forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/09/2013 : 20:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1240167_537318366339520_1085528739_n.jpg

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 04/09/2013 : 20:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by tinton

prolazak u polufinale bi bio ogroman uspjeh za nas



haha, bio bi naravno
i medalja bi bila ogroman uspjeh
ali realno, veliki uspjeh ce biti ako prodemo u 1/4F i budemo 6 ili 7
a meni se to cini jako teško ostvarivo
u drugu grupu se prenose bodovi ostvareni medu prva tri plasirana, a to znaci da ce nam trebati bodovi sa španjolcima ili slovencima - a to mi se cini nemoguce, što znaci da cemo (ako prodemo) u medugrupi biti s 0 bodova
a u drugom krugu se križamo s grupom u kojoj su rusija, italija, grcka i turska i trebali bi dobit najmanje dvije od tri koje produ
ako to produ, onda svaka cast i onda ni medalja ne bi trebala biti nedostižna
ali nema tu kvalitete koja bi to izgurala




Potpuno se slažem.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/09/2013 : 20:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Evo ja sam siguran kad je ovaj Caleb neznalica...ne sme da se dira mrezica kad je lopta na obrucu...a lopta je bila...tako da su sudije pogresile...cestitam na pobedi Crnoj Gori

Zato ja imam svog odvjetnika

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/09/2013 : 20:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
...da, Makedonci su sami krivi za poraz.Nerezonski sutevi za tri poena,losa dodavanja u napadu, suplja odbrana i malo nesrece i jbgd.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/09/2013 : 20:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Evo ja sam siguran kad je ovaj Caleb neznalica...ne sme da se dira mrezica kad je lopta na obrucu...a lopta je bila...tako da su sudije pogresile...cestitam na pobedi Crnoj Gori

Zato ja imam svog odvjetnika



Za tebe uvek... inace,156-7889-30000000-23 je broj ziro racuna na koji mozes uplatiti naknadu za odvjetnicke usluge
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2013 : 21:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Beren

Ako je i bila dijelom negdje iznad obruca, ocigledno je izlazila napolje, ali opet nisam 100 posto siguran kakvo je pravilo u tom slucaju, ali valjda sudije znaju.


Evo ja sam siguran kad je ovaj Caleb neznalica...ne sme da se dira mrezica kad je lopta na obrucu...a lopta je bila...tako da su sudije pogresile...cestitam na pobedi Crnoj Gori



Izvod iz pravila:

"A player cannot touch the ball, ring, or net while the ball is ON THE RING OR WITHIN THE BASKET. A player cannot touch the ball if it is in the imaginary cylinder above the ring."

"IT IS LEGAL to touch the ring or the net if the ball IS ABOVE THE RING AND NOT TOUCHING THE RING even if the ball is in the imaginary cylinder above the ring."

Mislim da je jasno.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 04/09/2013 21:15:01
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/09/2013 : 21:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Beren


Izvod iz pravila:

"A player cannot touch the ball, ring, or net while the ball is ON THE RING OR WITHIN THE BASKET. A player cannot touch the ball if it is in the imaginary cylinder above the ring."

"IT IS LEGAL to touch the ring or the net if the ball IS ABOVE THE RING AND NOT TOUCHING THE RING even if the ball is in the imaginary cylinder above the ring."

Mislim da je jasno.



Ali ima i ovo
Igrac prouzrokuje da tabla ili obruc vibrira ili dohvati obruc na takav nacin da
je lopti, po oceni sudije, onemoguceno ili omoguceno da ude u koš

http://www.youtube.com/watch?v=Ho_fqJjRYPM
On nije pipnuo mrežicu, nego zadrmao celu konstrukciju

