu "repke" su ista govna koja unistavaju HNL tako da te dode na isto..a Hajduka mi nista ne moze zaminit, on je vjecan jedan jedini..kakav god bija i di god igra..



Sorry stari, ali meni srce zaigra samo dok je repka na terenu, a tamo neki Hajduk, Dinamo il neko treci mi ama baš ništa ne znaci...barem danas više ne.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/09/2013 : 11:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

Za repku naravno
Ko još uopce prati sramotu koju se naziva HNL?



Sorry stari ali na celu "repke" su ista govna koja unistavaju HNL tako da te dode na isto..a Hajduka mi nista ne moze zaminit, on je vjecan jedan jedini..kakav god bija i di god igra..



Sorry stari, ali meni srce zaigra samo dok je repka na terenu, a tamo neki Hajduk, Dinamo il neko treci mi ama baš ništa ne znaci...barem danas više ne.



A koja je to temeljna razlika izmedu "repke" i naših klubova?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2013 : 12:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

Za repku naravno
Ko još uopce prati sramotu koju se naziva HNL?



Sorry stari ali na celu "repke" su ista govna koja unistavaju HNL tako da te dode na isto..a Hajduka mi nista ne moze zaminit, on je vjecan jedan jedini..kakav god bija i di god igra..



Sorry stari, ali meni srce zaigra samo dok je repka na terenu, a tamo neki Hajduk, Dinamo il neko treci mi ama baš ništa ne znaci...barem danas više ne.



A koja je to temeljna razlika izmedu "repke" i naših klubova?



Pa reko sam, repku volim gledat i pratit, dok me za klubove zaboli kifla..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 21:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Kada bi u igri za ovu utakmicu posledica bila odlazak svih vucibatina iz srpskog fudbala, izbacivanje Partizana i Zvezde i svih ostalih koji su namestali u nize rangove, kad bi se lepo krenulo od nule, posteno i ravnopravno, e, onda bih navijao, ne da vaz unakazimo, nego da vas dobjemo sa 1:0




nemoj tako ruzno, ni kod nas rvata nije bolje, no bilo bi dobro da pobijedi nogomet
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 21:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
dakle, samo nogomet, bez klupskih trzavica s obje strane i trzavica nacionalne prirode

volio bih navijati protiv srba u normalnim okolnostima, kak si to mogu prustiti protiv portugalaca, naprimjer
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/09/2013 : 21:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by paro

Za repku naravno
Ko još uopce prati sramotu koju se naziva HNL?



Sorry stari ali na celu "repke" su ista govna koja unistavaju HNL tako da te dode na isto..a Hajduka mi nista ne moze zaminit, on je vjecan jedan jedini..kakav god bija i di god igra..



Sorry stari, ali meni srce zaigra samo dok je repka na terenu, a tamo neki Hajduk, Dinamo il neko treci mi ama baš ništa ne znaci...barem danas više ne.



A koja je to temeljna razlika izmedu "repke" i naših klubova?



Pa reko sam, repku volim gledat i pratit, dok me za klubove zaboli kifla..



Nisi mi odgovorija na pitanje, al nema veze.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2013 : 22:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nisi mi odgovorija na pitanje, al nema veze.



Odgovorio sam na globinjovo pitanje, a sad da se po milijunti potežu neki lokalpatriotski razlozi i prica o tome kako je ?Mamic kriv za proljev starog susjeda Ilije sa 3. kata? i kako je unatoc svemu Hajduk vjecan...je je, muljaže su svuda, isti kurac, al da mi se o tome i dalje da baljezgat i razbijat glavu ko da cu nešto time promijenit, pa baš i ne...gušt mi je gledat repku i navijat..oduvijek bilo i ostat ce..pobjedivali ili gubili.. i to je to.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 22:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
aj vas dva, pustite ajduk i diname na miru dok igraju rvati i srbi

imate mogucnost izjasniti se na dva topica o tome, mada Nesvrstani ipak koristi tu mogucnost, a ti paro pokusaj iskoristiti mogucnosti koji ti ovaj forum pruza
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2013 : 22:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

aj vas dva, pustite ajduk i diname na miru dok igraju rvati i srbi

imate mogucnost izjasniti se na dva topica o tome, mada Nesvrstani ipak koristi tu mogucnost, a ti paro pokusaj iskoristiti mogucnosti koji ti ovaj forum pruza



