forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/03/2013 : 16:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ae, ljudi, manite se. Do sad je sve bilo ok na temi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 14/03/2013 : 16:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Pa bilo je. Ja cak ni raspravu s Jaskom ne uzimam za zlo (svatko može griješiti pa tako i on), ali podbadanja i gluposti onih kojima je dosadno pa bi se htjeli kaciti s novim 'žrtvama' su vec nešto drugo.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/03/2013 : 16:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Tonka24

Ili sto " " Pravnice " "
Što ceš da napraviš?
Aj spusti malo krijestu.



Lijepo ti dajem na znanje da me se kloniš i ne uvlaciš me u glupe rasprave. A pogotovo ne pišeš gluposti nba tudi racun.


A ja tebi dajem na znanje da se klonis mene, jer prvi si poceo. I dajem ti na znanje da ne potices nacionalizam.
I u buduce nemoj me uopce spominjati s nacionalistima ne zelim imati nikakvog posla.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 14/03/2013 : 16:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Našao se tko ce o nacionalizmu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/03/2013 : 16:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf
Ja cak ni raspravu s Jaskom ne uzimam za zlo (svatko može griješiti pa tako i on).



Tu foru mi je ispricao profa iz Amerike. Dakle to je fora ili baza, kako vi zovete. Objašnjavaj Ameru, ne meni.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 14/03/2013 : 16:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf
Ja cak ni raspravu s Jaskom ne uzimam za zlo (svatko može griješiti pa tako i on).



Tu foru mi je ispricao profa iz Amerike. Dakle to je fora ili baza, kako vi zovete. Objašnjavaj Ameru, ne meni.





Što, hoceš reci da u tvrdu glavu ništa ne može?
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 14/03/2013 : 17:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Tonka24

Ili sto " " Pravnice " "
Što ceš da napraviš?
Aj spusti malo krijestu.



Lijepo ti dajem na znanje da me se kloniš i ne uvlaciš me u glupe rasprave. A pogotovo ne pišeš gluposti nba tudi racun.


A ja tebi dajem na znanje da se klonis mene, jer prvi si poceo. I dajem ti na znanje da ne potices nacionalizam.
I u buduce nemoj me uopce spominjati s nacionalistima ne zelim imati nikakvog posla.



tonka, a zbog ceg si ti ono izbacen pretprošli put na mjesec dana? kakve si ono imao slike na fejzbuk profilu?


tolko o vjerodostojnosti... buduci "malo morgen" pravnik koji navija za anži
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 14/03/2013 : 17:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Tonka24

Ili sto " " Pravnice " "
Što ceš da napraviš?
Aj spusti malo krijestu.



Lijepo ti dajem na znanje da me se kloniš i ne uvlaciš me u glupe rasprave. A pogotovo ne pišeš gluposti nba tudi racun.


A ja tebi dajem na znanje da se klonis mene, jer prvi si poceo. I dajem ti na znanje da ne potices nacionalizam.
I u buduce nemoj me uopce spominjati s nacionalistima ne zelim imati nikakvog posla.



tonka, a zbog ceg si ti ono izbacen pretprošli put na mjesec dana? kakve si ono imao slike na fejzbuk profilu?


tolko o vjerodostojnosti... buduci "malo morgen" pravnik koji navija za anži



A epizodu sa šajkacama da i ne spominjemo.
Ja nisam nikakav nacionalist, samo želim da se poštuju razlicitosti.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 14/03/2013 : 19:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by djule



tonka, a zbog ceg si ti ono izbacen pretprošli put na mjesec dana? kakve si ono imao slike na fejzbuk profilu?


tolko o vjerodostojnosti... buduci "malo morgen" pravnik koji navija za anži



Stvarno si mu dzelat
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/03/2013 : 20:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by djule


