forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Brak životna zajednica žene i muškarca?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2013 : 13:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ono o ugroženosti.
ajmo postavit novo:
po cemu tebe ugrožava da npr forumašica g. Varga stupi u bracni odnos sa svojom partnericom?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 13:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ dsormaz1


Ne, ja znam da predstavljam manjinsko raspoloženje u društvu, toliko manjinsko da sam tu iskljucivo ja.
Ali za to mi se živo fucka, jer uvijek prtedstavljam samo sebe i apsolutno nikog drugog osim sebe. Bože sacuvaj da bih ikad govorio u ime bilo koga drugog.
I znam da su upravo zbog tog minoriteta sve vrijednosti do kojih mi je stalo, i smjer tolerancije, sloboda, razumijevanja i prihvacanja u kojem bih želio da se razvija ovo društvo, osudeni na neuspjeh.
Ok, recimo da Amos i njegovi, ili tvoji, kako god, uspiju / uspijete u naumu i da u Ustav ude definicija braka kao iskljucive zajednice muškarca i žene.
Vi cete se u tom slucaju sasvim opravdano smatrati pobjednicima.
A u mojim cete ocima biti gubitnici, jer ste odredenom segmentu društva, cak nije važno kojem ni kakvom, ogranicili neka prava i nametnuli svoje retrogradne stavove.
Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 13:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ili, recimo to ovako:
Obrazovani Amos sa sredenom obitelji i s koliko ono, cini mi se troje djece, smatra se ugroženim od gejeva i LGBT populacije.
I onda on potpiše zahtjev za organiziranje referenduma da se toj populaciji zabrani korištenje imenice brak.
Dakle ne da im se zabrani udaja, ženidba ili vjencanje, vec samo da ne mogu koristiti imenicu brak, nego formulaciju zajednici život ili kako god.
Dakle što, Amos ne želi toj populaciji dopustiti da pred zakonom, dakle samo formalno, ima prava koja on uživa, jer se - ovo logicno slijedi - smatra superiornim njima.
Pa tko su oni da mogu sklopiti brak jednako kao i on, koji tocno po naputcima pravi djecu i skrušeno moli, vjerojatno u prvim redovima svake nedjelje?
I da, koji dobro poznaje Bibliju, u kojoj medu ostalim piše i da su svi ljudi jednaki i da imaju ista prava.
Ali, kako kaže Hegel, tim gore po cinjenice.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/05/2013 : 13:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Ukoliko sam dobro razumio dio ekipe tvrdi da je prihvatljivo na prijetvoran nacin prikupljati potpise?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 14:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
ukoliko sam ja dobro razumeo, na ovom forumu svi citaju hegela

p.s. via mobilni, izvinjavam se na mogucim tipfelerima

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 14:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool


Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.




the fool, tvoja nagvazdanja me jako podsecaju na americke tin komedije iz 80tih i s pocetka 90tih
(ne znam da li se situacija kasnije promenila)
elem, u tim komedijama je americka ideologija rasne tolerancije, jednakosti i sl.
predstavljena na sledeci nacin:
uvek je u pitanju grupica srednjoskolaca koja se sastoji
od par belaca/belkinja i po jednog crnca i zutaca...
naravno "vodja" grupe i gl. glumac je uvek belac...

dakle di ful, tvoja tolerantnost je, poput
americkih filmova, najobicnija farsa...

p.s. kaze se jevreji, cigani, pederi...
a srbe si stavio u ovu grupu verovatno zbog cuvenog srpsko-jevrejskog dvosturukog blefa, a?

p.s.2 via mobilni, izvinjavam se na mogucim tipfelerima

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 14:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ono o ugroženosti.
ajmo postavit novo:
po cemu tebe ugrožava da npr forumašica g. Varga stupi u bracni odnos sa svojom partnericom?



stinky je na to lijepo odgovorio
nema tu nikakve stvarne prijetnje i ugroze (obožavam tu rijec)
oni imaju satisfakciju što oni mogu, a ovi drugi ne mogu
i još je to idejni poraz mene, tebe, džonija i onog treceg - to dode kao bonus
divota jedna

