forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska - Škotska
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 08/06/2013 : 20:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
I promašio je prazan gol!!!!!!
Bio sam na utakmici sjedio zapad dolje u liniji s golom i gledao tu sramotu koju je fulao

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 08/06/2013 20:43:51
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/06/2013 : 20:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Promašio ga je iz "nenogometnih" razloga...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/06/2013 : 21:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by izivko

Što ste zapeli oko Sammira? Smeta vam što je Mamicev igrac?
Covjek je bio jedan od boljih na terenu.


to je i Štimac rekao.

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji, a nema u se bi ništa hrvatsko

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji a niej kalibar ni za U19

Smeta mi što je u Hrvatskoj reprezentaciji, a po disciplini nebi smio igarti ni za klub

a kad su na terenu svi loši nema boljih. covjek je napravio najmanje grešaka ali ih ej opet napravio dosta



Ok, ali ovo ne bi trebao biti razlog da ne igra za repku... Ima hrvatsko državljanstvo, necemo valjda brojati krvna zrnca... Nema "u sebi" ali ima ipak nešto hrvatsko, državljanstvo nije mala stvar.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 21:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija, da me se nnebi za rasizam optužilo isto islim i za rcimo, Kanadane i Ameere koji ce slejdece godien igrati za hrvatsku hokejašku reprezentaciju, ukljucujuci onr koje nemaju ni korijene hrvatske. Razumiješ o cemu pricam? Akpo ej ovo natjecanje izmedu država, onda vakve stvari enbi trebale psotojati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/06/2013 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
jednostavno ce pretvoriti reprezentacije u klubove... kao eurovizija kada svi na engleskom pjevaju :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 08/06/2013 : 22:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
pa samo maccouley igra za repku tko nema korijene nase :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/06/2013 : 22:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija


E stari moj mene je bolilo kad je sportski novinar mislim onaj bruno ili onaj sa naocalama, kad je rekao nakon sto je hrv repka u rukometu u finalu izgubila ne znam ono od koga, to je sad u drugom planu..rekao da su izgubili jer nisu svi u istoga Boga vjerovali, Pazi ti to!
A igrali su Smajlagic i Saracevic
Otada ne pratim...
A sjecam se i Arijana Komazeca sto je igrao za mladu repku u kosarici i kasnije pa su ga neki htjeli "out" jer se nije "bojama" uklapao u program....
Tko nije drugaciji ili tamnije koze nece znati kak je to...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/06/2013 22:56:18
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2013 : 23:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija, da me se nnebi za rasizam optužilo isto islim i za rcimo, Kanadane i Ameere koji ce slejdece godien igrati za hrvatsku hokejašku reprezentaciju, ukljucujuci onr koje nemaju ni korijene hrvatske. Razumiješ o cemu pricam? Akpo ej ovo natjecanje izmedu država, onda vakve stvari enbi trebale psotojati.



pa zašto ne bi igra ? ako ima hr državljanstvo onda može igrat za repku taman da je s Marsa doša.
ne razumin šta to ljudima smeta?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2013 : 23:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta se tice utakmice Škoti zasluženo dobili

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 23:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

pa samo maccouley igra za repku tko nema korijene nase :)


a sljedece godine ih dolazi još puno, o tome sam pricao

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 23:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija, da me se nnebi za rasizam optužilo isto islim i za rcimo, Kanadane i Ameere koji ce slejdece godien igrati za hrvatsku hokejašku reprezentaciju, ukljucujuci onr koje nemaju ni korijene hrvatske. Razumiješ o cemu pricam? Akpo ej ovo natjecanje izmedu država, onda vakve stvari enbi trebale psotojati.



pa zašto ne bi igra ? ako ima hr državljanstvo onda može igrat za repku taman da je s Marsa doša.
ne razumin šta to ljudima smeta?


pa može, ali nije u redu
Kao što je receno - onda reprezentacije gube smisao i pretvaraju se u klubove

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2013 : 23:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija


E stari moj mene je bolilo kad je sportski novinar mislim onaj bruno ili onaj sa naocalama, kad je rekao nakon sto je hrv repka u rukometu u finalu izgubila ne znam ono od koga, to je sad u drugom planu..rekao da su izgubili jer nisu svi u istoga Boga vjerovali, Pazi ti to!
A igrali su Smajlagic i Saracevic
Otada ne pratim...
A sjecam se i Arijana Komazeca sto je igrao za mladu repku u kosarici i kasnije pa su ga neki htjeli "out" jer se nije "bojama" uklapao u program....
Tko nije drugaciji ili tamnije koze nece znati kak je to...



