forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/09/2013 : 17:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Jasko
Zajednicka država izmedu Srba i Crnogoraca, sasvim je drugacija prica u odnosu na prethodnu državu južnih Slovena.


aj objasni mi ovo...ali lipo,smireno...udahni...isti je racku...jugoslavija ili srbija i crna gora...dvi države...u kojima je srbija bila sastavni dio...po kojoj logici se kitite medaljama iz juge ili iz sicg...nema jebene logike...ne patim,zaboli me...


Ona je samo u nazivu bila Jugoslavija. Tacno je da je bilo par Crnogoraca, ali u tim godinama i tad, to je bilo potpuno isto.



a šta Crnogorci nisu postojali? za koga su obicni ljudi iz Crne Gore trebali navijati?

Zavisi na koje Crnogoce mislis. Ove pre ili deo njih posle 2006. Razlika je OGROOOOMNA!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

Caleb HRVATINA..


porijeklo mu je s hvara....tamo ima najviše imena nikola...

Niksa, bese


ne...kratica je miko...šura mi je nikola,ali ga tako nitko ne zove...nego miko...dakle,mjenjaj nick,od danas si miko

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tutto maxim
Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



gole cinjenice, nikaj više. A kak bu ko shvatil do ovisi o njemu samim. Znaci kad govorim o fedraciji zvanoj SRJ onda navodim sve njene federativne dijelove.


ne da mi se kopat po povijesnim faktima...zar nisu bile autonomne jedinice kao u jugi ili...



pa naravno, sa svojom vladom i skupštinom ali to bi neki rado zaboravili ali medalje bi si sacuvali

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ok,ostavimo se politiziranja...da ne bi bilo belaja...ostanimo na sportu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Niksa, bese



Di si miko hrvatino stara..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2013 : 17:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/09/2013 : 17:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

Caleb HRVATINA..


porijeklo mu je s hvara....tamo ima najviše imena nikola...

Niksa, bese


ne...kratica je miko...šura mi je nikola,ali ga tako nitko ne zove...nego miko...dakle,mjenjaj nick,od danas si miko

Miko? Gde je tu logika? Mada, kod Ugara je pandan Nikoli - Miklos, pa mozda odatle.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pazi globo ne samo da ne negiraju ono kaj je bilo vec i kad netko to spomene oni daživljavaju to kao provokaciju i uvredu (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

Caleb HRVATINA..


porijeklo mu je s hvara....tamo ima najviše imena nikola...

Niksa, bese


ne...kratica je miko...šura mi je nikola,ali ga tako nitko ne zove...nego miko...dakle,mjenjaj nick,od danas si miko

Miko? Gde je tu logika? Mada, kod Ugara je pandan Nikoli - Miklos, pa mozda odatle.


u bodula(ilitiga otocana)nema nikakve logike

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/09/2013 : 17:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Caleb

Niksa, bese



Di si miko hrvatino stara..

E'o, na Hvaru, krenuo u ribice, pijem vince i jedem masline

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?


mislim da sam bio jasan...imaš wikipediju ili nek te dosada poduci na pm...ili netko drugi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2013 : 17:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?


Ne postoji zvanicno.
Nije, autonomna pokrajina
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Caleb

Niksa, bese



Di si miko hrvatino stara..

E'o, na Hvaru, krenuo u ribice, pijem vince i jedem masline


vic:hvali se srbin...bio sam na otoku bracu...pio sam vino vero(NA ETIKETI BOCE PIŠE BEPO) i jeo ribu gradele

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

E'o, na Hvaru, krenuo u ribice, pijem vince i jedem masline



Vidi se da ti venama tece bodulska krv..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/09/2013 17:34:33
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2013 : 17:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?


mislim da sam bio jasan...imaš wikipediju ili nek te dosada poduci na pm...ili netko drugi...


