forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/09/2013 : 19:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Jaca na tribinama nije imala bros i to nas je pokopalo.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/09/2013 : 19:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Caleb


Cini mi se da je rekao da treba da bude efikasniji i da popravi kucno vaspitanje.




Upravo to..

Meni je najjaci komentar bi onaj autofaul Gasola, kako rece Skansi, a Cvitko se slozi

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/09/2013 : 19:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
a ona akcija bradonja - rudy je vec dosadila
francuzima su to napravili tri puta, nama jednom i pitaj boga koliko drugima

nadam se da nas ceka veliko finale
litva je cvrsta, ali francuze nece kao nas dobiti pod košem
ako parker bude odradio svoje barem 60% kao u polufinalu, a ostali mu daju ruku i u napadu, onda mislim da zlato ide trenutno najboljem igracu ostatka svijeta, a i u nba je jedan od najboljih

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/09/2013 : 19:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dante

Jaca na tribinama nije imala bros i to nas je pokopalo.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 22/09/2013 : 20:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ja mislim da smo prokockali priliku za medalju
imali smo u ovom poluvremenu najbolju partiju jednog igraca na ovom ep
uspjeli smo povesti
i onda oni zovu time out, i nakon njega rade seriju i s pola snage se dignu na deset razlike
teško ce se ovo još jednom okrenuti
morali bi pojacat obranu, bojan bi trebao nastaviti s igrom, a da još dvoje polude u napadu

svaka cast bogdanovicu priznajem. i mulac dario šaric ima potencijala puuuno.

ali ruku na srce i pošteno priznajte, da vama nije mesto medu 4. bili ste i litvancima i španjolcima, kako mi kažemo - kanonfutr. kako možeš da napišeš "prokockali", kad ste bili miljun parseka daleko od kocke. razumem navijaštvo i veselje, ali realno - mesto bi vam bilo 6 ili tops 5.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/09/2013 : 20:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Kako je sad Cvitko "opra" Ukica u prijenosu utakmice..i mene je zabolilo..



je, u trenucima kad ekipa kojoj je kapetan gubi, ko sve prave picke. E moj Slavek...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/09/2013 : 20:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Kako je sad Cvitko "opra" Ukica u prijenosu utakmice..i mene je zabolilo..


MA DOBRO MU JE REKA...TOVAR SPLITSKI

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/09/2013 : 20:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by ken2

ja mislim da smo prokockali priliku za medalju
imali smo u ovom poluvremenu najbolju partiju jednog igraca na ovom ep
uspjeli smo povesti
i onda oni zovu time out, i nakon njega rade seriju i s pola snage se dignu na deset razlike
teško ce se ovo još jednom okrenuti
morali bi pojacat obranu, bojan bi trebao nastaviti s igrom, a da još dvoje polude u napadu

svaka cast bogdanovicu priznajem. i mulac dario šaric ima potencijala puuuno.

ali ruku na srce i pošteno priznajte, da vama nije mesto medu 4. bili ste i litvancima i španjolcima, kako mi kažemo - kanonfutr. kako možeš da napišeš "prokockali", kad ste bili miljun parseka daleko od kocke. razumem navijaštvo i veselje, ali realno - mesto bi vam bilo 6 ili tops 5.


to sam napisao u poluvremenu
dakle, vec tada se vidjelo da ništa od medalje
a nju smo propustili dobiti u polufinalu
ta utakmica je bila jako loše pripremljena, prvenstveno psihicki, ali i takticki, odnosno u vodenju utakmice su izostale pravodobne reakcije s klupe (ne pitaj koje, ali su falile)
cetvrti smo zasluženo, možda smo imali malo srece, možda iza nas ima boljih, ali koliko puta do sada nismo imali srece
u turskoj, u beogradu, u poljskoj protiv vas...red je bio da nam se bar malo vrati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/09/2013 : 20:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje
ali ruku na srce i pošteno priznajte, da vama nije mesto medu 4. bili ste i litvancima i španjolcima, kako mi kažemo - kanonfutr. kako možeš da napišeš "prokockali", kad ste bili miljun parseka daleko od kocke. razumem navijaštvo i veselje, ali realno - mesto bi vam bilo 6 ili tops 5.



Pa morat ces priznati da smo bili poprilicno objektivni sto se tice njihove igre na ovom turniru, nismo pisali bas previse hvalospjeva i dizali ih u zvijezde. Naravno da je doslo do euforije i da smo sretni zbog ovog uspjeha, ali mislim da nisi mogao nigdje na ovom forumu procitati da je netko napisao da imamo vrhunsku momcad nakrcanu talentima.
Jednostavno, sve sto nismo ostvarili kad smo imali daleko bolju repku i daleko veci talent, sad nam se vratilo.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 22/09/2013 : 20:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Ja sam ponosan na nase decke!!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/09/2013 : 21:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by trolodtroje
ali ruku na srce i pošteno priznajte, da vama nije mesto medu 4. bili ste i litvancima i španjolcima, kako mi kažemo - kanonfutr. kako možeš da napišeš "prokockali", kad ste bili miljun parseka daleko od kocke. razumem navijaštvo i veselje, ali realno - mesto bi vam bilo 6 ili tops 5.



