forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 14:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

Dobro si ovo "modernije" stavio u navodnike.
Što ce nam modernost kada odvodi u propast..

Ali dobro, hvala na koliko-toliko cjelovitom odgovoru :)



sve moderno kad tad postane prevladano.
mi živimo drulcije i u drukcijem svitu nego naši starci,a u odnosu na babe i dide nemjerljivo.
al to tako ide.

i šta misliš koliko toliko cjelovit odgovor? propustia san nešto?



Mislio sam na onaj dio o tome ciniš li nešto da se pokazatelji promjene ili ne iz prve recenice, jer je bitan osobni doprinos svakoga od nas.
Ma nema veze, nemoj da ispadnem pandur s istjerivanjem pitanja.



ma pitaj šta te god volja ,ja san potpuno otvorena osoba.
jedino me pare ne pitaj jerbo neman

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 14:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Amos

I je i nije.

Ne, da i je i nije nego baš je

Recimo, kod mene ti je covik u mistu vodia svoju privatnu statistiku sa brojem rodenih/umrlih od 60 i neke pa sve do 2003. Zanimljivo je da ti je najmanje broj dice roden u godinama koje bi došle poslije suša. Jebiga, ljudi su i ovako teško preživljavali, bila je oskudica, a kamoli u sušnim godinama. Dakle, sam strah od toga da se ta suša ne ponovi i dogodine rezultirala je manjim brojem novorodencadi.

Nego, da te pitan: smatraš li da je dosadašnja pronatalitetna politika dobra/uspješna?





strašno. nisan ni zna da tako nešto postoji.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 14:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ako ne racunaš pojedine popove šta su prdili o tome tamo krajen 90-tih.
kojih je tada nebuloza bilo za cut

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 14:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by Zlotvor



Ono što san tia reci Amosu jest da je demografska struktura direktno povezana sa politicko-gospodarskom situacijom, odnosno natalitet, moratilitet, brakovi i svi ostali statisticki parametri ovise o (ne)zaposlenosti i drugim gospodarskim faktorima. To je valjda jasno ka dan. Dakle, ne ugrožavaju te nikakvi gejevi (ergo, kojih ima u promilima ) nego politicko-tajkunska elita koja državu dovela tu di jest.



I je i nije.
Ljudi su se i u vremenima najvecih gospodarskih kriza i ratova ženili, imali djecu, cuvali obitelji, povezivali medusobno itd, jer je oduvijek postojala svijest da je to jedini nacin za preživljavanje.
Obitelj kao društvena zajednica je oduvijek bila znacajan oslonac; mladima da stasaju u samostalne pojedince, odraslima da se afektivno i stvarno ostvare u braku, djeci i stjecanju dodatnih vrijednosti, starima da imaju nekoga tko ce se brinuti o njima kada dodu u starost i bolest, itd.

Hocu reci da je tocno da gospodarski problemi i zaposlenost sigurno imaju nekakvog utjecaja na natalitet, ali taj je utjecaj zanemariv.

Problem nije u lovi, poslu ili pokvarenim politickim strukturama vec u ljudskom srcu koje je nezasitno i koje ne želi trpjeti nikoga i ništa. Ni ženu koja je živcana, ni muža koji je egoistican, ni djecu koja su prezahtjevna, ni roditelje koji su stari i njurgavi itd, itd..
Kada se doda to da živimo u doba gdje su ljudska tzv. sloboda ili pravo da se zadovolji sve vlastite prohtjeve (uz naravno, neizostavni disklejmer da se time ne smije štetiti drugome) podignuti na pijedestal, onda rezultati izneseni u lwoodovom clanku zaista ne cude...

edit: od pojavi iz drugog dijela tvog posta je na ovim stranicama vec diskutirano, pa izostavljam.



ne moš usporedivat s nekad jer su ljudi vecinom živili po selu i bili uglavnom nepismeni.
danas je itekako bitno da imaš šuše u žepu.
(ovo samo ukratko)

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 15/07/2013 : 14:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ne, da i je i nije nego baš je

Recimo, kod mene ti je covik u mistu vodia svoju privatnu statistiku sa brojem rodenih/umrlih od 60 i neke pa sve do 2003. Zanimljivo je da ti je najmanje broj dice roden u godinama koje bi došle poslije suša. Jebiga, ljudi su i ovako teško preživljavali, bila je oskudica, a kamoli u sušnim godinama. Dakle, sam strah od toga da se ta suša ne ponovi i dogodine rezultirala je manjim brojem novorodencadi.