tolko o vjerodostojnosti... buduci "malo morgen" pravnik koji navija za anži




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/03/2013 : 18:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
A jeste se usrali jebote..
Neka pobjedi onaj tko ima bolju igru, bolju koncentraciju i bolji i profesionalniji pristup nogometnoj taktici..sve ostalo je pickin dim.
Realno gledajuci HR nosi najmanje 4 boda, a maximalno 6 .
Srbija maximalno 4 a vjerovatno 0.
To je cinjenicno stanje..no lopta je okrugla.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2013 : 21:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Pretpostavljam da Hrvatski fudbaleri sebe vec vide kako slave poslije utakmice, nije ni cudo, trenutno su bolji, ili bolje receno "efikasniji" od Srbije.
Ipak, ocekujem i nadam se pobjedi Srbije.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/03/2013 : 21:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/03/2013 21:44:17
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 15/03/2013 : 21:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
srbi ce ici doma sa tri i poklapani a ljudi ce jim jebat sve po spisku ne toliko zbog loše utakmice nego zbog poraza protiv hrvacke. ali zaboravice srbi to na kratko. da bi bilo obrnuto...huh pamtilo bi se to još 120 godina. hrvacka je jaca i igra doma - jednostavno. al voleo bih da bi bilo 2:2 i urnebesna utakmica. Pola utakmice bice From Hell.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/03/2013 : 22:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Mene ti to uopce ne zanima..reprezentacija je na ignore listi vec dugo vrimena..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 15/03/2013 : 22:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Nadam se trijumfu,da i nas pogleda fortuna ,ali tesko.
Sto kaze murdoc ,lopta je okrugla.

Nadam se da ce ovaj spektakl proci bez incidenata ,i na terenu i van.


Smajli ide sa rizikom zbog sajkaca ,jbg


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/03/2013 : 22:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Mene ti to uopce ne zanima..reprezentacija je na ignore listi vec dugo vrimena..


Fino
Ajde onda begaj odavde

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/03/2013 : 22:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Ja sam vec bio i više nego jasan - nikakav nacionalizam ne postoji, ali ovu ekipu si trebao još malo šire obuhvatiti, recimo one koji u startu kažu da ih zaboli za tekmu ali ih zanima jezikoslovlje .
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/03/2013 : 23:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Ja sam vec bio i više nego jasan - nikakav nacionalizam ne postoji, ali ovu ekipu si trebao još malo šire obuhvatiti, recimo one koji u startu kažu da ih zaboli za tekmu ali ih zanima jezikoslovlje .



Znam da ti mislis da znas, a u stvari tri blage veze nemas. Zato iskljuci te kvazi radare i delaj konstruktivno.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 15/03/2013 : 23:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



kaj se tice teme nema problema, ja gledam sve to iz sportske perspektive, sad, ak tonka(po obicaju) zine neku glupost, nemrem obecat da ga ne bum podjebavao
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/03/2013 : 23:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Ja sam vec bio i više nego jasan - nikakav nacionalizam ne postoji, ali ovu ekipu si trebao još malo šire obuhvatiti, recimo one koji u startu kažu da ih zaboli za tekmu ali ih zanima jezikoslovlje .



Znam da ti mislis da znas, a u stvari tri blage veze nemas. Zato iskljuci te kvazi radare i delaj konstruktivno.



Postaješ vec dosadan s tim poštapalicama. Samo zato što je covjek apelirao da se držimo teme necu nasjedati na daljnje provokacije, pa ocekujem da i ti malo ohladiš. Ako bude kakav topic o jezicima onda se cujemo tamo.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/03/2013 : 23:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Evo sve trcim...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/03/2013 : 23:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Caleb

brni, tonka, wele, wolf, djule, ispostujte barem moju zelju da se ovaa tema odrzi do revansa.



Ja sam vec bio i više nego jasan - nikakav nacionalizam ne postoji, ali ovu ekipu si trebao još malo šire obuhvatiti, recimo one koji u startu kažu da ih zaboli za tekmu ali ih zanima jezikoslovlje .



Znam da ti mislis da znas, a u stvari tri blage veze nemas. Zato iskljuci te kvazi radare i delaj konstruktivno.



Postaješ vec dosadan s tim poštapalicama. Samo zato što je covjek apelirao da se držimo teme necu nasjedati na daljnje provokacije, pa ocekujem da i ti malo ohladiš. Ako bude kakav topic o jezicima onda se cujemo tamo.



ma Jasko sam sebe uvjerava da je Hrvat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/03/2013 : 23:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Olic zabio i veceras, napad ubitacan!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2013 : 23:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Tonka24

Ili sto " " Pravnice " "
Što ceš da napraviš?
Aj spusti malo krijestu.



Lijepo ti dajem na znanje da me se kloniš i ne uvlaciš me u glupe rasprave. A pogotovo ne pišeš gluposti nba tudi racun.





Od sada se piše SAMO o utakmici i to je to.
Nemojte da sam vam ja posle kriv. Važi za sve.
Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000