forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 18:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ima još dosta do pocetka, ali treba se polako zagrijavat
1Euro me potakao na ovako rano otvaranje topika
dakle, kakva su ocekivanja u sloveniji, hrvatskoj, srbiji, bosni, makedoniji i crnoj gori, tko ce igrat, tko nece...
tko su favoriti
kako nabaviti karte

if you tolerate this, then your children will be next

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 18:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
GRUPA A - LJUBLJANA

1. UKRAJINA
2. VELIKA BRITANIJA
3. FRANCUSKA
4. NJEMACKA
5. IZRAEL
6. BELGIJA

favoriti grupe su francuzi, a za druga dva mjesta bi se trebali boriti nijemci, ukrajinci i izraelci, belgija i britanija nemaju šanse

GRUPA B - JESENICE

1. BiH
2. LITVA
3. MAKEDONIJA
4. CRNA GORA
5. SRBIJA
6. LATVIJA

potpuno neizvjesna YU grupa,
litva bi trebala biti sigurna, a ostali u teške borbe
vidjet cemo što može oslabljena i mlada srbija, ali i crna gora

GRUPA C - CELJE

1. POLJSKA
2. SLOVENIJA
3. ŠPANJOLSKA
4. HRVATSKA
5. CEŠKA
6. GRUZIJA

španjolci su sigurni, slovenci takoder, a mi bi trebali biti treci - vidjet cemo

GRUPA D - KOPER

1. FINSKA
2. GRCKA
3. RUSIJA
4. ITALIJA
5. ŠVEDSKA
6. TURSKA

možda i najjaca grupa - 4 tradicionalno jake reprezentacije, a samo tri idu dalje

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 03/09/2013 15:19:38
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2013 : 18:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
rezervirano - eliminacija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 18:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
eto ja se nadam našem solidnom anstupu, ali en vejrujem u prolazak, Hezonja, Planinic, Tomic, Popovic

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 29/05/2013 18:31:14
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/05/2013 : 07:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Naši su kao rijetko dosad imali sjajne sezone, naravno mislim na ove koji igraju u inozemstvu, Tomic je briljirao u Euroleague, i cijelu sezonu, Planinic je imao sjajnu sezonu u Khimkiju, Popovic standardno dobar u Žalgirisu, ali prica se kako je ozljeden, Ukic korektan u Panathinaikosu, ja sam više ocekivao od ovih koji igraju doma (Šaric, Tomas), imamo i solidnog izbornika, uz malo srece možemo do medalje

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/05/2013 : 08:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
Ja sam se isto nadao dobrom rezultatu, ali nakon otkaza Planinica i Popovica sam smanjio ocekivanja.
Nadam se da ce Repesa dati priliku mladjim igracima.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2013 : 09:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
ovo s Planinicem i Popovicem je sigurno? Prvi put to cujem...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 09:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Mislim da ce faliti dosta igraca:

-braca Gasol
-Navaro
-Parker
-Nowitzki
-Teodosic

Kod nas u Sloveniji još nema neke euforije ali ima još vremena, polako su vec pocele neke nagradne igre, emisije,....ima manje od 100 dana!

Inace imamo izbornika, kojeg je "vrijeme pregazilo", znam da je nekada bio car ali na prošlom prvenstvu jako nas je razocarao, covjek deluje nezainteresirano, ne uzima minute odmora i slicno,...ono "hladan ko špricer" i to mu dosta ljudi zamjeravaju, a nije bilo ni neke igre ni ništa....sada smo ipak kod kuce, bice prava publika, Slovenija i Hrvatska ce igrati u Celju, ono Zagreb vam je 100 km daleko, tako da se ocekiva puno ljudi i iz Hrvatske.
Imamo nekih problema oko sastava (pitanje da li ce Lorbek biti zdrav, jer ide na nekakvo cišcenje kanala...., pitanje šta ce biti na kraju sa onim Beno Udrihom,veseli me povratak Nachbara, forma Dragica, ne znam jel ce uci u ekipu i Smodiš, tu je Lakovic (kapetan) ali pitanje jel on još uvijek na toj razini gdje je bio,....ono imamo baš nekakvu smjenu generacije,dosta njih ce nakon prvenstva završiti karijeru,......
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 10:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ovdje imate raspored utakmica:

http://www.rtvslo.si/nostradamus/ep2013/spored/

a ovdje možete igrati igricu "nostradamus" da pogodite rezultat i usvojite nagradu:

http://www.rtvslo.si/nostradamus/ep2013/

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 10:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
na ovom linku cete moci vidjeti koji igraci ce igrati za svoju državu (reprezentance) ali sada još nema spiskova jer je prerano ali kasnije ce biti:

http://www.rtvslo.si/sport/strani/reprezentance/4440
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/05/2013 : 16:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

ovo s Planinicem i Popovicem je sigurno? Prvi put to cujem...



