forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 LUDENSOV BEZOBRAZLOK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/01/2002 : 13:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Hm cudno. Meni je Ludens jednostavno bolji u svim pogledima. Po papiru, hrbatu, uvezu (ok bio je i od SD dobar), mirisu, bojama, fontu, zadnoj korici, itd... I uopste ne smeta ovaj 1 cm manje te 1 kuna vise.

Meni smeta jedino sto plasiraju po 2 stripa zajedno na kioske. Puno vise bi mi odgovralo po 1 komad svake sedmice.

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

silvio
Starting Member

Croatia
4 Posts

Member since 29/01/2002

Posted - 29/01/2002 : 14:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send silvio a Private Message
Vec par dana pratim ovaj forum i nisam mogao izdrzati a da se ne ukljucim. Izgleda da je rijetkima stalo do toga da imamo dobar i kvalitetan strip na nasem jeziku. Mislim da nam ne bi trebalo biti svejedno da li placamo istu cijenu za osrednju kvalitetu ili za dobru kvalitetu stripa. A najvise od svega zasto je lose sto se kritizira jedna izdavacka kuca. Pa svaka kritika je i dobra sugestija. I Ludensu bi trebao biti cilj da zadovolje svoje citatelje. Mozda bi DD ucinio korist i njima i nama kada bi na kavu sa Bernardom ponio isprint ovog foruma umjesto sto brani drugima da kritiziraju Ludens.
U svakom slucaju mislim da je vrijedno boriti se za kvalitetan (u svakom pogledu) strip na nasem jeziku a ne traziti dobre originalu u susjednim drzavama.

Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 29/01/2002 : 14:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Da se razumijemo, i ja bih radije da postoji strip na nasem jeziku koji ce biti SD kvalitete (uostalom, jedini Zagorovi stripovi koje nemam i ne zelim imati u originalu su upravo oni koje je SD izdala), ali je, neovisno o svim drugim nedostacima, koji bi kako-tako bili i prihvatljivi, jednostavno NEMOGUCE docekati da se npr. svi Zagori izdaju kod nas. Ja osobno ne zelim za jedno 30tak godina jos uvijek trcati na kiosk i gledati da li je izasao novi Zagor. Znam talijanski i jednostavnije mi je sad i odmah imati sve originale nego ovisiti o 24 stripa godisnje. Nazalost, to je tako. I ovisiti o Ludensu, Vanniniju ili bilo kome trecem za mene vise nema nikakvog smisla.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/01/2002 : 15:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naravno da nam je svima stalo da imamo kvalitetan strip i u biti samo DD-u (sto se nas iz staffa tice) ne smetaju te stvari i svi smo mi Bernardu govorili da bi to trebalo popraviti, ali kazem da stvari nisu tako jednostavne. Ako vam kazem da dodavanje prve stranice kosta 1000 DM ne biste vjerovali. A onda jos bar toliko za taj 1 cm. E sad, to je bar 2000 DM po stripu vise. Znaci, da bi pokrio te troskove on mora prodati bar 500 komada vise! A iovako se bori da dodje do pozitivne nule (koliko ja znam). Naravno da bi svi mi bili puno sretniji kad bi se to sve udovoljilo, samo pitanje je koliko je to trenutno moguce. Uostalom, opet je pricam previse, Bernard ionako prati ovaj Forum pa ako se on ne osjeca pozvanim da se logira i kaze par rijeci, sto bi ja bio advokat.
Inace, drago mi je da si se javio, volio bi kad bi se sto vise ljudi registriralo i sudjelovalo u ovim raspravama, imam osjecaj da ima puno ljudi koji samo gledaju sa strane, a nece da se ukljuce pa ih pozivam da i oni daju svoj glas! I da cujemo prijedloge i kritike sajta!!!

