forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/09/2013 : 23:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/09/2013 : 23:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



paro, .ebo si ja mater, nemoj tak
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/09/2013 : 23:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

jasko, ipak se radi o navijanju koje ne razumijes

ti samo razumijes nasilno navijanje, a to je zalosno s obzirom kak si imas potrebu prikazat sebe kao normalnog navijaca



alal ti vera na silogizmu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/09/2013 : 00:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Kruger

jasko, ipak se radi o navijanju koje ne razumijes

ti samo razumijes nasilno navijanje, a to je zalosno s obzirom kak si imas potrebu prikazat sebe kao normalnog navijaca



alal ti vera na silogizmu



logika vrlo kratko i jaso primjecuje da si se zaljepio za nesto sto ne razumijes
gle, ocekivao sam nekog tko ce razumjeti i podrzati normalno navijanje
pijenje krvi je metaforicki izraz, ajd probaj to tako shvatiti

sah se igra u dvoje, dakle svaka strana ocekuje pobjedu, a drugoj se strani zeli n.ebati sahovske table
tak ti je i u nogometu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 00:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



Kakve rukavice?
Pitanje je bilo doslovno.
Koja je razlika izmedu navijanja za klub i reprezentaciju?
Hajduk koji živi vjecno, stari Ilija i lokalpatriotizam ti jesu pomalo glupavi.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2013 : 00:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
gle, kada sam napisao sami sebi
mislio sam na igru, kvalitet igre
ne verujem da ce bilo ko kome, sportski, piti krv (mada jes glupa semanticki)
jer ce utakmica biti duplo golo
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/09/2013 : 00:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Nesvrstani, pomalo, pusti sad hajduk
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/09/2013 : 00:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

gle, kada sam napisao sami sebi
mislio sam na igru, kvalitet igre
ne verujem da ce bilo ko kome, sportski, piti krv (mada jes glupa semanticki)
jer ce utakmica biti duplo golo



moguce je da bude dobre igre
zasto se ne bi rasplamsala vatra u igri?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2013 : 00:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
moguce je da bude, moguce je da ne bude
nisam vrac, pa da znam
samo pretpostavljam
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/09/2013 : 00:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
to cemo vidjeti
iako se svi nadaju kako ce ta tekma prikazati dobar nogomet
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/09/2013 : 08:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



Kakve rukavice?
Pitanje je bilo doslovno.
Koja je razlika izmedu navijanja za klub i reprezentaciju?
Hajduk koji živi vjecno, stari Ilija i lokalpatriotizam ti jesu pomalo glupavi.




Pitanje je bilo sve, samo ne doslovno... i vidim da su vjecnost, Ilija i lokalpatriotizam malo zaboljeli..jbga, šta cemo sad..
I kolko ti puta moram odgovorit na jedno te isto pitanje?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 09:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



Kakve rukavice?
Pitanje je bilo doslovno.
Koja je razlika izmedu navijanja za klub i reprezentaciju?
Hajduk koji živi vjecno, stari Ilija i lokalpatriotizam ti jesu pomalo glupavi.




Pitanje je bilo sve, samo ne doslovno... i vidim da su vjecnost, Ilija i lokalpatriotizam malo zaboljeli..jbga, šta cemo sad..
I kolko ti puta moram odgovorit na jedno te isto pitanje?



Pitanje "Koja je razlika izmedu navijanja za reprezentaciju i klub?" je doslovno pitanje.
Ovo nije arheologija i ne triba kopat, pitanje je tu isprid tebe.
I dalje ne odgovaraš nego baljezgaš mada si reka da ti se ne baljezga.
Tvoja averzija prema Dalmatincima je bolesna i ocito si njima(nama) opterecen jer niko osin tebe nije prica o sranjima koja ti pišeš.
Jebo te više ti mrziš Dalmatince nego dsormaz i Kruger druga Tita zajedno.
Nije me zabolilo ništa, samo ti je komentar izrazito stupidan.
Pa baren bi ja koji jesan lokalpatriot i ne vidin ništa loše u tome, triba bit sritan jer je "moj" izbornik na celu popularne "repke" i gura u nju Maloce i Radoševice.

