forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska - Škotska
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/06/2013 : 00:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by hello

A ne može se uvijek provlaciti. Realno Hrvatska po igri nije ni zaslužila imati ovoliko bodova. Provukli smo se i protiv Makedonije i protiv Wallesa, a i protiv Srbije smo imali srece. Veceras je sve došlo na naplatu. Treba nogom u guzicu i Šukera i Mamica i Štimca.




Potpuno se slažem. Samo bih još dodao da Sammir nije ništa kriv. Jadnik je jednostavno žrtva mazohistickih zahtjeva tate Zdravka da ga se uvrsti u repku kao zadnju priliku za prodaju. Nevjerojatno je koji nas ljudi vode. Ima li ovome više kraja..


Slažen se u potpunosti. I sa ovin šta si quota i sa ovin šta si napisa.
Meni je Sammira žaj. Iman osjecaj da je doslovno rob.
Da se njega pita on odavno vec nebi igra nogomet.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 08/06/2013 : 01:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Od Turske na EP me nije ovako bolio poraz..

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 08/06/2013 : 02:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
nema se tu kaj dodat, zaslužen poraz, s obzirom kak su igrali moglo je bit bar 3:0. a s ovim porazom mislim da možemo rec bye bye nastupu u Brazilu.

pojedinacne igrace nema smisla krivit, osim Kovacica i eventualno Olica prakticki niti jedan se nije istaknuo. mogli su (i trebali) puno bolje.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 08/06/2013 : 09:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Leonid

Štimac potpuno promašio formaciju....valjda želi biti novi Rinus Michels.
Danas s razlogom timovi igraju s jednim defenzivnim veznim a dobar dio i sa dva.
Cini se da ih nije ni pripremio za utamicu ali još je gore što igraci nisu znali svoje zadatke.Mislim,smiješno.
Sammir najgori igrac utakmice,hebo ga on.



Pa trgovackom drustvu biznis bas i ne ide..

Nego vidim da si vratia stari avatar..bas mi je falia..


Dobar avatar zbog jebackog osmijeha
Istina,trgovacko društvo....ali prvi put da me nakon utakmice pravo boli q kako smo izgubili i što cemo dalje

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 08/06/2013 : 09:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
Ova repka, treninzi, utakmice i sve ostalo dignuto je ili spušteno na razinu narodnog veselja, Štimcevog kupovanja popularnosti i sveopceg preseravanja.
Kad slušam izjave našeg izbornika uvijek imam dojam da je covjek izmislio nogomet i patentirao sisteme koje nitko ne razumije. Nisam tu ja bitan ali mi smo jucer igrali, nekakav romb, koji ne razumije niti vecina naše ekipe.
Mislim da je krivi pristup jer što god mi pricali o našim igracima u svojim klubovima igraju dobro i vrhunski.
Ocito ne zaci da vrhunski igrac može biti i vrhunski trener. Cak ni prosjecni
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
765 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 08/06/2013 : 10:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message
Realno, ova ekipa igra jaako loše ima vec par godina.. I ovoliko broj bodova na ljestvici jeste, isto tako, ODLICAN kakva je igra.. Pa cijele ove kvalifikacije su se provlacili i imali dosta srece, veceras toga nije bilo i amen.. A nisu njima krivi ni Medugorje ni Catež ni šta ja znam, nego nema tu igraca koji može napraviti razliku, Modric to napravi jednom u 10 utakmica i tada se svi napale.. Nadam se nekom lakšem u dodatnim kvalifikacijama, ali ni tu nemam baš nade u neki rezultat..
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 08/06/2013 : 10:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
+1

Momcad je loša.
Mi nikoga nismo deklasirali. Sve je bilo u gol razlike i to jedva.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/06/2013 : 11:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Nevjerovatno...doma preuredujem sve živo po kuci,ništa tv,ništa kavica u birtiji,ništa druženja uokolo,pa uopce pojma nisam imao da je Hrvatska igrala protiv Škotske...a da su ovdje na forumu (kako neki priželjkuju) ukinuli sport u svaštari,bar nebi saznao za ovu sramotu...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/06/2013 : 11:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by split85

+1

Momcad je loša.
Mi nikoga nismo deklasirali. Sve je bilo u gol razlike i to jedva.