Nego, da te pitan: smatraš li da je dosadašnja pronatalitetna politika dobra/uspješna?



S prilicno veliko sigurnošcu mogu reci da takvo nešto kod nas ne postoji.

Postoje sporadicni pokušaji da se nešto napravi, pojedine opcine i gradovi daju više ili niže naknade za novorodenu djecu, kao i HZZO, pojedini poslodavci daju vecinom simbolicne naknade, uglavnom se to svodi na kategoriju neke socijale i davanja novcane pomoci. Na žalost, nema pravih suštinskih promjena u stavu društva prema pitanju nataliteta.
A nije da ne postoje primjeri kako se te stvari rješavaju..

Evo iz moga iskustva.
Vec zadnjih par godina Švedani koji dolaze u turizam kod mene u Zadar vuku sobom najmanje po troje djece. Bilo mi je malo cudno viditi toliko djece jer sam u vezi sa Švedanima (i opcenito sjevernjacima) imao sliku da imaju malo djece jer se zabavljaju, putuju, rade, udovoljavaju sebi itd pa nemaju vremena za djecu. Ponukan time, malo sam razgovarao s nekima od njih i rekao im što sam vidio, a oni su više-manje svi odgovorili da sam dobro primjetio jer da je kod njih opcenito došlo do promjene svijesti u vezi djece i nataliteta.
Naime, kažu da je tocno da su starije generacije (iz 60-ih, 70-ih, 80-ih) imale malo djece i da je takav trend imao razorne ucinke za nih kao državu. Doselilo se puno radne snage u vidu imigranata koji traže i svoja prava, pocela se pojavljivati kriza mirovinskog sustava, smanjivao se broj stanovnika. Oni koji poznaju Švedane znaju da su dosta ksenofobicni prema drugima, pa ne cudi da su negativni pokazatelji izazvali žestoke reakcije.
Odlucili su reagirati na nacin da podignu vitalnost nacije, i to kroz snažnu pronatalitetnu politiku. Koristili su pri tome razna prakticna sredstva kao razne povlastice i olakšice roditeljima djece, ali najvažniji je zaokret nastao u glavama ljudi jer su shvatili da je u pitanju borba za preživljavanje. Na takav nacin je troje postalo "novo dvoje", odnosno prijašnji stav "dvoje djece i basta" je promijenjen u "imati još jedno dijete više".
Fakticki, to je ono što u nas živuca legenda don Anto Bakovic govori vec 30 godina, a za naknadu dobiva sprdnju i uvrede.
Dakle, oni su sada u situaciji da imaju relativno dobru starosnu strukturu stanovništva i perspektivu da ce u buducnosti i i dalje zadržati uspješno i napredno društvo.

Sigurno je da se teško možemo usporedivati s njima zbog mnogih razlicitosti, ali kada su u pitanju život ili smrt, a to je nesumnjivo suštinsko pitanje kada se govori o natalitetu i demografiji, onda nema razloga da poput njih prvo ne zapocnemo od promjena u ljudskim glavama, od promjena stavova.
Nesumnjivo je da bismo kasnije takve promjene ubirali kao slatke plodove života i uspjeha..



Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 15:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nisan baš primjetia da mlade Švedane zanima išta osin partijanja.
al dobro ,da si i u pravu s njima se nemamo šta usporedivat.
oni su socijalna i bogata država

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 15:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
"živuca legenda don Anto Bakovic govori vec 30 godina"

dašta je ,toliko me puta nasmija sa svojim izjavama

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2013 : 15:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pa zar ima i takvih kojima je Bakovic legenda!?

nisu li legende pozitivne i pametne osobe koje mogu biti uzor nekom...kome Bakovic može biti uzor

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 15:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

pa zar ima i takvih kojima je Bakovic legenda!?

nisu li legende pozitivne i pametne osobe koje mogu biti uzor nekom...kome Bakovic može biti uzor



pa bija je masu puta u Feralu u greatest shits

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2013 : 15:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

pa zar ima i takvih kojima je Bakovic legenda!?