U zadnje vrijeme energiju rade trošim na nešto stvarnije od foruma.
Ja se npr. isto veselim kad u Europi nešto postigne Rijeka, Dinamo, Hajduk ili neko cetvrti, dok me prvenstvo nimalo ne zanima.. ko je razumio, razumio je, ko nije, nerazumio je..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 22:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Kruger

aj vas dva, pustite ajduk i diname na miru dok igraju rvati i srbi

imate mogucnost izjasniti se na dva topica o tome, mada Nesvrstani ipak koristi tu mogucnost, a ti paro pokusaj iskoristiti mogucnosti koji ti ovaj forum pruza



U zadnje vrijeme energiju rade trošim na nešto stvarnije od foruma.
Ja se npr. isto veselim kad u Europi nešto postigne Rijeka, Dinamo, Hajduk ili neko cetvrti, dok me prvenstvo nimalo ne zanima.. ko je razumio, razumio je, ko nije, nerazumio je..



pusti sad njega

ovdje se mi hrvati zelimo napiti srpske nogometne krvi, a srbi nase hrvatske fudbalske krvi

pa bi tvoje razmisljanje trebalo zavrsiti u nekom od ona dva topica sto se ticu hajduka ili dinama
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/09/2013 : 22:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ovdje se mi hrvati zelimo napiti srpske nogometne krvi, a srbi nase hrvatske fudbalske krvi




bez generalizacija
neki hrvati
neki srbi
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 22:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Kruger

ovdje se mi hrvati zelimo napiti srpske nogometne krvi, a srbi nase hrvatske fudbalske krvi




bez generalizacija
neki hrvati
neki srbi



pa to se inace ocekuje od nas navijaca
poglec, ufural sam se u navijacko ludilo
trebal bi bit normalen navijac?, a kak mi ti stvarno zgledas pametan bus mi objasnil ka bi to trebal zgledat normalen navijac?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/09/2013 : 22:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nisi mi odgovorija na pitanje, al nema veze.



Odgovorio sam na globinjovo pitanje, a sad da se po milijunti potežu neki lokalpatriotski razlozi i prica o tome kako je ?Mamic kriv za proljev starog susjeda Ilije sa 3. kata? i kako je unatoc svemu Hajduk vjecan...je je, muljaže su svuda, isti kurac, al da mi se o tome i dalje da baljezgat i razbijat glavu ko da cu nešto time promijenit, pa baš i ne...gušt mi je gledat repku i navijat..oduvijek bilo i ostat ce..pobjedivali ili gubili.. i to je to.



Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/09/2013 : 22:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
pa to se inace ocekuje od nas navijaca
poglec, ufural sam se u navijacko ludilo
trebal bi bit normalen navijac?, a kak mi ti stvarno zgledas pametan bus mi objasnil ka bi to trebal zgledat normalen navijac?



navijaci, oduvek mi se svidela ta tupava rec
misliš, ljudi koji gledaju utakmice svog lokalnog kluba, državnog tima ili tima koji simpatišu?
sa dresom, a i ne mora, na stadionu ili uz TV, sa društvom ili porodicom.
takvi ne piju krv
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 23:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Kruger
pa to se inace ocekuje od nas navijaca
poglec, ufural sam se u navijacko ludilo
trebal bi bit normalen navijac?, a kak mi ti stvarno zgledas pametan bus mi objasnil ka bi to trebal zgledat normalen navijac?



navijaci, oduvek mi se svidela ta tupava rec
misliš, ljudi koji gledaju utakmice svog lokalnog kluba, državnog tima ili tima koji simpatišu?
sa dresom, a i ne mora, na stadionu ili uz TV, sa društvom ili porodicom.
takvi ne piju krv



pijenje krvi je metaforicki izraz

napr:
navcijaci si manuniteda vole napiti krvi navijaca man citiyja
kad se na stadionu nadju ne pokolju se, to pocinje i zavrsava na tribinama
e tak bi i ja htel

izmedju nas hrvata i srba, sto je na tribinama, to je na tribinama, nakon toga ne bi trebalo biti netrpeljivosti
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/09/2013 : 23:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
bah
ovo ce više biti duel ekipa koja ce sama sebi piti krv
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 23:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ne ce

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 23:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
jasko, ipak se radi o navijanju koje ne razumijes

ti samo razumijes nasilno navijanje, a to je zalosno s obzirom kak si imas potrebu prikazat sebe kao normalnog navijaca
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000