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 14:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Wow, koje li hrpe budalaština!
Dakle, moja tolerantnost je farsa. A na temelju cega si to zakljucio, o vrli mudrace, maheru u ispraznom pseudofilozofskom laprdanju. kako vec jednom zakljucih?
Na temelju tinejdžerskih filmova iz 80-ih? O beskrajne li gluposti!
Kod nas su Židovi, ne Jevreji, ili ceš me poducavati i hrvatskom jeziku?!?!
Isto tako su i Romi, ne Cigani, Romi (Ljudi) su oni koji kao manjina imaju problema u Medimurju, koji dobivaju batine u Zagrebu itd. A ciganin je pejorativna imenica, u ovom slucaju otprilike kao peder u odnosu na geja.

Edit: eh da, Srbi tu nisu zbog ravnoteže (eh vi Srbi, sebe uvijek vidite kao nekakvu ranvbotežu), nego zbog toga što se kod nas periodicki "mrzi" i "gazi, gazi..." Srbe, Rome, sad gejeve, vec po potrebi, ovisno što se na desnici nosi koje sezone.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 29/05/2013 14:30:07
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 14:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

naglašeno mizogin tip koji bi ženu smjestio iskljucivo uz muža, djecu i štednjak...


zaista, mizoginija par excellence!!!

zena je inhibirana ako spuca svoj zivot na ljubav, negu i kuvanje za supruga i decu... a zivi punim plucima, tj. oslobodjena ako se u 45. poput tinejdzerke drsko hvali sto ne zna da kuva ali zna da u dva poteza smiri i najljucu analkondu...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/05/2013 : 14:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
@neomis

Na hrvatskom se kaže i piše Židovi, evo ti ocigledan primjer:

http://www.zo-osijek.hr/

I usput, ovi što valjda pripomažu ovoj inicijativi, Hrvatski rast - Hrast (pravo bijelogoricno ime) imaju i simpaticne poglede na The Serbs:

http://h-rast.hr/index.php/hr/upoznajte-hrast/program

A Hrastovci imaju i svoj omiljeni portal: http://www.hkv.hr/ gdje takoder iznose svoje simpaticne poglede ka istocnim susjedima te njihovim sunarodnjacima u RH.

Daljnja otklanjanja neinformiranosti se naplacaju...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/05/2013 : 14:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ dsormaz1


Ne, ja znam da predstavljam manjinsko raspoloženje u društvu, toliko manjinsko da sam tu iskljucivo ja.
Ali za to mi se živo fucka, jer uvijek prtedstavljam samo sebe i apsolutno nikog drugog osim sebe. Bože sacuvaj da bih ikad govorio u ime bilo koga drugog.
I znam da su upravo zbog tog minoriteta sve vrijednosti do kojih mi je stalo, i smjer tolerancije, sloboda, razumijevanja i prihvacanja u kojem bih želio da se razvija ovo društvo, osudeni na neuspjeh.
Ok, recimo da Amos i njegovi, ili tvoji, kako god, uspiju / uspijete u naumu i da u Ustav ude definicija braka kao iskljucive zajednice muškarca i žene.
Vi cete se u tom slucaju sasvim opravdano smatrati pobjednicima.
A u mojim cete ocima biti gubitnici, jer ste odredenom segmentu društva, cak nije važno kojem ni kakvom, ogranicili neka prava i nametnuli svoje retrogradne stavove.
Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.


što nas srbe uvek spominjete u grupi sa ciganima,crncima,jevrejima i pederima?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 14:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Isto tako su i Romi, ne Cigani, Romi (Ljudi) su oni koji kao manjina imaju problema u Medimurju, koji dobivaju batine u Zagrebu itd. A ciganin je pejorativna imenica, u ovom slucaju otprilike kao peder u odnosu na geja.



ti si genije, oprosti mi...

molim te skupljaj potpise da se promeni naslov puskinove poeme, jer ne samo da je naslov (i delovi radnje) pejorativna imenica (vidi bogati!) vec negativno utice na srednjoskolce plasirajuci govor uvreda i mrznje...

kad ces shvatiti da rec romi predstavlja klasu koja iskljucuje citavu jednu kulturnu bastinu (muzicara, cirkusanata, prosaca, meckara, karnevalaca i sl.) i od svega toga pravi pretezno manjinu koja nema odredjena (manjinska) prava... fuj!