nisu li legende pozitivne i pametne osobe koje mogu biti uzor nekom...kome Bakovic može biti uzor



pa bija je masu puta u Feralu u greatest shits



a kak ne bu...pa rijec o jednom od najvecih klauna u javnom životu posljednjih 20-tak godina!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 15/07/2013 : 15:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

"živuca legenda don Anto Bakovic govori vec 30 godina"

dašta je ,toliko me puta nasmija sa svojim izjavama



Zašto sprdnja?
Covjek je uvijek bio dosljedan Evandelju i hrabro propovijedao. Zato je i u zatvoru završio u onoj državi.
Koliko znam za njim se nikada nisu vukli repovi da ima dicu, ženske, viletine, da je lopov, peder i što drugo nedostojno jednog svecenika.
Dapace, svi koji su ikada došli u dodir s njim su govorili kako je sjajan covjek.

Druga stvar su mediji koji su ga uvijek volili ocrniti, jer ga je uvijek bolio don za medije i nakaze koji rade u njima.
Medijima su face likovi kao Braco sa Srebrnjaka, pa toliko o njima i njihovoj istinoljubljivosti i objektivnosti..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/07/2013 : 15:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
pitanja za tradicionaliste
- da li je vaš brak i brak vaših roditelja isti ili razlicit
- od kada se racuna ta kovanica 'tradicionalni brak'
- od kada postoji crkveni brak, kao sakrament
- od kada brak postaje zajednica ljudi koji se vole i stupaju u njega bez prisile
- od kada postoje razvodi
- miraz? od kada to ne postoji? barem zakonski
itd, itd
kad malo razmislite, vidjet cete da se brak i njegove definicije mijenjao bezbroj puta i da je omogucavanje istih prava pederima i lezbama jedna sitna, sitna promjena u odnosu na korjenite promjene do sada

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2013 : 16:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

S prilicno veliko sigurnošcu mogu reci da takvo nešto kod nas ne postoji.

Postoje sporadicni pokušaji da se nešto napravi, pojedine opcine i gradovi daju više ili niže naknade za novorodenu djecu, kao i HZZO, pojedini poslodavci daju vecinom simbolicne naknade, uglavnom se to svodi na kategoriju neke socijale i davanja novcane pomoci. Na žalost, nema pravih suštinskih promjena u stavu društva prema pitanju nataliteta.
A nije da ne postoje primjeri kako se te stvari rješavaju..

E pa to ti i govorin, rodiljne naknade i ostala socijala su bulšit jednako ka i svaka kratkorocna pomoc.
Uostalom, što to govori o roditeljima koji dicu prave radi love? Jadna onda ta dica...

quote:
Originally posted by Amos

Odlucili su reagirati na nacin da podignu vitalnost nacije, i to kroz snažnu pronatalitetnu politiku. Koristili su pri tome razna prakticna sredstva kao razne povlastice i olakšice roditeljima djece, ali najvažniji je zaokret nastao u glavama ljudi jer su shvatili da je u pitanju borba za preživljavanje. Na takav nacin je troje postalo "novo dvoje", odnosno prijašnji stav "dvoje djece i basta" je promijenjen u "imati još jedno dijete više".

To san ti isto tia reci, prava pronatalitetna politika stoji iza takvih odluka - kada imaš jeftinije vrtice, besplatne udžbenike i prijevoz za dicu iz osnovne i srednje škole te ostale popratne sadržaje (cak bi se i besplatno studiranje tu moglo svrstat).
I kad imaš takav plan razvoja, normalno je i da ce se svijest društva prominit

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 17:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
naravno. ka da je problem osigurat dici besplatne knjige bar za osnovnu školu.
a negdi nema ni škola .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/07/2013 : 17:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Ako je to tako, ako su trendovi takvi da sve manje ljudi sklapa brakove što se onda "dugine boje" i njihovi simpatizeri toliko upinju ishoditi pravo na brak i time maltretiraju cijelu naciju, ne samo kod nas vec i u drugim državama? Oni i njihovi zagovaratelji smatraju se jako naprednim sljedbenicima "modernih trendova", a brak je jedna "stara i konzervativna institucija" koja bi im trebala sama po sebi biti odbojna. Tko je tu doista proturijecan??