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

Dalma
New Member

Croatia
212 Posts

Member since 01/12/2001

Posted - 29/01/2002 : 16:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalma a Private Message
Ako proširenje za taj centimetar dode samo oko 1000 DM to i nije tako puno, ako tiska jedan broj stripa u 10000 komada to je samo 10 pfeninga po komadu ili 40 lipa. Pa neka ga poskupi još i za jednu kunu. Mislim da bi puno ljudi radije dali 16 kuna za širi strip nego 15 za ovakav. A ako bi to napravio onda mu se stvarno ne bi imalo što prigovoriti o kvaliteti.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/01/2002 : 16:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmmmm, pa zar i ti Markose. Pocet cu stvarno misliti kako cijelo vrijeme na ovom forumu pisem kineski. Pa dobro molim Vas ljepo od kada je mene bas LUDENS toliko savrsen i ne dozvoljavam nikome da ga kritizira.
Molio bih da se kopiraju moji postovi gdje decidirano dizem LUDENS u nebo i nikome ne dozvoljavam da ga kritizira.
Naljuteli su me dvije-tri izjave za koje drzim i sada da su neumjerene. Pocelo je s Tonkinom izjavom "J.... OSTALE STRIPOVE" na sto se nadovezao Goran kako urednici favoriziraju LUDENS.
Non-stop kukate kao neke gladne skvo i sa nicim niste zadovoljni. Rekao sam vam nekoliko tisuca puta da se vratite u STVARAN SVIJET. Zivimo tu gdje zivimo u nije nuzno imati identicna izdanja talijanima.
Idemo ponovno favorizirati LUDENS kakao neki od Vas stalno govore. Sto mu toliko nedostaje, jedini istinski nedostatak za mene je taj 1 cm uzi format, ali kada sam cuo koliko se novaca ustedi sa tim cinom prestao sam tugovati za tim problemom. Nista manje nisam protiv VANNINIA, a koliko je opce poznato veliki sam bio zagovornik SD-a.
Whatever, nedam mi se vise objasnjavati i opravdavati se za nesto sto ne cinim. Htjeli bi puno vecu kvalitetu da dajete manje novaca, ali to jednostavno ne ide. Mislim da su i LUDENS i VANNINI dali trenutno svoj maximum sto se kvalitete tice jer, ako niste znali ljudi se bave stripom da zarade nesto, a ne zbog hobija...

-DD-
Go to Top of Page

Goran
New Member

Croatia
125 Posts

Member since 07/11/2001

Posted - 29/01/2002 : 17:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Goran a Private Message
Zasto je Ludens preuzeo licencu od SD ako nije mogao nastaviti sa istom kvalitetom po istoj cijeni? Znaci od pocetka im je racunica bila (grubo receno) lopovska. Zadrzati i/ili povisiti cijenu a smanjiti kvalitetu. Koliko se sjecam na forumu ZWS se spominjalo da su suvlasnici Ludensa tipovi koji su se time bavili u SD. Znaci da mozemo pretpostaviti zasto je SD prestala izdavati.
Mene osobno cijena ne zanima previse ali zelim imati strip po kvaliteti ravan onom od SD. Kod toga stojim i sto mi je drago vidjeti da nismo Tonka i ja sami. Samo kad je Tonka zapoceo temu ja ga u neku ruku podrzao ispalo je kao da pricamo gluposti!
Boli me briga za talijanske originale i tko ih cita ja necu i nemoram. Zao mi je sto smo mi u Hrvatskoj pali sa konja na magarca sto se tice kvalitete stripa.
Zasto nitko ne pita kako to da Vaninni nema uze stripove i ima prvu stranu? Kako njima u tako prebogatoj zemlji nije palo na pamet da stede papir? Pitajmo Tektonca.


Go to Top of Page

neo_jedi
New Member

Slovenia
153 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 29/01/2002 : 22:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit neo_jedi's Homepage  Send neo_jedi a Private Message
Pa zasto vam toliko smeta taj jedan cm. Meni ne smeta, glavno da imam strip i to na dobrom papiru, sa dobrom naslovnicom i dobrim uvezom. Malo razmislite i uvidjet cete da necete imati nista vise od stripa sa tim dodatnim cm. Kod stripa nije najpomebnija velicina nego crtez i prica. I ako vam to uistino toliko smeta, pa onda prestanite kupovati ove stripove ili zapocnite sa originalima.

Kako je vec neko rekao:

Size doesn't matter, it's the tehnique that counts.

-----
Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.

Go to Top of Page

bristova
New Member



269 Posts

Member since 17/01/2002

Posted - 29/01/2002 : 22:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bristova a Private Message
Meni nije problem taj jedan centimetar.Bitnije je da sve stranice budu na broju kao i u originalu(npr. Tex se krati na 96),kvaliteta papira je OK ,uredjenje naslovnice i ruba takodjer, prevod je OK.
Samo da ne sijecu originale.To je najveci propust!