Edited by - Jasko on 04/09/2013 21:55:34
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2013 : 22:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Na kraju mi se cini da je sva ova prica oko diranja mrežice bespotrebna jer je sudija svirao faul na Bjelici prije nego što je on dirao mrežicu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 04/09/2013 : 22:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Jeee pobijedili Cehe, idemo napred :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 04/09/2013 : 22:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
svaka cast srbiji, za mene repka koja je favorit. Odlicno su organizirani!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/09/2013 : 22:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
40 koševa!!??... ma ipak cu se suzdržat do sutra

a gledao sam drugo poluvrijeme srbije i mogu samo skinit kapu - svaka cast: mladi, bez zvucnih imena, ali se zna što tko radi
od saveza, preko trenera do igraca

krajickom oka sam gledao i francuze, koji su spušili od švaba
gubili su do pred kraj utakmice, onda minutu i nešto do kraja poveli, ali ih onda nijemci izbombardirali nakon tajm auta
parker ce ovako teško do zlata

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/09/2013 : 22:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Na kraju mi se cini da je sva ova prica oko diranja mrežice bespotrebna jer je sudija svirao faul na Bjelici prije nego što je on dirao mrežicu.



Da, u pravu si, odneo ga ovaj Makedonac :)
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/09/2013 : 22:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Tja...
Nece Litvanci ponavljati ovako loše šutersko vece :)
I lepo rece Ðurovic za Nedovica, ne znam koja mutljavina je bila ze njega
Daleko je Srbija od favorita ili medalje, moraju svaku utakmicu ko veceras, pa i bolje
Ono što je boljka, videlo se, mogli su dva-tri puta da odu na 20+, da prelome, a oni vracaju Litvance u igru
Mentalitet nam takav

Bice sutra dobra utakmica
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/09/2013 : 23:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Nek ponove 80% danasnje utakmice i Bosna lagano pada.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/09/2013 : 23:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Kakva losa kosarka na prvenstvu, kosevi se broje na prst ruke,,, Svaka cas nasima na pobedi, ali mi se ne svidja sto niko sem nedovica i krstica ne moze solo.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 00:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Na kraju mi se cini da je sva ova prica oko diranja mrežice bespotrebna jer je sudija svirao faul na Bjelici prije nego što je on dirao mrežicu.


Vidis, to nisam ni primetio. Onda sve otpada.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 00:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Svaka cast nasima, pre svega na borbenosti. Nedovic me opasno iznenadio, jer nisam znao u kakvoj je je formi bio dok je igrao u Litvaniji, ali sad videh da je neverovatno napredovao u svakom pogledu. Krle kapitenski, Bjelica odlican. Andjusic je pogodio onu vaznu tricu, kada je Bogdan prokockao tri napada za redom, a Litvanci pogodili one trice i opasno su nam se priblizili. Malo brine ona bezidejna igra po izlasku Krstica i Nedovica, kao da su im se ruke stegle, pa svaki napad zavrsavaju tricama, umalo da nas tu stignu. Al dobro, neiskusna je ovo ekipa.
Nisam ocekivao pobedu, realno, sve sto sam zeleo je da pokazu zelju i da se bore do kraja. Svaka ima cast.
Fora je sto ce sad vecina Srbije da krene sa pricama kako smo favoriti, a po prvom porazu ima da napljuje ove iste igrace o kojima sada pisu hvalospeve.
Krle je lepo rekao da se ide korak po korak i da ovom timu treba vreme, a pritom nije mislio ovremenu na ovom turniru, vec vreme u smislu par godina. Nama ostaje samo da ih podrzimo da budemo relani u ocekivanjima.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 05/09/2013 00:14:02
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 10:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by masni

Kakva losa kosarka na prvenstvu, kosevi se broje na prst ruke,,, Svaka cas nasima na pobedi, ali mi se ne svidja sto niko sem nedovica i krstica ne moze solo.



Ne bi se složio:

-prvi krug je cesto takav zbog nervoze
-skoro svi imaju taktiku, da najprije igraju ODBRANU, pa tek onda napad (šta bude bude), ali igra se cvrsto u odbrani
-nitko ne želi izgubiti prvu utakmicu, jer onda više ne smiješ pogriješiti, dva kiksa mogu biti vec kobna
-ionako je nekako normalno 130-140 poena u Europskoj košarci
-koliko smo vidjeli, bilo je dosta iznenadenja vec u prvom krugu ali to je samo dobro za nastavak prvenstva, jer nitko od ovih koji su izgubili nema više prava na kiks. A izgleda da je jako izjednaceno prvenstvo, ima dosta pojednakih momcadi (nije nužno loših) što je samo super, jer je svaka utakmica neizvesna, borbena,...tako i treba.