Ne znam jesi li me shvatio najbolje je rne razumijem kakve veze ovo ima, nacija i religija nisu ista stvar, taj komentator je idiot ko god bio. A za Komazeca n isam cuo, ali vjeovati cu ti na rijec.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/06/2013 : 23:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija


E stari moj mene je bolilo kad je sportski novinar mislim onaj bruno ili onaj sa naocalama, kad je rekao nakon sto je hrv repka u rukometu u finalu izgubila ne znam ono od koga, to je sad u drugom planu..rekao da su izgubili jer nisu svi u istoga Boga vjerovali, Pazi ti to!
A igrali su Smajlagic i Saracevic
Otada ne pratim...
A sjecam se i Arijana Komazeca sto je igrao za mladu repku u kosarici i kasnije pa su ga neki htjeli "out" jer se nije "bojama" uklapao u program....
Tko nije drugaciji ili tamnije koze nece znati kak je to...



Ne znam jesi li me shvatio najbolje je rne razumijem kakve veze ovo ima, nacija i religija nisu ista stvar, taj komentator je idiot ko god bio. A za Komazeca n isam cuo, ali vjeovati cu ti na rijec.


Uuu, bilo je tu tekstova o njemu 1992 do oko 1994 ..a bio najbolji u generaciji...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2013 : 23:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija, da me se nnebi za rasizam optužilo isto islim i za rcimo, Kanadane i Ameere koji ce slejdece godien igrati za hrvatsku hokejašku reprezentaciju, ukljucujuci onr koje nemaju ni korijene hrvatske. Razumiješ o cemu pricam? Akpo ej ovo natjecanje izmedu država, onda vakve stvari enbi trebale psotojati.



pa zašto ne bi igra ? ako ima hr državljanstvo onda može igrat za repku taman da je s Marsa doša.
ne razumin šta to ljudima smeta?


pa može, ali nije u redu
Kao što je receno - onda reprezentacije gube smisao i pretvaraju se u klubove



bah,pretjerivanje.
pa onda ne bi triba igrat ni npr Hrvat roden u Australiji?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 09/06/2013 : 06:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Tako je to bilo nekad

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/06/2013 : 09:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message

Nažalost u ovom poslu je najbolji.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/06/2013 : 09:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
U drzavi Hrvatskoj samo li Hrvati po nacionalnosti zive?
Drzavljani neke zemlje, ne nacionalnosti.
Inace se drzava pretvara u neku fasisticku Italiju, recimo.
A i same odrednice nacije si diskutabilne. Cigani su tamnije puti, da im se zabrani da igraku? Postoji li Hrvat 100%? Gde je potvrda da je neko Hrvat, dokaz? Itd, itd...
Ovo vazi za sve drzave na ovom svetu. Nacionalnost treba potpuno da se izbaci oz ljudske svesti.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/06/2013 : 10:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ni najmanje mi ne smeta što Sammir kao Sammir, individua iz Brasila igra za Hrvatistan.
Na temelju višegodišnjeg boravka, covik je dobia državljanstvo i na taj nacin legitimno pravo nastupanja za reprezentaciju.
Kejs klouzd.