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2002 : 00:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja cu ipak jos jednom ponoviti da cu kupovati stripove i ako se budu stampali na wc papiru bez korica... A ako vec pricamo o kvalitetu i uporedjivanju, onda je SD extra serija (sa plastificiranim koricama) jedina skoro bez mane... sve ovo ostalo, ukljucujuci i italijanske originale koji se kao i Ludens i Vannini takodje krive na promenama temparature, daleko su od pravog kvaliteta. Jer, kako neko rece, Dnevnik je stampao smece, i to smece koje se ne uvrce i ne krivi kad na njega kapne kapljica vode ili ako ga ostavis na suncu malo duze, da ne govorim sta se desava sa bojama na Vanninijevim naslovnicama kad kapne samo jedna sitna kapljica (niste probali? probajte, ali pre toga se bi obezbedite novi primerak ker se, verovali ili ne, spira boja). Toliko o kvalitetu novih izdavaca. To sto je nesto 1000 DM skuplje je njihov problem. Ako nisu kadri neka se ne bave tim poslom vec neka predju na nesto profitabilnije. To sto mi mozda onda necemo imati stripove je vec neka druga prica.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/01/2002 : 09:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Gorane ja sam stavio SD i Ludens u ruke i odmah mi svido Ludens i odmah sam vidio tolike mane sto ih prije nisam primjecivao kod SD
Zole ti je objasno za manji broj stranica tako da to izbacis s liste gresaka Ludensa
Taj 1 cm je svakako mana ali ne tolika da bi mi se nebi svidio i da nebi zavolio Ludens
Ja se isto toliko nerazumijem u kvalitet papira ali se u estetiku razumijem i svakako je estetski Ludens uredjeniji od SD
-DD_ sto se optrecujes svatko ima svoje misljenje a izgleda da se jedino nama svidio Ludens tako brzo a vjerovatno ce se ostalima svidjeti dok se malo nenaviknu

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/01/2002 : 10:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ma nismo Krugeru definitivno jedini koji smo zadovoljni sa LUDENSOM. Dosta ljudi koje znam iskazalo je zadovoljstvo sa novom izdavackom kucom.
Pocenje me brinuti kako moze biti problem jedna stranica u stripu koja se zapravo u njemu ni ne treba nalaziti.
U originalnim izdanjima takoder spomenute stranice nema. SD je u pocetku samoincijativno stavila tu stranicu u extra Zagora, kao sto znamo u extra DYLAN DOGU nikada je nije ni bilo. I kako se sada radi o lopovluku u odnosu na SD.
To sto su neki stripovi skuplji za jednu kunu nema nikakve veze, u ostalom tko Vam garantira da bas u ovom trenutku ne bi SD ucinila isto. Svugdje u svijetu je opce poznato da cijene ponekad idu gore.
Ako je nekom puno dati kunu vise po stripu i konstantno nije zadovoljan sa kvalitetom, onda neka si sam skrati muke i prestane kupovati stripove.

BTW kao sto sam mogao predpostaviti nitko nije nasao moje postove gdje sam iskljucivo dizao LUDENS u zrak i nisam dozvoljavao da se protiv njega govori. Volim dobru kritiku, ako je na mjestu, ali ovo sto je nekolicina Vas napisala za LUDENS su sitnice koje nisu vrijedne dizanja prasine! Treba biti realan i na zemlji, danas je vrlo tesko baviti se izdavanjem stripova, ako ne vjerujete sami razgovarajte sa Milanom ili Bernardom glavnim urednicima VANNINIA i LUDENSA. Strip scenu pogada velika kriza svugdje u svijetu i moze se slobodno reci da smo sretnici sto imamo relativno dobru ponudu strip izdanja.