Pa, Ti ..moze i bez zareza

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/07/2013 : 17:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Uostalom , da bilo koji od vas "podpisivaca" tkz peticije prati politicka strujanja u EU , kojom nezgodno sada gotovo i pripadamo nebi polagali ni zrno nade da ce takvo nesto uistinu biti zakonski usvojeno.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2013 : 17:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

"živuca legenda don Anto Bakovic govori vec 30 godina"

dašta je ,toliko me puta nasmija sa svojim izjavama



Zašto sprdnja?
Covjek je uvijek bio dosljedan Evandelju i hrabro propovijedao. Zato je i u zatvoru završio u onoj državi.
Koliko znam za njim se nikada nisu vukli repovi da ima dicu, ženske, viletine, da je lopov, peder i što drugo nedostojno jednog svecenika.
Dapace, svi koji su ikada došli u dodir s njim su govorili kako je sjajan covjek.

Druga stvar su mediji koji su ga uvijek volili ocrniti, jer ga je uvijek bolio don za medije i nakaze koji rade u njima.
Medijima su face likovi kao Braco sa Srebrnjaka, pa toliko o njima i njihovoj istinoljubljivosti i objektivnosti..




nisu njega ocrnili mediji vec on sam sa svojim izjavama/razgovorima u tim medijima...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 21:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i to se debelo izblamira ,više puta

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 15/07/2013 : 21:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i to se debelo izblamira ,više puta



Moze neki primjer takve blamaze?
(pri tome molim te izostavi Feral i slicne bezvrijedne umotvorine)

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2013 : 22:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

i to se debelo izblamira ,više puta



Moze neki primjer takve blamaze?
(pri tome molim te izostavi Feral i slicne bezvrijedne umotvorine)



http://www.youtube.com/watch?v=r2ZFbUoln0o

crna legija, fina vojska...da nije tuzno bilo bi smijesno!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/07/2013 : 22:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nemojte tako o don anti
meni je najbolji talk show u povijesti naših televizija kad su on i alka vujica bili kod canjuge
to je bilo na netu, ili nekoj drugoj lokalnoj tv, 2000. ili 2001.
alka se nešto žali da je nema na hrtu, a anto ce joj: alka, osnuj sektu, javi se pateru trstenjaku i dobit ceš 10 minuta
to je bila ludnica
i nešto raspravljaju o hrvatskim pjevacima u srbiji i obratno
i pita ga canjuga da li bi on dozvolio balaševicu da pjeva kod nas (bilo je to prije prvog poslijeratnog koncerta)
kao, on je dobar decko, korektan, lijepe pjesme, bez mrlje, zašto bi to ikome smetalo...
a don anto ce: bi, pustio bih ga - ali pod uvjetom da na pocetku koncerta otpjeva lijepu našu, a na kraju zdravo djevo kraljice hrvata
alka umire od smijeha, a canjuga ce: pa ovo, pa ovo...ma ovo je glupo, pa ne može jedan svecenik tako...

da mi je naci snimku te emisije

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2013 : 22:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

i to se debelo izblamira ,više puta



Moze neki primjer takve blamaze?
(pri tome molim te izostavi Feral i slicne bezvrijedne umotvorine)



Feral je samo prenosia te njegove bisere

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/07/2013 : 22:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

i to se debelo izblamira ,više puta



Moze neki primjer takve blamaze?
(pri tome molim te izostavi Feral i slicne bezvrijedne umotvorine)



http://www.youtube.com/watch?v=r2ZFbUoln0o

crna legija, fina vojska...da nije tuzno bilo bi smijesno!

Koji ono turac radi sa lijevom rukom u videu ...masturbira na svoje nebuloze?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2013 : 22:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a tek ove nebuloze:
http://www.youtube.com/watch?v=-gQDmoZL0J0

Hrvati spasili Europu od komunizma, imali najviše ubijenih svecenika (nek pita Poljake) i sl. I sad je njega netko drugi ocrnili, a sam dovoljno govori za sebe da bolje ni ne može.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 16/07/2013 : 09:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
I?
Di se izblamira?

Jesu Hrvati imali mnoštvo ubijenih svecenika pod komunizmom?
Jesu: http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/130152/Default.aspx

Francetic?
Je li tako nemoguce zamisliti da ga dio hrvatskog naroda smatra herojem?
FYI: http://www.youtube.com/watch?v=zrdPnRt0yL0

Cccc, tipicno komunisticki, valjaš ako misliš i govoriš kako mi mislimo i govorimo. S oproštenjem, meni to lici na totalitarizam...

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000