raspisali ste se dok sam pisao post

necu više, a mojoj zadnjoj recenici ni nije trebo stajati upitnik


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/09/2013 : 17:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
do raspada stare juge je sve i naše i vaše i njihovo
a kako ce se srbi i crnogorci raskusurat do svog razlaza me baš briga
ja imam puno pravo reci da smo MI bili višestruki europski i svjetski prvaci u košarci, da smo osvojili olimpijsko zlato i da imamo bezbroj drugih medalja u tom sportu
to isto imaju pravo i srbi i crnogorci i bosanci i slovenci i makedonci
s tim da su te medalje službeno pripisane pravnom sljedniku juge
to je možda glupo i nepošteno prema ostalima, i bilo bi bolje da te medalje stoje za SFRJ, ali za momcadske sportove ne može bez nelogicnosti
za pojedinacne medalje bi olimpijski odbori naših država trebali pokrenuti akciju da se medalje raspodijele, ali kad se nikome ne da ništa raditi - mateša je prije koju godinu izjavio da je tako odlucio MOO i da se tu ne može ništa napraviti - a u biti se njima ne da, šta bi se zajebavali i komplicirali život
a i nije bitno: zna se odakle je mate parlov, matija ljubek, leon štukelj, zna se tko su hrvatski olimpijci, tko srpski, slovenski, bosanski, makedonski, crnogorski ili kosovarski
a i problema bi bilo ko u prici
npr - neki živuci osvajac medalje, bosanski srbin, ili hrvat hercegovac
njihove medalje bi trebale biti pripisane za bih
a srbin bi htio da je njegova za srbiju, a hercegovac za hrvatsku
i di smo onda
a u pm

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 23/09/2013 : 17:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Al ste se raspisali. Nismo se tada (1995 god.) zvali Srbija, al da su ih razbili (mislim na Litvance), Srbi...Cini mi se da jesu. I da, i oni su tada nešto skakali, izlazili sa terena, uglavnom vršili su pritisak na sudije, al maestro Sale ih je tada "zatrpao".
I kako se uvek o ovoj utakmici vodi polemika, a ne recimo o polufinalu Svetskog prvenstva, u Turskoj, kada su nam sudije ukrale finale?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2013 : 17:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

pazi globo ne samo da ne negiraju ono kaj je bilo vec i kad netko to spomene oni daživljavaju to kao provokaciju i uvredu (:


Katarza za vas indoktrirane HRT-om.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2013 : 17:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Utakmica da Turskom je deo teorija zavera Srba.
Zato je utakmica za trece mesto od jucer sudijska nepravda. Zbog te nepravde je bilo 20 i kusur. Sad ce jado da objasni sa sve uzvicnik!
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/09/2013 : 17:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?


Odgovorio ti je Jasko.
Federalne jedinice SR Jugoslavije bile su Crna Gora i Srbija.
Kakvo Kosovo,kakvi bakraci
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko
Ne postoji zvanicno.



e pa varaš se i to znaš. Evo naš predsjednik je prošli tjedan bil u službenom ("zvanicnom" kak ti veliš) posjetu toj državi i susrel se s njihovim državnim vlastima. Istim onima koji i pregovoaraju sa Srbijom skoro svaki dan u Bruxellesu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/09/2013 : 17:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim
Odgovorio ti je Jasko.
Federalne jedinice SR Jugoslavije bile su Crna Gora i Srbija.
Kakvo Kosovo,kakvi bakraci



dobro zakaj negirate Kosovu autonomiju u sastavu Jugoslavije? Pa ne možete obrisati cinjenice koje su postojale i nije mi jasno zakaj to stalno pokušavate!? Ljudi su imali svoju skupštinu, vladu i druge samostalne poslove i na racun toga su i postali danas država...

A vi sad nastavite lagat sami sebi, isto kak delate i svih ovih godina

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2013 : 17:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


e pa varaš se i to znaš. Evo naš predsjednik je prošli tjedan bil u službenom ("zvanicnom" kak ti veliš) posjetu toj državi i susrel se s njihovim državnim vlastima. Istim onima koji i pregovoaraju sa Srbijom skoro svaki dan u Bruxellesu!



Bio je i Dacic u poseti Dodiku, ali RS ne postoji.

Edited by - Jasko on 23/09/2013 17:53:52
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2013 : 17:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tutto maxim

Sama FIBA sve medalje osvojene od 1995. pa naovamo pripisuje Srbiji.
Jbg,nije do nas.

Ne kontam ovo za Vojvodinu i Kosovo,to bi trebalo biti kao neka provokacija ili sta vec



ne znam zašto je provokacija, postoji li danas država Kosovo ili ne? (što ne znaci da se ja s time slažem)

za Vojvodinu ni ja ne kontam,a li i ona je bial federalna jedinica kao što doasada rece?


Odgovorio ti je Jasko.
Federalne jedinice SR Jugoslavije bile su Crna Gora i Srbija.
Kakvo Kosovo,kakvi bakraci


pa o Crnoj Gori najviše i pricamo, rekos am globinju da cu prestat o politici i jesam necu vam više odgovarat

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/09/2013 : 17:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


dobro zakaj negirate Kosovu autonomiju u sastavu Jugoslavije? Pa ne možete obrisati cinjenice koje su postojale i nije mi jasno zakaj to stalno pokušavate!? Ljudi su imali svoju skupštinu, vladu i druge samostalne poslove i na racun toga su i postali danas država...

A vi sad nastavite lagat sami sebi, isto kak delate i svih ovih godina



Nemaš pojma, prestani da sereš.
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000