Podjeljeni smo na 3 osnovne grupe na ovom forumu.
Prva grupa su oni koje zanimaju samo domaci stripovi i ne pada im na pamet upustiti se u skupljanje i citanje originala.
Druga grupa su oni koji uglavnom skupljaju originale i nije im bitno da li ce se domaci stripovi ukinuti jer dolaze dovoljno do zeljenog stiva!
Treca grupa su oni koji pucaju na oba fronta, tj. sakupljaju i domace stripove i originale.
Mene osobno zanimaju i jedni i drugi. Nema nista bolje od stripa koji uzmes u ruke i fino ga bez napora procitas, upravo zbog toga stalo mi je da sto vise stripova izade na nasem jeziku. Originale skupljam iskljucivo zato jer veliki postotak odlicnih epizoda nikada nece biti objavljen kod nas. Talijanski jezik pocinjem polako uciti iskljucivo da bi mogao procitati nekoliko stotina izvrsnih epizoda koje imam kod kuce! Jezik kod nikoga ne bi trebao biti barijera i svakom bi trebalo biti zadovoljstvo savladati ga, no razlicit smo kao sto svi znamo.


-DD-
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 30/01/2002 : 11:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Problem tog 1 cm ce nestati, kad budemo imali više stripova istog junaka. Sad možda igleda loše, dok dva ili troje stripova stoje pored SD, ali kasnije ce taj izgled da se popravi. Treba se strpiti.

Kvalitet bilo kojeg proizvoda, pa i stripova, zavisi od konkurencije. Ludens i Vannini su zasad jedini izdavaci Bonelijevih junaka na ovim prostorijama, iako su iz razlicitih zemalja, pa ce možda motriti jedan na drugog, da ne posustaju u kvalitetu. A ako ostane samo jedan, može taj da štampa i na WC papiru (kako kaže -dp-), pa ce ga neki još uvijek kupovati. Vec sam jednom napomenuo, da je izdavanje stripova cisti biznis, i netreba ocekivati, da ce izdavaci slušati baš svakog kupca. To je sasvim normalno. Pogledajte bolje, pa cete vidjeti, da nema beš velike razlike izmedju automobila i stripa, što se tice nacina prodaje.

Svi koji volimo stripove vec sada, možemo se samo nadati, de ce se u buducnosti pojaviti još dosta nama slicnih, pa ce biti i više interesa za izdavanje stripova.

A tebi DDevil, što se mene tice, možeš slobodno da podižeš Ludens. Ja mislim da to treba raditi svako ko voli nekog izdavaca, jer svako treba u ovim teškim vremenima za strip da ima ponajviše podrške. Bolje ovako, jer verujem da sigurno neceš kupiti 1000 izvoda, pa da mu daš i finansijsku podršku, he, he.

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/01/2002 : 15:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
kvalitet papira, uveza, korice....to zanima manj1 od 10%, jer 90% kupuje strip da ga procita jednom, dvaput, zamjeni ili dane nekome, bas ih briga za kvalitet, vaznija im je cijena. tako mislim da ce prije opstati strip izdanje ako bude jeftiniji a slabijeg kvaliteta jer ce vise nekolekcionara kupovati(klinaca), nego skuplji a kvalitetniji(kolekcionari ce biti zadovoljni, a mnoge klinje nece moci kupit, prodaja pada/troskovi veci, kriza dolazi). vi sad pricajte kako hocete, to vam je tako...

|Top|
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/01/2002 : 15:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Tope,dobro si to rekao.I ja tako mislim.U današnje vrijeme nije baš lako izdvojit 15 kuna za jedan strip.Ja sve izdanja ne kupujem na kiosku jer mi je to preskupo.Bolje mi je sacekati pa kupiti ih kod preprodavaca.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/01/2002 : 17:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
Ja volim i Vannini,i DNevnik i SD i Ludens i Price sa divljeg zapada i sve ostalo ,vazno mi je da sve izlazi,za sve ostalo mi nije tolko vazno.
10 godina sam bio bez stripova,i necu opet da ostanem bez njih,pa makar srozali kvalitet na jos gori.
Svim ovim izdavackim kucama zelim puno srece,i da se nikada neugase.

mm
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/01/2002 : 22:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Znam -DD- ali nas smo dvoica na ovom forumu prezadovoljni
Ja vjerujem da ce mnogi drugacije pricati za par mjeseci kad se naviknu

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 02:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kad smo vec kod ove teme, danas sam od Darka iz Francuske dobio jednog italijanskog "Dampyra" (hvala Darko, mnogo hvala zaista). Posto su mnogo puta italijanski originali spominjani kao nesavrseni, moram vam priznati da sam ja, u ovom slucaju, odusevljen kvalitetom. Izmedju ostalog, korice su plastificirane. Moram da pitam iskusnije poznavaoce da li su plastificirane samo kod Dampyra ili i kod ostalih likova, i ako jesu, kako se onda to korice krive na promeni temperature (to je neko nekoliko puta spominjao)?