Super mi je kako su tebi i slicnima puna usta Hajduka kad vas niko ne vuce za jezik isto ko i onom liku koji je kriv za proljev starog Ilije sa treceg kata.
Isto tako mi je super bila jedna slicna rasprava od nekidan u kojoj se javilo 3-4 slavonca sa iston pricon poput dalmatinske al eto Dalmatinci kmece, a Slavonci su supecool pa se niko od ovih domoljubnih dušebrižnika nije obazira dok neko iz Dalmacije nije napisa isto šta i cijenjene kolege Slavonci.

Manje mržnje paro, neznan šta ti to triba u životu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/09/2013 09:22:58
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 03/09/2013 : 09:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Sad ste našli da se prepirete, sad kad smo vidno oslabljeni - ne igra nam Basta

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/09/2013 : 09:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



Kakve rukavice?
Pitanje je bilo doslovno.
Koja je razlika izmedu navijanja za klub i reprezentaciju?
Hajduk koji živi vjecno, stari Ilija i lokalpatriotizam ti jesu pomalo glupavi.




Pitanje je bilo sve, samo ne doslovno... i vidim da su vjecnost, Ilija i lokalpatriotizam malo zaboljeli..jbga, šta cemo sad..
I kolko ti puta moram odgovorit na jedno te isto pitanje?



Pitanje "Koja je razlika izmedu navijanja za reprezentaciju i klub?" je doslovno pitanje.
Ovo nije arheologija i ne triba kopat, pitanje je tu isprid tebe.
I dalje ne odgovaraš nego baljezgaš mada si reka da ti se ne baljezga.
Tvoja averzija prema Dalmatincima je bolesna i ocito si njima(nama) opterecen jer niko osin tebe nije prica o sranjima koja ti pišeš.
Jebo te više ti mrziš Dalmatince nego dsormaz i Kruger druga Tita zajedno.
Nije me zabolilo ništa, samo ti je komentar izrazito stupidan.
Pa baren bi ja koji jesan lokalpatriot i ne vidin ništa loše u tome, triba bit sritan jer je "moj" izbornik na celu popularne "repke" i gura u nju Maloce i Radoševice.

Super mi je kako su tebi i slicnima puna usta Hajduka kad vas niko ne vuce za jezik isto ko i onom liku koji je kriv za proljev starog Ilije sa treceg kata.
Isto tako mi je super bila jedna slicna rasprava od nekidan u kojoj se javilo 3-4 slavonca sa iston pricon poput dalmatinske al eto Dalmatinci kmece, a Slavonci su supecool pa se niko od ovih domoljubnih dušebrižnika nije obazira dok neko iz Dalmacije nije napisa isto šta i cijenjene kolege Slavonci.

Manje mržnje paro, neznan šta ti to triba u životu.



Jere ne seri više. Ne mrzim ja nikog, a Dalmoše pogotovo ne. Nego, prekini više cupat moje rijeci iz konteksta jer ispadaš drugorazredni troler. Na globinjovo pitanje sam odgovorio skroz subjektivno. Šta si mislio dokazat svojim pitanjem i koju je to svrhu trebalo imat nemam pojma.
I daj si više utuvi u glavu da mi puca za neke Mamice i izbornike, to što se ti njima opterecuješ i možeš trakeljat o tome godinama i godinama, tvoj problem.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 03/09/2013 : 09:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Uh,ipak bi više volio pobjedu reprezentacije....Hajduk je ionako na aparatima.Da je jaci odnosno uredeniji klub morao bi se zamisliti,ovako reprezentacija bar nešto može postici.
Uopce mi nije bitan protivnik,isto bi glasao da je protivnik Madarska a nama treba tri boda.


"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 03/09/2013 : 09:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Ma bice 0:0...Srbi ne znaju, Hrvati ne mogu i kraj
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 13:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odgovara si na moje pitanje(i nisi odgovorija), al ponovit cu, nema veze.
Lokalpatriotizam




Onda postavi pitanje bez rukavica, jer ja sam ocito pomalo glup i ne kužim šta me pitaš..