jasno mi je sto cigani sebe zovu ciganima, potrazi na jutubu kad saban kaze da upisu ciganin, posto je 40 godina upisivan kao ciganin, srpski ciganin, a ne rom... sto ne zna ni sta znaci...

ali tu si ti da ima objasnis da treba da shvate da su romi, da treba da bace okove retrogadnog zivota lutalica/zabavljaca/prevaranata/muzicara i daju sve od sebe za socijalnu inkluziju... jer ce tako biti oslobodjeni, tako ce imati prava i stavec...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/05/2013 : 14:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
vargica, ne uzbuduj se. nije se ništa strašno dogodilo. samo sam ti rastocio post u kojem si probala na brzinu i na galamu pobrati par poena kod labilnih i sentimentalnih tipa difool lwood.
ukazujem ti na propuste, estetske eticke i logicke, i tako si ti to i shvatila - dobro si shvatila. sad si se raskokodakala, što samo znaci da sam te sjajno bocnuo. uostalom, ja rijetko kad profulam, kao što se slaže difool.

dakle, napravio sam destrukciju tvoje forumske žalopojke, a ni najmanje nisam pricao o svojim stavovima. zašto? jer je to izlišno. oni se znaju, poznati su. naravno da sam protiv gej brakova, ta ne trebam to stoput ponoviti.
tvoje isfantazirane hipoteze, joj to je tek vic: sada, kad sam ti ukazao da si u politickoj borbi, prihvacaš to i pricaš nam o hipotetskoj situaciji - "ako ja budem živjela sa nekim, ako budem imala dijete, onda ce zdravstveno osiguranje..."
svašta. daj se skoncentriraj. na temelju takvih fantazija i konstrukcija ne možeš dobiti ništa i nikakvo pravo. važi ono što je realno i konkretno. imaš dijete? nemaš. živiš s nekim? nemam pojma, u svakom slucaju ne živiš u braku (osim ako nemaš muža). shodno tome, zdravstveno osiguranje za fantomsko dijete preko fantomskog partnera ti ne pripada. i to je u redu.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 29/05/2013 : 14:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ dsormaz1


Ne, ja znam da predstavljam manjinsko raspoloženje u društvu, toliko manjinsko da sam tu iskljucivo ja.
Ali za to mi se živo fucka, jer uvijek prtedstavljam samo sebe i apsolutno nikog drugog osim sebe. Bože sacuvaj da bih ikad govorio u ime bilo koga drugog.
I znam da su upravo zbog tog minoriteta sve vrijednosti do kojih mi je stalo, i smjer tolerancije, sloboda, razumijevanja i prihvacanja u kojem bih želio da se razvija ovo društvo, osudeni na neuspjeh.
Ok, recimo da Amos i njegovi, ili tvoji, kako god, uspiju / uspijete u naumu i da u Ustav ude definicija braka kao iskljucive zajednice muškarca i žene.
Vi cete se u tom slucaju sasvim opravdano smatrati pobjednicima.
A u mojim cete ocima biti gubitnici, jer ste odredenom segmentu društva, cak nije važno kojem ni kakvom, ogranicili neka prava i nametnuli svoje retrogradne stavove.
Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.


što nas srbe uvek spominjete u grupi sa ciganima,crncima,jevrejima i pederima?



jer ste manjina u hrvatskoj :)

ne brini, ima nas koji vam ne zele ukidat ikakva prava, ali eto ovi sto zele rjesiti homo osobe, mogu kad tad i na vas prec

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ dsormaz1


Ne, ja znam da predstavljam manjinsko raspoloženje u društvu, toliko manjinsko da sam tu iskljucivo ja.
Ali za to mi se živo fucka, jer uvijek prtedstavljam samo sebe i apsolutno nikog drugog osim sebe. Bože sacuvaj da bih ikad govorio u ime bilo koga drugog.
I znam da su upravo zbog tog minoriteta sve vrijednosti do kojih mi je stalo, i smjer tolerancije, sloboda, razumijevanja i prihvacanja u kojem bih želio da se razvija ovo društvo, osudeni na neuspjeh.
Ok, recimo da Amos i njegovi, ili tvoji, kako god, uspiju / uspijete u naumu i da u Ustav ude definicija braka kao iskljucive zajednice muškarca i žene.
Vi cete se u tom slucaju sasvim opravdano smatrati pobjednicima.
A u mojim cete ocima biti gubitnici, jer ste odredenom segmentu društva, cak nije važno kojem ni kakvom, ogranicili neka prava i nametnuli svoje retrogradne stavove.
Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.