Na sirem popisu su Roko Leni Ukic(Panahthinaikos), Dontaye Dominic Draper (Real Madrid), Rok Stipcevic (Scavolini), Ante Delaš (Zadar),Toni Prostran (Zadar), Marko Tomas (Cedevita), Krunoslav Simon (Unicaja), Bojan Bogdanovic (Fenerbahce Ülker), Mario Hezonja (Barcelona), Fran Pilepic (Bilbao Basket), Ivan Ramljak (Široki WWin), Luka Babic(Cedevita), Hrvoje Peric (Vanoli Cremona), Damjan Rudež (CAI Zaragoza), Dario Šaric (Cibona), Mario Delaš(Žalgiris), Damir Markota (Bešiktaš), Leon Radoševic (EA7 Emporio Armani), Miro Bilan (Cedevita), Darko Planinic (Maccabi Tel Aviv), Ante Tomic (Barcelona), Luka Žoric (Unicaja), Lukša Andric (Cedevita) i Stanko Barac (Anadolu Efes).

Pola ih mora otpasti.

Edited by - Ernie Pike on 30/05/2013 16:17:01
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2013 : 16:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
da , ali to nisu nužno njih dvojica (po meni ponajbolji naši igraci), napisao si da su otkazali, jel to provjerena i sigurna informacija?

p.s. vidim da nitko iz Splita nije pozvan možda to i nije bilo realno za ocekivati, ali recimo mogao je Bender biti pozvan, pa da dobi manju minutažu protiv manjih momcadi - alimožda sam i u krivu. Iskeno me ccudio da na širem popisu nije ni Butorac ali valjda sam opet u krivu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/05/2013 : 16:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
Repesa je izjavio da su bolesni/ozlijedjeni i da ne mogu pomoci reprezentaciji.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2013 : 16:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
aha ok hvala

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 19:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Crna Gora ide na zlato

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 22:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Crna Gora ide na zlato



u vaterpolu....
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/05/2013 : 00:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ne
u ženskoj košarci

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/05/2013 : 00:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
pa najpriej u ženskom rukometu valjda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/05/2013 : 20:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Idemo na zlato i u tim sportovima što ste nabrojali (mada bi ja tu dodao i fudbal ) ali i u u muškoj košarci kao što gore napisah

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 31/05/2013 : 21:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Kako je Draper igrao u Realu ove sezone?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/05/2013 : 22:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Nije se baš naigrao, bar ovo što sam gledal na F4 Euroleague.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/06/2013 : 09:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message

Osim Hrvatske, s potvrdenim izostancima Zorana Planinica i Marka Popovica, još nekoliko reprezentacija nece biti sa svim najjacim snagama na košarkaškom Europskom prvenstvu u Sloveniji. Grci nece moci racunati na Kostu Koufosa, clana Denver Nuggetsa, dok su otprije oslabljeni Rusi ostali i bez Viktora Hrjape...






Kosta Koufos, 213 centimetara visoki centar Denver Nuggetsa, nece igrati za reprezentaciju Grcke na Eurobasketu u Sloveniji, koji je na rasporedu od 4. do 22. rujna. 24-godišnji americki Grk, roden u Cantonu u Ohiju, objavio je da ce se tijekom ljeta posvetiti individualnim treninzima i radu na vlastitoj snazi, objašnjavajuci da mu je to potrebno s obzirom da je prošlu ljetnu stanku proveo u oporavku od ozljede.

Bez obzira na ovu odluku, Koufos je dodao da mu nacionalna momcad i dalje puno znaci: "Smatram se vojnikom reprezentacije za narednih 10 godina."

Poslije otkaza Andreja Kirilenka i Saše Kauna, Rusija ce u Sloveniji biti dodatno oslabljena i izostankom Viktora Hrjape, 30-godišnjeg krila moskovskog CSKA. Hrjapa je otkrio da mu je potreban odmor, isticuci da je od 2001. godine uvijek bio na raspolaganju reprezentaciji, no sada je vrijeme da posluša što mu porucuje tijelo.

Pojašnjavajuci svoju odluku, Hrjapa je dodao da ce o nastavku ili mogucem završetku reprezentativne karijere odluciti naknadno.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

xander
Junior Member



Serbia
397 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 06/06/2013 : 12:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send xander a Private Message
quote:
Duda zvao Gagica, Katica, Bircevica
Izvor. B92 | AK

Selektor Srbije Dušan Ivkovic saopštio je spisak od 20 igraca, medu kojima je 6 debitanata, koji ce konkurisati za Evropsko prvenstvo u Sloveniji u septembru.


