forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Glasanje za Strip + Clan Mjeseca - Avg/Kol
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2013 : 21:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Jutros sam procitala ovo, popila kavu i jos malo zaspala.
Sanjala sam obican san, ali je meni bio erotski.
Bila sam Ninja i trcala sam hodnikom/cima za nekim, a gornji dio crnog kombinezona mi se lagano rastvorio i vidjele su mi se gole grudi.
To je bila cijela akcija, na kraju sam se probudila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/09/2013 : 21:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11765 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12





I ja mogu samo da ponovim!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Jutros sam procitala ovo, popila kavu i jos malo zaspala.
Sanjala sam obican san, ali je meni bio erotski.
Bila sam Ninja i trcala sam hodnikom/cima za nekim, a gornji dio crnog kombinezona mi se lagano rastvorio i vidjele su mi se gole grudi.
To je bila cijela akcija, na kraju sam se probudila.




Ovo je samo dodatna inspiracija za fikusa.

Lajkamo!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12





Sam si rekao da je ovo najjaci topic zadnjih par mjeseci. : )
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Jutros sam procitala ovo, popila kavu i jos malo zaspala.
Sanjala sam obican san, ali je meni bio erotski.
Bila sam Ninja i trcala sam hodnikom/cima za nekim, a gornji dio crnog kombinezona mi se lagano rastvorio i vidjele su mi se gole grudi.
To je bila cijela akcija, na kraju sam se probudila.

De bogati spavaj i sanjaj,pa opet javi sta je bilo. Mores i na PM!




Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2013 : 22:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
I sad ja kao nocna ptica u kasna doba ovdje, a pol foruma na iglama: "Misli li Charlie vec jednom poc lec?! Kad ona misli zaspati?! Sanjati?!?" Dovraga, Charlie, spavaj!"

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
nagor i Zagor "Klopka"
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/09/2013 : 22:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Jutros sam procitala ovo, popila kavu i jos malo zaspala.
Sanjala sam obican san, ali je meni bio erotski.
Bila sam Ninja i trcala sam hodnikom/cima za nekim, a gornji dio crnog kombinezona mi se lagano rastvorio i vidjele su mi se gole grudi.
To je bila cijela akcija, na kraju sam se probudila.

De bogati spavaj i sanjaj,pa opet javi sta je bilo. Mores i na PM!



Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/09/2013 : 22:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

I sad ja kao nocna ptica u kasna doba ovdje, a pol foruma na iglama: "Misli li Charlie vec jednom poc lec?! Kad ona misli zaspati?! Sanjati?!?" Dovraga, Charlie, spavaj!"


Rijetko kada poželim da posjedujem telepatske sposobnosti,ali ovo je slucaj kada požalim što ih nemam...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2013 : 22:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Idem..idem...
Charlie spava..zzzzz ...zzz...zz... noc...zzzz...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/09/2013 : 23:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Idem..idem...
Charlie spava..zzzzz ...zzz...zz... noc...zzzz...

POLAKO spavaj,neka sve što duže traje...i neka san bude neprekinut...da osjetiš vjetar dok te miluje...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/09/2013 : 08:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
jel ustala vec?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/09/2013 : 21:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

jel ustala vec?



jesam. malo prije.

Mislim da sam se blago otrovala nedovoljnom kolicinom gljiva da me ubije pa od petka bas nisam naj..ne pomaze ni regeneracija, samo detoksikacija, a ne pomaze ni pivo, ni stil zivota..treba mi san, ne samo da bih erotski sanjala.. Odgodila sam umiranje samo da gospon Johnny ne pomisli da sam u stanju i umrijeti samo da se ne pojavim-.
Ja nemam kad ni umrijeti, i da hocu.
Da..san.. ebes ga, nema carobne formule kako sanjati po narudzbi, a
odbijam si priustiti u zivotu sanjati, da bih snove mogla snivati.
zapetljano? Pa vec sam rekla da sam algoritamska petlja, gordijski cvor je malo.