Što se tice Slovenije, nisam si mislio da ce biti ovako teško.....Cesi su dosta kvalitetna momcad i mislim da ce i ostali imati problema sa njima. Mi smo cijelo vrijeme vodili, ali nikad za više od 6, tako da je bilo napeto do samog kraja, mogli smo na kraju i izgubiti.....Nadam se da je to bila samo nervoza "prve utakmice", jer ako je to sve što znamo, onda ce biti katastrofa....Ne znam zašto Slokar nije igrao....
Naši nosioci (Dragic, Nachbar,...) su totalno podbacili....previše izgubljenih lopti u napadu, trice nam nisu išle, neki bezvezni pokušaji bez ikakvog plana, ponekad bez ideje u napadu, loše izvodenje prostih metova,.....utakmica za zaborav, ali jedino što broji su 2 "težka" boda koje smo usvojili.

Nadam se, da cemo vec danas bolje izgledati, iako šteta što baš danas igramo protiv Španjolske (ja bi njih ostavio za kraj...).
Nadam se da cemo im dati bar više poena od 40 haha.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/09/2013 : 10:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
a sramote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 11:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
slovenacki sokomentator na nacionalni televiziji tekom utakmice Slovenija-Ceška:

http://www.youtube.com/watch?v=ZYXTUkdD5DU


Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/09/2013 : 11:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Treba prebrojati koliko puta je rekao "Pizda ti materina" :D
Pretpostavljam da Dragica psuje, neki Srb je u pitanju, cujem :D
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 05/09/2013 : 11:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Beren


Izvod iz pravila:

"A player cannot touch the ball, ring, or net while the ball is ON THE RING OR WITHIN THE BASKET. A player cannot touch the ball if it is in the imaginary cylinder above the ring."

"IT IS LEGAL to touch the ring or the net if the ball IS ABOVE THE RING AND NOT TOUCHING THE RING even if the ball is in the imaginary cylinder above the ring."

Mislim da je jasno.



Ali ima i ovo
Igrac prouzrokuje da tabla ili obruc vibrira ili dohvati obruc na takav nacin da
je lopti, po oceni sudije, onemoguceno ili omoguceno da ude u koš

http://www.youtube.com/watch?v=Ho_fqJjRYPM
On nije pipnuo mrežicu, nego zadrmao celu konstrukciju



Slazem se sa Jasenom,cela konstrukcija se prilicno zadrmala,sto moze i trebalo je da utice na sudije.


Inace,prvo kolo je obilovalo sudijskim greskama. Bilo ih je i na sinocnem mecu sa litvancima,ali i one su sastavni deo igre.
I slazem se da je u ovom prvom kolu kosarka bila nesto losija.
Turskoj sam ovakav pad predvideo posle one maestralne kradje na SP, i drago mi je sto im se vraca.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 11:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Treba prebrojati koliko puta je rekao "Pizda ti materina" :D
Pretpostavljam da Dragica psuje, neki Srb je u pitanju, cujem :D



haha, ovo nije sokumentator (šalio sam se, da ispadne smiješnije), nego se radi o nekom obicnom navijacu, susjedu nekog tipa, koji ga je snimio i stavio na you tube.....znaci to je obican covjek-navijac-susjed-,....i kod kuce gleda utakmicu i psuje najviše Nachbara, koji je od 4 slobodna bacanja pogodio jedno (a bilo je sve u poslednjoj minuti, jako važno itd,...),a nešto se ljuti i na Makedonskog suca....
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 05/09/2013 : 12:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
sa onom igrom od jucer,ne vjerujem da BiH može dobiti ikoga od ostale 4 ekipe...a i slabi su skroz...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/09/2013 : 14:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Htio sam gledati Hrvatsku danas ali su ZATAMNILI HRT 2 (to uvijek radi naš kabelski operater, proklet da bio)....a Šport1 nemam pa ne mogu pratiti..........
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000