Ivkovic je uputio poziv devetorici igraca iz Superlige, a isticu se imena centara Partizana i Zvezde Ðorda Gagica i Raška Katica.

Medu iznenadenjima su pozivi Stefanu Bircevicu i Nemanju Dangubicu, tu je i Bogdan Bogdanovic, dok nema MVP-ja regularnog dela Superlige Srbije Bobana Marjanovica.

Na spisku je i povredeni Miloš Teodosic, kao i oporavljeni Novica Velickovic, dok nema Marka Kešelja, Milenka Tepica, Aleksandra Rašica, kao ni Dragana Milosavljevica.

Spisak Dušana Ivkovica: Nenad Krstic (CSKA), Miloš Teodosic (CSKA), Nemanja Bjelica (Laboral Kuca), Raško Katic (Crvena zvezda), Vladimir Štimac (Banvit), Vladimir Lucic (Partizan), Stefan Markovic (Valensija), Vasilije Micic (Mega Vizura), Nemanja Nedovic (Lijetuvos Ritas), Vladimir Micov (CSKA), Bogdan Bogdanovic (Partizan), Danilo Andušic (Virtus Bolonja), Novica Velickovic (Mega Vizura), Zoran Erceg (CSKA), Milan Macvan (Galatasaraj), Duško Savanovic (Anadolu Efes), Nemanja Dangubic (Mega Vizura), Stefan Bircevic (Radnicki), Ðorde Gagic (Partizan), Dejan Musli (Partizan).

Reprezentacija ce se okupiti u julu, Evropsko prvenstvo u Sloveniji igra se od 4. do 22. septembra, a Srbija se nalazi u grupi B zajedno sa selekcijama Bosne i Hercegovine, Litvanije, Makedonije, Crne Gore i Letonije.


Nema ni Koste, to nisu primetili. A ni Paunica. Dobre odluke.
Trebao je da pozove i Bobija i Milosavljevica. Morao je da pozove i Kuzmica. Škripimo sa centrima, zovu se Štimac i Katic a prepuštamo potencijalno dobre igrace drugim reprezentacijama. Ne znam ni šta Andušic radi ovde, a i Dangubic još on nije za reprezentaciju.

Edited by - xander on 06/06/2013 13:17:20
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/06/2013 : 13:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Dudo, poigraj se jos ovo prvenstvo, pa da te ispratimo u penziju.
Gde je Nedovic?
Dangubic, Musli, Bircevic...strasno.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

xander
Junior Member



Serbia
397 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 06/06/2013 : 15:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send xander a Private Message
Pozvao je Nedovica. Neki mediji su pogrešno preneli.

Evo i šta je Duda izjavio
quote:

Kriterijum prilikom odabira bila je forma igraca tokom sezone, kao i pouke iz kvalifikacija za Evropsko prvenstvo posle kojih smo došli u šesti šešir i gde je bilo evidentno da u fizickom smislu zaostajemo za ostalim selekcijama. Od standardnih igraca nisam pozvao Tepica, Rašica, Kešelja i Paunica, imamo šest debitanata, to su izuzetno talentovani igraci, koji mogu da nam omoguce da igramo savremenu košsarku i ispunimo cilj ju Sloveniji, a to je plasman u Španiju



quote:

Zato smo odlucili da ranije od ostalih reprezentacija saopštimo spisak, kako bismo imali dovoljno vremena da napravimo analizu i budemo najspremnija selekcija na prvenstvu. Ako postoje igraci koji ne žele da igraju, mi cemo im to omoguciti. Što se tice Teodosiceve povrede nemam uvid, obavio sam raszgovore sa ljudima iz CSKA i rekli su mi da on želi da do kraja plej-ofa ostane u Moskvu



quote:

Marjanovic je bio dominantan igrac u našoj ligi i pravio je razliku, razmišljao sam o njemu, ali teško da bi se na Evropskom prvenstvu moglo naci adekvatno mesto za njega. Rakocevic je toliko toga dao našoj košarci, ali mislim da je došlo vreme za fizickog dominantnog novog igraca. Savovicu pravila ne omogucavaju da igra za Srbiju, jer on nema naše košarkaško državljanstvo. Što se tice Milosavljevica dva puta je pozivan, on je dobar igrac, ai ovaj tim koji sma izabrao je najbolji



Stvarno mislim da se za Milosavljevica moglo naci mesta umesto Andušica ili Dangubica. Za Dangubica je još rano. On sigurno u 12 nece uci. Andušic ne znam cime je zaslužio poziv. Svojim 6.3 po utakmici u raspalom Virtusu?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/06/2013 : 16:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
???? ??????? ?????????? ??????. ?????? ?? ??? ????? ????, ????? ?? ??????? ???????????, ???????? ?????? ??????.
????? ?? ?? ???? ??? ??????? ?? ?????? ????????.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000