Dobro. Imam san u rezervi.
Sanjala sam jednom da sam u krevetu s Banderasom i Bardemom.. bilo je jako seksi. Samo nisam sigurna sto sam ja radila dok su se oni ljubili..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/09/2013 : 22:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Lijepo je živjeti svoj san... Možda zato ja svoj necu živjeti... A možda i zato što moj san ima ime... A možda i zato što je to ime Monica Bellucci...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/09/2013 : 23:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Topic EROTIC DREAM. Onako od oka-mislim da bi imao barem 7 stranica...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/09/2013 : 00:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Laku noc ti zelim Tuttica. Lijepo spavaj i sanjaj.

pa makar ti i ja u snovima malter mijesala u kombinezonu, ili zmazana od ulja i prljavih ruku od popravka traktora u polju kruh mijesila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/09/2013 : 00:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
kombinezon...ulje....prljavih ruku....
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/09/2013 : 22:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nocas sam sanjala..
Kasnila sam na avion za London, ali ne toliko da me nisu mogli ukrcati, ali ipak sam bila u frci zbog kasnjenja jer je prtljaga vec ukrcana, a moja kod mene. groznicavo sam razmisljala sto da radim i trazila priliku i stala pred vlasnika agencije, preko koje sam putovala, i nesto mu rekkla, napravila tuznu facu, treptala okicama i on ureduje da
me ukrcaju ali mi prtljaga zavrsila u drugom avionu koji putuje takoder u London. Nije mi jasno zasto su bila dva manja avioncica a ne jedan veliki ali..
Poletjeli smo, oba istovremeno i letjeli zajedno. Ja u jednom avioncicu, prtljaga mi u drugom. Moj avion je sletio u planinskom predjelu u neko mjestasce, pitaj boga zasto, a drugi avion sam promatrala kako leti nad nama i nisko je nadletio vrh brda, i zakacio brdo, prevrnuo se i tako pao, i zaustavio se na proplanku. Gledam tako avion, mislim kako mi prtljaga u njemu i mobitel, neugasen cak, u njemu i planiram kako organizirati mjestane za spasavanje jer sam proracunala da spasiocima treba duze do mjesta nesrece nego nama pjesice na planinu, i sva sreca nije se dimilo iz njega, blago je pao, pa zakljucih da nece eksplodirati i u njemu su putnici mozda dobro vezani, naglavacke, ali zivi.. Nema erotike, ali sam se naradila.
kad cu barem u snu lezati na tropskoj plazi u lezaljci i pijuckati koktel dok me bas briga za sve? kada? Nema mi pomoci

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 05/09/2013 : 00:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
i kako šurikeni cepaju košulju na raznim mjestima, nazire se koža....
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/09/2013 : 01:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Val bas,nista erotike! Citao i sve se nadao,sad ce. Al,nista. Ovako nesto je Dylan Dog'a. Dederi zivotati sanjaj,kako brijes noge,dugacke...itd.



I ja sam se nado nekog poglavlja iz "Fifty Shades of Grey" ali nista.. nije uzbudljivo Charlie...

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/09/2013 : 22:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Kako nema erotike?
Pa zurila sam u London da se nadem s jednim komadom na Picadilly squaru i poseksam u Big Benu tocno kad pocne otkucavati podne, da nas nitko ne cuje ali.. sta ces, pao avion, nije mi sudeno.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 05/09/2013 : 23:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
Tko zna kakva je tu simbolika,kad je PAO avion...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/09/2013 : 23:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

Tko zna kakva je tu simbolika,kad je PAO avion...



kad je visoko on je mali,
kad je nisko ( u ovom slucaju padne) on je veliki.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 06/09/2013 : 00:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

Tko zna kakva je tu simbolika,kad je PAO avion...



kad je visoko on je mali,
kad je nisko ( u ovom slucaju padne) on je veliki.

Pa da-tu si u pravu. Samo neznam dali ja pravilno razmišljam jer-kad padne-da je neznam kako velik,poprilicno je neupotrebljiv...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000