forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nestao mi macak... : (
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 17:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Evo, nema ga vec cetiri dana i baš sam u bedu...
Volio je ic van, loviti ptice i slicno, ali uvijek se je vracao.

Hoce li se vratiti, odnosno da li imate iskustva sa odbjeglim ljubimcima? Jesu li vam se vratili?



Rox, ako citaš ovo, vrati se!

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2013 : 17:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by nagor



Hoce li se vratiti, odnosno da li imate iskustva sa odbjeglim ljubimcima? Jesu li vam se vratili?
Rox, ako citaš ovo, vrati se!


Meni su 3 macka pobigla i nikad se nisu vratili..triba ih uskopiti to je jedino rijesenje..ima sam i psa koji je zna bizati i on bi se vraca..

Sumnjam da ce ti se vratiti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 17:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by nagor



Hoce li se vratiti, odnosno da li imate iskustva sa odbjeglim ljubimcima? Jesu li vam se vratili?
Rox, ako citaš ovo, vrati se!


Meni su 3 macka pobigla i nikad se nisu vratili..triba ih uskopiti to je jedino rijesenje..ima sam i psa koji je zna bizati i on bi se vraca..

Sumnjam da ce ti se vratiti..




Toga se i bojim... ali citao sam na netu da su macori cudna bica, koja se znaju vratiti i nakon par tjedana, mjeseci pa i godina...

Nada ostaje.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2013 : 17:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


Sumnjam da ce ti se vratiti..
Toga se i bojim... ali citao sam na netu da su macori cudna bica, koja se znaju vratiti i nakon par tjedana, mjeseci pa i godina...

Nada ostaje.



Naravno, nadajmo se da ce Rox biti iznimka koja potvrduje pravilo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/09/2013 : 17:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2013 : 17:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 17:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..



Ili barem ptice u garaži...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 18:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Ja imam dvije macke....
Obje su znale odlutat ali bi se vratile nakon jednog dana....
Nadam se da ce ti se tvoj macak vratit....
Ali koliko ja znam da se macke znaju vratit i nakon više dana odsustva,pogotovo ako je bila kod tebe dulje vremena(tj,ako ju nisi nedavno nabavio)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 18:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..



Ili barem ptice u garaži...


Da mi to napravi netko zapalio bih mu garažu po kratkom postupku

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/09/2013 : 18:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Sorry nagor, nemam previse iskustva sa maccima, samo s mackama

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

zagor fan
New Member



Croatia
163 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 01/09/2013 : 19:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor fan a Private Message
Valjda ce se vratiti,evo moj macak se vratio natrag k meni ove godine u travnju nestao je u sijecnju ono kad je bio velik snijeg dugo, znaci nije ga bilo 3 mjeseca,mislio sam da ga je potrpao snijeg kad je pao s krova i mislio sam da se nece vratiti. Kad se je vratio, baka mi je odmah rekla "vratio se šime"
Uvijek imaj nade

Edited by - zagor fan on 01/09/2013 19:01:33
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/09/2013 : 19:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Postoji velika mogucnost da se vrati, nadam se da ce tako i biti.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/09/2013 : 19:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
je li se dogodila neka promjena u kuci pa je otišao... npr došla beba ili da ste mu davali manje pažnje
odu onda macke

naše su ubijali lovci automobili...
sad imamo neku seosku zajednicku i dobro mu je

inace vrate se macke nakon nekoliko mjeseci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/09/2013 : 19:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/09/2013 : 19:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..



Ili barem ptice u garaži...



tako je! ZUB ZA ZUB!
Inace, nadam se da ce ti se macak vratiti, sigurno hoce, pitanje je da li je još živ, da ga nije neki automobil zgazio, ili pas,.....
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 19:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



Mozes ga prebiti dok svi spavaju..



Ili barem ptice u garaži...



tako je! ZUB ZA ZUB!
Inace, nadam se da ce ti se macak vratiti, sigurno hoce, pitanje je da li je još živ, da ga nije neki automobil zgazio, ili pas,.....


Pas ga nije sigurno zgazio

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 01/09/2013 : 20:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
vratit ce se sigurno.. muškim mackama cetiri dana nije veliki izostanak, bar koliko sam ja vidio dosada..

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12309 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/09/2013 : 20:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Vratice se, u kurvanju je garant

Have mercy
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 20:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Vratice se, u kurvanju je garant


I ja bih stavio pare na to...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 01/09/2013 : 20:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ako je macka, vratice se, ako ja macak možda i ne... Imao sam dve macke ali smo im dali inekcije, da nije donosila mladih.A macak se ti "zgoni-skurva" i nema ga više

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/09/2013 : 20:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
I moj macak je znao odlaziti po nekoliko dana,pa cak i više od tjedan dana, i redovito se vracao ( neki puta i s raznim ozljedama). Nazalost pred nekoliko mjeseci, nije se vratio... Da sam mali mislio bih da možda negdje osnovao novu obitelj...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2013 : 21:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
nadam se da ce ti se vratiti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 21:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Meni je neki susjed potrova sve macke što san ima zato jer je totalni ludak. Jednu mi je ubio jutro dok su svi spavali, uša je u dvor i nekom daskom je zatuka. Druge dvi san naša otrovane. I to sve jer drži neke jebene ptice u garaži.
I najgore je što mu ne moš' ništa napraviti.



ma kak ne bi mogao, nabavi strojnicu i u akciju!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/09/2013 : 21:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
imao sam kod bake prije par godina macku, znala je otic, ne znam zakaj, i vratila bi se odmah nakon jednog dana.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ljudovi, izgleda da je pozitivna energija iz ovog topica pomogla jer se mali kurbiž vratio doma. Evo pred sat vremena se pojavio, gladan ko vuk, i bez ogrebotine. Pizda mu materina, kako te to malo klupko krzna može bacit u ekstazu samo svojim pojavljivanjem. Pustolov trenutno odmara i sad ce provesti par dana u kucnom zatvoru. Ufff...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11765 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2013 : 21:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
I ja se nadam da ce da ti se vrati.

Od jedne nase prijateljice je macak tako isto izlazio i uvek se vracao, nekada sa povredama, nekada ne, ali se uvek vracao.

A ja imam kod babe macora i on je strasno plasljiv ali oce da izlazi napolje ali nece bez nas, i tako mu mi sada stavljamo povodac kao psu i setamo ga po okolnim bastama.


Iskreno se nadam da ce da se vrati, verovatno je kao sto rece izviko otisao da se vidi sa nekom macicom.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000