što nas srbe uvek spominjete u grupi sa ciganima,crncima,jevrejima i pederima?


jer ste u HR omraženi na jednak nacin kao i oni naravno, znaš da to nije moj slucaj, odnosno je, jer jednako ne mrzim nikoga od vas

problem je ovakvima: https://www.facebook.com/priznajem.HRVATsam?fref=ts

stranica se zove priznajem hrvat sam! , ali na njoj ni nemA niceg hrvatskog osim eventualne pokoje zastave, ali uglavnom s prvim bijelim poljem, pa bi se stranica trebala zvati "Priznajem nisam Srbin, Komunjara, P***r, C***n" ili još bolje "Priznajem, Ustaša sam!" s obzirom da se na istoj stranici velicaju ustaški pokret i slicne stvari, a dolazi i do recenica tipa "šteta što Hitler nije dobio rat jer sada u Hrvatskoj nebi problema bilo"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/05/2013 : 15:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
@maddox031

Kaže se višak kakve crne manjine

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/05/2013 : 15:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
oni imaju satisfakciju što oni mogu, a ovi drugi ne mogu
i još je to idejni poraz mene, tebe, džonija i onog treceg - to dode kao bonus
divota jedna



naravno da sam lijepo odgovorio
u tome je citava stvar: što vas nekolicina zbunjola ne možete ni pojmiti suštinu. mi smo potpuno razliciti svjetovi, nema tu nikakvog dogovora ili posredovanja, meni je to prethodnih godina postajalo bistro.
ja ti lijepo odgovorim, a ti tu nešto ironiziraš... pa necemo tako ken. ajde ti prvo se onda zapitaj oko lwoodovog pitanja. ima li ono smisla, ako ti nema odgovor? tvoj relativizam je besplodan put, slijepa ulica. ovaj pita: što cu ja dobiti? lijepo mu kažem satisfakciju. ti to relativiziraš, jer ne vidiš da je pitanje bezveze i da se na najjednostavniji nacin može okretati (kada bih ja bio relativizator tvoga tipa, ili noemisovog i slicnih skeptika). relativizatorski cinicki um funkcionira po obrascu koji tu pokazuješ; meni je to bezveze i zato ne pitam "a što ceš ti dobiti ako gejevi budu u braku? što ce oni dobiti? što ce dobiti ako ima pravo ovo i ono?". što god da kaže, relativizator i cinik uvijek dovodi u pitanje SMISAO. naposljetku, koji je krajnji smisao, gdje je tocka kada se više ne može dovoditi u pitanje?

za razliku od tebe, lwooda, difula itd. ja znam da satisfakcija ima smisao. nema samo erosa i logosa. timoticki dio, on je bitan. zato se mogu ovako krasno nametati dok ti relativiziraš (i pri tome stojiš pod uplivom homica).
ti si vec doživio prvi idejni poraz (kada su ti homici smutili pamet) a tim je opasniji taj tvoj osobni poraz jer se prvo zbio u duhu. drugi idejni poraz te može lecnuti iz letargije i biti odskocna daska ka višoj svijesti.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 15:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ništa ja ne ironiziram, možda malo
lwoodovo pitanje nije bezvezno i tice se motiva za poduzimanje neke akcije
a ja tvoj odgovor prihvacam kao istinitu cinjenicu, ne samo za tebe, nego i za druge koji bi drugima nešto ogranicavali
satisfakcija da ste nešto nekome oduzeli ili niste dali je jedino što dobijete
dok oni drugi gube
što bi ja dobio da oni dobiju sva prava?
ništa, cak ni satisfakciju
pitanje je što bi oni dobili i to je jedino važno
grofica varga ti lijepo iznosi konkretan slucaj i mogucnost da i ona bude u toj situaciji, a ti joj kažeš da je to fantomsko pravo i fantomski partner i fantomski hzzo...a nije, to je sve stvarno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2013 : 15:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by anto

[
što nas srbe uvek spominjete u grupi sa ciganima,crncima,jevrejima i pederima?