Kakve rukavice?
Pitanje je bilo doslovno.
Koja je razlika izmedu navijanja za klub i reprezentaciju?
Hajduk koji živi vjecno, stari Ilija i lokalpatriotizam ti jesu pomalo glupavi.




Pitanje je bilo sve, samo ne doslovno... i vidim da su vjecnost, Ilija i lokalpatriotizam malo zaboljeli..jbga, šta cemo sad..
I kolko ti puta moram odgovorit na jedno te isto pitanje?



Pitanje "Koja je razlika izmedu navijanja za reprezentaciju i klub?" je doslovno pitanje.
Ovo nije arheologija i ne triba kopat, pitanje je tu isprid tebe.
I dalje ne odgovaraš nego baljezgaš mada si reka da ti se ne baljezga.
Tvoja averzija prema Dalmatincima je bolesna i ocito si njima(nama) opterecen jer niko osin tebe nije prica o sranjima koja ti pišeš.
Jebo te više ti mrziš Dalmatince nego dsormaz i Kruger druga Tita zajedno.
Nije me zabolilo ništa, samo ti je komentar izrazito stupidan.
Pa baren bi ja koji jesan lokalpatriot i ne vidin ništa loše u tome, triba bit sritan jer je "moj" izbornik na celu popularne "repke" i gura u nju Maloce i Radoševice.

Super mi je kako su tebi i slicnima puna usta Hajduka kad vas niko ne vuce za jezik isto ko i onom liku koji je kriv za proljev starog Ilije sa treceg kata.
Isto tako mi je super bila jedna slicna rasprava od nekidan u kojoj se javilo 3-4 slavonca sa iston pricon poput dalmatinske al eto Dalmatinci kmece, a Slavonci su supecool pa se niko od ovih domoljubnih dušebrižnika nije obazira dok neko iz Dalmacije nije napisa isto šta i cijenjene kolege Slavonci.

Manje mržnje paro, neznan šta ti to triba u životu.



Jere ne seri više.



OK, oprosti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/09/2013 : 14:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
[i]Originally posted by NESVRSTANI[/
Nije me zabolilo ništa, samo ti je komentar izrazito STUPIDAN.



Nevezano za ovu temu,daj mi reci od kuda si izvukao ovaj izraz gore. Zar to netko zaozbiljno upotrebljava u komunikaciji? Iskreno,izraze stupidan, stupidno i stupidnosti sam imao prilike cuti jedino od Sanadera kada se branio od razno raznih optužbi za bezbrojne krade,a on mi je jedan od najodvratnijih ljudi u povjesti Hrvatske,pa me cudi kako jedan stripofil (ne gledajuci pri tome uopce na zemljopisno porijeklo) može pokupiti takav izraz i koristiti ga na jednom ovakvom forumu? ;)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/09/2013 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
A vezano za ovu temu....mene vec odavno prvenstveno zanima samo nogomet koji igra reprezentacija...
Klupski nogomet sam uživao gledati kada je Hajduk igrao ligu prvaka u devedesetima,a nakon mnogo godina cu sa vecim zanimanjem popratiti Rijeku u euro ligi...Dinamo sa Mamicima mi je jednostavno sprdnja od kluba,klub "bez srca",a taj fenomen je na žalost zahvatio i reprezentaciju što ce se vjerovatno rezultirati i lošim rezultatima u buducnosti reprezentativnog nogometa.
A tko od Hrvata ne bi volio da Hrvatska u Beogradu pobijedi Srbiju sa 0:4! Možda bi i bilo izvedivo da nema Mamica i Štimca,ali ovako,biti cemo sretni ako se ne osramotimo....a da se moram okladiti onda bi najsigurnija oklada bila ta da ce Šimunic dobiti crveni karton!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 15:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
[i]Originally posted by NESVRSTANI[/
Nije me zabolilo ništa, samo ti je komentar izrazito STUPIDAN.