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 02:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kad smo vec kod ove teme, danas sam od Darka iz Francuske dobio jednog italijanskog "Dampyra" (hvala Darko, mnogo hvala zaista). Posto su mnogo puta italijanski originali spominjani kao nesavrseni, moram vam priznati da sam ja, u ovom slucaju, odusevljen kvalitetom. Izmedju ostalog, korice su plastificirane. Moram da pitam iskusnije poznavaoce da li su plastificirane samo kod Dampyra ili i kod ostalih likova, i ako jesu, kako se onda to korice krive na promeni temperature (to je neko nekoliko puta spominjao)?

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 31/01/2002 : 08:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Na originalnim serijama Zagora, Martija, Noa i DDa nema plastificiranih korica. Te stripove imam iz razlicitih razdoblja (i starije i nove pa mogu da kazem iz "iskustva").

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 09:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Dosta originala ima plastificirane korice, na nasu srecu tu privilegiju nema samo DAMPYR.
Plastifikacija nije pretjerano skup postupak, ali strip trajno zasticuje. Sljedeca Bonellijeva izdanja su plastificirana:
BRENDON
NAPOLEON
NATHAN NEVER
LEGS WEAVER
JONATHAN STEELE
GREGORY HUNTER
GEA
NIK RAIDER

Jos bih naglasio da je JULIA poluplastificirana, naime logo je sjajan dok je slika mat, to je fantasticno izvedeno.
Specijalna izdanja takoder imaju plastificiranost tako da se slobodno moze reci da je preko 50 % Bonellijevih izdanja plastificirano!

-DD-
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 31/01/2002 : 21:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
DA li Ludens razmislja mozda o plastificiranju stripova?Znam da cete sada reci da sam lud sto to pitam, ali tko pita ne skita :).Ludens je po meni bolji o SD prvenstveno zbog normalnijeg i redovitijeg izdavanja i po drugi put vec ovo govorim a to je da imam osjecaj da je strip raden sa puno vise volje i zelje nego sto je to radila SD.Takodre postoji bar kakva takva rubrika za citatelje i time sto su objavili pisma citatelja u kojima su bile i kritike pokazuje da je odnos prema citateljima ipak dobar i da na neki nacin postuju citatelje.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 01/02/2002 : 07:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
NE. Ko pita, otpala mu kita.

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 01/02/2002 : 08:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Na nekom od proslih rasprava o ovoj istoj ili slicnoj temi neko je rekao se nemogu porediti Dnevnik SD Ludens i Vannini. Dnevnik je izdao 2300-2400 stripova za 20-25 godina postojanja (kao izdavac stripova), SD (ja ne znam koliko, ali neka je i 1000) Vannini 19, Ludens 10-11 stripova. SD je napravila mnogo veci posao nego Dnevnik u ono vreme (uzevsi u oblik sve sto se tada desavalo). I SD je na pocetku imala pisma citalaca, pa je objavljivala crteze, pesme itd. A i kvalitet SD je na pocetku (pa sve do pre par godina) bio odlican. Vreme ce odrediti ko je bio bolji. Meni licno nista ne znaci hoce li izdavac izdati strip na zlatnom papiru pa posle toga nista. Ja sam za kvantitet.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 11:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Dosta se slazem sa Going-Goingom. Cak bih vise voleo da imam sve Zagorove u Horusovom izdanju (ovakvom nikakvom), ali samo kad bih imao zaista sve, nego sto ovako imam od pet raznih izdavaca, i opet nemam celu kolekciju. Kad bih imao na primer sve Zagore, pa makar i od Horusa, mogao bih ih lepo uvezati u tvrdi povez, ubaciti plastificirane korice koji bi bili skenovi originalnih odstampani na nekom izvrsnom ink-jet-u i to bi sve ukupno izgledalo bolje nego ovaj kupus koji sada imam

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000