Zato šta ste u glavama onih koji oraganiziraju i podržavaju ovakve svinjarije i vi neželjeni dio populacije isto ko i ovi navedeni, i zato šta bi isti oni koji brane brak pederima sutra najvjerovatnije zabranili i brakove sa srbima.
U ocima poštenog hrvatskog desnicara peder je na listi nepoželjnih tik uz srbina. Tek iza pedera i srba dolaze ovi ostali.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
@lwood i Johnny

Ne osjecam se ugroženo od nikoga i ne smatram se superiornim nad nikim.
Opet su to provjerene agitpropovske fore ad hominem..

U ovoj situaciji nije rijec o obrani od ugrožavanja niti oduzimanju tudih prava.
Ovdje se radi o postavljanju stvari na prave temelje, a potreba za tim se ukazuje zato se se naše društvo pocinje kretati u smjerovima koji bi kroz odredeno vrijeme u buducnosti mogli rezultirati nezamislivim posljedicama. Buduci da ovo društvo, takvo kakvo je, još uvijek u sebi ima odredenu svijest o prirodnom poretku stvari i još uvijek obdržava neke društvene vrijednosti, takve kakve jesu, a koje vrijednosti su svakim danom sve više narušene od strane onih koji ne poštivaju iste takve vrijednosti i ne drže do njih, onda je logicno da se iskoristi pravo koje nudi demokratski pravni sustav i da se putem najvišeg i najcistijeg zakonitog mehanizma izražavanja volje zvanog "neposredna demokracija" poduzmu koraci radi ocuvanja istih tih vrijednosti. Koje nesporno zaslužuju da ih se ocuva i zaštiti..
Znaci, ne radi se o hiru, vec o potrebi da se stvari stave na svoje mjesto i da ih se nazove pravim imenom.

I ovo što se se sada neki uhvatili Srba, Židova, Roma i svih drugih je tipicna zamjena teza i taktika koju u svom difamiranju koriste protivnici inicijative, plašeci ljude da se ovom prilikom poništavaju ljudska prava i da su sutra oni na redu. Naime, peticiju su potpisivali jednako Židovi, Srbi, crnci, mulati, katolici, muslimani i svi oni koji svjetonazorski podržavaju peticijom izraženi stav.
Ovdje nema govora o diranju u icija ljudska prava, vec o ustavnom uredivanju jedne kljucne društvene cinjenice.

Jasno, protivnici referendumske ideje su ostali paf na ono što su pokazali gradani ove zemlje i što ce na referendumu tek pokazati i normalna da im je frka jer gori pod petama pa su se uskokodakali i sada koriste sva dostupna sredstva za svoje diverzije..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/05/2013 : 15:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Uff, ode topic konacno u mracne vode.

Kljuc bi treb'o uskoro da slijedi ...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
do navecer još ce doci do 20 stranica, pa ide kljuc

što se mene tice vecinu postova više i ne citam

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2013 : 15:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

@maddox031

Kaže se višak kakve crne manjine



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 15:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
evo vidiš stinky
ti si pošten i priznaš da je tvoj motiv i dobitak satisfakcija
a drugi ce tupit o društvenim vrijednostima, pravim temeljima i neposrednoj demokraciji
a kad ih se konkretno pita kako utjece na njih to što bi se grofica varga mogla vjencat s partnericom, cime ih to ugrožava, onda šute
zato tebe volim, a njih baš i ne

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 15:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Uff, ode topic konacno u mracne vode.

Kljuc bi treb'o uskoro da slijedi ...



nadam se da nece... treba jednom pustiti da se dogura rasprava do kraja... kakav god kraj bio... treba videti prave razloge zbog kojih neko uzima u usta jedan te isti uveliko vec potrcani govor (nije normalno, protiv crkve, rade i zivotinje, institucija braka, izmedju 4 zida, mislite na decu, pravo, pravo, pravo...)

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000