Možda je ova momcad loša,ali ne slažem se s time da je Hrvatska reprezentacija loša jer mislim da Hrvatska u svakom trenutku može imati 11 igraca koji mogu pobjediti bilo koju reprezentaniju na svijetu.
A ovako kako sada stvari stoje...mislim da je samo problem u nikad lošijem vodstvu reprezentacije i mislim da bi u slucaju da se reprezentacija provuce na svjetsko prvenstvo imali situaciju da bi reprezentacija u Brazilu prošla kao i Dinamo u Europi....
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/06/2013 : 11:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Jucer se vidilo (i ne samo jucer kad je reprezentacija u pitanju) koliko je Mandžukic napuhan igrac. Spor, tehnika nikakva... kad ste zadnji put vidili njega da daje gol izvan šesnaesterca?
Lako je davati golove di samo staviš nogu a Ribery i Robben ti sve serviraju na pladnju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 12:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
"Kad cijela momcad igra loše, ne mijenjam nego ih pustim da se sami vade"

šta mislite tko je ovo rekao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/06/2013 : 13:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
"Poslije pobjede nad Walesom preuzeo je zasluge za preokret, iako je bilo ocito da se on dogodio nasumicnim naletima i potpunom improvizacijom. Poslije sinocnjeg debakla to, medutim, nije ucinio – iako je i potpunom laiku bilo jasno da je posve krivo postavio igru." - Gordon Strachan.

Covjek je sve objasnio...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 08/06/2013 : 14:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
slazem se sa zagorom12

imamo limitiranog trenera (ako je uopce sposoban)

imam cudnu ekipu - di se u vaznoj utakmici stavljaju igraci koji nisu igrali veci dio sezone - Perišic - ili nisu ništa pokazali - Kalinic


There can be only one, me!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/06/2013 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

"Poslije pobjede nad Walesom preuzeo je zasluge za preokret, iako je bilo ocito da se on dogodio nasumicnim naletima i potpunom improvizacijom. Poslije sinocnjeg debakla to, medutim, nije ucinio – iako je i potpunom laiku bilo jasno da je posve krivo postavio igru." - Gordon Strachan.

Covjek je sve objasnio...




Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 08/06/2013 : 15:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Sutra je gej parada u Splitu.
Zagrebacka je bila danas u Maksimiru.

Dear Zlotvor,
Davno nisam vidio da neko ima takvu moc zapažanja, cisto i bez mane. Sve moje pohvale.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 15:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zagor12

"Poslije pobjede nad Walesom preuzeo je zasluge za preokret, iako je bilo ocito da se on dogodio nasumicnim naletima i potpunom improvizacijom. Poslije sinocnjeg debakla to, medutim, nije ucinio – iako je i potpunom laiku bilo jasno da je posve krivo postavio igru." - Gordon Strachan.

Covjek je sve objasnio...








Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 15:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

slazem se sa zagorom12

imamo limitiranog trenera (ako je uopce sposoban)

imam cudnu ekipu - di se u vaznoj utakmici stavljaju igraci koji nisu igrali veci dio sezone - Perišic - ili nisu ništa pokazali - Kalinic