Nevezano za ovu temu,daj mi reci od kuda si izvukao ovaj izraz gore. Zar to netko zaozbiljno upotrebljava u komunikaciji? Iskreno,izraze stupidan, stupidno i stupidnosti sam imao prilike cuti jedino od Sanadera kada se branio od razno raznih optužbi za bezbrojne krade,a on mi je jedan od najodvratnijih ljudi u povjesti Hrvatske,pa me cudi kako jedan stripofil (ne gledajuci pri tome uopce na zemljopisno porijeklo) može pokupiti takav izraz i koristiti ga na jednom ovakvom forumu? ;)



Iskreno, neznan odakle mi.
Od Sanadera sigurno ne.
Ne razmišljan previše o ricima dok pišen, i forma odnosno rici me ne opterecuju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 15:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Dinamo sa Mamicima mi je jednostavno sprdnja od kluba,klub "bez srca",a taj fenomen je na žalost zahvatio i reprezentaciju što ce se vjerovatno rezultirati i lošim rezultatima u buducnosti reprezentativnog nogometa.




Jesi i ti možda Dalmatinac?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/09/2013 : 17:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki

Dinamo sa Mamicima mi je jednostavno sprdnja od kluba,klub "bez srca",a taj fenomen je na žalost zahvatio i reprezentaciju što ce se vjerovatno rezultirati i lošim rezultatima u buducnosti reprezentativnog nogometa.




Jesi i ti možda Dalmatinac?


Ne,nisam Dalmatinac, najbliži Dalmatinac t.j. Dalmatinka u obitelji mi je ujna (iz Šibenika) koja je sa svojih 50-tak godina veliki navijac hajduka,a suprug (moj ujak) joj je veliki dinamovac
...a ja osobno,svaku utakmicu koju Dinamo igra u euro ligi cu navijati za Dinamo jer me nikada nije pucala ta navijacka opredjeljenost da bih hrvatskom klubu želio poraz,ali žao mi je žao što tim klubom upravljaju licemjerni Mamici koji bi kao dali život za klub,a u stvarnosti im ništa osim zarade nije u interesu!
Nažalost,kao što rekoh...sve ovo se proširuje na reprezentaciju i to je jedna pizdarija koja ce pridonjeti lošim rezultatima u buducnosti....:(

Edited by - Oki on 03/09/2013 17:19:47
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 17:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki

Dinamo sa Mamicima mi je jednostavno sprdnja od kluba,klub "bez srca",a taj fenomen je na žalost zahvatio i reprezentaciju što ce se vjerovatno rezultirati i lošim rezultatima u buducnosti reprezentativnog nogometa.




Jesi i ti možda Dalmatinac?


Ne,nisam Dalmatinac, najbliži Dalmatinac t.j. Dalmatinka u obitelji mi je ujna (iz Šibenika) koja je sa svojih 50-tak godina veliki navijac hajduka,a suprug (moj ujak) joj je veliki dinamovac
...a ja osobno,svaku utakmicu koju Dinamo igra u euro ligi cu navijati za Dinamo jer me nikada nije pucala ta navijacka opredjeljenost da bih hrvatskom klubu želio poraz,ali žao mi je žao što tim klubom upravljaju licemjerni Mamici koji bi kao dali život za klub,a u stvarnosti im ništa osim zarade nije u interesu!
Nažalost,kao što rekoh...sve ovo se proširuje na reprezentaciju i to je jedna pizdarija koja ce pridonjeti lošim rezultatima u buducnosti....:(



Ma zajebavan se.
Samo mišljenje mi je identicno tvojen a meni je za istu stvar receno da više ne seren jer san optereceni tovar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/09/2013 : 18:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ma zajebavan se.
Samo mišljenje mi je identicno tvojen a meni je za istu stvar receno da više ne seren jer san optereceni tovar.



I za to je isto Mamic kriv

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/09/2013 : 21:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
1:1

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 07/09/2013 00:41:22
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000