forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Glasanje za Strip + Clan Mjeseca - Avg/Kol
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/09/2013 : 11:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
San Noir.



Ostavljam auto u Cambierievoj. Prolazim pored fontane s malim slapom i u nju ubacim novcic. Nije to Fontana di Trevi ali ja volim ubacivati novcice u fontane. Ne mogu reci da je to praznovjerje niti novcic koji ce mi donesti srecu, vec novcic kojim zahvaljujem za dosadasnju srecu. Ili tek neki moj hir, ne zamaram se previse time, pricinja mi zadovoljstvo, eto sto.
To bi trebalo biti dovoljno.
Sumrak se spusta i zapuhalo je. Hladno je.
Podizem ovratnik svog kisnog mantila blize licu i stitim se od hladnoce.
Rijeka automobila gmize polako, dok u svakom mogu zamisliti, gotovo cuti vozaca kako proklinje i grad, sto se uputio s posla njime, i ovu kisu i guzvu i ne sumnjam; mozda i mene, koja se probijam izmedu njihovih sporovozecih automobila ne bi li presla na drugu stranu ceste. Dobivam priliku uzvratiti psovku, zaspricana zbog idiota cija brzina kretanja kroz lokve nikako nije odgovarala sporosti pomicanja ostatka kolone.
Zakoracim uspjesno, konacno, na plocnik i iza sebe cujem gotovo ujednacenim ritmom potpetice, koje odgovaraju na priguseni zvuk mojih koraka. Ne osvrcem se. To je samo zena koja svoju obucu nije prilagodila danasnjem danu. Ne moram ni pogledati koliko je mokra u
tim elegantnim cipelicama.
Zabavljena tim mislima, umalo promasim ulaz u haustor salona za masazu,
u kom imam zakazan termin.
Stizem tocno na vrijeme. Unutra nema nikoga, samo paravan iza koga se skidam. Netko od osoblja ce vec doci, vjerojatno su iza, u prostoriji za osoblje.
Legnem i ispruzim se na stolu za masazu, i po zvuku potpetica prepoznajem onu koja me slijedila i upravo zamnom ulazi u salon.
Pogleda me u oci i bez rijeci pritiskom na tipku daljinskog zatvara ulazna vrata salona i pali se crvena lampica. Zakljucane smo, pod alarmom. Zurno odlaze kisobran i skida mantil koji ovlas prebacuje
preko prve stolice. Na sebi nema niceg osim samostojecih carapa.
Kakve sve trikove kriju ti zenski mantili, nasmijesim se, na tu vragolastu pomisao, dok sam bez rijeci znala sto smjera.
Prepustam se.. vani je kisa, ovdje ugodno toplo, prigusenih svjetala i
prostor zakljucan alarmom..
Prilazi mi mazno i nadvija se nas mene, dok ispruzena lezim na stolu za masazu.. Osjecam njezine ruke na svojim koljenima, i njezino tijelo kako se uvlaci.. znajuci gdje, do kuda zeli ici...
Igra s nenadanom goscom u solariju, u terminu masaze, priustila mi je uzitak tri put`. Ako u to uracunamo i onu jednu, polusatnu masazu, u treminu u kom sam zbog nje i dosla..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 15/09/2013 17:18:38
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/09/2013 : 11:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Charlie nastavlja sanjati muške fantazije... s vrlo dobro docaranim ugodajem i ambijentom... veselim se novim snovima...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 13/09/2013 : 23:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Charlie nastavlja sanjati muške fantazije... s vrlo dobro docaranim ugodajem i ambijentom... veselim se novim snovima...



Kao što nedavno i rekoh-topic EROTIKA imao bi veliku posjecenost...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2013 : 00:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nadjite Zlatku linkove nekih erotskih portala koje svi posjecujete ali se pravite da samo stripove citate i da niceg do li Zagora i Batmana u srednjoj dobi niste zeljni pa mu ih dostavite ovdje da klikom na link od..leti na taj portalic pa se lagano opusteno vrati ovdje komentirati
novi broj Zagora i kvalitetu te naslovnice u usporedbi s kvalitetom
neceg drugog, na nekom drugom strip topicu.
U meduvremenu cu ja po vlastitom nahodjenju ovdje napisati poneku pricu koju ce svi procitati ali ce postove stancati brzinom od 132 komada na sat na topicu o Zagoru da nitko ne primjeti da je vrijeme utroseno na forumu proveo, izmedu ostalog, citajuci moje vragolije koje vam serviram jer ste vi to trazili.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/09/2013 : 02:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nadjite Zlatku linkove nekih erotskih portala koje svi posjecujete ali se pravite da samo stripove citate i da niceg do li Zagora i Batmana u srednjoj dobi niste zeljni pa mu ih dostavite ovdje da klikom na link od..leti na taj portalic pa se lagano opusteno vrati ovdje komentirati
novi broj Zagora i kvalitetu te naslovnice u usporedbi s kvalitetom
neceg drugog, na nekom drugom strip topicu.
U meduvremenu cu ja po vlastitom nahodjenju ovdje napisati poneku pricu koju ce svi procitati ali ce postove stancati brzinom od 132 komada na sat na topicu o Zagoru da nitko ne primjeti da je vrijeme utroseno na forumu proveo, izmedu ostalog, citajuci moje vragolije koje vam serviram jer ste vi to trazili.


Hvala na brizi,ali brini ti svoje brige Nije Zlatku potrebna pomoc po tom pitanju. Ako nekima vec je...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/02/2014 : 10:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Da li je ova tema još aktualna? :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000