Perišic svakako zaslužuje ulzak u prvih 11 reprezentacije u svakoj utakmici

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 08/06/2013 : 16:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
Stvar je u tome da su trebali zapet kod Wallesa, ali ona njihova zvjezda falila za 2:0, a ovi potpuno slucajno preokrenuli...i to je sve zavaralo. Da su izgubili od Wallesa probudili bi se i pobjedili bi Škote, ovako..., a što se tice glava koji upravljaju nogometom...Markovicu si se bar moga smijat dok ti ovi sad zgadu sve kad ih vidiš nasmijane na ekranu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26502 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/06/2013 : 16:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Koliko negativnosti oko jednog poraza
Škoti su toliko loši da smo ih mogli pobijediti i sa ovako ocajnom igrom da je bilo malo više snage i preciznosti kod šuteva i da su opce pucali cešce.Oni su došli ne osramotiti se,boriti se koliko mogu i primit što manje golova a ni krivi ni dužni otišli su doma s pobjedom.Krivac je normalno "The Izbornik" koji ocigledno unatoc prici nije pripremio našu "repku" da ce ipak trebati nešto malo minimalno odigrati da bi pobijedili.Ako cemo birat najlošijeg onda je to Perišic a ni S-trinic nije daleko.Sammmir je bija ocajan prvih po ure a poslije je bija jedan od boljih(koliko je bolji znacilo u takvoj odigranoj utakmici).Pola naših igraca je bilo preumorno i zato zadnjih 20 minuta nije bilo snage ni koncentracije da se odigra nešto kvalitetno.Škoti su zatvorili sredinu ali naša snaga je bila uvijek u bokovima ali jucer su nam svi centrašutevi otišli u ariju.A šta se tice zasluga Izbornika,sve sam cekao da ga netko od vrlih komentatora priupita o njegovoj krivici u pripremi utakmice i dvostrukog kriterija za preuzimanje/odbacivanje zasluga pa nam je trebao jedan Škot da nam sve ovbjasni u jednoj recenici.Sada nam ostaje bitka za drugo mjesto jer nam ni ono teoretski nije sigurno a kako igramo slijedece dvije utakmice s Srbijom i Belgijom nije nemoguce da ostanemo bez bodova pa da drhtimo u Škotskoj na zadnjoj utakmici hocemo li osvojit taj potrebni bod za drugo mjesto.A ne treba zaboraviti i da najlošiji drugi u skupinama otpada.sva sreca da ima lošijih za sada po drugim skupinama ali treba misliti i na to.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 08/06/2013 : 16:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by maddox031

slazem se sa zagorom12

imamo limitiranog trenera (ako je uopce sposoban)

imam cudnu ekipu - di se u vaznoj utakmici stavljaju igraci koji nisu igrali veci dio sezone - Perišic - ili nisu ništa pokazali - Kalinic




Perišic svakako zaslužuje ulzak u prvih 11 reprezentacije u svakoj utakmici



ne zasluzeje, pa cijelu sezonu je bio ozljedjen tek je poceo igrat, zasluzuje uci kao zamjena, jer nije spreman

pogotovo sto zapravo nisu ni imali pripreme :D

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 16:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
to nemaa veze, nije igrao ni Eduardo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 08/06/2013 : 16:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Ne znam tko je bio gori Sammir ili Štimac.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/06/2013 : 19:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Što ste zapeli oko Sammira? Smeta vam što je Mamicev igrac?
Covjek je bio jedan od boljih na terenu.

Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 19:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Što ste zapeli oko Sammira? Smeta vam što je Mamicev igrac?
Covjek je bio jedan od boljih na terenu.


to je i Štimac rekao.

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji, a nema u se bi ništa hrvatsko

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji a niej kalibar ni za U19

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji, a po disciplini nebi smio igarti ni za klub

a kad su na terenu svi loši nema boljih. covjek je napravio najmanje grešaka ali ih ej opet napravio dosta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/06/2013 : 19:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Jucer se vidilo (i ne samo jucer kad je reprezentacija u pitanju) koliko je Mandžukic napuhan igrac. Spor, tehnika nikakva... kad ste zadnji put vidili njega da daje gol izvan šesnaesterca?
Lako je davati golove di samo staviš nogu a Ribery i Robben ti sve serviraju na pladnju.



Upravo tako..jedino sta radi to je presing na zadnju liniju i trci ko konjina..niti je opasan zabit izvan 16 metri niti je u stanju proc igraca kreirat si sansu i zabit gol..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000