Pa morat ces priznati da smo bili poprilicno objektivni sto se tice njihove igre na ovom turniru, nismo pisali bas previse hvalospjeva i dizali ih u zvijezde. Naravno da je doslo do euforije i da smo sretni zbog ovog uspjeha, ali mislim da nisi mogao nigdje na ovom forumu procitati da je netko napisao da imamo vrhunsku momcad nakrcanu talentima.
Jednostavno, sve sto nismo ostvarili kad smo imali daleko bolju repku i daleko veci talent, sad nam se vratilo.


Cuj,nije nam mjesto
Ne znam tko bi to trebao biti ispred nas?
Nisam primjetio da smo do cetvrtog mjesta došli na lijepe oci.
Ovo danas nije nikakav orijentir....decki su se psihicki i fizicki iscrpili.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/09/2013 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid
....decki su se psihicki i fizicki iscrpili.



i zate oceniti ekipa na temelju same zadnje dve tekme je nepravedno, ekipa je prije toga imala 7-8 tekmi zaredom bez poraza kaj nijedna ekipa nije imala. I na kraju smo samo 4. ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/09/2013 : 21:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Leonid
....decki su se psihicki i fizicki iscrpili.



i zate oceniti ekipa na temelju same zadnje dve tekme je nepravedno, ekipa je prije toga imala 7-8 tekmi zaredom bez poraza kaj nijedna ekipa nije imala. I na kraju smo samo 4. ;)


tako je...da mi je netko rekao da cemo biti cetvrti,rekao bi mu da i meni da malo tih halucinogenih tvari...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/09/2013 : 21:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
imam ja frenda koji govori da bumo svetski prvaci u nogometu dogodine, ali sumnjam da bu ti dal to kaj ima ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/09/2013 : 21:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/09/2013 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Furiozan ulazak i Francuza i Litavaca u finale, apsolutno sve je ulazilo, pogotovo u prvoj cetvrtini, postotak suta za respekt. Navijam za Litavce, imaju jos sanse.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/09/2013 : 21:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
koja ovo godina, vidim da slavite nekaj?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/09/2013 : 21:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Da bi Litvanci stigli, moraju da sipaju trojke :)
Jedan od najcudnijih (najboljih) šuterskih finala imali su baš '95.
I pobedili bi da nije bilo Ðordevica i Danilovica (pošto je Sabonis u džep stavio Divca)
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/09/2013 : 22:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by ken2

ja mislim da smo prokockali priliku za medalju
imali smo u ovom poluvremenu najbolju partiju jednog igraca na ovom ep
uspjeli smo povesti
i onda oni zovu time out, i nakon njega rade seriju i s pola snage se dignu na deset razlike
teško ce se ovo još jednom okrenuti
morali bi pojacat obranu, bojan bi trebao nastaviti s igrom, a da još dvoje polude u napadu

svaka cast bogdanovicu priznajem. i mulac dario šaric ima potencijala puuuno.

ali ruku na srce i pošteno priznajte, da vama nije mesto medu 4. bili ste i litvancima i španjolcima, kako mi kažemo - kanonfutr. kako možeš da napišeš "prokockali", kad ste bili miljun parseka daleko od kocke. razumem navijaštvo i veselje, ali realno - mesto bi vam bilo 6 ili tops 5.



to sam napisao u poluvremenu
dakle, vec tada se vidjelo da ništa od medalje
a nju smo propustili dobiti u polufinalu
ta utakmica je bila jako loše pripremljena, prvenstveno psihicki, ali i takticki, odnosno u vodenju utakmice su izostale pravodobne reakcije s klupe (ne pitaj koje, ali su falile)
cetvrti smo zasluženo, možda smo imali malo srece, možda iza nas ima boljih, ali koliko puta do sada nismo imali srece
u turskoj, u beogradu, u poljskoj protiv vas...red je bio da nam se bar malo vrati



Sve reprezentacije koje smo pobjedili su iza nas, sve reprezentacije od kojih smo izgubili su ispred nas. Rekao bih da je cetvrto mjesto skroz realno na ovom prvenstvu.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/09/2013 : 22:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Da, definitivno "finale pre finala", bilo je u petak :)

Edited by - Jasko on 22/09/2013 22:31:29
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/09/2013 : 22:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
bravo francuzi i onaj mali!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/09/2013 : 22:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Drago mi je da je Galis ostao na vrhu

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/09/2013 : 22:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Petorka prvenstva: Gasol, Bogdanovic, Parker, Kleiza, Dragic

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/09/2013 : 23:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Da bi Litvanci stigli, moraju da sipaju trojke :)
Jedan od najcudnijih (najboljih) šuterskih finala imali su baš '95.
I pobedili bi da nije bilo Ðordevica i Danilovica (pošto je Sabonis u džep stavio Divca)

Po nekima je bilo sramotno sudjenje i uticaj Fibe.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/09/2013 : 23:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb
Po nekima je bilo sramotno sudjenje i uticaj Fibe.



Ma nema veze
I sami Litvanci su se povukli ne da bi se stvarno povukli, nego da bi izvršili pritisak na sudije
Uostalom, Divac je dobio 5. licnu na pola drugog poluvremena
A Ðordevicu, Danilovicu i Bodirogi FIBA sigurno nije pomerala liniju 6,25 unazad
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000