Što mene cima (a i vecinu dovoljno pametnih ljudi u državi ovoj koji igru nogomet revno prate) jest jedna stvar mnogo ocitija od Sammirove rase - ko stoji iza njega. A zatim na red dolaze njegova disciplina, odnos prema klubu i tek na kraju - igracko umijece.
Stoga, kad mi ga neko usporedi sa Eduardom, Pešalovim ili nekim trecim - nemojte.
Pravo pitanje nikad nije bilo kako si opituran od Majke Prirode, vec kakav si covik i kako se osicaš.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 09/06/2013 : 10:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
Što mene cima (a i vecinu dovoljno pametnih ljudi u državi ovoj koji igru nogomet revno prate) jest jedna stvar mnogo ocitija od Sammirove rase - ko stoji iza njega. A zatim na red dolaze njegova disciplina, odnos prema klubu i tek na kraju - igracko umijece.
Stoga, kad mi ga neko usporedi sa Eduardom, Pešalovim ili nekim trecim - nemojte.



Sammir je dokaz koliki utjecaj ima Z.M. na reprezentaciju.
I to mi bode oci.
Isto mi bode oci sad to njihovo bratstvo Šuker-Mamic-Štimac, a do prije godinu dana su se pljucali po medijima.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/06/2013 : 10:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Sammir je dokaz koliki utjecaj ima Z.M. na reprezentaciju.
I to mi bode oci.
Isto mi bode oci sad to njihovo bratstvo Šuker-Mamic-Štimac, a do prije godinu dana su se pljucali po medijima.


Upravo to.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/06/2013 : 10:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Bah, Z.M. prodao tekmu Škotima za bacvu pive.
Z.M. je kriv.












There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/06/2013 : 10:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Prije 'vako:

quote:
Bah, A.P. prodao tekmu Škotima za bacvu pive.
A.P. je kriv.



Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/06/2013 : 10:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija, da me se nnebi za rasizam optužilo isto islim i za rcimo, Kanadane i Ameere koji ce slejdece godien igrati za hrvatsku hokejašku reprezentaciju, ukljucujuci onr koje nemaju ni korijene hrvatske. Razumiješ o cemu pricam? Akpo ej ovo natjecanje izmedu država, onda vakve stvari enbi trebale psotojati.



pa zašto ne bi igra ? ako ima hr državljanstvo onda može igrat za repku taman da je s Marsa doša.
ne razumin šta to ljudima smeta?


pa može, ali nije u redu
Kao što je receno - onda reprezentacije gube smisao i pretvaraju se u klubove



bah,pretjerivanje.
pa onda ne bi triba igrat ni npr Hrvat roden u Australiji?


pa ako je Hrvat, onda iam Hrvatske korijene, ima nešto Hrvatsko - ovaj ima samo igranje za DInamo a to nije ništa, bili on igrao az Brazil ili Hrvatskud a ga se pita?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/06/2013 : 10:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by tinton

mislimda sus vi ovdje vec shvatili da ja nisam nacionalist, ali reprezentacija gubi svoj smisao ako za hrvatsku može igrati brazilac - to više niej hrvatska reprezentacija


E stari moj mene je bolilo kad je sportski novinar mislim onaj bruno ili onaj sa naocalama, kad je rekao nakon sto je hrv repka u rukometu u finalu izgubila ne znam ono od koga, to je sad u drugom planu..rekao da su izgubili jer nisu svi u istoga Boga vjerovali, Pazi ti to!
A igrali su Smajlagic i Saracevic
Otada ne pratim...
A sjecam se i Arijana Komazeca sto je igrao za mladu repku u kosarici i kasnije pa su ga neki htjeli "out" jer se nije "bojama" uklapao u program....
Tko nije drugaciji ili tamnije koze nece znati kak je to...



Ne znam jesi li me shvatio najbolje je rne razumijem kakve veze ovo ima, nacija i religija nisu ista stvar, taj komentator je idiot ko god bio. A za Komazeca n isam cuo, ali vjeovati cu ti na rijec.


Uuu, bilo je tu tekstova o njemu 1992 do oko 1994 ..a bio najbolji u generaciji...


ah, šteta što sam roden tek 1999.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/06/2013 : 10:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Meni je najbitnije sta je Oki reka da je hrvatski reprezentativac prethodno prosa sve mlade uzraste..a to jeli Brazilac, Srbin, Japanac, zut, zelen i sta ti ja znam me uopce ne interesira..glavno da zna igrat i da nije tu kako bi nekom glavonji napunia džep kad se proda a onda nakon toga ga nema nigdi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000